BINTEO με Αναλύσεις & Προγνωστικά

Αποδοσεις
Προιστορια
προγνωστικα στοιχηματος
στατιστικα ποδοσφαιρου στοιχημα
Ζακατάλα
Καραμπάκ Β
NNΗNNΙ
ΗΗΗ
| ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: 2η Κατηγορία | Κωδ ΟΠΑΠ: 1072 | Ημ/νια αγώνα: 14/2/2020 12:00 λίστα αγώνων  |

Ζακατάλα - Τελευταίοι Αγώνες

04/12/2019 Σουμγκαβίτ Ζακατάλα 2 - 0 ΗU
28/11/2019 Ζακατάλα Τουράν Τοβούζ 3 - 1 NO
21/11/2019 Σουμγκαβίτ Β Ζακατάλα 1 - 3 NO
07/11/2019 Ζακατάλα Κέσλα Β 0 - 2 ΗU
18/10/2019 Νεφτσί Μπακού Β Ζακατάλα 1 - 2 NO
04/10/2019 Ζακατάλα Καραντάκ Λοκμπατάν 2 - 0 NU
26/09/2019 Σάμπαϊλ Β Ζακατάλα 0 - 0 ΙU
20/09/2019 Ζακατάλα Ζίρα Β 0 - 1 ΗU
23/08/2019 Ζακατάλα Σαμπάχ Β 0 - 1 ΗU

Καραμπάκ Β - Τελευταίοι Αγώνες

22/11/2019 Τουράν Τοβούζ Καραμπάκ Β 3 - 0 ΗO
18/10/2019 Καπάζ Καραμπάκ Β 1 - 0 ΗU
20/09/2019 Καραμπάκ Β Σάμπαϊλ Β 2 - 3 ΗO
10/05/2019 Καραμπάκ Β Καπάζ 5 - 2 NO
04/05/2019 Σαμπάχ Β Καραμπάκ Β 0 - 1 NU
26/04/2019 Καραμπάκ Β Καραντάκ Λοκμπατάν 5 - 1 NO
11/04/2019 Καραμπάκ Β Νεφτσί Μπακού Β 2 - 1 NO
04/04/2019 Μόικ Μπακού Καραμπάκ Β 2 - 1 ΗO
30/03/2019 Καραμπάκ Β Κέσλα Β 1 - 2 ΗO

Προιστορία

23/11/2018 Καραμπάκ Β Ζακατάλα 1 - 1 ΙU

Αποδόσεις ΟΠΑΠ

1 X 2 Over Under 1X 12 X2
1.85  3.40 3.35 1.57 2.10 1.19 1.18 1.63
Ημ. 1 Ημ. X Ημ. 2 Goal No Goal
  - - 1.50 2.25
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.55  1.95 2.45 11.50

ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ για ΣΗΜΕΡΑ:

Μπελτίντσι - ΝΚ Μπράβο 23-09-2020, 16:00
Αραγκβί Ντουσχέτι - Βιτ Τζόρτζια 23-09-2020, 16:00
Φράιμπουργκ ΙΙ - ΦΣΒ Φρανκφούρτης 23-09-2020, 16:00
Ζιμπρού Τσισινάου - Σπεράντα 23-09-2020, 16:00
Σμολέβιτσι - ΦΚ Μινσκ 23-09-2020, 16:00
Σάσα - Μπόρετς Βέλες 23-09-2020, 16:30
Σλόγκα 1934 Βίνιτσα - Σκούπι 23-09-2020, 16:30
Σίλεκς Κράτοβο - Λαμπουνίστα 23-09-2020, 16:30
Βελαζερίμι 77 - Ραμποτνίσκι 23-09-2020, 16:30
Βελέσχτα - Κοζούβ Γκεβγκελίγια 23-09-2020, 16:30
Γκοστιβάρ - Τίκβες 23-09-2020, 16:30
Γκζόρσε Πετρόφ - Πομπέντα Τζούνιορ Πριλέπ 23-09-2020, 16:30
Πέλιστερ - Λιουμπότεν 23-09-2020, 16:30
Πούχοφ - Ντούκλα Μπ. Μπίστριτσα 23-09-2020, 16:30
ΦΚ Κόσιτσε - Σλόβαν Μπρατισλάβας ΙΙ 23-09-2020, 16:30
Τάτραν Λιπτόβσκι Μίκουλας - Σκάλιτσα 23-09-2020, 16:30
Ζίλινα ΙΙ - Σλάβοτζ Τρεβίζοφ 23-09-2020, 16:30
Παρτιζάν Μπαρτέζοφ - Αρτμέντια Πετρζάλκα 23-09-2020, 16:30
Σαμορίν - Κομάρνο 23-09-2020, 16:30
Πιατσέντζα - Τεράμο 23-09-2020, 16:30
Όχριντ - Ρένοβα 23-09-2020, 16:30
Μπαλκάνι - Φερονικέλι 23-09-2020, 17:00
Γιάπι - Τζίλανι 23-09-2020, 17:00
ΚΣ Σφαξιέν - Μοναστίρ 23-09-2020, 17:00
Τσέμπα - Εσπεράνς Σπ. Ντε Τυνίς 23-09-2020, 17:00
Αλ Τζαζίρα Αμμάν - Μάαν 23-09-2020, 17:00
Βέλκε Λόφτσε - Μπάνικ Λεχότα Ποντ Βτατσνίκομ 23-09-2020, 17:00
Κι Κλάκσβικ - Β36 Τόρσχαβν 23-09-2020, 17:00
Ζαρκόβο - Ιμτ Βελιγραδίου 23-09-2020, 17:00
Μπούντουσνοστ Ντομπανόβτσι - Γιαγκοντίνα 23-09-2020, 17:00
Καμπέλ - Ντινάμο Βράνιε 23-09-2020, 17:00
Ραντνίτσκι 1923 - Ραντνίσκι Πίροτ 23-09-2020, 17:00
Λόζνιτσα - Σλόγκα Κράλγιεβο 23-09-2020, 17:00
Ζέμουν Βελιγραδίου - Ραντνίσκι Σρέμσκα Μιτρόβιτσα 23-09-2020, 17:00
Λουλέα - Έρεμπρο Συριάνσκα 23-09-2020, 17:00
Κάρπι - Κασαράνο 23-09-2020, 17:00
Κομπρελόα - Ουνιόν Σαν Φελίπε 23-09-2020, 17:00
Γκαντζασάρ - Σιράκ 23-09-2020, 17:30
Λίχτενμπεργκ - Ουέρμπαχ 23-09-2020, 17:30
Τσέμι Λειψίας - Καρλ Τσάις Ιένα 23-09-2020, 17:30
Ιγκάλο - Μπεράνε 23-09-2020, 17:30
Άρσεναλ Τιβάτ - Γκρμπάλι 23-09-2020, 17:30
Ντρέζγκα - Μόρναρ 23-09-2020, 17:30
Ιμπάρ - Μποκέλι Κότορ 23-09-2020, 17:30
Γιεντίστβο Μπιέλο Πόλιε - ΚΟΜ Ποντγκόριτσα 23-09-2020, 17:30
Οριγιέντ Ριέκα - Γιούνακ 23-09-2020, 17:30
Οπατίγια - Σολίν 23-09-2020, 17:30
Όσιγιεκ ΙΙ - Κροάσια Ζμιγιαβτσί 23-09-2020, 17:30
Ντεπόρτες Κοπιαπό - Σαν Μάρκος ντε Αρίκα 23-09-2020, 17:30
Αλεσάντρια - Σαμπενεντετέσε 23-09-2020, 17:30
Φότμπαλ Τρίνεκ - Βλασίμ 23-09-2020, 17:30
Νοβάρα - Γκέλμπισον 23-09-2020, 17:30
Βόλγαρ Άστραχαν - Ίρτις Ομσκ 23-09-2020, 17:30
Ρεζέκνε - Τούκουμς 2000 23-09-2020, 18:00
Καρλ Τσάις Ιένα ΙΙ - Έρφουρτ 23-09-2020, 18:00
Νίκοπινγκς Βις - ΙΦΚ Χάνινγκε 23-09-2020, 18:00
VFB Όλντενμπουργκ - Γέντελοχ 23-09-2020, 18:00
Άτλας Ντέλμενχορστ - Χαβέλσε 23-09-2020, 18:00
HSC Αννόβερο - Αννόβερο ΙΙ 23-09-2020, 18:00
Χάνσα Λούνεμπουργκ - Ζάνκτ Πάουλι ΙΙ 23-09-2020, 18:00
Χάιντερ - Φοίνιξ Λούμπεκ 23-09-2020, 18:00
Λιβόρνο - Προ Πατρία 23-09-2020, 18:00
Έστεγκλαλ Τεχεράνης - Αλ Αχλί Τζέντα 23-09-2020, 18:00
Αλ Ακάμπα - Αλ Χουσείν ΣΚ 23-09-2020, 18:00
Όρσχα - Σλόνιμ 23-09-2020, 18:00
Καραρέζε - Αμπροσιάνα 23-09-2020, 18:00
Κατανζάρο - Βίρτους Φρανκάβιλα 23-09-2020, 18:00
Ποντεντέρα - Αρέτσο 23-09-2020, 18:00
Κόβα Πιεντάντε - Ακαδέμικα 23-09-2020, 18:00
Μπενφίκα Β' - Τσάβες 23-09-2020, 18:00
Ολιβεϊρένσε - Πόρτο Β 23-09-2020, 18:00
Κρίλια Σοβετόβ - Ντιναμό Μπρζανσκ 23-09-2020, 18:00
Νεφτεχίμικ - Τεκστιλστίκ Ιβανόβο 23-09-2020, 18:00
Μπάκναγκ - Ομπεράρχερν SV 23-09-2020, 18:15
ΤΒ Τβορόιρι - Ρούναβικ 23-09-2020, 18:30
Ντόρμπιρνερ - Ρανκβέιλ 23-09-2020, 18:30
Μπάρι - Τραστεβέρε 23-09-2020, 18:30
Σινίκ Γιάροσλαβλ - Τσερτανόβο 23-09-2020, 18:30
Ίντερ Τούρκου - Χόνκα 23-09-2020, 18:30
Κουόπιο - Χέλσινγκφορς 23-09-2020, 18:30
Μάριεχαμν - Ίλβες 23-09-2020, 18:30
Σεϊναγιοέν - Λάχτι 23-09-2020, 18:30
Χάκα - Ροβανιέμι 23-09-2020, 18:30
Κιτ-Γκόου Πέχτσεβο - ΦΚ Σκόπια 23-09-2020, 19:00
Ρόσομαν 83 - Μπελασίτσα 23-09-2020, 19:00
Μαρμπέγια - Ρεάλ Λινένσε 23-09-2020, 19:00
Ριλάσινγκεν-Άρλεν - Σπόρτφροντ Ντορφμέρκινγκεν 23-09-2020, 19:00
Πόπραντ - Ποντμπρεζόβα 23-09-2020, 19:00
Άρης Λεμεσού - Εθνικός Άχνας 23-09-2020, 19:00
Κούρης Ερήμης - ΑΕΚ Λάρνακας 23-09-2020, 19:00
Ολυμπιακός Λευκωσίας - Π.Ο. Ξυλοτύμβου 2006 23-09-2020, 19:00
Ερμής Αραδίππου - Ακρίτας Χλώρακας 23-09-2020, 19:00
Βάσαλουντς - Κάρλσταντ 23-09-2020, 19:00
Ταμέκα Τάρτου - Νόμε Κάλιου 23-09-2020, 19:00
Αλάνια Βλαντικαφκάς - Σπαρτάκ Μόσχας 2 23-09-2020, 19:00
Φάκελ Βορονέζ - Τομ Τομσκ 23-09-2020, 19:00
Απόλλων Λεμεσού - Λεχ Πόζναν 23-09-2020, 19:00
Γιούβε Στάμπια - Τρίτιουμ 23-09-2020, 19:00
Ρενάτε - Αβελίνο 23-09-2020, 19:00
Αλιάνζα Ουνιβερσιντάντ - Κούσκο 23-09-2020, 19:00
Βελές Μόσχας - ΣΚΑ Χαμπάροφσκ 23-09-2020, 19:00
Ρουκχ Λβιβ - Σαχτάρ Ντόνετσκ 23-09-2020, 19:00
Ρισχενάου - Τελφς 23-09-2020, 19:30
Νουμπλένσε - Πουέρτο Μοντ 23-09-2020, 19:30
Β93 Κοπεγχάγη (Γ) - Ντάμσο (Γ) 23-09-2020, 19:30
Σαχάμπ - Αλ Βιχντάντ 23-09-2020, 19:30
Ποτέντζα - Τριεστίνα 23-09-2020, 19:30
Φεραλπισάλο - Πινέτο Κάλσιο 23-09-2020, 19:30
Τορπέντο Μόσχας - Νίζνι Νοβγκόροντ 23-09-2020, 19:30
Βίκινγκουρ Γκότα - AΒ Αργκίρ 23-09-2020, 20:00
Κολουμπάρα - Ντουμποτσίτσα 23-09-2020, 20:00
Τράιαλ Κρούσεβατς - Ζελέζνιτσαρ Πάνκεβο 23-09-2020, 20:00
Μπόρατς Τσακάκ - Γκραφικάρ 23-09-2020, 20:00
Κατάνια - Σαν Νικόλο 23-09-2020, 20:00
Φρίζια 03 - Βέιτσε Φλένσμπουργκ ΙΙ 23-09-2020, 20:00
ΙΦΚ Μπέργκα - Σίλβια 23-09-2020, 20:00
Γκέφλε - Σολεντούντα 23-09-2020, 20:00
Τιμ TG FF - Τάμπι ΦΚ 23-09-2020, 20:00
Σαντιβίκενς - Μπρομαποϊκάρνα 23-09-2020, 20:00
Λίνκοπινγκ Σίτι - Όσκαρσαμνς ΑΪΚ 23-09-2020, 20:00
Τβάκερς - Λαντσκρόνα 23-09-2020, 20:00
Σκόβντε - Ασιρίσκα Τουραμπντίν 23-09-2020, 20:00
Κβίντινγκ - Λούντς 23-09-2020, 20:00
Μοτάλα - Βάρναμο 23-09-2020, 20:00
Εσκιλσμίνε - Καρλσκρόνα 23-09-2020, 20:00
Ροτ Βάις Γουόλντορφ - Χανάου 93 23-09-2020, 20:00
Ροτ Βάις Χανταμάρ - Ντιέτκιρχεν 23-09-2020, 20:00
Νέχοφ - ΚΣΒ Μπαουνατάλ 23-09-2020, 20:00
Μπουχόνια Φλίντεν - Στάινμπαχ 1920 23-09-2020, 20:00
Άιντραχτ Νόρντερστεντ - Αμβούργο ΙΙ 23-09-2020, 20:00
Άλτονα 93 - Χόλσταϊν Κίελ ΙΙ 23-09-2020, 20:00
Όμπερνέιλαντ - Βόλφσμπουργκ ΙΙ 23-09-2020, 20:00
Ίντερ Τούρκσπορ Κιέλ - Άλτενχολς 23-09-2020, 20:00
Λούμπεκ ΙΙ - Ούτιν 23-09-2020, 20:00
Μπόρντεσχολμ - TSB Φλένσμπουργκ 23-09-2020, 20:00
Κρονσχάγκεν - Εκερνφόρντερ 23-09-2020, 20:00
Ιλενμπούργκ - Πλάουεν 23-09-2020, 20:00
Μεουσέλβιτζ - Βικτόρια Βερολίνου 23-09-2020, 20:00
Αλτγκλιένικε - Μπάμπελσμπεργκ 23-09-2020, 20:00
Γερμ. Έγκερστορφ-Λάνγκρεντερ - Λούπο Μαρ. Βόλφσμπουργκ 23-09-2020, 20:00
Μπισοφσβερντάερ - Χέρτα Βερολίνου ΙΙ 23-09-2020, 20:00
Τσέμνιτσερ - Ντιναμό Βερολίνου 23-09-2020, 20:00
Όπτικ Ράθενο - Λοκομοτίβ Λειψίας 23-09-2020, 20:00
Κότμπους - Ουνιόν Φουρστενβάλντε 23-09-2020, 20:00
Τοντεσφέλντε - Ντόρνμπριτ Λούμπεκ 23-09-2020, 20:00
FA 2000 - Κόγκε 23-09-2020, 20:00
Πάντοβα - Μπρένο 23-09-2020, 20:00
Βάλτικα - Τσάικα 23-09-2020, 20:00
Βίντενμπρουκ - Ντόρτμουντ Β 23-09-2020, 20:30
Άιντραχτ Σέλλε - Χάγκεν Ουθλέντε 23-09-2020, 20:30
Νιντερβένιγκερν - SSVg Βέλμπερτ 23-09-2020, 20:30
Βέιτσε Φλένσμπουργκ - Ντρόχτερσεν Ασέλ 23-09-2020, 20:30
Πάτερμπορν II - Βεστφαλία Ράινερν 23-09-2020, 20:30
Κλεβέ - Κρέι 23-09-2020, 20:30
Βικτόρια Γκριεσχέιμ - Έντερσάιμ 23-09-2020, 20:30
SC Βέλμπερτ - Σβαρτ Βάις Έσεν 23-09-2020, 20:30
Μπάουμπεργκ - Μπόχολτ 23-09-2020, 20:30
Φέρνβαλτ - Γκινσχάιμ 1916 23-09-2020, 20:30
Μπαντ Βίλμπελ 1919 - Χουνφέλντερ 23-09-2020, 20:30
Κρόνενμπεργκερ - Γιαν Χίεσφελντ 23-09-2020, 20:30
Σοννέμπεκ - Στερκράντε-Νορντ 23-09-2020, 20:30
Ράτινγκεν - Τούρου Ντίσελντορφ 23-09-2020, 20:30
Τένις Μπορούσια Βερολίνου - Γερμανία Χάλμπερσταντ 23-09-2020, 20:30
ΦΣΒ 63 Λουκενβάλντε - Μπέρλινερ 23-09-2020, 20:30
Πάνσντορφ - Άιχεντε 23-09-2020, 20:30
Ράπε Γκόιφ - Κρίστιανσταντ 23-09-2020, 20:30
Σαμπάμπ Αλ Ορντούν - Σαχάμπ 23-09-2020, 20:30
Μπαβουά - Καμ 23-09-2020, 20:30
Πεναφιέλ - Βιλαφρανκουένσε 23-09-2020, 20:30
Τουργκουτσού Φρίντμπεργκ - Ερλένσε 1906 23-09-2020, 20:30
Ροτ Βάις Έσεν - Ροτ Βάις Άλεν 23-09-2020, 20:30
Βέγκμπεργκ-Μπεκ - Ροντινγκχάουζεν 23-09-2020, 20:30
Σπορτφρούντε Λόττε - Λίπσταντ 23-09-2020, 20:30
Βουπερτάλερ - Πρόισεν Μούνστερ 23-09-2020, 20:30
Όμβεργκ - Γκλάντμπαχ ΙΙ 23-09-2020, 20:30
Στράελεν - Ομπερχάουζεν 23-09-2020, 20:30
Μπέργκις Γκλάντμπαχ - Σάλκε ΙΙ 23-09-2020, 20:30
Σκάλα - ΙΦ Φουγκλαφιόρντουρ 23-09-2020, 21:00
ΕΒ Στρέιμουρ - ΗΒ Τόρσχαβν 23-09-2020, 21:00
Ροντάντζ 91 - Βίλτζ 71 23-09-2020, 21:00
Χόστερτ - Ντίφερντανζ 03 23-09-2020, 21:00
Βικτόρια Ροσπόρτ - Ούνα Στράσεν 23-09-2020, 21:00
Ετζέλα Έτελμπρουκ - Ζενές Ες 23-09-2020, 21:00
Φόλα Ες - Χαμ Μπενφίκα 23-09-2020, 21:00
Πρόγκρες Νιεντερκόρν - Ουνιόν Τάιτους Πετάνγκε 23-09-2020, 21:00
Μόντορφ - Ουνιόν Λουξεμβούργου 23-09-2020, 21:00
Φρέι - Κάρλσουντ 23-09-2020, 21:00
Τρολχάταν - Ούτσικτενς 23-09-2020, 21:00
Λίντομε - Τορνς 23-09-2020, 21:00
Μπασεκούρ - Σολοθούρν 23-09-2020, 21:00
Σουίφτ Ισπεράνζ - Ντουντελάνζ 23-09-2020, 21:00
Λίσενγκ (Γ) - ΑΣΑ Άαρχους (Γ) 23-09-2020, 21:00
Μπάροκσταντ Φούλντα-Λέρεντς - Χέσσεν Ντρέϊχ 23-09-2020, 21:00
Σίλσχαιμ - Βαλντγκίρμες 23-09-2020, 21:00
Μίνας Μπραζίλια (Γ) - Σάο Χοσέ (Γ) 23-09-2020, 21:00
Σάο Πάουλο (Γ) - Γκρέμιο Αουντάξ (Γ) 23-09-2020, 21:00
Σαχρ Κόντρο - Παχτακόρ Τασκένδης 23-09-2020, 21:00
Αλ Χιλάλ - Σαμπάμπ Αλ Αχλί Ντουμπάι 23-09-2020, 21:00
Ντεπόρτες Μαγκαλάνες - Ρέιντζερς Ντε Τάλκα 23-09-2020, 21:00
Κονίζ - Μούνσινγκεν 23-09-2020, 21:00
Μούτενζ - Λάνγκενθαλ 23-09-2020, 21:00
Ρεντ Σταρ Ζυρίχης - Βέτσβιλ-Μπονστέτεν 23-09-2020, 21:00
ΦΚ Μασρ - Αλ Αχλί 23-09-2020, 21:00
Μίλγουολ - Μπέρνλι 23-09-2020, 21:00
Πρέστον - Μπράιτον 23-09-2020, 21:00
Στόουκ - Τζίλιγχαμ 23-09-2020, 21:00
Φούλαμ - Σέφιλντ Γουένσντεϊ 23-09-2020, 21:00
Μονόπολι - Μόντενα 23-09-2020, 21:00
Ιτιχάντ Τάνγκερ - Ρενεσάνς Ζεμάμρα 23-09-2020, 21:15
Άλμπιον Ρόβερς - Νταμπάρτον 23-09-2020, 21:30
Ρέξαμ - Τέλφορντ 23-09-2020, 21:30
Γουινγκέιτ & Φίντσλι - Φόλκεστοουν Ινβίκτα 23-09-2020, 21:45
Γουορτσέστερ - Στάφορντ Ρέιντζερς 23-09-2020, 21:45
Σεφν Ντρούιντς - Φλιντ Τάουν Γιουνάιτεντ 23-09-2020, 21:45
Σάτον Κόμον Ρόβερς - Μετροπόλιταν Πολίς 23-09-2020, 21:45
Λάρκχολ Αθλέτικ - Μπίτον 23-09-2020, 21:45
Τάβιστοκ - Γκοσπόρτ Μπόρο 23-09-2020, 21:45
Γκρέις - Πότον Γιουνάιτεντ 23-09-2020, 21:45
Κρέι Βάλει Πέιπερ Μιλς - Μπούργκες Χιλ Τάουν 23-09-2020, 21:45
Χάιγουορθ Τάουν - Μέλκσχαμ Τάουν 23-09-2020, 21:45
Τίβερτον - Μπίντεφορντ 23-09-2020, 21:45
Κίντλινγκτον - Σαλισμπέρι Σίτι 23-09-2020, 21:45
Κρέι Γουόντερερς - Φίσερ 23-09-2020, 21:45
Λέστερ - Άρσεναλ 23-09-2020, 21:45
Μόρκαμ - Νιούκαστλ 23-09-2020, 21:45
Τσέλσι - Μπάρνσλεϊ 23-09-2020, 21:45
Φλίτγουντ Τάουν - Έβερτον 23-09-2020, 21:45
Σαν Λούις - Ντεπόρτες Σάντα Κρούζ 23-09-2020, 22:00
Σαντιάγκο Μόρνινγκ - Ντεπόρτες Βαλντίβια 23-09-2020, 22:00
Γάνδη - Ντιναμό Κιέβου 23-09-2020, 22:00
Μόλντε - Φερεντσβάρος 23-09-2020, 22:00
Ολυμπιακός - Ομόνοια 23-09-2020, 22:00
Λεϊσόες - Μάφρα 23-09-2020, 22:00
XV Ντε Νοβέμπρο - Σάο Καετάνο 23-09-2020, 23:00
Σιενσιάνο - Μελγκάρ 23-09-2020, 23:00
Μπερκάνε - Φαρ Ραμπάτ 23-09-2020, 23:30
Ντεπορτίβο Γιακουαμπάμπα - Σπόρτινγκ Κριστάλ 23-09-2020, 23:30
Ιραντούμπα (Γ) - Κορίνθιανς (Γ) 24-09-2020, 00:00
Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον - Μόντρεαλ Ίμπακτ 24-09-2020, 00:00
Ατλάντε - Ταπατίο 24-09-2020, 01:00
Σαμπάιο Κορρέα - Μότο Κλούμπε 24-09-2020, 01:00
Ατλέτικο Παραναένσε - Κόλο Κόλο 24-09-2020, 01:15
Καράκας - Λιμπερτάδ 24-09-2020, 01:15
Ντεφένσα ι Χουστίσια - Ολίμπια Ασουνσιόν 24-09-2020, 01:15
Ρίτσμοντ Κίκερς - Φορτ Λοντερντέιλ CF 24-09-2020, 01:30
Σάρλοτ Ιντιπέντενς - Μαϊάμι 24-09-2020, 02:00
Ίντι Ελέβεν - Σεντ Λουίς 24-09-2020, 02:00
Χάρτφορντ Αθλέτικ - Φιλαδέλφεια Γιούνιον 2 24-09-2020, 02:00
Ρεάλ Καρταγένα - Τίγκρες FC 24-09-2020, 02:00
Ατλάντα Γιουνάιτεντ - Ντάλας 24-09-2020, 02:00
Νιου Γιόρκ Σίτι - Τορόντο 24-09-2020, 02:00
Σέρμπιαν Γουάιτ Ιγκλς - Σκάρμπορο ΣΚ 24-09-2020, 02:15
Ατλάντα Γιουνάιτεντ ΙΙ - Νιου Γιόρκ Ρεντ Μπουλς ΙΙ 24-09-2020, 02:30
Κρουζέιρο (Γ) - Φεροβιάρια (Γ) 24-09-2020, 02:30
Κολόμπους Κρου - Μινεσότα Γιουν. 24-09-2020, 02:30
Σικάγο Φάιαρ - Ντιναμό Χιούστον 24-09-2020, 02:30
Σινσινάτι - Φιλαδέλφεια Γιούνιον 24-09-2020, 02:30
Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι - Ορλάντο Σίτι 24-09-2020, 02:30
Μέμφις 901 - Νορθ Καρολάινα 24-09-2020, 03:00
Ίντερ Μαϊάμι - Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς 24-09-2020, 03:00
Βενάντος - Κογιότς Τλαξάλα 24-09-2020, 03:05
Σεάρα - Μπρούσκε 24-09-2020, 03:30
Αλιάνσα Λίμα - Ρασίνγκ Κλουμπ 24-09-2020, 03:30
Αμέρικα Ντε Κάλι - Ουνιβερσινταντ Κατόλικα 24-09-2020, 03:30
Κλουμπ Γουαράνι - Παλμέιρας 24-09-2020, 03:30
Ιντερνασιονάλ - Γκρέμιο 24-09-2020, 03:30
Σπορτ Ρεσίφε - Κορίνθιανς 24-09-2020, 03:30
Βάσκο Ντα Γκάμα - Μποταφόγκο 24-09-2020, 03:30
Νάσβιλ - DC Γιουνάιτεντ 24-09-2020, 03:30
Κολοράντο - Σαν Χοσέ Έρθκουεικς 24-09-2020, 04:00
Λεόνες - Ουνιόν Μανταλένα 24-09-2020, 04:05
Ρεάλ Σολτ Λέικ - Λος Άντζελες Γκάλαξι 24-09-2020, 04:30
Λος Άντζελες Γκάλαξι ΙΙ - Σαν Ντιέγκο Λόγιαλ 24-09-2020, 05:00
Πόρτλαντ Τίμπερς - Σιάτλ Σάουντερς 24-09-2020, 05:00
Ντεπορτίβο Σαπρίσα - Καρταχίνες 24-09-2020, 05:00
Σελάγια - Τάμπικο Μαδέρο 24-09-2020, 05:05
Τουσόν - Φόργουορντ Μάντισον 24-09-2020, 05:30
Λος Άντζελες - Βανκούβερ Γουάιτκαπς 24-09-2020, 05:30