BINTEO με Αναλύσεις & Προγνωστικά

Αποδοσεις
Προιστορια
προγνωστικα στοιχηματος
στατιστικα ποδοσφαιρου στοιχημα
Σαχάμπ
Αλ Τζαζίρα Αμμάν
N
Ι
| ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Προ Λιγκ | Ημ/νια αγώνα: 5/8/2020 18:00 λίστα αγώνων  |

Σύγκριση Ομάδων

Α/ΑΟΜΑΔΑΑΓΒΝΙΗΓ
6Σαχάμπ131002:1
8Αλ Τζαζίρα Αμμάν110102:2

Σαχάμπ - Τελευταίοι Αγώνες

6/3/2020 Σαχάμπ Αλ Ακάμπα 2 - 1 NO

Αλ Τζαζίρα Αμμάν - Τελευταίοι Αγώνες

5/3/2020 Αλ Χουσείν ΣΚ Αλ Τζαζίρα Αμμάν 2 - 2 ΙO
29/2/2020 Αλ Φαϊσάλι Αμμάν Αλ Τζαζίρα Αμμάν 1 - 1 ΙU
25/2/2020 Αλ Τζαζίρα Αμμάν Αλ Ρίφφα 0 - 2 ΗU
11/2/2020 Ντοφάρ Αλ Τζαζίρα Αμμάν 1 - 0 ΗU
1/10/2019 Αλ Αχέντ Αλ Τζαζίρα Αμμάν 1 - 0 ΗU
24/9/2019 Αλ Τζαζίρα Αμμάν Αλ Αχέντ 0 - 0 ΙU
25/6/2019 Αλ Τζαζίρα Αμμάν Αλ Τζάις 4 - 0 NO
18/6/2019 Αλ Τζάις Αλ Τζαζίρα Αμμάν 3 - 0 ΗO

Λοιπές Πληροφορίες

    Αποδόσεις ΟΠΑΠ

    1 X 2 Over Under 1X 12 X2
      - - - - - - -
    Ημ. 1 Ημ. X Ημ. 2 Goal No Goal
      - - - -
    0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
      - - -

    ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ για ΣΗΜΕΡΑ:

    Αλακράνες Ντε Ντουράνγκο - Ατλέτικο Σαν Λουίς ΙΙ 19-09-2020, 04:00
    Ατλέτικο Νασιονάλ - Τολίμα 19-09-2020, 04:05
    Αλαχουελένσε - Γκρέσια 19-09-2020, 05:00
    Όραντζ Κάουντι - Λας Βέγκας Λάιτς 19-09-2020, 05:00
    Σιάτλ Σάουντερς - Λος Άντζελες 19-09-2020, 05:00
    Μασατλάν - Κρουζ Αζούλ 19-09-2020, 05:30
    Γκουανγκάλιν Γιουν. - Κούμα Τάιγκερς 19-09-2020, 06:30
    Λέικ Μακουάρι Σίτι - Μπροντμεντόου Μάτζικ 19-09-2020, 06:45
    Ντέβονπορτ Στράικερς - Ρίβερσαϊντ Ολίμπικ 19-09-2020, 07:15
    Καματάρε Σανούκι - Γκρούλα Μοριόκα 19-09-2020, 07:30
    Γιανγκτζού Σίτιζεν - Τσάνγκγουον Σίτι 19-09-2020, 08:00
    Αρμαντέιλ U20 - Φλορεάτ Αθήνα U20 19-09-2020, 08:00
    Μπαλκάτα U20 - Ίνγκλγουντ Γιουν. U20 19-09-2020, 08:00
    Περθ U20 - Ρόκινγκχαμ Σίτι U20 19-09-2020, 08:00
    Σορέντο U20 - Κοκμπερν Σίτι U20 19-09-2020, 08:00
    Μπεισγουότερ Σίτι U20 - Περθ Γκλόρι U20 19-09-2020, 08:00
    Γκουέλουπ Κροάσια U20 - Εκού Γιουνταλούπ U20 19-09-2020, 08:00
    Ίγκα Κουνοίτσι (Γ) - Έχιμε (Γ) 19-09-2020, 08:00
    ΣΚΑ Χαμπάροφσκ - Βάλτικα 19-09-2020, 08:00
    Κρόιντον Κινγκς - Αντέλαϊντ Σίτι 19-09-2020, 08:00
    Σαπόρο - Γκάμπα Οσάκα 19-09-2020, 08:00
    Βεντφορέτ Κόφου - Κιότο Σανγκά 19-09-2020, 08:00
    Αλμπιρέξ Νιιγκάτα - Τοκουσίμα 19-09-2020, 08:00
    Γουέστερν Στράικερς - Γουέστ Τόρρενς Μπιρκάλα 19-09-2020, 08:30
    Καμπελτάουν Σίτι - Αδελαΐδα Κόμετς 19-09-2020, 08:30
    Μοντμπούρι Τζετς - Κούμπερλαντ Γιουνάιτεντ 19-09-2020, 08:30
    Φούλαμ Γιουνάιτεντ - Σάουθ Αντελάιντ 19-09-2020, 08:30
    Πλέιφορντ Σίτι Πάτριοτς - Στούρτ Λάιονς 19-09-2020, 08:30
    Δυτική Αδελαΐδα - Γουάιτ Σίτι Γούντβιλ 19-09-2020, 08:30
    Σίφορντ Ρέιντζερς - Αντελάιντ Βίκτορι 19-09-2020, 08:30
    Κουίνσλαντ Λάιονς U20 - Ρέντλαντς Γιουν. U20 19-09-2020, 08:45
    Κανμπέρα - Μπελκόνεν 19-09-2020, 08:45
    Γκολντ Κόουστ Νάιτς U20 - Γκολντ Κόουστ Γιουν. U20 19-09-2020, 08:45
    Φουτζιέντα - Ροάσο Κουμαμότο 19-09-2020, 09:00
    Νουμάζου - Φουκουσίμα Γιουν. 19-09-2020, 09:00
    Μπάουμπλιτζ Ακίτα - Γκαϊνάρε Τοτόρι 19-09-2020, 09:00
    Μπουσάν Τρανσπόρτ - Γκανγκνεούνγκ Σίτι 19-09-2020, 09:00
    Χουάσεονγκ - Γκίμχαε Σίτι 19-09-2020, 09:00
    Ματσουμότο Γιαμάγκα - Β-Βάρεν Ναγκασάκι 19-09-2020, 09:00
    Μίντιλ Έισις - Χελένικ Αθλέτικ 19-09-2020, 09:30
    Πενίνσουλα Πάουερ U20 - Μπρίσμπειν Σίτι U20 19-09-2020, 09:30
    Γκλένορχι Νάιτς - Κίνγκμπορο Λάϊονς 19-09-2020, 09:30
    Λάνσεστον Σίτι - Σάουθ Χόμπαρτ 19-09-2020, 09:30
    Μπέισαιντ Γιουνάιτεντ - Τουγουόνγκ 19-09-2020, 10:00
    Ίστερν Σάμπερμπς U20 - Ολίμπικ ΦΚ U20 19-09-2020, 10:00
    Νιου Φαρμ Γιουνάιτεντ - Μπρισμπέιν Αθλέτικ 19-09-2020, 10:00
    Γκίμπο Σίτιζεν - Μόκπο Σίτι 19-09-2020, 10:00
    Μπούτσεον 1995 - Τζετζού Γιουνάιτεντ 19-09-2020, 10:00
    Νταετζεόν Σίτιζεν - Σεούλ Ι-Λάντ 19-09-2020, 10:00
    Σορέντο - Κόκμπερν Σίτι 19-09-2020, 10:00
    Γκουέλουπ Κροάσια - Εκού Γιουνταλούπ 19-09-2020, 10:00
    Αρμαντέιλ - Φλορεάτ Αθήνα 19-09-2020, 10:00
    Μπαλκάτα - Ίγκλγουντ Γιουνάιτεντ 19-09-2020, 10:00
    Μπεϊσγουότερ Σίτι - Περθ Γκλόρι Νέοι 19-09-2020, 10:00
    Περθ - Ρόκινγχαμ Σίτι 19-09-2020, 10:00
    Ίστερν Σπορτς Κλαμπ - Κίτσε 19-09-2020, 10:00
    Σαγκάν Τοσού - Γιοκοχάμα Μαρίνος 19-09-2020, 10:00
    Γουέστον Γουόρκερς - Λάμπτον Τζάφας 19-09-2020, 10:30
    Τιαντζίν Τέντα - Σιτζιαζουάνγκ 19-09-2020, 10:30
    Αδελαΐδα Γιουν. ΙΙ - Πάρα Χιλς Νάιτς 19-09-2020, 10:30
    Σαγκαμιχάρα - Ιμαμπάρι 19-09-2020, 11:00
    Καμπουλτιούρ - Δε Γκαπ 19-09-2020, 11:00
    Άλμπανι Κρικ - Γκρέιντζ Θιστλ 19-09-2020, 11:00
    Καρίνα - Μάουντ Γκράβατ 19-09-2020, 11:00
    Μπέιτζινγκ Σπορτ Γιουν. - Μπεϊζίνγκ Ρενέ 19-09-2020, 11:00
    Τσεονγκού Σίτι - Τσαντσιόν 19-09-2020, 11:00
    Γκιονγκγού KHNP - Νταεγιόν Κοράιλ 19-09-2020, 11:00
    Μπόνιριγκ Γ. Ινγκλς - Σεντ Τζορτζ Σεντς 19-09-2020, 11:00
    ΚΣΜ Σλατίνα - Ρεσέα 19-09-2020, 11:00
    Ριπένσια Τιμισοάρα - Αεροστάρ Μπακάου 19-09-2020, 11:00
    Μιοβένι - Μεταλογκλόμπους 19-09-2020, 11:00
    Κονκόρντια Κιάζνα - Παντούρι Τάργκου Τζίου 19-09-2020, 11:00
    Σκολάρ Ρεσιτά - Πολιτέκνικα Τιμισοάρα 19-09-2020, 11:00
    Φαρούλ Κονστάντα - Γκλόρια Μπουζάου 19-09-2020, 11:00
    Λάιονς ΦΚ - Ρέντλαντς Γιουν. 19-09-2020, 11:00
    Μίτσελτον - Γουλβς ΦΚ 19-09-2020, 11:00
    Έλτσε - Ατλέτικο Μπαλεάρες 19-09-2020, 11:00
    Ναγκόγια - Βίσελ Κόμπε 19-09-2020, 11:00
    Ολίμπια Γουόριορς - Κλάρενς Ζίμπρας 19-09-2020, 11:30
    Πενίνσουλα Πάουερ - Μπρισμπέιν Σίτι 19-09-2020, 11:30
    Γκολντ Κόουστ Νάιτς - Γκολντ Κόουστ Γιουν. 19-09-2020, 11:30
    Γκάμπα Οσάκα U23 - Βανράουρε 19-09-2020, 12:00
    Νορθ Σταρ - Ακάκια Ριτζ 19-09-2020, 12:00
    Γιουνιβ. Οφ Κουίνσλαντ - Βιρτζίνια Γιουνάιτεντ 19-09-2020, 12:00
    Άνερλεϊ - Σάμφορντ Ρέιντζερς 19-09-2020, 12:00
    Κάλιαρι U19 - Μίλαν U19 19-09-2020, 12:00
    Σπίριτ - Νόρθερν Τάιγκερς 19-09-2020, 12:00
    SD Ρέιντερς - Νιούκαστλ Τζετς Γιουθ 19-09-2020, 12:00
    Χιλς Γιουνάιτεντ - Σεντ Τζορτζ Σίτι 19-09-2020, 12:00
    Χόντα - Μπιουάκο Σίγκα 19-09-2020, 12:00
    Ροτσεντέιλ Ρόβερς - Γουέστερν Πράιντ 19-09-2020, 12:00
    Λόγκαν Λάιτνινγκ - Σάουθς Γιουνάιτεντ 19-09-2020, 12:00
    Σαν Γιουνάιτεντ - Ίσπε 19-09-2020, 12:00
    Χανθαργουάντι Γιουν. - Γιανγκόν Γιουν. 19-09-2020, 12:00
    Ρακχάιν Γιουνάιτεντ - Αγιεγιαγουάντι Γιουν. 19-09-2020, 12:00
    Ουέστερν Σίδνεϊ Γιουθ - Νορθ Σόουρ Μάρινερς 19-09-2020, 12:00
    Σερέσο Όσακα - Κασίμα Άντλερς 19-09-2020, 12:00
    Μοντ. Γιαμαγάτα - Γκιράβανς Κιτ. 19-09-2020, 12:00
    Ίστερν Σαμπέρμπς - Ολίμπικ ΦΚ 19-09-2020, 12:15
    Τσέλσι U18 - Γουέστ Χαμ U18 19-09-2020, 12:30
    Βέιλε U19 - Μίντιλαντ U19 19-09-2020, 12:30
    Ανιάνγκ - Τζεονάμ Ντράγκονς 19-09-2020, 12:30
    Γκιέονγκαμ - Ανσάν Γκρίνερς 19-09-2020, 12:30
    Αδελαΐδα Ολύμπικ - Αδελάιδα Μπλου Ίγκλς 19-09-2020, 12:30
    Σόναν Μπελμάρε - Σιμίζου 19-09-2020, 12:30
    Μάντσεστερ Γιουν. U18 - Μπλάκμπερν U18 19-09-2020, 12:45
    Γκιφού - Ναγκάνο Παρσίρο 19-09-2020, 13:00
    Καγκοσίμα - Γιοκοχάμα SSC 19-09-2020, 13:00
    Κάζα Πία - Μπενφίκα Β' 19-09-2020, 13:00
    Τζονάβα - Νταϊνάβα Άλιτους 19-09-2020, 13:00
    Σαουθάμπτον U18 - Κρίσταλ Πάλας U18 19-09-2020, 13:00
    Τότεναμ U18 - Άρσεναλ U18 19-09-2020, 13:00
    Λίβερπουλ U18 - Στόουκ U18 19-09-2020, 13:00
    Βάστρα Φρολούντα - Βίνμπεργκ 19-09-2020, 13:00
    Γουχάν Ζαλ - Χεμπέι Τσάινα Φόρτσιουν 19-09-2020, 13:00
    Νάρβα Τρανς - Τούλεβικ Βιλιάντι 19-09-2020, 13:00
    Ταλίνα Κάλεβ - Ταμέκα Τάρτου 19-09-2020, 13:00
    Γκβι - Λεντόγιε Σμορούμ 19-09-2020, 13:00
    Φρέμαντ Βάλμπι - Αβερντόρ 19-09-2020, 13:00
    Β 1908 - Άλεροντ 19-09-2020, 13:00
    Ντάμσο (Γ) - Σάντμπι (Γ) 19-09-2020, 13:00
    Χέρλουφσχολμ (Γ) - Νάεσμπι (Γ) 19-09-2020, 13:00
    Έστερμπρο (Γ) - FB (Γ) 19-09-2020, 13:00
    Τομ Τομσκ - Βόλγαρ Άστραχαν 19-09-2020, 13:00
    Σλουτσκ Β' - Μπάτε Μπορίσοφ Β' 19-09-2020, 13:00
    Ταράζ - Ζετίσου 19-09-2020, 13:00
    Κασίβα Ρέισολ - Χιροσίμα 19-09-2020, 13:00
    Ζβάιγκεν Καναζάβα - Φουκουόκα 19-09-2020, 13:00
    Ρενόφα Γιαμαγκούτσι - Τόκιο Βέρντι 19-09-2020, 13:00
    Ριούκιου - Μίτο Χόλιχοκ 19-09-2020, 13:00
    Σίμπα Ισιχάρα Γιουνάιτεντ - Φατζιάνο Οκαϊάμα 19-09-2020, 13:00
    Τζούμπιλο Ιβάτα - Τοτσίγκι 19-09-2020, 13:00
    Καζουαρίνα - Πορτ Ντάρβιν 19-09-2020, 13:30
    Σοντερίσκε U19 - Νόρτζελαντ U19 19-09-2020, 13:30
    Οντένσε U19 - Άαλμποργκ U19 19-09-2020, 13:30
    Άντελαϊντ Βάιπερς - Αντελάιντ Χιλς 19-09-2020, 13:30
    Γκεντσλερμπιρλιγκί - Κόνιασπορ 19-09-2020, 13:30
    Βίτζεφ Λοτζ - Στομίλ Ολστζίν 19-09-2020, 13:40
    Πόλις Τέρο - Ρατσαμπούρι 19-09-2020, 13:45
    Τσιανγκμάι Γιουν. - Σισάκετ 19-09-2020, 13:45
    Στένουνγκσουντς - ΙΦΚ Τίνταχολμ 19-09-2020, 14:00
    Βέιγκααρντ - Άαρχους Φρέμαντ 2 19-09-2020, 14:00
    Τάραπ Πααράπ - Ρίνκγκόμπινγκ 19-09-2020, 14:00
    ΟΚΣ Οντένσε - Βίμπι 19-09-2020, 14:00
    Τίζλασπορτ - Μπαλικεσιρσπόρ 19-09-2020, 14:00
    Μπαντίρμασπορ - Ακισασπόρ 19-09-2020, 14:00
    Έρεμπρο Συριάνσκα - Φρέι 19-09-2020, 14:00
    Αννόβερο ΙΙ - Χιλντεσχάιμ 19-09-2020, 14:00
    Αμβούργο ΙΙ - Τεουτόνια 05 19-09-2020, 14:00
    Λίντομε - Καρλσκρόνα 19-09-2020, 14:00
    Εσκιλσμίνε - Λούντς 19-09-2020, 14:00
    Ντάσεντορφ - Ουνιόν Τόρνεσχ 19-09-2020, 14:00
    Ρόμαλτ (Γ) - Άαλμποργκ Φρέια (Γ) 19-09-2020, 14:00
    Βίτεμπσκ - Μπελσίνα Μπόμπρουισκ 19-09-2020, 14:00
    Ολεξάντρια - Βόρσκλα Πολτάβα 19-09-2020, 14:00
    Μπρατβάαγκ - Φλόρο 19-09-2020, 14:00
    Οντένσε Q (Γ) - Άαρχους 1900 (Γ) 19-09-2020, 14:00
    Σλάβια Μοζίρ Β' - Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ Β' 19-09-2020, 14:00
    Σένζα - Φλάγια 19-09-2020, 14:00
    Αννόβερο - Καρλσρούη 19-09-2020, 14:00
    Βιρτσμπούργκερ Κίκερς - Άουε 19-09-2020, 14:00
    Σαντχάουζεν - Ντάρμσταντ 19-09-2020, 14:00
    Τανζανία Πρίζονς - Ναμούνγκο 19-09-2020, 14:00
    Χάλε 96 - Ιλενμπούργκ 19-09-2020, 14:00
    Μινίγια 2017 - BFA Βίλνιους 19-09-2020, 14:00
    Μπρέμερ - Αουμούντ Βέγκεσακ 19-09-2020, 14:00
    BTS Νέουσταντ - Ουνιόν 60 19-09-2020, 14:00
    Γουέστ Μπρομ U18 - Ρέντινγκ U18 19-09-2020, 14:00
    Μπέρνλι U18 - Γουλβς U18 19-09-2020, 14:00
    Πλάουεν - Κριεσόου 19-09-2020, 14:00
    Χεϊλόνγιανγκ Λάβα Σπρίνγκ - Κούνσχαν 19-09-2020, 14:00
    Νέιβι ΦΚ - Ουτάι Θάνι 19-09-2020, 14:00
    Ίντερ U19 - Σαμπντόρια U19 19-09-2020, 14:00
    Φάιζκαντ - Ντουσάνμπε 83 19-09-2020, 14:00
    Λοκομοτίβ Πάμιρ - ΤΣΣΚΑ Παμίρ Ντουσάνμπε 19-09-2020, 14:00
    Ισταραβσάν - Ρεγκάρ Τάνταζ 19-09-2020, 14:00
    Μπιαλόγκ - Ανζί Μαχάτσκαλα 19-09-2020, 14:00
    Χόρσενς U19 - Μπρόντμπι U19 19-09-2020, 14:00
    Κόλντινγκ ΙΦ - Κόγκε 19-09-2020, 14:00
    Ροτενμπούργκερ - Ουπχούσεν 19-09-2020, 14:30
    Μίντλεσμπρο U18 - Ντέρμπι U18 19-09-2020, 14:30
    Σίλκεμποργκ - Έσμπιεργκ 19-09-2020, 14:30
    Χέντενστεντ - Όντερ 19-09-2020, 14:30
    Ουμέα Ακάντεμι - Νότβικενς ΙΚ 19-09-2020, 14:30
    Κφουμ Ροσκίντλε - ΑΒ Γκλαντσάξε 19-09-2020, 14:30
    Μπέρλινερ - Καρλ Τσάις Ιένα 19-09-2020, 14:30
    Ουέρμπαχ - Τένις Μπορούσια Βερολίνου 19-09-2020, 14:30
    Γερμανία Χάλμπερσταντ - Αλτγκλιένικε 19-09-2020, 14:30
    Ντιναμό Βερολίνου - Μπισοφσβερντάερ 19-09-2020, 14:30
    Ραπίντ Βουκουρεστίου - Τούρις Τούρνου Μαγκουρέλε 19-09-2020, 14:30
    Έβερτον - Γουέστ Μπρομ 19-09-2020, 14:30
    Νότιγχαμ Φόρεστ - Κάρντιφ 19-09-2020, 14:30
    Μπεϊτζίνγκ Γκουοάν - Κιντάο Χαϊνίου 19-09-2020, 14:35
    Σάαξι Τσανγκάν - Ζετζιάνγκ Γκριντάουν 19-09-2020, 14:35
    Έσμπιεργκ U17 - Μίντιλαντ U17 19-09-2020, 15:00
    Αν Ντερ Φάχνερ Χούε - Μέρσεμπουργκ 99 19-09-2020, 15:00
    Μαρτινρόντα - Λούντβιχσφελντερ 19-09-2020, 15:00
    Μπάκναγκ - Ράβενσμπουργκ 19-09-2020, 15:00
    Ροστόκερ 1895 - Παμπόου 19-09-2020, 15:00
    RSV Άιντραχτ 1949 - Μπραντενμπούργκερ Σουντ 19-09-2020, 15:00
    Στόκχολμ Ιντερνασιονάλε - Ένκεπινγκ 19-09-2020, 15:00
    Φόρζχεϊμ - Σπόρτφροντ Ντορφμέρκινγκεν 19-09-2020, 15:00
    Γκοπίνγκερ SV - Φράιμπεργκ 19-09-2020, 15:00
    Ασάνε (Γ) - Φλ Φαρτ (Γ) 19-09-2020, 15:00
    Κάουνο Ζαλγκίρις Β' - Ατμοσφέρα 19-09-2020, 15:00
    Κίκερς Έμντεν - VFL Όλντενμπουργκ 19-09-2020, 15:00
    ΦΣΒ Φρανκφούρτης - Γκιέσεν 19-09-2020, 15:00
    Αστόρια Γουάλντορφ - Ούλμ 1846 19-09-2020, 15:00
    ΚΣΒ Μπαουνατάλ - Χέσσεν Ντρέϊχ 19-09-2020, 15:00
    Νόριτς U18 - Άστον Βίλα U18 19-09-2020, 15:00
    Ονσάλα - ΒΚ Ολίμπικ 19-09-2020, 15:00
    Λίμχαμν Μπούνκεφλο - ΙΦΚ Μάλμε 19-09-2020, 15:00
    Ομπερλάουσιτς - Καρλ Τσάις Ιένα ΙΙ 19-09-2020, 15:00
    ΙΦΚ Βάσα - Κίστο 19-09-2020, 15:00
    Τορντ - Κρίστιανσταντ 19-09-2020, 15:00
    ΙΦΚ Χάσλεχολμ - Αλμέμποντα Λίνεριντ 19-09-2020, 15:00
    Άσαρουμς - Χάσλεχολμ ΙΦ 19-09-2020, 15:00
    Χουσκβάρνα - Όστερλεν 19-09-2020, 15:00
    Μπρόμολα - Νοσάμπι 19-09-2020, 15:00
    Χόμπουργκ - Αϊντρ. Σταντάλεντορφ 19-09-2020, 15:00
    Έλβερσμπεργκ - Σχοτ Μάιντζ 19-09-2020, 15:00
    Μπάλινγκερ - TSV Στινμπάχ 19-09-2020, 15:00
    Μάιντζ ΙΙ - Φράιμπουργκ ΙΙ 19-09-2020, 15:00
    Οφενμπάχερ Κίκερς - Χοφενχάιμ ΙΙ 19-09-2020, 15:00
    Χέσεν Κασέλ - Πίρμασενς 19-09-2020, 15:00
    Ούτιν - Ολντενμπέργκερ 19-09-2020, 15:00
    Χούσουμερ - Μπόρντεσχολμ 19-09-2020, 15:00
    Ρίνινγκε - ΙΦΚ Κούμλα 19-09-2020, 15:00
    Αραμέισκα Συριάνσκα - Νιούροζ 19-09-2020, 15:00
    Χάντινγκε - Ατβίνταμπεργκ 19-09-2020, 15:00
    ΙΦΚ Εσκίλστουνα - Φόργουορντ 19-09-2020, 15:00
    Τυρεσό - Γκουτέ 19-09-2020, 15:00
    Σανγκάη ΣΙΠΓ - Τσονγκίνγκ Λιφάν 19-09-2020, 15:00
    ΠΚ-35 - JaPS 19-09-2020, 15:00
    Κιφέν - Έσπουν Παλοσέουρα 19-09-2020, 15:00
    Άαρχους U19 - Έσμπιεργκ U19 19-09-2020, 15:00
    Ράντερς Φρέια U19 - Κοπεγχάγη U19 19-09-2020, 15:00
    Βίμποργκ - Σκίβε 19-09-2020, 15:00
    Γκοτιόντ - Καρλσταντ Φότμπολ 19-09-2020, 15:00
    ΙΦΚ Αμάλ - Βαργκάρντα 19-09-2020, 15:00
    Χίμικ Σβετλογκόρσκι - Βόλνα Πινσκ 19-09-2020, 15:00
    Ροτ Βάις Άλεν - Σπορτφρούντε Λόττε 19-09-2020, 15:00
    Μπονέρ - Βέγκμπεργκ-Μπεκ 19-09-2020, 15:00
    Ομπερχάουζεν - Μπέργκις Γκλάντμπαχ 19-09-2020, 15:00
    Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ - Αλεμάνια Άαχεν 19-09-2020, 15:00
    Φορτούνα Κολωνίας - Βουπερτάλερ 19-09-2020, 15:00
    Πρόισεν Μούνστερ - Όμβεργκ 19-09-2020, 15:00
    Γκλάντμπαχ ΙΙ - Στράελεν 19-09-2020, 15:00
    Λίπσταντ - Κολωνία ΙΙ 19-09-2020, 15:00
    Τάαστρουπ - Σκιόλντ Μπίρκεροντ 19-09-2020, 15:00
    Έρνιγκ Φρίμαντ - Βέλμπι-Ρισκόβ 19-09-2020, 15:00
    Χουσούμ - Τάρνμπι 19-09-2020, 15:00
    Ίσχοϊ ΙΦ - Κφουμ BK 19-09-2020, 15:00
    Κόγκε Νορντ - Μπάλερουπ Σκοβλούντε 19-09-2020, 15:00
    BK Ούνιον - Φρεντέρικσουντ 19-09-2020, 15:00
    Μπρομαποϊκάρνα - Λουλέα 19-09-2020, 15:00
    Σεβενίνγκεν - ΑΣΒΧ 19-09-2020, 15:00
    Έλτερσντόρφ - Κάρλμπουργκ 19-09-2020, 15:00
    Γκότνε - Τάφτεα ΙΚ 19-09-2020, 15:00
    Ιτερχόγκνταλς - Στέντε 19-09-2020, 15:00
    Λάντσμπεργκ - Κιρκανσκόρινγκ 19-09-2020, 15:00
    Ντονοστόφ - Πούλαχ 19-09-2020, 15:00
    Γιάμερμπουγκτ - Νταλούμ 19-09-2020, 15:00
    ΑΒ Τάρνμπι - Νίκομπινγκ 19-09-2020, 15:00
    Άαρχους Φρέμαντ - ΒΣΚ Αάρχους 19-09-2020, 15:00
    Μπράμπραντ - Μίντελφαρτ 19-09-2020, 15:00
    Σπαρτάκ Μόσχας 2 - Βελές Μόσχας 19-09-2020, 15:00
    Τσερτανόβο - Φάκελ Βορονέζ 19-09-2020, 15:00
    Σότρα - Μπαερούμ 19-09-2020, 15:00
    Βιτορούλ Κονστάντα Β - Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι 19-09-2020, 15:00
    Σινγκτάρουα - Πάτουμ Γιουνάιτεντ 19-09-2020, 15:00
    Γερμανία (Γ) - Ιρλανδία (Γ) 19-09-2020, 15:00
    Άνσμπαχ - Τσαμ 19-09-2020, 15:00
    Πίπινσριντ - Χάνκοφεν Χάιλινγκ 19-09-2020, 15:00
    Κάστομς Γιουνάιτεντ - Κάσετσαρτ 19-09-2020, 15:00
    Ράνονγκ Γιουν. - Σιανγκμάι 19-09-2020, 15:00
    Νταχάου 1865 - Ντεϊσενχόφεν 19-09-2020, 15:00
    Άλτενχολς - Κρονσχάγκεν 19-09-2020, 15:00
    Ουνιόν Νοϊμίνστερ - Πάνσντορφ 19-09-2020, 15:00
    Καρλάιλ - Σάουθεντ 19-09-2020, 15:00
    Βέχεν - Βερλ 19-09-2020, 15:00
    Λούμπεκ - Σααρμπρίκεν 19-09-2020, 15:00
    Μέπεν - Μόναχο 1860 19-09-2020, 15:00
    Μπάγερν Μονάχου Β’ - Τουργκουτσού Μούνχεν 19-09-2020, 15:00
    Σβικάου - Ουντερχάκινγκ 19-09-2020, 15:00
    Χάνσα Ροστόκ - MSV Ντούισμπουργκ 19-09-2020, 15:00
    Λοκομοτίβ Λειψίας - Τσέμνιτσερ 19-09-2020, 15:05
    ΙΦΚ Στόκσουντ - Κουνγκσάνγκρενς 19-09-2020, 15:30
    Βόρντινγκμποργκ - Γκρέβε Φόντμπολντ 19-09-2020, 15:30
    Νόρντβικ - Κάτβικ 19-09-2020, 15:30
    Ουντινέζε - Σπαλ 19-09-2020, 15:30
    Αρμίνια Λουντβισχάφεν - Ντουντενχόφεν 19-09-2020, 15:45
    Κι Κλάκσβικ ΙΙΙ - Β68 Τοφτίρ ΙΙ 19-09-2020, 16:00
    Σκάλα ΙΙ - Βίκινγκουρ Γκότα ΙΙΙ 19-09-2020, 16:00
    Σέντραλ Εσπανιόλ - Ράμπλα Τζούνιορς 19-09-2020, 16:00
    Γκράνιτ Μικασxεβίτσι - Όρσχα 19-09-2020, 16:00
    Τούρκσπορ Άουγκσμπουργκ - Κοτέρν 19-09-2020, 16:00
    Μπρουσχσάλ - Σαντχάουζεν ΙΙ 19-09-2020, 16:00
    Ρόκλινγκ Βολκίνγκεν - Βορμάτια Βορμς 19-09-2020, 16:00
    Γερμ. Έγκερστορφ-Λάνγκρεντερ - Γκότινγκεν 19-09-2020, 16:00
    Χανάου 93 - Ροτ Βάις Χανταμάρ 19-09-2020, 16:00
    Χουνφέλντερ - Φέρνβαλτ 19-09-2020, 16:00
    Βαλντγκίρμες - Μπουχόνια Φλίντεν 19-09-2020, 16:00
    Ντιέτκιρχεν - Μπάροκσταντ Φούλντα-Λέρεντς 19-09-2020, 16:00
    Βασιλεία ΙΙ - Κονίζ 19-09-2020, 16:00
    Μάντσεστερ Σίτι U18 - Έβερτον U18 19-09-2020, 16:00
    Νιούκαστλ U18 - Λιντς U18 19-09-2020, 16:00
    Μπλέκιτνι Στάργκαρντ - Μπιτόβια Μπίτοφ 19-09-2020, 16:00
    Κοκόλα GBK - JP Πιεταρσάρι 19-09-2020, 16:00
    Ντάλστορπς - Συριάνσκα 19-09-2020, 16:00
    Νουρμγιάρβεν - Κέσκι Ουσίμα 19-09-2020, 16:00
    Όντεβολντ - Άχλαφορς 19-09-2020, 16:00
    Νορντβάρμλαντ - Σαβεντάλενς 19-09-2020, 16:00
    Κουρεσάρε - Ταλίνα Λέγκιον 19-09-2020, 16:00
    Βάρντε - Κόλντινγκ Μπόλντκλουμπ 19-09-2020, 16:00
    Τγιόρινγκ - Σκιόλντ Σέμπι 19-09-2020, 16:00
    Καγκέρα Σούγκαρ - Γιανγκ Άφρικανς 19-09-2020, 16:00
    Σπάκενμπουργκ - Σπάρτα Ρότερνταμ Γιονγκ 19-09-2020, 16:00
    Τορνς - Λίνκοπινγκ Σίτι 19-09-2020, 16:00
    Όσκαρσαμνς ΑΪΚ - Τβάκερς 19-09-2020, 16:00
    Νίκοπινγκς Βις - Κάρλσουντ 19-09-2020, 16:00
    Γέντελοχ - Όμπερνέιλαντ 19-09-2020, 16:00
    Κόζακεν Μπόις - Αϊσελμιερφόχελς 19-09-2020, 16:00
    Εξελσιόρ Μάασλουις - Ραϊνσμπούργκσε Μπόις 19-09-2020, 16:00
    Φόλενταμ Γιονγκ - Χάρντενμπεργκ 19-09-2020, 16:00
    Κουίκ Μπόις - Κονινκλίκε 19-09-2020, 16:00
    Ίσλοχ Β' - Ντιναμό Μινσκ Β' 19-09-2020, 16:00
    Ασιρίσκα Τουραμπντίν - Κβίντινγκ 19-09-2020, 16:00
    Βάρναμο - Σκόβντε 19-09-2020, 16:00
    Φρέντενσμποργκ (Γ) - Σόλρεντ (Γ) 19-09-2020, 16:00
    Σάντβικς - Μπόντενς 19-09-2020, 16:00
    Ντιναμό Μπρεστ - Ενερτζέτικ-BGU Μίνσκ 19-09-2020, 16:00
    Τρε Πένε - Φιορεντίνο 19-09-2020, 16:00
    ΑΚ Λιμπερτάς - Πεναρόσα 19-09-2020, 16:00
    Μουράτα - Ντομαγκνιάνο 19-09-2020, 16:00
    Φρεμ - Χόλστεμπρο 19-09-2020, 16:00
    Μπρονσόι - FA 2000 19-09-2020, 16:00
    Σκόβσοβεντ - Βανλόσε ΙΦ 19-09-2020, 16:00
    Όρενμπουργκ - Άκρον Τογκλιάτι 19-09-2020, 16:00
    Νίζνι Νοβγκόροντ - Σινίκ Γιάροσλαβλ 19-09-2020, 16:00
    Μπανγκόκ Γιουνάιτεντ - Σουπανμπούρι 19-09-2020, 16:00
    Βίλτζινγκ - Σελινγκενπρότεν 19-09-2020, 16:00
    Χόνεφος (Γ) - Αμαζόν Γκριμστάντ (Γ) 19-09-2020, 16:00
    Τζοχόρ Νταρούλ Τακζίμ - Σέλανγκορ 19-09-2020, 16:00
    Παχάνγκ UiTM - Τερενγκανού 19-09-2020, 16:00
    Πένανγκ - Κουάλα Λουμπούρ 19-09-2020, 16:00
    Περάκ ΙΙ - Νεγκέρι Σεμπιλάν 19-09-2020, 16:00
    Αγιουτάγια Γιουνάιτεντ - Λάμπανγκ 19-09-2020, 16:00
    Ντάτσια Μπουιουτσάνι - Ζιμπρού Τσισινάου 19-09-2020, 16:00
    Γκαμπάλα - Κέσλα 19-09-2020, 16:00
    Τζένοα U19 - Σπαλ U19 19-09-2020, 16:00
    Κβαντ Ομπίνισκ - Σαλιούτ Μπελγκορόντ 19-09-2020, 16:00
    ΤΒ Τβορόιρι - Κι Κλάκσβικ 19-09-2020, 16:00
    Οντένσε U17 - Άαλμποργκ U17 19-09-2020, 16:00
    Σοντερίσκε U17 - Νόρτζελαντ U17 19-09-2020, 16:00
    Κλερμόν - Τουλούζ 19-09-2020, 16:00
    Λέχια Γκντάνσκ - Σταλ Μίελετς 19-09-2020, 16:00
    Ντενίζλισπορ - Τραμπζονσπόρ 19-09-2020, 16:00
    Λοκομοτίβ Σόφιας - Λίτεξ Λόβετς 19-09-2020, 16:15
    Χόρσενς U17 - Μπρόντμπι U17 19-09-2020, 16:15
    Εληά Λυθροδόντα - ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς 19-09-2020, 16:30
    ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας - Ελπίδα Αστρομερίτη 19-09-2020, 16:30
    Ολυμπίας Λυμπιών - Ενάδ Πόλης Χρυσοχούς 19-09-2020, 16:30
    Αμαθούς Αγίου Τύχωνα - Ηρακλής Γερολάκκου 19-09-2020, 16:30
    Ντιέφλεν - Έλβερσμπεργκ Β' 19-09-2020, 16:30
    Πφέντερσχάιμ - Χέρτα Βίσμπαχ 19-09-2020, 16:30
    Καρμπάχ - Έισμπάχταλ 19-09-2020, 16:30
    Ένγκερς - Άιντραχτ Τριέρ 19-09-2020, 16:30
    Χάσια Μπίνγκεν - Γκόνσενχάιμ 19-09-2020, 16:30
    ΦΣΒ Σάλμρορ - Αλεμάνια Γουάλνταλγκες 19-09-2020, 16:30
    Ζνιτσζ Προυσζκόβ - Σταλ Ρζεσζόβ 19-09-2020, 16:30
    Μπούντουσνοστ Μπανοβίτσι - Γκοσκ Γκαμπέλα 19-09-2020, 16:30
    Μπούντουσνοστ Μπανοβίτσι - Γκοσκ Γκαμπέλα 19-09-2020, 16:30
    Σλάβεν Ζιβίνισε - Ζβιγιέζντα Γκράντασατς 19-09-2020, 16:30
    Ρουντάρ Κακάνι - Ορασέτζε 19-09-2020, 16:30
    ΗΝΚ Καπλίνα - Γκοράζντε 19-09-2020, 16:30
    Τράβνικ - Γιέντινστβο Μπίχατς 19-09-2020, 16:30
    Ίγκμαν Κόνγιτς - Ποσούσγιε 19-09-2020, 16:30
    Κιέλερουπ - Νορεσάνμπι 19-09-2020, 16:30
    Τεκ - Γκέλντερς Φεενεντάαλσε 19-09-2020, 16:30
    Σλόγκα 1934 Βίνιτσα - Κοζούβ Γκεβγκελίγια 19-09-2020, 16:30
    Κιτ-Γκόου Πέχτσεβο - Τίκβες 19-09-2020, 16:30
    Πομπέντα Τζούνιορ Πριλέπ - Πλακόβιτσα 19-09-2020, 16:30
    Κοράμπι - Βαρντάρι Φορίνο 19-09-2020, 16:30
    Ρόσομαν 83 - Σάσα 19-09-2020, 16:30
    Γκοστιβάρ - Βελέσχτα 19-09-2020, 16:30
    Όχριντ - ΦΚ Σκόπια 19-09-2020, 16:30
    Καντίνο - Βελαζερίμι 77 19-09-2020, 16:30
    Μπελφόρ - Λουζιτάνος Σεντ-Μάουρ 19-09-2020, 16:30
    Κούρης Ερήμης - ΑΕ Ζακακίου 19-09-2020, 16:30
    Θοϊ Λακατάμιας - ΠΑΕΕ Κερύνειας 19-09-2020, 16:30
    Αλκή Ορόκλινη - Ασίλ Λύσης 19-09-2020, 16:30
    Αχυρώνας Λιοπετρίου - Αγία Νάπα 19-09-2020, 16:30
    Οθέλλος Αθηαίνου - Ακρίτας Χλώρακας 19-09-2020, 16:30
    Π.Ο. Ξυλοτύμβου 2006 - Ονήσιλος Σωτήρας 2014 19-09-2020, 16:30
    Ομόνοια Αραδίππου - Διγενής Ακρίτας Μόρφου 19-09-2020, 16:30
    Μπάρι Τάουν - Κέρναρφον Τάουν 19-09-2020, 16:30
    Ραμποτνίσκι - Στρούγκα 19-09-2020, 16:30
    Γκζόρσε Πετρόφ - Βαρντάρ 19-09-2020, 16:30
    Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Αρμίνια Μπίλεφελντ 19-09-2020, 16:30
    Βέρντερ Βρέμης - Χέρτα Βερολίνου 19-09-2020, 16:30
    Κολωνία - Χόφενχαϊμ 19-09-2020, 16:30
    Ουνιόν Βερολίνου - Άουγκσμπουργκ 19-09-2020, 16:30
    Στουτγκάρδη - Φράιμπουργκ 19-09-2020, 16:30
    Μίντιλαντ - Λίνγκμπι 19-09-2020, 16:30
    Ουράλ - Ζενίτ 19-09-2020, 16:30
    Σάλκε ΙΙ - Ροντινγκχάουζεν 19-09-2020, 16:30
    Νέτινγκεν - Ρόιτλινγκεν 19-09-2020, 16:30
    Νεκαρσούλμερ - Λόεραχ-Μπρόμπαχ 19-09-2020, 16:30
    Λινξ - Ιλσχόφεν 19-09-2020, 16:30
    FSV 08 Μπίσινγκεν - Φραϊμπούργκερ 19-09-2020, 16:30
    8 Βίλινγκεν - Ομπεράρχερν SV 19-09-2020, 16:30
    Σλάβοτζ Τρεβίζοφ - Σαμορίν 19-09-2020, 16:30
    Κομάρνο - Παρτιζάν Μπαρτέζοφ 19-09-2020, 16:30
    Ντούμπνιτσα - Πούχοφ 19-09-2020, 16:30
    Ντούκλα Μπ. Μπίστριτσα - Τάτραν Λιπτόβσκι Μίκουλας 19-09-2020, 16:30
    Πέγεια 2014 - Ο Κορμακίτης 19-09-2020, 16:30
    ΝΚ Μπράβο - Κόπερ 19-09-2020, 16:45
    Κράσνονταρ 3 - PFC Κούμπαν 19-09-2020, 17:00
    Σμοργκόν - Σλόνιμ 19-09-2020, 17:00
    Ντιναμό Μπρζανσκ - Τεκστιλστίκ Ιβανόβο 19-09-2020, 17:00
    ΤΒ Τβορόιρι ΙΙ - Ούντριντ 19-09-2020, 18:00
    Μπρεγκάνλικα Κράουν - Οσογκόβο 19-09-2020, 20:00
    Λαμπουνίστα - Ντρίτα Μπογκοβίντζε 20-09-2020, 16:30
    Ορόκλινη Τρούλλοι - Εθνικός Άσσιας 20-09-2020, 16:30
    Τορίνο U19 - Λάτσιο U19 21-09-2020, 12:00