Τους διαιτητές και κριτές των αγώνων που διοργανώνονται το ερχόμενο Σαββατοκύριακο (11-12/12) υπ’ ευθύνη της ανακοίνωσε η ΕΣΚΑΘ, για όλες τις κατηγορίες.

Οι ορισμοί για τους αγώνες που συμμετέχουν ομάδες της Μαγνησίας έχουν ως εξής:

Α1 ΕΣΚΑΘ

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου

Νέος Κεραυνός-Ανάληψη (ΕΑΚ Λάρισας, 17:30): Γιατρόπουλος-Αγορογιάννης (Μότσιος, Φαρμακιώτη, Κεχαγιάς)

Άρης Τρικάλων-ΓΣ Βόλου (Μπάρας, 18:00): Ράντος-Γκουλιώνης (Κουκουράβα, Μπαρμπούτης, Μητρόπουλος. Γυμν: Ταμπούρας).

Ίωνας Βόλου-ΑΟ Καλαμπάκας («Β. Παρασκευόπουλος», 18:00): Δημητρόπουλος- Παπαγιώτης (Πασιάς, Πεγιούκα, Πολύζος)

ΑΕΒΔ-ΑΕΛ (Ν. Ιωνίας, 19:00): Γιαννούλης-Καραθάνος (Ανδριοπούλου, Βενετσάνος, Καροτσάκης)

ΕΑΛ-Αιολικός (ΕΑΚ Λάρισας, 19:30): Μαραμής-Χριστοδούλου (Νανούλη, Μότσιος, Πετρόπουλος)

Ανόρθωση-Δαναοί Τρικάλων (ΕΑΚ Βόλου, 19:30): Μπουγλός Ι.-Αβραμίδου (Μαρούσος, Γκαλίδη, Βελέτζας)

Α2 ΕΣΚΑΘ

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου

Σπάρτακος-ΓΣ Σκιάθου (Αγ. Θωμά, 11:30): Γιατρόπουλος-Καραχρήστος (Νταχμίρης, Σγουρού, Πετρόπουλος)

Κένταυρος Ζαγοράς-BC Volos (Ζαγοράς, 13:00): Κοντοστάθης (Βλάχος, Μαντούδης, Καροτσάκης)

ΜARSA-Eλευθεριακός (Χάλκης, 18:00): Δότα-Μπόσκου (Μότσιος, Μαξιμιάδης, Καραγιάννη)

Β’ ΕΣΚΑΘ

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου

Καλοχώρι-Ολυμπιονίκης (Αγ. Θωμά, 09:30): Γιατρόπουλος-Καραχρήστος (Σγουρού, Τζιμούρτος, Νταχμίρης)

Άδμητος-Άνω Λεχώνια (Ν. Ιωνίας, 18:00): Δημητρόπουλος-Καραθάνος (Χούτα, Τοψάκης, Γκαλίδη)

Πρωτάθλημα Κορασίδων

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου

Νίκη Βόλου-BC Volos (Ν. Ιωνίας, 08:30): Δημητρόπουλος-Γεωργοσόπουλος (Μαρούσος, Χούτα, Βενετσάνος)

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου

Τιτάνες Αλμυρού-Αιολικός (Αλμυρού, 12:00): Καραθάνος (Καρρά, Πασιάς, Ανδριοπούλου)

Πρωτάθλημα Παίδων

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου

Ολυμπιονίκης-Αιολικός («Β. Παρασκευόπουλος», 11:00): Παπαγιώτης-Σκοτεινιώτη (Μαρτυγάκη, Βούλγαρης, Καραγεώργος)

BC Volos-ΑΕΒΔ (Αγριάς, 16:30): Καραθάνος-Κοντοστάθης (Γρηγοροπούλου, Μαντούδης, Καραγεώργος)

Ολυμπιονίκης-Ολυμπιακός Βόλου («Β. Παρασκευόπουλος», 09:00): Σκοτεινιώτη (Μαρτυγάκη, Καραγεώργος, Βούλγαρης)

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου

Ολυμπιακός Βόλου-Νίκη Βόλου (Ν. Ιωνίας, 13:30): Δημητρόπουλος-Σκοτεινιώτη (Μπορλότος,Τοψάκης, Πολύζος)

Πρωτάθλημα Κ21

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου

Νίκη Βόλου-ΑΟ Τρίκαλα (ΕΑΚ Βόλου, 17:30): Μπουγλός Ι. (Γκαλίδη, Μπορλότος, Βελέτζας)

Πρωτάθλημα Γυναικών

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου

Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου (Ν. Ιωνίας, 14:30): Δημητρόπουλος-Γεωργοσόπουλος (Βλάχος, Βενετσάνος, Ανδριοπούλου)