| Γερμανία : Μπουντεσλίγκα 2 | Ημ/νια αγώνα: 19/09/2021 14:30 |

Στοιχηματικά Δεδομένα

• 4/5 προηγούμενα μεταξύ τους παιχνίδια έχει πάρει τη νίκη η Πάντερμπορν
  • Over 2,5 τέρματα έχουν σημειωθεί σε 3 από τις 5 πιο πρόσφατες αναμετρήσεις τους
  • Το σημείο Under 2,5 γκολ επιβεβαιώθηκε στους 17 από τους 21 τελευταίους αγώνες ανάμεσα σε ΑΟΥΕ και ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ 07 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης, ενώ Under 2,5 γκολ σημειώθηκαν στους 14 από τους 18 τελευταίους αγώνες ανάμεσά τους σε Γερμανία : Μπουντεσλίγκα 2 ανεξαρτήτως έδρας
  • Το σημείο No Goal επιβεβαιώθηκε στους 17 από τους 21 τελευταίους αγώνες ανάμεσα σε ΑΟΥΕ και ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ 07 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης, ενώ το σημείο No Goal επιβεβαιώθηκε στους 8 από τους 10 τελευταίους αγώνες ανάμεσα σε ΑΟΥΕ και ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ 07 με ΑΟΥΕ γηπεδούχο σε όλες τις διοργανώσεις
  • 9 στους 11 τελευταίους αγώνες μεταξύ τους έληξαν με νίκη για ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ 07 (1-1-9 συνολικά) την τελευταία 10ετία ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης, ενώ με νίκη για ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ 07 τελείωσαν οι 8 από τους τελευταίους 10 μεταξύ τους αγώνες και συνολικό ρεκόρ 1-1-8 την τελευταία 10ετία σε Γερμανία : Μπουντεσλίγκα 2 ανεξαρτήτως έδρας

ΑΟΥΕ

Δεν είχε κακή παρουσία απέναντι στη Φορτούνα, ήταν μαχητική και είχε κάποιες καλές στιγμές, τις οποίες όμως δεν μπόρεσε να αξιοποιήσει, γνωρίζοντας την ήττα με 1-0. Οι φιλοξενούμενοι πήραν το προβάδισμα στο ημίωρο, με το εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Χένινγκς. Στην επανάληψη, το σύνολο του Πρόισερ, δέχθηκε πίεση, αφού οι γηπεδούχοι ανέβασαν στροφές, όμως κατάφερε να διατηρήσει το υπέρ του σκορ μέχρι το φινάλε του αγώνα.Το συγκρότημα του Αλεξέι Σπιλέφκσι εξακολουθεί να αγνοεί τη νίκη στο πρωτάθλημα, όντας φυσικά στην τελευταία θέση του βαθμολογικού πίνακα. Η ομάδα του 33χρονου προπονητή έχει σαφές πρόβλημα στο σκοράρισμα, ενώ πολλές φορές παρουσιάζει μεγάλη αστάθεια στα μετόπισθεν. Την περιμένει δύσκολη αποστολή, απέναντι σε μια αρκετά ποιοτικότερη αντίπαλο, όμως θέλει να φανεί ανταγωνιστική και να διεκδικήσει βαθμούς.Στοιχηματική ανάλυση: Με NG έχουν λήξει 5 από τα 8 πιο πρόσφατα παιχνίδια της, προγνωστικό που προσφέρεται σε απόδοση 2,25 στη Bet365.  Σταθερά εκτός δράσης οι μακροχρόνιοι Κακαταλούα και Χόχσαιντ.

Πρώτο… αίμα για την Πάντερμπορν φέτος, αφού γνώρισε την πρώτη της ήττα, χάνοντας με 1-0 από τη Σάλκε, του Δημήτρη Γραμμόζη. Οι γηπεδούχοι είχαν από τα πρώτα λεπτά την κατοχή, όμως ήταν αρκετά «φλύαροι», μην μπορώντας να απειλήσουν ουσιαστικά. Έπειτα από ένα ημίχρονο δίχως τέρματα, οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 63ο λεπτό, με τον Τεροντέ και παρά την πίεση των γηπεδούχων, το τελευταίο σφύριγμα τους βρήκε να πανηγυρίζουν το διπλό.Δεν ήταν απαραίτητη κακή η παρουσία της, όμως δεν είχε την αποτελεσματικότητα που έχει δείξει μέχρι τώρα, ούτε στην τελική πάσα. Ο προπονητής της ομάδας, Λούκας Κβάζνιοκ, δήλωσε ικανοποιημένος από την προσπάθεια των παικτών του, επισημαίνοντας πως πρέπει να το αφήσουν πίσω τους και να μην τους επηρεάσει. Γνωρίζει ότι έχει τη δυνατότητα να φύγει με την κατάκτηση των τριών βαθμών από την έδρα της ουραγού και ταξιδεύει έχοντας μονάχα αυτό τον σκοπό.Στοιχηματική ανάλυση: Έχει επαληθεύσει το Over 2,5 σε 4 από τις 5 τελευταίες αναμετρήσεις της. Δες το σε απόδοση 1,72 στη Bwin. ​​​​​​​Πέραν του τραυματία Ανανού, εκτός βρίσκεται και ο Τσίνγκερλε που χτύπησε στο πόδι.