Σήμερα Σάββατο (16/10) διεξήχθησαν 3 αγώνες για το Πρωτάθλημα της Α1' τοπικής Κατηγορίας της ΕΠΣ Κέρκυρας. Παραθέτουμε τα αποτελέσματα, το κυριακάτικο πρόγραμμα , την βαθμολογία και το πρόγραμμα της επόμενης αγωνιστικής:

Α1' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

(3η αγωνιστική)


• (Σάββατο 16 Οκτωβρίου 2021):


Δημοτικό γήπεδο Στρογγυλής:
Αστέρας Μωραϊτίκων - ΑΟ Κάβος 2-1
Διαιτητής: Γιώργος Φίτσας


Γήπεδο Ολύμπου, Καλλιθέα Καναλίων:
Όλυμπος Κέρκυρας - ΑΕ Καναλίων 4-2
Διαιτητής: Κώστας Τόμπρος


Δημοτικό γήπεδο Πετριτή:
16:00 Κεραυνός Αγίου Νικολάου - Ατρόμητος Στρογγυλής 4-2
Διαιτητής: Πέτρος Νικόπουλος


• (Κυριακή 17 Οκτωβρίου 2021):


Δημοτικό γήπεδο Πετριτή:
16:00 Αστέρας Πετριτή - Ολυμπιάδα Καρουσάδων
Διαιτητής: Δημήτρης Κάντας
Βοηθοί Στεφανία Σάτκλιφ & Μιχάλης Γραμμένος
Παρατηρητής αγώνα: Αντώνης Γελέκας

Δημοτικό γήπεδο Παλαιοκαστριτών, Σκριπερό:
16:00 Αστέρας Λιαπάδων - Αναγέννηση Περιβολίου
Διαιτητής: Νικόδημος Καββαδίας
Βοηθοί: Βασίλης Δράμπαλος & Γιάννης Σταμάτης
Παρατηρητής αγώνα: Αλέξανδρος Λάτσας


Δημοτικό γήπεδο Αυλιωτών:
(12:45) Οδυσσέας Αυλιωτών - ΑΟ Παξοί
Διαιτητής: Χάρης Μαργαρίτης
Βοηθοί: Γεράσιμος Μιχαλάς & Νίκος Κοσκινάς
Παρατηρητής αγώνα: Δημήτρης Τσουκαλάς


Δημοτικό γήπεδο Νυμφών:
16:00 Αχιλλέας Νυμφών - Θιναλιακός Αχαράβης
Διαιτητής: Γιώργος Φίτσας
Βοηθοί: Θωμάς Βλάσσης & Βασίλης Μπεκάρης
Παρατηρητής αγώνα: Κώστας Ασκητής

Η βαθμολογία (σε τρεις αγωνιστικές):


Όλυμπος Κέρκυρας 9
Κεραυνός Αγίου Νικολάου 9
Θιναλιακός Αχαράβης 6
ΑΟ Παξοί 6
Αστέρας Πετριτή 6
Αστέρας Μωραϊτίκων 3
Αναγέννηση Περιβολίου 3
Αστέρας Λιαπάδων 3
ΑΟ Κάβος 3
ΑΕ Καναλίων 3
Αχιλλέας Νυμφών 0
Οδυσσέας Αυλιωτών 0
Ολυμπιάδα Καρουσάδων 0
Ατρόμητος Στρογγυλής 0

Η επόμενη αγωνιστική (4η)

• (Σάββατο 23 Οκτωβρίου 2021):

Δημοτικό γήπεδο Καρουσάδων:
15:30 Ολυμπιάδα Καρουσάδων - Αστέρας Μωραϊτίκων

Δημοτικό γήπεδο Περιβολίου:
15:30 Αναγέννηση Περιβολίου - Όλυμπος Κέρκυρας

Δημοτικό Στάδιο Λευκίμμης:
15:30 ΑΟ Κάβος - Οδυσσέας Αυλιωτών

• (Κυριακή 24 Οκτωβρίου 2021):

Δημοτικό γήπεδο Παλαιοκαστριτών, Σκριπερό:
15:30 Αστέρας Λιαπάδων - Αστέρας Πετριτή

Επιχειρηματικό Κέντρο Κανονιού:
15:30 ΑΕ Καναλίων - Κεραυνός Αγίου Νικολάου

Δημοτικό γήπεδο Παξών:
(;) ΑΟ Παξοί - Αχιλλέας Νυμφών

Δημοτικό γήπεδο Στρογγυλής:
15:30 Ατρόμητος Στρογγυλής - Θιναλιακός Αχαράβης