BINTEO με Αναλύσεις & Προγνωστικά

Αποδοσεις
Προιστορια
προγνωστικα στοιχηματος
στατιστικα ποδοσφαιρου στοιχημα
Αντιγιάν
Μπουνιοντκόρ Τασκένδης
ΙΗΙΙΗΗ
NΗNΗNN
| ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ | Ημ/νια αγώνα: 1/7/2020 17:00 λίστα αγώνων  |

Σύγκριση Ομάδων

Α/ΑΟΜΑΔΑΑΓΒΝΙΗΓ
5Μπουνιοντκόρ Τασκένδης6124027:8
12Αντιγιάν630335:9

Αντιγιάν - Τελευταίοι Αγώνες

26/6/2020 Σογκντιγιόνα Τζιζάξ Αντιγιάν 1 - 1 ΙU
21/6/2020 Αντιγιάν Μέταλουργκ Μπεκαμπάντ 0 - 2 ΗU
15/6/2020 Μπούξορο Αντιγιάν 2 - 2 ΙO
15/3/2020 Αντιγιάν Νάβμπαχορ 0 - 0 ΙU
8/3/2020 Νασάφ Καρσί Αντιγιάν 2 - 1 ΗO
28/2/2020 Λοκομοτίβ Τασκένδης Αντιγιάν 2 - 1 ΗO
30/11/2019 Αντιγιάν Κίζιλκουμ 1 - 0 NU
27/11/2019 Αντιγιάν Κόκαντ 1912 1 - 1 ΙU

Μπουνιοντκόρ Τασκένδης - Τελευταίοι Αγώνες

25/6/2020 Μπουνιοντκόρ Τασκένδης Λοκομοτίβ Τασκένδης 2 - 0 NU
19/6/2020 Παχτακόρ Τασκένδης Μπουνιοντκόρ Τασκένδης 5 - 0 ΗO
13/6/2020 Μπουνιοντκόρ Τασκένδης Κόκαντ 1912 1 - 0 NU
13/3/2020 AGMK Μπουνιοντκόρ Τασκένδης 2 - 0 ΗU
7/3/2020 Μπουνιοντκόρ Τασκένδης Μας Αλ Μουμπάρεκ 1 - 0 NU
1/3/2020 Σαρκχόν Τερμίζ Μπουνιοντκόρ Τασκένδης 1 - 3 NO
28/1/2020 Αλ Αίν Μπουνιοντκόρ Τασκένδης 1 - 0 ΗU
22/1/2020 Μπουνιοντκόρ Τασκένδης Αλ Ζαβράα 4 - 1 NO

Προιστορία

30/10/2019 Αντιγιάν Μπουνιοντκόρ Τασκένδης 1 - 1 ΙU
13/4/2019 Μπουνιοντκόρ Τασκένδης Αντιγιάν 1 - 0 NU
19/9/2018 Αντιγιάν Μπουνιοντκόρ Τασκένδης 1 - 2 ΗO
3/11/2016 Αντιγιάν Μπουνιοντκόρ Τασκένδης 0 - 0 ΙU
20/6/2016 Μπουνιοντκόρ Τασκένδης Αντιγιάν 2 - 0 NU
31/10/2015 Μπουνιοντκόρ Τασκένδης Αντιγιάν 4 - 0 NO
20/6/2015 Αντιγιάν Μπουνιοντκόρ Τασκένδης 0 - 2 ΗU
2/11/2014 Αντιγιάν Μπουνιοντκόρ Τασκένδης 0 - 2 ΗU
14/6/2014 Μπουνιοντκόρ Τασκένδης Αντιγιάν 2 - 0 NU

Λοιπές Πληροφορίες

  • Γήπεδο: Soghlom Avlod Stadium, Andijan
  • Φυσικός χλοοτάπητας
  • Χωρητικότητα: 18360

Αποδόσεις ΟΠΑΠ

1Χ2OverUnder1X12X2
- - - - - - - -
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
- - - - -
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
- - - -

ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ για ΣΗΜΕΡΑ:

Γκιόρι Έτο - Μπουνταφόκι 11-07-2020, 12:00
Ρόσιτσε - Μπλάνσκο 11-07-2020, 12:00
Πούχοφ - Ουχέρσκι Μπροντ 11-07-2020, 12:00
Γκίρμοτ - Άικα 11-07-2020, 12:00
Ρουχ Χορζόφ - Σταλ Μπρζεγκ 11-07-2020, 12:00
Βάσας - Τσακβάρι 11-07-2020, 12:00
Βίσκοφ - Χόντονιν 11-07-2020, 12:00
Γκιφού - Καματάρε Σανούκι 11-07-2020, 12:00
Βεντφορέτ Κόφου - Ζβάιγκεν Καναζάβα 11-07-2020, 12:00
Αλμπιρέξ Νιιγκάτα - Ματσουμότο Γιαμάγκα 11-07-2020, 12:00
Καμπελτάουν Σίτι - Κάμπερλαντ 11-07-2020, 12:00
Χόνβεντ - Σιόφοκ 11-07-2020, 12:00
Κάταλερ Τογιάμα - Νουμάζου 11-07-2020, 12:30
Κιότο Σανγκά - Φουκουόκα 11-07-2020, 12:30
Ριούκιου - Τοκουσίμα 11-07-2020, 12:30
Χέγκελμαν Λιτάουεν - Νέβεζις Κενταϊνιάι 11-07-2020, 13:00
BFA Βίλνιους - Τζιούγκας 11-07-2020, 13:00
Τούλεβικ Βιλιάντι - Νάρβα Τρανς 11-07-2020, 13:00
Γκιέονγκαμ - Σεούλ Ι-Λάντ 11-07-2020, 13:00
Σουγόν - Τσουνγκνάμ Ασάν 11-07-2020, 13:00
Γκανγκνεούνγκ Σίτι - Γκίμχαε Σίτι 11-07-2020, 13:00
Σεονάν Σίτι - Νταεγιόν Κοράιλ 11-07-2020, 13:00
Μόκπο Σίτι - Γκίμπο Σίτιζεν 11-07-2020, 13:00
Ροάσο Κουμαμότο - Τσερέζο Οσάκα U23 11-07-2020, 13:00
JS Χέρκουλες - Βατζακόσκι 11-07-2020, 13:00
Ρόιν - Βίκινγκουρ Γκότα ΙΙΙ 11-07-2020, 13:00
Ούντριντ - Ρούναβικ ΙΙΙ 11-07-2020, 13:00
ΕΒ-Στρέιμουρ ΙΙ - Κι Κλάκσβικ ΙΙΙ 11-07-2020, 13:00
Κβίντινγκ - Ασιρίσκα Τουραμπντίν 11-07-2020, 13:00
Μπιν Ντονγκ - Χοάνγκ Ανι Γκια Λάι 11-07-2020, 13:00
Γάνδη - Μουσκρόν 11-07-2020, 13:00
Σβέλτα Μέλσελε - Βάασλαντ Μπέβερεν 11-07-2020, 13:00
Σβεβεζέλε - Οστάνδη 11-07-2020, 13:00
Καβασάκι - Κασίβα Ρέισολ 11-07-2020, 13:00
Όιτα Τρίνιτα - Βίσελ Κόμπε 11-07-2020, 13:00
Β-Βάρεν Ναγκασάκι - Εχίμε 11-07-2020, 13:00
Μοντ. Γιαμαγάτα - Μίτο Χόλιχοκ 11-07-2020, 13:00
Ομίγια - Τόκιο Βέρντι 11-07-2020, 13:00
Σίμπα Ισιχάρα Γιουνάιτεντ - Τοτσίγκι 11-07-2020, 13:00
Τζούμπιλο Ιβάτα - Ρενόφα Γιαμαγκούτσι 11-07-2020, 13:00
Θέσπα Κουσάτσου - Μασίντα Ζέλβια 11-07-2020, 13:00
Κόιπς - Τιπς 11-07-2020, 13:00
Τζέονμπουκ - Σεονγκνάμ 11-07-2020, 13:00
Ίντσεον Γιουν. - Σανγκγιού Σανγκμού 11-07-2020, 13:00
Ποχάνγκ - Σουγόν Μπλουγουΐνγκς 11-07-2020, 13:00
Άντερλεχτ - Σιντ Τρούιντεν 11-07-2020, 13:00
Μπινχ Φουόκ - Μπα Ρία Βουνγκ Τάου 11-07-2020, 13:00
Λονγκ Αν - Ντόνγκ Θαπ 11-07-2020, 13:00
Μίντιλ Έισις - Χελένικ Αθλέτικ 11-07-2020, 13:30
Βίτεμπσκ Β' - Νέμαν Γκρόντνο B' 11-07-2020, 13:30
Ζαστρζέμπιε - Ποντμπεσκίτζιε 11-07-2020, 13:40
Μάδεργουελ - Νταντί Γιουνάιτεντ 11-07-2020, 14:00
Σαχτιόρ Πιέτρικαβ - Οσιποβίτσι 11-07-2020, 14:00
Κλαμπ Λατίνο Εσπανιόλ - LPS Ελσίνκι 11-07-2020, 14:00
Γιόκι - Ριπς 11-07-2020, 14:00
ΡιΠα - ΧαΠΚ 11-07-2020, 14:00
Αμαζόν Γκριμστάντ (Γ) - Χόνεφος (Γ) 11-07-2020, 14:00
Βάσαλουντς - Τάμπι ΦΚ 11-07-2020, 14:00
Έρεμπρο Συριάνσκα - Γκέφλε 11-07-2020, 14:00
ΠΚ-35 Ελσίνκι (Γ) - Άαλαντ Γιουνάιτεντ (Γ) 11-07-2020, 14:00
Κούλτσου - Ρέιπας Λάχτι 11-07-2020, 14:00
Φλ Φαρτ (Γ) - Γκρέι (Γ) 11-07-2020, 14:00
Τάν Κουανγκ Νιχ - Χο Τσι Μιν Σίτι 11-07-2020, 14:00
Ενερτζέτικ-BGU Μίνσκ Β' - Ρουκχ Μπρεστ Β' 11-07-2020, 14:00
Στένλες Πινσκ - Κρόνον Στόλμπτσι 11-07-2020, 14:30
Γουότφορντ - Νιούκαστλ 11-07-2020, 14:30
Νόριτς - Γουέστ Χαμ 11-07-2020, 14:30
Ντέρμπι - Μπρέντφορντ 11-07-2020, 14:30
Τσάρλτον - Ρέντινγκ 11-07-2020, 14:30
Ενέργκοσμπιτ BSATU - Ντνεπρ Μογκίλεβ 11-07-2020, 15:00
JaPS 47 - Φουτούρα 11-07-2020, 15:00
Π-ίροτ - TPV Τάμπερε 11-07-2020, 15:00
Τιμ TG FF - Κάρλσταντ 11-07-2020, 15:00
Φρέι - Νίκοπινγκς Βις 11-07-2020, 15:00
Λουλέα - Κάρλσουντ 11-07-2020, 15:00
Λιν (Γ) - Ρόζενμποργκ (Γ) 11-07-2020, 15:00
Άρνα Μπιόρναρ (Γ) - Κλεπ (Γ) 11-07-2020, 15:00
Ίλβες (Γ) - Κουόπιο (Γ) 11-07-2020, 15:00
Χόνκα (Γ) - Γιβάσκιλα (Γ) 11-07-2020, 15:00
Λούντς - Τβάκερς 11-07-2020, 15:00
Κέσκι Ουσίμα - Χόνκα Ακατέμια 11-07-2020, 15:00
Κάουνο Ζαλγκίρις - Μπάνγκα Γκαργζντάι 11-07-2020, 15:00
Νίκομπινγκ - Κόγκε 11-07-2020, 15:00
Βιέτελ - Χάι Φονγκ 11-07-2020, 15:15
Κούκτος - Φάιζκαντ 11-07-2020, 15:30
Ρεγκάρ Τάνταζ - Κχατλόν 11-07-2020, 15:30
Ισταραβσάν - ΤΣΣΚΑ Παμίρ Ντουσάνμπε 11-07-2020, 15:30
Αούστρια Λουστενάου - Βόρβαρτς Στειρ 11-07-2020, 15:30
Β68 Τοφτίρ - Β36 Τόρσχαβν ΙΙ 11-07-2020, 16:00
Ουπσάλα Φότμπολ (Γ) - Πίτεα (Γ) 11-07-2020, 16:00
Βιτσζό (Γ) - Κρίστιανσαντ (Γ) 11-07-2020, 16:00
Λινκόπινγκς (Γ) - Τζουργκάρντεν (Γ) 11-07-2020, 16:00
Ελσίνκι (Γ) - Τούρκου (Γ) 11-07-2020, 16:00
Κέμι - Ούλουν Λουιστινσεούρα 11-07-2020, 16:00
Καρλσκρόνα - Λίνκοπινγκ Σίτι 11-07-2020, 16:00
Σκόβντε - Λίντομε 11-07-2020, 16:00
Τορνς - Ούτσικτενς 11-07-2020, 16:00
Όσκαρσαμνς ΑΪΚ - Τρολχάταν 11-07-2020, 16:00
Μοτάλα - Λαντσκρόνα 11-07-2020, 16:00
Βάρναμο - Εσκιλσμίνε 11-07-2020, 16:00
Έσπουν Παλοσέουρα - Νουρμγιάρβεν 11-07-2020, 16:00
Φλόρα Ταλίν - Πάιντε Λιναμεσκόντ 11-07-2020, 16:00
Σταντάρ Λιέγης - Ουντ - Χέβερλε Λέουβεν 11-07-2020, 16:00
Κόρτραϊκ - Σερκλ Μπριζ 11-07-2020, 16:00
Λαμένα Χαψάλου - Βόρου Χέλιους 11-07-2020, 16:00
ΦΚ Γιούνιορς - Ντορμπίρν 1913 11-07-2020, 16:00
Άρκα Γκντίνια - ΛΚΣ Λοτζ 11-07-2020, 16:00
Άρσεναλ Τούλα - Ταμπόφ 11-07-2020, 16:00
Φάλκενμπεργκ - Έστερσουντ 11-07-2020, 16:00
Χάμαρμπι - Σίριους 11-07-2020, 16:00
Κότκα - Μούσα 11-07-2020, 16:00
Χίμκι - Καζάνκα Μόσχας 11-07-2020, 16:00
Αλάντ - ΠάιΧα 11-07-2020, 16:00
Τίσχι 71 - Πούσζκα Νιεπολομίσε 11-07-2020, 16:10
Μπελσίνα Μπόμπρουισκ - Τορπέντο Ζοντίνο 11-07-2020, 16:30
VPS Βάσα - Μιλικόσκι 11-07-2020, 16:30
Βίκινγκουρ Γκότα ΙΙ - Χόιβικ 11-07-2020, 17:00
Μινίγια 2017 - Νταϊνάβα Άλιτους 11-07-2020, 17:00
Σίλβια - ΙΦΚ Μπέργκα 11-07-2020, 17:00
Σαντιβίκενς - Σολεντούντα 11-07-2020, 17:00
Έιντσβολντ Τερν - Κβικ Χάλντεν 11-07-2020, 17:00
Χοντ - Μος 11-07-2020, 17:00
Φραμ Λάρβικ - Σότρα 11-07-2020, 17:00
Νότοντεν - Μπαερούμ 11-07-2020, 17:00
Γιβάσκιλα - Κίστο 11-07-2020, 17:00
Φραμ Ρέικιαβικ - Λέικνιρ Ρέικιαβικ 11-07-2020, 17:00
Ολίμπια Ελμπλάκ - Σκρα Τσεστοτσόβα 11-07-2020, 17:00
Κόλος Κοβαλίβκα - Ζόρια Λουγκάνσκ 11-07-2020, 17:00
Μικολάιβ - Όμπολον Κιέβου 11-07-2020, 17:00
Πρικαρπάτια Ιβάνο - Κρέμεν Κρέμεντσουγκ 11-07-2020, 17:00
Μάγκνι - Βίκινγκουρ Όλαφσβικ 11-07-2020, 17:00
Λίβερπουλ - Μπέρνλι 11-07-2020, 17:00
ΚΠΡ - Σέφιλντ Γουένσντεϊ 11-07-2020, 17:00
Μίντλεσμπρο - Μπρίστολ Σίτι 11-07-2020, 17:00
Μπάρνσλεϊ - Γουίγκαν 11-07-2020, 17:00
Μπλάκμπερν - Γουέστ Μπρομ 11-07-2020, 17:00
Πρέστον - Νότιγχαμ Φόρεστ 11-07-2020, 17:00
Χαλ - Μίλγουολ 11-07-2020, 17:00
Κόλντινγκ ΙΦ - Χβιντόβρε 11-07-2020, 17:00
Ίντερ Τούρκου - Ίλβες 11-07-2020, 17:00
ΚΠΒ Κόκκολα - ΕΙΦ Εκένας 11-07-2020, 17:00
Καχάανι - Γκνιστάν 11-07-2020, 17:00
Ούλου - SJK Ακατέμια 11-07-2020, 17:00
Σέλφος - Φιαλαμπίγκνταρ 11-07-2020, 17:00
Κάρι Άκρανες - ΙΡ Ρέικιαβικ 11-07-2020, 17:00
Ντάλβικ Ρέινιρ - Βιντίρ 11-07-2020, 17:00
Χαουκάρ - Κορντρενγκίρ 11-07-2020, 17:00
Βόλσουνγκουρ - Θρότουρ Βογκάρ 11-07-2020, 17:00
Μπαρανοβίτσι - Μελιοράτορ Ζιτκοβίτσι 11-07-2020, 17:00
Όστροβετς - Ντιναμό Μπρεστ 1960 11-07-2020, 17:00
Μπάμπρομ Γκόμελ - Γκόρκι 11-07-2020, 17:00
Ζλόμπιν - Βικτόρια Μαργίνα Γκόρκα 11-07-2020, 17:00
ΤΠ-Τ - Τάμπερε Γιουνάιτεντ 11-07-2020, 17:00
ΤΒ Τβορόιρι ΙΙ - Σκάλα ΙΙ 11-07-2020, 17:30
Βόλνα Πινσκ - Όρσχα 11-07-2020, 17:30
Χέρμανσταντ - Βολουντάρι 11-07-2020, 17:30
Ντούμπνιτσα - Ντούκλα Μπ. Μπίστριτσα 11-07-2020, 18:00
Βλασίμ - Ζιχλάβα 11-07-2020, 18:00
Προστεζόφ - Ζμπροϊόφσκα Μπρνο 11-07-2020, 18:00
Ρεζόβια - Πολκόβιτσε 11-07-2020, 18:00
Μπλέκιτνι Στάργκαρντ - Σταλ Ρζεσζόβ 11-07-2020, 18:00
Πανεβέζις - Ριτεριάι 11-07-2020, 18:00
Χίρνικ Σπορτ - Αγκρομπίζνες Βόλοτσισκ 11-07-2020, 18:00
Ούστι Ναντ Λαμπέμ - Βικτόρια Ζίσκοφ 11-07-2020, 18:00
Βιτκοβίτσε - Χράντετς Κράλοβε 11-07-2020, 18:00
Μπάνικ Σοκόλοφ - Κρουντίμ 11-07-2020, 18:00
Ντούκλα Πράγας - Βάρνσντορφ 11-07-2020, 18:00
Λίσεν - Φότμπαλ Τρίνεκ 11-07-2020, 18:00
Παρντουμπίτσε - Βίσεχραντ 11-07-2020, 18:00
Φλορέστι - Πετροκούμπ 11-07-2020, 18:00
Γκριφ Βεϊχερόβο - Γκαρπάρνια Κρακοβίας 11-07-2020, 18:00
Γκόρνικ Λέτζνα - Πογκόν Σιέντλτσε 11-07-2020, 18:00
Ναφτάν - Χίμικ Σβετλογκόρσκι 11-07-2020, 18:00
Οσασούνα - Θέλτα 11-07-2020, 18:00
Σανταντέρ - Ουέσκα 11-07-2020, 18:00
Αούστρια Βιέννης - Χάρτμπεργκ 11-07-2020, 18:00
Σαμπλί - Μπουλόν 11-07-2020, 18:00
Σεπτέμβρι Σόφια - Μαρίσα Πλόβντιβ 11-07-2020, 18:00
BGU Μίνσκ - Μολοντέχνο 11-07-2020, 18:00
Πέρσχι Ρετζίν - Ιβατσέβιτσι 11-07-2020, 18:00
Ντνεπρ Ροχάτσεφ - Σμιότοτρανς 11-07-2020, 18:00
Κομετάτ - Κίνγκς Κουόπιο 11-07-2020, 18:00
Λάτσιο - Σασσουόλο 11-07-2020, 18:15
Β68 Τοφτίρ ΙΙ - Σουντουρόι 11-07-2020, 18:30
Σπούτνικ Ρέχιτσα - Λίντα 11-07-2020, 18:30
Μπάτε Μπορίσοφ - Σλάβια Μοζίρ 11-07-2020, 18:30
Λέγκια Βαρσοβίας - Κρακόβια 11-07-2020, 18:30
Αχμάτ Γκρόζνι - Ζενίτ 11-07-2020, 18:30
Γιόνσεπινγκ - Ντέγκερφορς 11-07-2020, 18:30
Έργκριτε - Σούντσβαλ 11-07-2020, 18:30
Στομίλ Ολστζίν - Μιέντζ Λέγκνικα 11-07-2020, 18:40
Λάτσι - Λουφτετάρι Γκιροκάστερ 11-07-2020, 18:45
Ζάρβε - Πάρνου Βάπρους 11-07-2020, 19:00
Βόλιν Λουτσκ - Ινγκουλέτς Πέτροβε 11-07-2020, 19:00
Κουρεσάρε - Ταμέκα Τάρτου 11-07-2020, 19:00
Μπιτόβια Μπίτοφ - Λεγκιονόβια Λεγκιονόβο 11-07-2020, 19:00
Σαχρ Κόντρο - Σαιπά Καράντζ 11-07-2020, 19:00
Κλάμπ Μπριζ - Μαλίν 11-07-2020, 19:00
Γκόμελ - Γκράνιτ Μικασxεβίτσι 11-07-2020, 19:00
Ράντερς - Οντένσε 11-07-2020, 19:00
Νόμε Κάλιου ΙΙ - Ρακβέρε Τάρβας 11-07-2020, 19:00
Ταλίνα Κάλεβ ΙΙ - Κέιλα 11-07-2020, 19:00
Βίμσι - Βέλκο Ηλέκτερ 11-07-2020, 19:00
Χάουγκεσουντ - Μόλντε 11-07-2020, 19:00
Ζίλινα - Ζέμπλιν Μιχαλόβτσε 11-07-2020, 19:00
Ζλάτε Μοράφτσε - Σέρεντ 11-07-2020, 19:00
Ποχρόνιε - Σένιτσα 11-07-2020, 19:00
Ρουζομπερόκ - Ντουνάισκα Στρέντα 11-07-2020, 19:00
Σλόβαν Μπρατισλάβας - Σπαρτάκ Τρνάβα 11-07-2020, 19:00
Τρεντσίν - Νίτρα 11-07-2020, 19:00
Νιάρντβικ - Φιάρνταμπιγκντ 11-07-2020, 19:00
Βόλος ΝΠΣ - Ατρόμητος 11-07-2020, 19:15
Σεπαχάν - Παρς Τζονούμπι Τζαμ 11-07-2020, 19:15
Ίνγκολσταντ - Νυρεμβέργη 11-07-2020, 19:15
Ζυρίχη - Σιόν 11-07-2020, 19:15
Κιάσο - Κρινς 11-07-2020, 19:15
Λαμία - ΑΕΛ 11-07-2020, 19:15
Ξάνθη - Αστέρας Τρίπολης 11-07-2020, 19:15
Πανιώνιος - Παναιτωλικός 11-07-2020, 19:15
Τσερνομόρετς Οδησσού - Ρουκχ Λβιβ 11-07-2020, 19:30
Σανάτ Νάφτ Αμπαντάν - Νασάτζι Μαζανταράν 11-07-2020, 19:30
Πεϊκάν - Γκολ Γκόχαρ 11-07-2020, 19:30
Έστεγκλαλ Τεχεράνης - Τράκτορ 11-07-2020, 19:30
Ντνίπρο-1 - Λβιβ 11-07-2020, 19:30
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Τσέλσι 11-07-2020, 19:30
Ίντερ Ζάπρεζιτς - Ριέκα 11-07-2020, 19:55
Ντίλα Γκόρι - Μέρανι Τιφλίδας 11-07-2020, 20:00
Ζνιτσζ Προυσζκόβ - Λεχ Πόζναν ΙΙ 11-07-2020, 20:00
Μπαλικεσιρσπόρ - Εσκισέχιρσπορ 11-07-2020, 20:00
Τσέρνο Μόρε Βάρνα - Μπότεφ Πλόβντιβ 11-07-2020, 20:00
Πετρολούλ Πλοέστι - Ραπίντ Βουκουρεστίου 11-07-2020, 20:15
Σερίφ Τιρασπόλ - Κόντρου Λοζόβα 11-07-2020, 20:30
Βαγιαδολίδ - Μπαρτσελόνα 11-07-2020, 20:30
Λας Πάλμας - Μιράντες 11-07-2020, 20:30
Μπρέσια - Ρόμα 11-07-2020, 20:30
Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ - Γκοροντέγια 11-07-2020, 20:30
Σότσι - Σπαρτάκ Μόσχας 11-07-2020, 20:30
Βίσλα Κρακοβίας - Κορόνα Κίελτσε 11-07-2020, 21:00
Ντομζάλε - ΝΚ Μπράβο 11-07-2020, 21:00
Γκεζτεπέ - Γκεντσλερμπιρλιγκί 11-07-2020, 21:00
Μπελενένσες Σαντ - Μορεϊρένσε 11-07-2020, 21:15
Γκράζερ ΑΚ - Κάπφενμπεργκ 11-07-2020, 21:25
Βασιλεία - Γιούνγκ Μπόις 11-07-2020, 21:30
Ααράου - Βίντερτουρ 11-07-2020, 21:30
ΟΦΗ - Άρης 11-07-2020, 21:30
Ρόζενμποργκ - Στρομσγκόντσετ 11-07-2020, 21:30
Κουκέσι - Τεούτα Ντούρες 11-07-2020, 21:45
Σκεντερμπέου - Βιλάζνια 11-07-2020, 21:45
Μπράιτον - Μάντσεστερ Σίτι 11-07-2020, 22:00
Οσίγιεκ - Ίστρα 1961 11-07-2020, 22:05
Κάντιθ - Φουενλαμπράδα 11-07-2020, 22:45
Γιουβέντους - Αταλάντα 11-07-2020, 22:45
Ρεάλ Μέριλαντ Μόναρκς - Σαν Ντιέγκο Λόγιαλ 11-07-2020, 23:00
Ατλέτικο Μαδρίτης - Μπέτις 11-07-2020, 23:00
Ίντι Ελέβεν - Σεντ Λουίς 12-07-2020, 02:00
Τάμπα Μπέι Ρόντις - Ατλάντα Γιουνάιτεντ ΙΙ 12-07-2020, 02:30
Κολοραντο Σπρίνγκς - Νιου Μέξικο Γιουν. 12-07-2020, 03:00
Ατλάντα Γιουνάιτεντ - Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς 12-07-2020, 03:00
Ελ Πάσο Λοκομοτίβε - Ρίο Γκράντε Βάλεϊ Τόρος 12-07-2020, 04:30
Φοίνιξ Ράισινγκ - Λος Άντζελες Γκάλαξι ΙΙ 12-07-2020, 05:00
Σινσινάτι - Κολόμπους Κρου 12-07-2020, 05:30
Λέικ Μακουάρι Σίτι - Λάμπτον Τζάφας 12-07-2020, 06:45
Εντζγουόρθ Ιγκλς - Μάιτλαντ 12-07-2020, 07:30
Βαλεντάιν Φοίνιξ - Μπροντμεντόου Μάτζικ 12-07-2020, 07:30
Τσάρλεστόουν Ατζούρι - Άνταμστάουν Ρόζεμπουντ 12-07-2020, 07:30
Γουέστον Γουόρκερς - Νιούκαστλ Ολίμπικ 12-07-2020, 07:30