BINTEO με Αναλύσεις & Προγνωστικά

Αποδοσεις
Προιστορια
προγνωστικα στοιχηματος
στατιστικα ποδοσφαιρου στοιχημα
Ατλάντα Γιουνάιτεντ
Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς
| ΗΠΑ: MLS Is Back Tournament: Φάση Ομίλων | Κωδ ΟΠΑΠ: 252 | Ημ/νια αγώνα: 12/7/2020 03:00 λίστα αγώνων  |

Ατλάντα Γιουνάιτεντ - Τελευταίοι Αγώνες

12/3/2020 Κλαμπ Αμέρικα Ατλάντα Γιουνάιτεντ 3 - 0 ΗO
8/3/2020 Ατλάντα Γιουνάιτεντ Σινσινάτι 2 - 1 NO
1/3/2020 Νάσβιλ Ατλάντα Γιουνάιτεντ 1 - 2 NO
26/2/2020 Ατλάντα Γιουνάιτεντ Μοτάγκουα 3 - 0 NO
19/2/2020 Μοτάγκουα Ατλάντα Γιουνάιτεντ 1 - 1 ΙU
12/2/2020 Λέονες Νέγκρος UDG Ατλάντα Γιουνάιτεντ 0 - 0 ΙU
2/2/2020 Ατλάντα Γιουνάιτεντ Έλφσμποργκ 1 - 1 ΙU
29/1/2020 Ατλάντα Γιουνάιτεντ Φιλαδέλφεια Γιούνιον 4 - 0 NO

Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς - Τελευταίοι Αγώνες

7/3/2020 Ρεάλ Σολτ Λέικ Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς 1 - 1 ΙU
1/3/2020 Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς Σινσινάτι 3 - 2 NO
22/2/2020 Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι 2 - 1 NO
20/2/2020 Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς Κολόμπους Κρου 1 - 1 ΙU
16/2/2020 Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς Ντιναμό Χιούστον 1 - 1 ΙU
1/2/2020 DC Γιουνάιτεντ Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς 0 - 3 NO
20/10/2019 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς 3 - 3* ΙO
6/10/2019 Μόντρεαλ Ίμπακτ Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς 3 - 0 ΗO

Προιστορία

7/7/2019 Ατλάντα Γιουνάιτεντ Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς 3 - 3 ΙO
20/5/2019 Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς Ατλάντα Γιουνάιτεντ 1 - 0 NU
30/11/2018 Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς Ατλάντα Γιουνάιτεντ 1 - 0 NU
26/11/2018 Ατλάντα Γιουνάιτεντ Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς 3 - 0 NO
30/9/2018 Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς Ατλάντα Γιουνάιτεντ 2 - 0 NU
21/5/2018 Ατλάντα Γιουνάιτεντ Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς 1 - 3 ΗO
16/10/2017 Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς Ατλάντα Γιουνάιτεντ 0 - 0 ΙU
6/3/2017 Ατλάντα Γιουνάιτεντ Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς 1 - 2 ΗO

Λοιπές Πληροφορίες

    Αποδόσεις ΟΠΑΠ

    1 X 2 Over Under 1X 12 X2
    2.05  3.40 3.05 1.57 2.10 1.31 1.23 1.63
    Ημ. 1 Ημ. X Ημ. 2 Goal No Goal
    2.52  2.20 3.35 1.48 2.30
    0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
    3.95  2.07 2.62 14.25

    ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ για ΣΗΜΕΡΑ:

    Ρέντλαντς Γιουν. U20 - Ολίμπικ ΦΚ U20 14-08-2020, 12:00
    Άπια Λέικ. Τάιγκερς - Ουέστερν Σίδνεϊ Γιουθ 14-08-2020, 12:00
    Μπλάκταουν Σίτι - Σίδνεϊ Ολίμπικ 14-08-2020, 12:30
    Σοντερίσκε - Σίλκεμποργκ 14-08-2020, 13:00
    Χενάν Τζιάνγε - Γκουανγκζού Εβεργκράντε 14-08-2020, 13:00
    Ακάκια Ριτζ - Σεντενέρι Στόρμερς 14-08-2020, 13:30
    Σεονγκνάμ - Μπουσάν Ι Παρκ 14-08-2020, 13:30
    Νορθ Ίστερν Μέτροσταρς - Μοντμπούρι Τζετς 14-08-2020, 13:45
    Χελένικ Αθλέτικ - Μίντιλ Έισις 14-08-2020, 14:00
    Τσιανγκσού Σούνινγκ - Σανγκάη Σενχούα 14-08-2020, 15:00
    Ουμ Σαλάλ - Αλ Γκαράφα 14-08-2020, 16:00
    Σιράκ II - Λερναγίν Αρτσάχ 14-08-2020, 16:00
    Αλασκέρτ - Αραράτ Αρμενία 14-08-2020, 16:30
    Σεβάν - Ουράρτου ΙΙ 14-08-2020, 16:30
    Τσίπα Γιουνάιτεντ - Κέιπ Τάουν Σίτι 14-08-2020, 16:30
    Χέρτα Βερολίνου - Βικτόρια Κολωνίας 14-08-2020, 17:00
    Ελ Γκούνα - Αλ Ιτιχάντ Αλεξάνδρεια 14-08-2020, 17:00
    Μπούξορο - Μπουνιοντκόρ Τασκένδης 14-08-2020, 17:00
    Ρουκχ Βισόκιε Μαζοβιέκιε - Ζνιτσζ Προυσζκόβ 14-08-2020, 17:00
    Μινιόρ Πέρνικ - Σπόρτιστ Σβόγκε 14-08-2020, 17:45
    Τζιούγκας - Νέβεζις Κενταϊνιάι 14-08-2020, 18:00
    Στουτγκάρδη - Μαρσέιγ 14-08-2020, 18:00
    Ράμθα - Μάαν 14-08-2020, 18:00
    Ντάτσια Μπουιουτσάνι - Σερίφ Τιρασπόλ 14-08-2020, 18:00
    Ζαρκόβο - Γιαγκοντίνα 14-08-2020, 18:00
    Ολυμπιακός Λευκωσίας - Ονήσιλος Σωτήρας 2014 14-08-2020, 18:00
    Τζάγκουαρ Γκντάνσκ - Πούσζκα Νιεπολομίσε 14-08-2020, 18:00
    Άρσεναλ Τούλα - Ουφά 14-08-2020, 18:00
    HJS Ακατέμια - TPV Τάμπερε 14-08-2020, 18:30
    Πιφ - Σάλπα 14-08-2020, 18:30
    Πέπο Λαπενράντα - Μίκι Μικέλι 14-08-2020, 18:30
    Χρβάτσκι Ντραγκοβόλιατς - Κροάσια Ζμιγιαβτσί 14-08-2020, 18:30
    Κουστοσίγια - Ράντνικ Σεσβέτ 14-08-2020, 18:30
    Ορασέτζε - Μπράτσβτο Γκρακάνικα 14-08-2020, 18:30
    Σίλεκς Κράτοβο - Πέλιστερ 14-08-2020, 18:30
    Σαντέτσια - Ράκοβ Τσεστόχοβα 14-08-2020, 18:30
    Ίντερ Τούρκου - Χέλσινγκφορς 14-08-2020, 18:30
    Λάχτι - Ροβανιέμι 14-08-2020, 18:30
    Χάκα - Κουόπιο 14-08-2020, 18:30
    Αλ Σάφα - Αλ Αράμπι Αλ Σάουντι 14-08-2020, 18:55
    Αλ Φατέχ - Άμπχα 14-08-2020, 18:55
    Ατλαντίς - Κλούμπι 04 14-08-2020, 19:00
    Σάλτσμπουργκ - Σέσκε Μπουντεζόβις 14-08-2020, 19:00
    Ελσίνκι (Γ) - Τιπς Βάνταα (Γ) 14-08-2020, 19:00
    ΠΚ-35 Βάνταα (Γ) - Ίλβες (Γ) 14-08-2020, 19:00
    Μάαρντου Λινάμεσκοντ - Πάρνου Γιαλγκπαλικλούμπι 14-08-2020, 19:00
    ΑΠΟΕΛ - Απόλλων Λεμεσού 14-08-2020, 19:00
    Ανίφ - Κουχλ 14-08-2020, 19:00
    Σότσι - Χίμκι 14-08-2020, 19:00
    Ριτεριάι - Κάουνο Ζαλγκίρις 14-08-2020, 19:00
    Αλ Ρίφφα - Μπουσαϊτίν 14-08-2020, 19:00
    Αλ Μουχάρακ - Αλ Αχλί Μάναμα 14-08-2020, 19:00
    Αλ Νάζμα Μανάμα - Αλ Χίντ 14-08-2020, 19:00
    Μέταλουργκ Βίντνοε - Χίμκι 2 14-08-2020, 19:00
    Οπατίγια - Χάιντουκ Σπλίτ ΙΙ 14-08-2020, 19:00
    Κουρεσάρε - Λεβάντια Τάλιν 14-08-2020, 19:00
    Ντιναμό Μινσκ - Κρουμκατσί Μινσκ 14-08-2020, 19:00
    Ασάνε - Χαμ Καμ 14-08-2020, 19:00
    Γκρόρουντ - Τρόμσο 14-08-2020, 19:00
    Κόνγκσβινγκερ - Στρόμεν 14-08-2020, 19:00
    Ρανχάιμ - Οϊγκάρντεν 14-08-2020, 19:00
    Ράουφος - Γιέρβ 14-08-2020, 19:00
    Σάντνες - Κφουμ Όσλο 14-08-2020, 19:00
    Στιόρνταλς Μπλινκ - Σογκντάλ 14-08-2020, 19:00
    Χάιλαντς Παρκ - Μαμελόντι Σαντάουνς 14-08-2020, 19:00
    Αλ Φάιχα - Αλ Σαμπάμπ Ριάντ 14-08-2020, 19:10
    ΜΤΚ Βουδαπέστης - Φερεντσβάρος 14-08-2020, 19:15
    Αλ Ραέντ - Αλ Χαζμ 14-08-2020, 19:15
    Άλμερε Σίτι - Βάαλβαϊκ 14-08-2020, 19:30
    Αλ Ντουχάιλ - Αλ Κχορ 14-08-2020, 19:30
    Αλ Σχαχανίγια - Αλ Ράιαν 14-08-2020, 19:30
    Γουάντι Ντέγκλα - Χάρας Ελ Χόντοντ 14-08-2020, 19:30
    Αλ Μασρί - Ισμαϊλί 14-08-2020, 19:30
    Τάαστρουπ - GVI 14-08-2020, 19:30
    Λίσενγκ - Άαρχους Φρέμαντ 2 14-08-2020, 19:30
    Ταμέκα Τάρτου - Φλόρα Ταλίν 14-08-2020, 19:30
    Βίλεμ - Φένλο 14-08-2020, 19:45
    Β 1913 - Μάριενλιστ 14-08-2020, 19:45
    Νταντάλκ - Γουότερφορντ Γιουνάιτεντ 14-08-2020, 19:45
    Βάνερσομποργκς ΦΚ - ΙΦΚ Αμάλ 14-08-2020, 20:00
    Γκρέμπεσταντ - Βάνερσμποργκ ΙΦ 14-08-2020, 20:00
    Χρόνινγκεν - Τσβόλε 14-08-2020, 20:00
    Όστερλεν - Χάσλεχολμ ΙΦ 14-08-2020, 20:00
    ΙΦΚ Κάρλσχαμν - Κρίστιανσταντ 14-08-2020, 20:00
    Μπαντ Γκλάϊχενμπεργκ - Βόλφσμπεργκερ II 14-08-2020, 20:00
    Σπίταλ - Ουνιόν Βόκλαμαρκτ 14-08-2020, 20:00
    Γκλέισντορφ 1919 - Σεντ Άννα Αμ Άιγκεν 14-08-2020, 20:00
    Στουρμ Γκρατς II - Ντοιτσλαντσμπέργκερ 14-08-2020, 20:00
    Άιντραχτ Βελς - Αλλερχεϊλίνγκεν 14-08-2020, 20:00
    Γιουνιόν Γκουρτέν - WSC Χέρτα 14-08-2020, 20:00
    Μπισοφσχόφεν - Βαλς Γκρουνάου 14-08-2020, 20:00
    Σακ 1914 - Σεντ Γιόχαν 14-08-2020, 20:00
    Σεεκίρχεν - Γκρόντιγκ 14-08-2020, 20:00
    Ουνιόν Σάντερσντορφ - Βάκερ Νορντχάουζεν 14-08-2020, 20:00
    Ροντέζ - Μονπελιέ 14-08-2020, 20:00
    Ράζα Μπένι Μελάλ - Ντίφα Χασάνι 14-08-2020, 20:00
    Ερυθρός Αστέρας - Σπάρτακ Σουμπότιτσα 14-08-2020, 20:00
    Τγιόρινγκ - Χέρνιγκ Φρέμαντ 14-08-2020, 20:00
    Βόρντινγκμποργκ - Β 1908 14-08-2020, 20:00
    Κχέλερουπ - Βέιγκααρντ 14-08-2020, 20:00
    Φρεντέρικσουντ - Κόγκε Νορντ 14-08-2020, 20:00
    Μουσκρόν - Μαλίν 14-08-2020, 20:00
    Λουντογκόρετς - Σλάβια Σόφιας 14-08-2020, 20:00
    Σπαρτάκ Μόσχας - Αχμάτ Γκρόζνι 14-08-2020, 20:00
    Έσλοβς - ΙΦΚ Μάλμε 14-08-2020, 20:00
    Πόπραντ - Κομάρνο 14-08-2020, 20:00
    ΙΦΚ Τίνταχολμ - Άχλαφορς 14-08-2020, 20:00
    Σβατς - Ρισχενάου 14-08-2020, 20:30
    Σαμπάμπ Αλ Ορντούν - Αλ Σαλτ 14-08-2020, 20:30
    Αλ Ιτιχάντ Τζέντα - Αλ Ετιφάκ 14-08-2020, 20:50
    Τσενουά - Μεϋρίν 14-08-2020, 21:00
    Φραμ Ρέικιαβικ - Βεστμαναέιαρ 14-08-2020, 21:00
    Ανόρθωση - Πάφος 14-08-2020, 21:00
    Στράουσμπεργκ - Βικτόρια Σιλόου 14-08-2020, 21:00
    Πλάζα Κολονία - Ντιφενσόρ Σπόρτινγκ 14-08-2020, 21:00
    Ίντερ Ζάπρεζιτς - Σολίν 14-08-2020, 21:00
    Μεντιμούριε - Ρούντες 14-08-2020, 21:00
    Ντέσιτς Τούζι - Μπούντουτσνοστ 14-08-2020, 21:00
    Βαραζντίν - ΗΝΚ Γκόριτσα 14-08-2020, 21:00
    ΚΡ Ρεϊκιαβίκ - FH Χαφναρφιόρντουρ 14-08-2020, 21:00
    Λίλεστρομ - Ουλενσάκερ Κίζα 14-08-2020, 21:30
    Μπελτσάτοφ - Λέγκια Βαρσοβίας 14-08-2020, 21:30
    Κορκ Σίτι - Σλίγκο Ρόβερς 14-08-2020, 21:45
    Άθλοουν Τάουν - Ντροχέντα 14-08-2020, 21:45
    Γκάλγουεϊ Γιουνάιτεντ - Λόνγκφορντ Τάουν 14-08-2020, 21:45
    Καμπιντέλι - Κόουβ Ράμπλερς 14-08-2020, 21:45
    Μπρέι Γουόντερερς - Γιου Σι Ντι 14-08-2020, 21:45
    Ολμέντο - Λίγκα Ντε Κίτο 14-08-2020, 22:00
    Ελ Εντάγκ Ελ-Χάρμπι - Αλ Αχλί 14-08-2020, 22:00
    Ουνιβ. Κατόλικα Κίτο - Αούκας 14-08-2020, 22:00
    Φαρ Ραμπάτ - Βιντάντ Καζαμπλάνκα 14-08-2020, 22:00
    Ρενεσάνς Ζεμάμρα - Φους Ράμπατ 14-08-2020, 22:00
    Ντεπορτίβο Κουένσα - Γκουαγιακίλ Σίτι 14-08-2020, 22:00
    Μπαρτσελόνα - Μπάγερν Μονάχου 14-08-2020, 22:00
    Περούτζια - Πεσκάρα 14-08-2020, 22:00
    Βίκινγκουρ Όλαφσβικ - Θρότουρ Ρέικιαβικ 14-08-2020, 22:15
    Στιαρνάν - Γκρότα 14-08-2020, 22:15
    Μοντεβιδέο Σίτι Τορκέ - Ντανούμπιο 14-08-2020, 23:30
    Σέργκιπε - Κονφιάνσα 14-08-2020, 23:45
    Ολιμπίκ Κουρίμπγκα - Ιτιχάντ Τάνγκερ 15-08-2020, 00:00
    Κρουζ Αζούλ (Γ) - Κλαμπ Αμέρικα (Γ) 15-08-2020, 00:00
    Σπορτίβο Λουκένιο - Σολ Ντε Αμέρικα 15-08-2020, 01:00
    Αμέρικα Μινέιρο - Οπεράριο Φεροβιάριο 15-08-2020, 01:15
    Ορλάντο Σίτι Β' - Φορτ Λοντερντέιλ CF 15-08-2020, 02:00
    Ποτιγκουάρ Μοσορό - Αμέρικα Νατάλ 15-08-2020, 02:30
    Πόντε Πρέτα - Βιτόρια Μπαΐα 15-08-2020, 02:30
    Φόργουορντ Μάντισον - Σάουθ Τζόρτζια Τορμέντα 15-08-2020, 03:00
    Μπαρτσελόνα ΣΚ - Ορένσε 15-08-2020, 03:15
    Παρανά - Ζουβεντούδε 15-08-2020, 03:30
    Όκλεϊ Κάνονς U20 - Ίστερν Λάιονς ΣΚ U20 15-08-2020, 05:30
    Πουέμπλα - Πατσούκα 15-08-2020, 05:30
    Χέιντελμπεργκ Γιουν. U20 - Πορτ Μέλμπουρν U20 15-08-2020, 06:00
    Αλτόνα Μάτζικ U20 - Μπέντλι Γκρινς U20 15-08-2020, 06:00
    Ρίβερσαϊντ Ολίμπικ - Γκλένορχι Νάιτς 15-08-2020, 07:15
    Κλάρενς Ζίμπρας - Ντέβονπορτ Στράικερς 15-08-2020, 07:30