BINTEO με Αναλύσεις & Προγνωστικά

Αποδοσεις
Προιστορια
προγνωστικα στοιχηματος
στατιστικα ποδοσφαιρου στοιχημα
Μόλντε
Σταρτ
ΗNΗNNN
NΗΙΙΙΗ
| ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Ελιτεσέριεν | Κωδ ΟΠΑΠ: 586 | Ημ/νια αγώνα: 5/8/2020 20:00 λίστα αγώνων  |

Σύγκριση Ομάδων

Α/ΑΟΜΑΔΑΑΓΒΝΙΗΓ
2Μόλντε122891234:13
14Σταρτ12916513:19

Μόλντε - Τελευταίοι Αγώνες

1/8/2020 Σάντεφιορντ Μόλντε 2 - 1 ΗO
29/7/2020 Μόλντε Βαλερένγκα 4 - 1 NO
26/7/2020 Μπόντο Γκλιμτ Μόλντε 3 - 1 ΗO
19/7/2020 Στρομσγκόντσετ Μόλντε 0 - 4 NO
15/7/2020 Μόλντε Βίκινγκ 5 - 0 NO
11/7/2020 Χάουγκεσουντ Μόλντε 0 - 3 NO
5/7/2020 Μόλντε Μιοντάλεν 2 - 1 NO
2/7/2020 Κρίστιανσουντ Μόλντε 2 - 2 ΙO

Σταρτ - Τελευταίοι Αγώνες

2/8/2020 Σταρτ Μιοντάλεν 3 - 0 NO
29/7/2020 Αάλεσουντ Σταρτ 3 - 2 ΗO
26/7/2020 Σταρτ Στάμπαεκ 0 - 0 ΙU
19/7/2020 Μπραν Σταρτ 1 - 1 ΙU
16/7/2020 Σταρτ Ρόζενμποργκ 0 - 0 ΙU
12/7/2020 Σάρπσμποργκ 08 Σταρτ 1 - 0 ΗU
4/7/2020 Σταρτ Βίκινγκ 1 - 1 ΙU
1/7/2020 Χάουγκεσουντ Σταρτ 1 - 0 ΗU

Προιστορία

24/6/2020 Σταρτ Μόλντε 2 - 3 ΗO
29/10/2018 Σταρτ Μόλντε 1 - 3 ΗO
27/5/2018 Μόλντε Σταρτ 3 - 1 NO
17/7/2016 Μόλντε Σταρτ 2 - 2 ΙO
10/4/2016 Σταρτ Μόλντε 1 - 1 ΙU
8/11/2015 Σταρτ Μόλντε 0 - 3 ΗO
10/5/2015 Μόλντε Σταρτ 4 - 0 NO
3/8/2014 Σταρτ Μόλντε 1 - 1 ΙU
1/5/2014 Μόλντε Σταρτ 2 - 0 NU

Στοιχηματικά Δεδομένα & Προγνωστικά

Στους τελευταίους 14 από 15 αγώνες της ομάδας Μόλντε, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
Πιθανό σημείο: Over με μέση απόδοση 1.40    

Η ομάδα Σταρτ δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 13 από 14 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
Πιθανό σημείο: 1X με μέση απόδοση 1.10    

Η ομάδα Μόλντε νίκησε στους τελευταίους 6 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
Πιθανό σημείο: 1 με μέση απόδοση 1.36    

Η ομάδα Μόλντε νικούσε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 αγώνες εντός έδρας στη διοργάνωση Ελιτεσέριεν.
Πιθανό σημείο: Ημ.1 με μέση απόδοση 1.72    

Λοιπές Πληροφορίες

  • Γήπεδο: Aker Stadion
  • Τεχνητός χλοοτάπητας
  • Χωρητικότητα: 11249

Αποδόσεις ΟΠΑΠ

1 X 2 Over Under 1X 12 X2
1.28  4.85 8.25 1.35 2.70 1.03 1.10 3.15
Ημ. 1 Ημ. X Ημ. 2 Goal No Goal
1.65  2.60 6.25 1.57 2.10
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
5.25  2.33 2.15 8.35

ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ για ΣΗΜΕΡΑ:

Ατλέτικο Νασιονάλ - Τολίμα 19-09-2020, 04:05
Αλαχουελένσε - Γκρέσια 19-09-2020, 05:00
Όραντζ Κάουντι - Λας Βέγκας Λάιτς 19-09-2020, 05:00
Σιάτλ Σάουντερς - Λος Άντζελες 19-09-2020, 05:00
Μασατλάν - Κρουζ Αζούλ 19-09-2020, 05:30
Γκουανγκάλιν Γιουν. - Κούμα Τάιγκερς 19-09-2020, 06:30
Λέικ Μακουάρι Σίτι - Μπροντμεντόου Μάτζικ 19-09-2020, 06:45
Ντέβονπορτ Στράικερς - Ρίβερσαϊντ Ολίμπικ 19-09-2020, 07:15
Καματάρε Σανούκι - Γκρούλα Μοριόκα 19-09-2020, 07:30
Γιανγκτζού Σίτιζεν - Τσάνγκγουον Σίτι 19-09-2020, 08:00
Αρμαντέιλ U20 - Φλορεάτ Αθήνα U20 19-09-2020, 08:00
Μπαλκάτα U20 - Ίνγκλγουντ Γιουν. U20 19-09-2020, 08:00
Περθ U20 - Ρόκινγκχαμ Σίτι U20 19-09-2020, 08:00
Σορέντο U20 - Κοκμπερν Σίτι U20 19-09-2020, 08:00
Μπεισγουότερ Σίτι U20 - Περθ Γκλόρι U20 19-09-2020, 08:00
Γκουέλουπ Κροάσια U20 - Εκού Γιουνταλούπ U20 19-09-2020, 08:00
Ίγκα Κουνοίτσι (Γ) - Έχιμε (Γ) 19-09-2020, 08:00
ΣΚΑ Χαμπάροφσκ - Βάλτικα 19-09-2020, 08:00
Κρόιντον Κινγκς - Αντέλαϊντ Σίτι 19-09-2020, 08:00
Σαπόρο - Γκάμπα Οσάκα 19-09-2020, 08:00
Βεντφορέτ Κόφου - Κιότο Σανγκά 19-09-2020, 08:00
Αλμπιρέξ Νιιγκάτα - Τοκουσίμα 19-09-2020, 08:00
Γουέστερν Στράικερς - Γουέστ Τόρρενς Μπιρκάλα 19-09-2020, 08:30
Καμπελτάουν Σίτι - Αδελαΐδα Κόμετς 19-09-2020, 08:30
Μοντμπούρι Τζετς - Κούμπερλαντ Γιουνάιτεντ 19-09-2020, 08:30
Φούλαμ Γιουνάιτεντ - Σάουθ Αντελάιντ 19-09-2020, 08:30
Πλέιφορντ Σίτι Πάτριοτς - Στούρτ Λάιονς 19-09-2020, 08:30
Δυτική Αδελαΐδα - Γουάιτ Σίτι Γούντβιλ 19-09-2020, 08:30
Σίφορντ Ρέιντζερς - Αντελάιντ Βίκτορι 19-09-2020, 08:30
Κουίνσλαντ Λάιονς U20 - Ρέντλαντς Γιουν. U20 19-09-2020, 08:45
Κανμπέρα - Μπελκόνεν 19-09-2020, 08:45
Γκολντ Κόουστ Νάιτς U20 - Γκολντ Κόουστ Γιουν. U20 19-09-2020, 08:45
Φουτζιέντα - Ροάσο Κουμαμότο 19-09-2020, 09:00
Νουμάζου - Φουκουσίμα Γιουν. 19-09-2020, 09:00
Μπάουμπλιτζ Ακίτα - Γκαϊνάρε Τοτόρι 19-09-2020, 09:00
Μπουσάν Τρανσπόρτ - Γκανγκνεούνγκ Σίτι 19-09-2020, 09:00
Χουάσεονγκ - Γκίμχαε Σίτι 19-09-2020, 09:00
Ματσουμότο Γιαμάγκα - Β-Βάρεν Ναγκασάκι 19-09-2020, 09:00
Μίντιλ Έισις - Χελένικ Αθλέτικ 19-09-2020, 09:30
Πενίνσουλα Πάουερ U20 - Μπρίσμπειν Σίτι U20 19-09-2020, 09:30
Γκλένορχι Νάιτς - Κίνγκμπορο Λάϊονς 19-09-2020, 09:30
Λάνσεστον Σίτι - Σάουθ Χόμπαρτ 19-09-2020, 09:30
Μπέισαιντ Γιουνάιτεντ - Τουγουόνγκ 19-09-2020, 10:00
Ίστερν Σάμπερμπς U20 - Ολίμπικ ΦΚ U20 19-09-2020, 10:00
Νιου Φαρμ Γιουνάιτεντ - Μπρισμπέιν Αθλέτικ 19-09-2020, 10:00
Γκίμπο Σίτιζεν - Μόκπο Σίτι 19-09-2020, 10:00
Μπούτσεον 1995 - Τζετζού Γιουνάιτεντ 19-09-2020, 10:00
Νταετζεόν Σίτιζεν - Σεούλ Ι-Λάντ 19-09-2020, 10:00
Σορέντο - Κόκμπερν Σίτι 19-09-2020, 10:00
Γκουέλουπ Κροάσια - Εκού Γιουνταλούπ 19-09-2020, 10:00
Αρμαντέιλ - Φλορεάτ Αθήνα 19-09-2020, 10:00
Μπαλκάτα - Ίγκλγουντ Γιουνάιτεντ 19-09-2020, 10:00
Μπεϊσγουότερ Σίτι - Περθ Γκλόρι Νέοι 19-09-2020, 10:00
Περθ - Ρόκινγχαμ Σίτι 19-09-2020, 10:00
Ίστερν Σπορτς Κλαμπ - Κίτσε 19-09-2020, 10:00
Σαγκάν Τοσού - Γιοκοχάμα Μαρίνος 19-09-2020, 10:00
Γουέστον Γουόρκερς - Λάμπτον Τζάφας 19-09-2020, 10:30
Τιαντζίν Τέντα - Σιτζιαζουάνγκ 19-09-2020, 10:30
Αδελαΐδα Γιουν. ΙΙ - Πάρα Χιλς Νάιτς 19-09-2020, 10:30
Σαγκαμιχάρα - Ιμαμπάρι 19-09-2020, 11:00
Καμπουλτιούρ - Δε Γκαπ 19-09-2020, 11:00
Άλμπανι Κρικ - Γκρέιντζ Θιστλ 19-09-2020, 11:00
Καρίνα - Μάουντ Γκράβατ 19-09-2020, 11:00
Μπέιτζινγκ Σπορτ Γιουν. - Μπεϊζίνγκ Ρενέ 19-09-2020, 11:00
Τσεονγκού Σίτι - Τσαντσιόν 19-09-2020, 11:00
Γκιονγκγού KHNP - Νταεγιόν Κοράιλ 19-09-2020, 11:00
Μπόνιριγκ Γ. Ινγκλς - Σεντ Τζορτζ Σεντς 19-09-2020, 11:00
ΚΣΜ Σλατίνα - Ρεσέα 19-09-2020, 11:00
Ριπένσια Τιμισοάρα - Αεροστάρ Μπακάου 19-09-2020, 11:00
Μιοβένι - Μεταλογκλόμπους 19-09-2020, 11:00
Κονκόρντια Κιάζνα - Παντούρι Τάργκου Τζίου 19-09-2020, 11:00
Σκολάρ Ρεσιτά - Πολιτέκνικα Τιμισοάρα 19-09-2020, 11:00
Φαρούλ Κονστάντα - Γκλόρια Μπουζάου 19-09-2020, 11:00
Λάιονς ΦΚ - Ρέντλαντς Γιουν. 19-09-2020, 11:00
Μίτσελτον - Γουλβς ΦΚ 19-09-2020, 11:00
Έλτσε - Ατλέτικο Μπαλεάρες 19-09-2020, 11:00
Ναγκόγια - Βίσελ Κόμπε 19-09-2020, 11:00
Ολίμπια Γουόριορς - Κλάρενς Ζίμπρας 19-09-2020, 11:30
Πενίνσουλα Πάουερ - Μπρισμπέιν Σίτι 19-09-2020, 11:30
Γκολντ Κόουστ Νάιτς - Γκολντ Κόουστ Γιουν. 19-09-2020, 11:30
Γκάμπα Οσάκα U23 - Βανράουρε 19-09-2020, 12:00
Νορθ Σταρ - Ακάκια Ριτζ 19-09-2020, 12:00
Γιουνιβ. Οφ Κουίνσλαντ - Βιρτζίνια Γιουνάιτεντ 19-09-2020, 12:00
Άνερλεϊ - Σάμφορντ Ρέιντζερς 19-09-2020, 12:00
Κάλιαρι U19 - Μίλαν U19 19-09-2020, 12:00
Σπίριτ - Νόρθερν Τάιγκερς 19-09-2020, 12:00
SD Ρέιντερς - Νιούκαστλ Τζετς Γιουθ 19-09-2020, 12:00
Χιλς Γιουνάιτεντ - Σεντ Τζορτζ Σίτι 19-09-2020, 12:00
Χόντα - Μπιουάκο Σίγκα 19-09-2020, 12:00
Ροτσεντέιλ Ρόβερς - Γουέστερν Πράιντ 19-09-2020, 12:00
Λόγκαν Λάιτνινγκ - Σάουθς Γιουνάιτεντ 19-09-2020, 12:00
Σαν Γιουνάιτεντ - Ίσπε 19-09-2020, 12:00
Χανθαργουάντι Γιουν. - Γιανγκόν Γιουν. 19-09-2020, 12:00
Ρακχάιν Γιουνάιτεντ - Αγιεγιαγουάντι Γιουν. 19-09-2020, 12:00
Ουέστερν Σίδνεϊ Γιουθ - Νορθ Σόουρ Μάρινερς 19-09-2020, 12:00
Σερέσο Όσακα - Κασίμα Άντλερς 19-09-2020, 12:00
Μοντ. Γιαμαγάτα - Γκιράβανς Κιτ. 19-09-2020, 12:00
Ίστερν Σαμπέρμπς - Ολίμπικ ΦΚ 19-09-2020, 12:15
Τσέλσι U18 - Γουέστ Χαμ U18 19-09-2020, 12:30
Βέιλε U19 - Μίντιλαντ U19 19-09-2020, 12:30
Ανιάνγκ - Τζεονάμ Ντράγκονς 19-09-2020, 12:30
Γκιέονγκαμ - Ανσάν Γκρίνερς 19-09-2020, 12:30
Αδελαΐδα Ολύμπικ - Αδελάιδα Μπλου Ίγκλς 19-09-2020, 12:30
Σόναν Μπελμάρε - Σιμίζου 19-09-2020, 12:30
Μάντσεστερ Γιουν. U18 - Μπλάκμπερν U18 19-09-2020, 12:45
Γκιφού - Ναγκάνο Παρσίρο 19-09-2020, 13:00
Καγκοσίμα - Γιοκοχάμα SSC 19-09-2020, 13:00
Κάζα Πία - Μπενφίκα Β' 19-09-2020, 13:00
Τζονάβα - Νταϊνάβα Άλιτους 19-09-2020, 13:00
Σαουθάμπτον U18 - Κρίσταλ Πάλας U18 19-09-2020, 13:00
Τότεναμ U18 - Άρσεναλ U18 19-09-2020, 13:00
Λίβερπουλ U18 - Στόουκ U18 19-09-2020, 13:00
Βάστρα Φρολούντα - Βίνμπεργκ 19-09-2020, 13:00
Γουχάν Ζαλ - Χεμπέι Τσάινα Φόρτσιουν 19-09-2020, 13:00
Νάρβα Τρανς - Τούλεβικ Βιλιάντι 19-09-2020, 13:00
Ταλίνα Κάλεβ - Ταμέκα Τάρτου 19-09-2020, 13:00
Γκβι - Λεντόγιε Σμορούμ 19-09-2020, 13:00
Φρέμαντ Βάλμπι - Αβερντόρ 19-09-2020, 13:00
Β 1908 - Άλεροντ 19-09-2020, 13:00
Ντάμσο (Γ) - Σάντμπι (Γ) 19-09-2020, 13:00
Χέρλουφσχολμ (Γ) - Νάεσμπι (Γ) 19-09-2020, 13:00
Έστερμπρο (Γ) - FB (Γ) 19-09-2020, 13:00
Τομ Τομσκ - Βόλγαρ Άστραχαν 19-09-2020, 13:00
Σλουτσκ Β' - Μπάτε Μπορίσοφ Β' 19-09-2020, 13:00
Ταράζ - Ζετίσου 19-09-2020, 13:00
Κασίβα Ρέισολ - Χιροσίμα 19-09-2020, 13:00
Ζβάιγκεν Καναζάβα - Φουκουόκα 19-09-2020, 13:00
Ρενόφα Γιαμαγκούτσι - Τόκιο Βέρντι 19-09-2020, 13:00
Ριούκιου - Μίτο Χόλιχοκ 19-09-2020, 13:00
Σίμπα Ισιχάρα Γιουνάιτεντ - Φατζιάνο Οκαϊάμα 19-09-2020, 13:00
Τζούμπιλο Ιβάτα - Τοτσίγκι 19-09-2020, 13:00
Καζουαρίνα - Πορτ Ντάρβιν 19-09-2020, 13:30
Σοντερίσκε U19 - Νόρτζελαντ U19 19-09-2020, 13:30
Οντένσε U19 - Άαλμποργκ U19 19-09-2020, 13:30
Άντελαϊντ Βάιπερς - Αντελάιντ Χιλς 19-09-2020, 13:30
Γκεντσλερμπιρλιγκί - Κόνιασπορ 19-09-2020, 13:30
Βίτζεφ Λοτζ - Στομίλ Ολστζίν 19-09-2020, 13:40
Πόλις Τέρο - Ρατσαμπούρι 19-09-2020, 13:45
Τσιανγκμάι Γιουν. - Σισάκετ 19-09-2020, 13:45
Στένουνγκσουντς - ΙΦΚ Τίνταχολμ 19-09-2020, 14:00
Βέιγκααρντ - Άαρχους Φρέμαντ 2 19-09-2020, 14:00
Τάραπ Πααράπ - Ρίνκγκόμπινγκ 19-09-2020, 14:00
ΟΚΣ Οντένσε - Βίμπι 19-09-2020, 14:00
Τίζλασπορτ - Μπαλικεσιρσπόρ 19-09-2020, 14:00
Μπαντίρμασπορ - Ακισασπόρ 19-09-2020, 14:00
Έρεμπρο Συριάνσκα - Φρέι 19-09-2020, 14:00
Αννόβερο ΙΙ - Χιλντεσχάιμ 19-09-2020, 14:00
Αμβούργο ΙΙ - Τεουτόνια 05 19-09-2020, 14:00
Λίντομε - Καρλσκρόνα 19-09-2020, 14:00
Εσκιλσμίνε - Λούντς 19-09-2020, 14:00
Ντάσεντορφ - Ουνιόν Τόρνεσχ 19-09-2020, 14:00
Ρόμαλτ (Γ) - Άαλμποργκ Φρέια (Γ) 19-09-2020, 14:00
Βίτεμπσκ - Μπελσίνα Μπόμπρουισκ 19-09-2020, 14:00
Ολεξάντρια - Βόρσκλα Πολτάβα 19-09-2020, 14:00
Μπρατβάαγκ - Φλόρο 19-09-2020, 14:00
Οντένσε Q (Γ) - Άαρχους 1900 (Γ) 19-09-2020, 14:00
Σλάβια Μοζίρ Β' - Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ Β' 19-09-2020, 14:00
Σένζα - Φλάγια 19-09-2020, 14:00
Αννόβερο - Καρλσρούη 19-09-2020, 14:00
Βιρτσμπούργκερ Κίκερς - Άουε 19-09-2020, 14:00
Σαντχάουζεν - Ντάρμσταντ 19-09-2020, 14:00
Τανζανία Πρίζονς - Ναμούνγκο 19-09-2020, 14:00
Χάλε 96 - Ιλενμπούργκ 19-09-2020, 14:00
Μινίγια 2017 - BFA Βίλνιους 19-09-2020, 14:00
Μπρέμερ - Αουμούντ Βέγκεσακ 19-09-2020, 14:00
BTS Νέουσταντ - Ουνιόν 60 19-09-2020, 14:00
Γουέστ Μπρομ U18 - Ρέντινγκ U18 19-09-2020, 14:00
Μπέρνλι U18 - Γουλβς U18 19-09-2020, 14:00
Πλάουεν - Κριεσόου 19-09-2020, 14:00
Χεϊλόνγιανγκ Λάβα Σπρίνγκ - Κούνσχαν 19-09-2020, 14:00
Νέιβι ΦΚ - Ουτάι Θάνι 19-09-2020, 14:00
Ίντερ U19 - Σαμπντόρια U19 19-09-2020, 14:00
Φάιζκαντ - Ντουσάνμπε 83 19-09-2020, 14:00
Λοκομοτίβ Πάμιρ - ΤΣΣΚΑ Παμίρ Ντουσάνμπε 19-09-2020, 14:00
Ισταραβσάν - Ρεγκάρ Τάνταζ 19-09-2020, 14:00
Μπιαλόγκ - Ανζί Μαχάτσκαλα 19-09-2020, 14:00
Χόρσενς U19 - Μπρόντμπι U19 19-09-2020, 14:00
Κόλντινγκ ΙΦ - Κόγκε 19-09-2020, 14:00
Ροτενμπούργκερ - Ουπχούσεν 19-09-2020, 14:30
Μίντλεσμπρο U18 - Ντέρμπι U18 19-09-2020, 14:30
Σίλκεμποργκ - Έσμπιεργκ 19-09-2020, 14:30
Χέντενστεντ - Όντερ 19-09-2020, 14:30
Ουμέα Ακάντεμι - Νότβικενς ΙΚ 19-09-2020, 14:30
Κφουμ Ροσκίντλε - ΑΒ Γκλαντσάξε 19-09-2020, 14:30
Μπέρλινερ - Καρλ Τσάις Ιένα 19-09-2020, 14:30
Ουέρμπαχ - Τένις Μπορούσια Βερολίνου 19-09-2020, 14:30
Γερμανία Χάλμπερσταντ - Αλτγκλιένικε 19-09-2020, 14:30
Ντιναμό Βερολίνου - Μπισοφσβερντάερ 19-09-2020, 14:30
Ραπίντ Βουκουρεστίου - Τούρις Τούρνου Μαγκουρέλε 19-09-2020, 14:30
Έβερτον - Γουέστ Μπρομ 19-09-2020, 14:30
Νότιγχαμ Φόρεστ - Κάρντιφ 19-09-2020, 14:30
Μπεϊτζίνγκ Γκουοάν - Κιντάο Χαϊνίου 19-09-2020, 14:35
Σάαξι Τσανγκάν - Ζετζιάνγκ Γκριντάουν 19-09-2020, 14:35
Έσμπιεργκ U17 - Μίντιλαντ U17 19-09-2020, 15:00
Αν Ντερ Φάχνερ Χούε - Μέρσεμπουργκ 99 19-09-2020, 15:00
Μαρτινρόντα - Λούντβιχσφελντερ 19-09-2020, 15:00
Μπάκναγκ - Ράβενσμπουργκ 19-09-2020, 15:00
Ροστόκερ 1895 - Παμπόου 19-09-2020, 15:00
RSV Άιντραχτ 1949 - Μπραντενμπούργκερ Σουντ 19-09-2020, 15:00
Στόκχολμ Ιντερνασιονάλε - Ένκεπινγκ 19-09-2020, 15:00
Φόρζχεϊμ - Σπόρτφροντ Ντορφμέρκινγκεν 19-09-2020, 15:00
Γκοπίνγκερ SV - Φράιμπεργκ 19-09-2020, 15:00
Ασάνε (Γ) - Φλ Φαρτ (Γ) 19-09-2020, 15:00
Κάουνο Ζαλγκίρις Β' - Ατμοσφέρα 19-09-2020, 15:00
Κίκερς Έμντεν - VFL Όλντενμπουργκ 19-09-2020, 15:00
ΦΣΒ Φρανκφούρτης - Γκιέσεν 19-09-2020, 15:00
Αστόρια Γουάλντορφ - Ούλμ 1846 19-09-2020, 15:00
ΚΣΒ Μπαουνατάλ - Χέσσεν Ντρέϊχ 19-09-2020, 15:00
Νόριτς U18 - Άστον Βίλα U18 19-09-2020, 15:00
Ονσάλα - ΒΚ Ολίμπικ 19-09-2020, 15:00
Λίμχαμν Μπούνκεφλο - ΙΦΚ Μάλμε 19-09-2020, 15:00
Ομπερλάουσιτς - Καρλ Τσάις Ιένα ΙΙ 19-09-2020, 15:00
ΙΦΚ Βάσα - Κίστο 19-09-2020, 15:00
Τορντ - Κρίστιανσταντ 19-09-2020, 15:00
ΙΦΚ Χάσλεχολμ - Αλμέμποντα Λίνεριντ 19-09-2020, 15:00
Άσαρουμς - Χάσλεχολμ ΙΦ 19-09-2020, 15:00
Χουσκβάρνα - Όστερλεν 19-09-2020, 15:00
Μπρόμολα - Νοσάμπι 19-09-2020, 15:00
Χόμπουργκ - Αϊντρ. Σταντάλεντορφ 19-09-2020, 15:00
Έλβερσμπεργκ - Σχοτ Μάιντζ 19-09-2020, 15:00
Μπάλινγκερ - TSV Στινμπάχ 19-09-2020, 15:00
Μάιντζ ΙΙ - Φράιμπουργκ ΙΙ 19-09-2020, 15:00
Οφενμπάχερ Κίκερς - Χοφενχάιμ ΙΙ 19-09-2020, 15:00
Χέσεν Κασέλ - Πίρμασενς 19-09-2020, 15:00
Ούτιν - Ολντενμπέργκερ 19-09-2020, 15:00
Χούσουμερ - Μπόρντεσχολμ 19-09-2020, 15:00
Ρίνινγκε - ΙΦΚ Κούμλα 19-09-2020, 15:00
Αραμέισκα Συριάνσκα - Νιούροζ 19-09-2020, 15:00
Χάντινγκε - Ατβίνταμπεργκ 19-09-2020, 15:00
ΙΦΚ Εσκίλστουνα - Φόργουορντ 19-09-2020, 15:00
Τυρεσό - Γκουτέ 19-09-2020, 15:00
Σανγκάη ΣΙΠΓ - Τσονγκίνγκ Λιφάν 19-09-2020, 15:00
ΠΚ-35 - JaPS 19-09-2020, 15:00
Κιφέν - Έσπουν Παλοσέουρα 19-09-2020, 15:00
Άαρχους U19 - Έσμπιεργκ U19 19-09-2020, 15:00
Ράντερς Φρέια U19 - Κοπεγχάγη U19 19-09-2020, 15:00
Βίμποργκ - Σκίβε 19-09-2020, 15:00
Γκοτιόντ - Καρλσταντ Φότμπολ 19-09-2020, 15:00
ΙΦΚ Αμάλ - Βαργκάρντα 19-09-2020, 15:00
Χίμικ Σβετλογκόρσκι - Βόλνα Πινσκ 19-09-2020, 15:00
Ροτ Βάις Άλεν - Σπορτφρούντε Λόττε 19-09-2020, 15:00
Μπονέρ - Βέγκμπεργκ-Μπεκ 19-09-2020, 15:00
Ομπερχάουζεν - Μπέργκις Γκλάντμπαχ 19-09-2020, 15:00
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ - Αλεμάνια Άαχεν 19-09-2020, 15:00
Φορτούνα Κολωνίας - Βουπερτάλερ 19-09-2020, 15:00
Πρόισεν Μούνστερ - Όμβεργκ 19-09-2020, 15:00
Γκλάντμπαχ ΙΙ - Στράελεν 19-09-2020, 15:00
Λίπσταντ - Κολωνία ΙΙ 19-09-2020, 15:00
Τάαστρουπ - Σκιόλντ Μπίρκεροντ 19-09-2020, 15:00
Έρνιγκ Φρίμαντ - Βέλμπι-Ρισκόβ 19-09-2020, 15:00
Χουσούμ - Τάρνμπι 19-09-2020, 15:00
Ίσχοϊ ΙΦ - Κφουμ BK 19-09-2020, 15:00
Κόγκε Νορντ - Μπάλερουπ Σκοβλούντε 19-09-2020, 15:00
BK Ούνιον - Φρεντέρικσουντ 19-09-2020, 15:00
Μπρομαποϊκάρνα - Λουλέα 19-09-2020, 15:00
Σεβενίνγκεν - ΑΣΒΧ 19-09-2020, 15:00
Έλτερσντόρφ - Κάρλμπουργκ 19-09-2020, 15:00
Γκότνε - Τάφτεα ΙΚ 19-09-2020, 15:00
Ιτερχόγκνταλς - Στέντε 19-09-2020, 15:00
Λάντσμπεργκ - Κιρκανσκόρινγκ 19-09-2020, 15:00
Ντονοστόφ - Πούλαχ 19-09-2020, 15:00
Γιάμερμπουγκτ - Νταλούμ 19-09-2020, 15:00
ΑΒ Τάρνμπι - Νίκομπινγκ 19-09-2020, 15:00
Άαρχους Φρέμαντ - ΒΣΚ Αάρχους 19-09-2020, 15:00
Μπράμπραντ - Μίντελφαρτ 19-09-2020, 15:00
Σπαρτάκ Μόσχας 2 - Βελές Μόσχας 19-09-2020, 15:00
Τσερτανόβο - Φάκελ Βορονέζ 19-09-2020, 15:00
Σότρα - Μπαερούμ 19-09-2020, 15:00
Βιτορούλ Κονστάντα Β - Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι 19-09-2020, 15:00
Σινγκτάρουα - Πάτουμ Γιουνάιτεντ 19-09-2020, 15:00
Γερμανία (Γ) - Ιρλανδία (Γ) 19-09-2020, 15:00
Άνσμπαχ - Τσαμ 19-09-2020, 15:00
Πίπινσριντ - Χάνκοφεν Χάιλινγκ 19-09-2020, 15:00
Κάστομς Γιουνάιτεντ - Κάσετσαρτ 19-09-2020, 15:00
Ράνονγκ Γιουν. - Σιανγκμάι 19-09-2020, 15:00
Νταχάου 1865 - Ντεϊσενχόφεν 19-09-2020, 15:00
Άλτενχολς - Κρονσχάγκεν 19-09-2020, 15:00
Ουνιόν Νοϊμίνστερ - Πάνσντορφ 19-09-2020, 15:00
Καρλάιλ - Σάουθεντ 19-09-2020, 15:00
Βέχεν - Βερλ 19-09-2020, 15:00
Λούμπεκ - Σααρμπρίκεν 19-09-2020, 15:00
Μέπεν - Μόναχο 1860 19-09-2020, 15:00
Μπάγερν Μονάχου Β’ - Τουργκουτσού Μούνχεν 19-09-2020, 15:00
Σβικάου - Ουντερχάκινγκ 19-09-2020, 15:00
Χάνσα Ροστόκ - MSV Ντούισμπουργκ 19-09-2020, 15:00
Λοκομοτίβ Λειψίας - Τσέμνιτσερ 19-09-2020, 15:05
ΙΦΚ Στόκσουντ - Κουνγκσάνγκρενς 19-09-2020, 15:30
Βόρντινγκμποργκ - Γκρέβε Φόντμπολντ 19-09-2020, 15:30
Νόρντβικ - Κάτβικ 19-09-2020, 15:30
Ουντινέζε - Σπαλ 19-09-2020, 15:30
Αρμίνια Λουντβισχάφεν - Ντουντενχόφεν 19-09-2020, 15:45
Κι Κλάκσβικ ΙΙΙ - Β68 Τοφτίρ ΙΙ 19-09-2020, 16:00
Σκάλα ΙΙ - Βίκινγκουρ Γκότα ΙΙΙ 19-09-2020, 16:00
Σέντραλ Εσπανιόλ - Ράμπλα Τζούνιορς 19-09-2020, 16:00
Γκράνιτ Μικασxεβίτσι - Όρσχα 19-09-2020, 16:00
Τούρκσπορ Άουγκσμπουργκ - Κοτέρν 19-09-2020, 16:00
Μπρουσχσάλ - Σαντχάουζεν ΙΙ 19-09-2020, 16:00
Ρόκλινγκ Βολκίνγκεν - Βορμάτια Βορμς 19-09-2020, 16:00
Γερμ. Έγκερστορφ-Λάνγκρεντερ - Γκότινγκεν 19-09-2020, 16:00
Χανάου 93 - Ροτ Βάις Χανταμάρ 19-09-2020, 16:00
Χουνφέλντερ - Φέρνβαλτ 19-09-2020, 16:00
Βαλντγκίρμες - Μπουχόνια Φλίντεν 19-09-2020, 16:00
Ντιέτκιρχεν - Μπάροκσταντ Φούλντα-Λέρεντς 19-09-2020, 16:00
Βασιλεία ΙΙ - Κονίζ 19-09-2020, 16:00
Μάντσεστερ Σίτι U18 - Έβερτον U18 19-09-2020, 16:00
Νιούκαστλ U18 - Λιντς U18 19-09-2020, 16:00
Μπλέκιτνι Στάργκαρντ - Μπιτόβια Μπίτοφ 19-09-2020, 16:00
Κοκόλα GBK - JP Πιεταρσάρι 19-09-2020, 16:00
Ντάλστορπς - Συριάνσκα 19-09-2020, 16:00
Νουρμγιάρβεν - Κέσκι Ουσίμα 19-09-2020, 16:00
Όντεβολντ - Άχλαφορς 19-09-2020, 16:00
Νορντβάρμλαντ - Σαβεντάλενς 19-09-2020, 16:00
Κουρεσάρε - Ταλίνα Λέγκιον 19-09-2020, 16:00
Βάρντε - Κόλντινγκ Μπόλντκλουμπ 19-09-2020, 16:00
Τγιόρινγκ - Σκιόλντ Σέμπι 19-09-2020, 16:00
Καγκέρα Σούγκαρ - Γιανγκ Άφρικανς 19-09-2020, 16:00
Σπάκενμπουργκ - Σπάρτα Ρότερνταμ Γιονγκ 19-09-2020, 16:00
Τορνς - Λίνκοπινγκ Σίτι 19-09-2020, 16:00
Όσκαρσαμνς ΑΪΚ - Τβάκερς 19-09-2020, 16:00
Νίκοπινγκς Βις - Κάρλσουντ 19-09-2020, 16:00
Γέντελοχ - Όμπερνέιλαντ 19-09-2020, 16:00
Κόζακεν Μπόις - Αϊσελμιερφόχελς 19-09-2020, 16:00
Εξελσιόρ Μάασλουις - Ραϊνσμπούργκσε Μπόις 19-09-2020, 16:00
Φόλενταμ Γιονγκ - Χάρντενμπεργκ 19-09-2020, 16:00
Κουίκ Μπόις - Κονινκλίκε 19-09-2020, 16:00
Ίσλοχ Β' - Ντιναμό Μινσκ Β' 19-09-2020, 16:00
Ασιρίσκα Τουραμπντίν - Κβίντινγκ 19-09-2020, 16:00
Βάρναμο - Σκόβντε 19-09-2020, 16:00
Φρέντενσμποργκ (Γ) - Σόλρεντ (Γ) 19-09-2020, 16:00
Σάντβικς - Μπόντενς 19-09-2020, 16:00
Ντιναμό Μπρεστ - Ενερτζέτικ-BGU Μίνσκ 19-09-2020, 16:00
Τρε Πένε - Φιορεντίνο 19-09-2020, 16:00
ΑΚ Λιμπερτάς - Πεναρόσα 19-09-2020, 16:00
Μουράτα - Ντομαγκνιάνο 19-09-2020, 16:00
Φρεμ - Χόλστεμπρο 19-09-2020, 16:00
Μπρονσόι - FA 2000 19-09-2020, 16:00
Σκόβσοβεντ - Βανλόσε ΙΦ 19-09-2020, 16:00
Όρενμπουργκ - Άκρον Τογκλιάτι 19-09-2020, 16:00
Νίζνι Νοβγκόροντ - Σινίκ Γιάροσλαβλ 19-09-2020, 16:00
Μπανγκόκ Γιουνάιτεντ - Σουπανμπούρι 19-09-2020, 16:00
Βίλτζινγκ - Σελινγκενπρότεν 19-09-2020, 16:00
Χόνεφος (Γ) - Αμαζόν Γκριμστάντ (Γ) 19-09-2020, 16:00
Τζοχόρ Νταρούλ Τακζίμ - Σέλανγκορ 19-09-2020, 16:00
Παχάνγκ UiTM - Τερενγκανού 19-09-2020, 16:00
Πένανγκ - Κουάλα Λουμπούρ 19-09-2020, 16:00
Περάκ ΙΙ - Νεγκέρι Σεμπιλάν 19-09-2020, 16:00
Αγιουτάγια Γιουνάιτεντ - Λάμπανγκ 19-09-2020, 16:00
Ντάτσια Μπουιουτσάνι - Ζιμπρού Τσισινάου 19-09-2020, 16:00
Γκαμπάλα - Κέσλα 19-09-2020, 16:00
Τζένοα U19 - Σπαλ U19 19-09-2020, 16:00
Κβαντ Ομπίνισκ - Σαλιούτ Μπελγκορόντ 19-09-2020, 16:00
ΤΒ Τβορόιρι - Κι Κλάκσβικ 19-09-2020, 16:00
Οντένσε U17 - Άαλμποργκ U17 19-09-2020, 16:00
Σοντερίσκε U17 - Νόρτζελαντ U17 19-09-2020, 16:00
Κλερμόν - Τουλούζ 19-09-2020, 16:00
Λέχια Γκντάνσκ - Σταλ Μίελετς 19-09-2020, 16:00
Ντενίζλισπορ - Τραμπζονσπόρ 19-09-2020, 16:00
Λοκομοτίβ Σόφιας - Λίτεξ Λόβετς 19-09-2020, 16:15
Χόρσενς U17 - Μπρόντμπι U17 19-09-2020, 16:15
Εληά Λυθροδόντα - ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς 19-09-2020, 16:30
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας - Ελπίδα Αστρομερίτη 19-09-2020, 16:30
Ολυμπίας Λυμπιών - Ενάδ Πόλης Χρυσοχούς 19-09-2020, 16:30
Αμαθούς Αγίου Τύχωνα - Ηρακλής Γερολάκκου 19-09-2020, 16:30
Ντιέφλεν - Έλβερσμπεργκ Β' 19-09-2020, 16:30
Πφέντερσχάιμ - Χέρτα Βίσμπαχ 19-09-2020, 16:30
Καρμπάχ - Έισμπάχταλ 19-09-2020, 16:30
Ένγκερς - Άιντραχτ Τριέρ 19-09-2020, 16:30
Χάσια Μπίνγκεν - Γκόνσενχάιμ 19-09-2020, 16:30
ΦΣΒ Σάλμρορ - Αλεμάνια Γουάλνταλγκες 19-09-2020, 16:30
Ζνιτσζ Προυσζκόβ - Σταλ Ρζεσζόβ 19-09-2020, 16:30
Μπούντουσνοστ Μπανοβίτσι - Γκοσκ Γκαμπέλα 19-09-2020, 16:30
Μπούντουσνοστ Μπανοβίτσι - Γκοσκ Γκαμπέλα 19-09-2020, 16:30
Σλάβεν Ζιβίνισε - Ζβιγιέζντα Γκράντασατς 19-09-2020, 16:30
Ρουντάρ Κακάνι - Ορασέτζε 19-09-2020, 16:30
ΗΝΚ Καπλίνα - Γκοράζντε 19-09-2020, 16:30
Τράβνικ - Γιέντινστβο Μπίχατς 19-09-2020, 16:30
Ίγκμαν Κόνγιτς - Ποσούσγιε 19-09-2020, 16:30
Κιέλερουπ - Νορεσάνμπι 19-09-2020, 16:30
Τεκ - Γκέλντερς Φεενεντάαλσε 19-09-2020, 16:30
Σλόγκα 1934 Βίνιτσα - Κοζούβ Γκεβγκελίγια 19-09-2020, 16:30
Κιτ-Γκόου Πέχτσεβο - Τίκβες 19-09-2020, 16:30
Πομπέντα Τζούνιορ Πριλέπ - Πλακόβιτσα 19-09-2020, 16:30
Κοράμπι - Βαρντάρι Φορίνο 19-09-2020, 16:30
Ρόσομαν 83 - Σάσα 19-09-2020, 16:30
Γκοστιβάρ - Βελέσχτα 19-09-2020, 16:30
Όχριντ - ΦΚ Σκόπια 19-09-2020, 16:30
Καντίνο - Βελαζερίμι 77 19-09-2020, 16:30
Μπελφόρ - Λουζιτάνος Σεντ-Μάουρ 19-09-2020, 16:30
Κούρης Ερήμης - ΑΕ Ζακακίου 19-09-2020, 16:30
Θοϊ Λακατάμιας - ΠΑΕΕ Κερύνειας 19-09-2020, 16:30
Αλκή Ορόκλινη - Ασίλ Λύσης 19-09-2020, 16:30
Αχυρώνας Λιοπετρίου - Αγία Νάπα 19-09-2020, 16:30
Οθέλλος Αθηαίνου - Ακρίτας Χλώρακας 19-09-2020, 16:30
Π.Ο. Ξυλοτύμβου 2006 - Ονήσιλος Σωτήρας 2014 19-09-2020, 16:30
Ομόνοια Αραδίππου - Διγενής Ακρίτας Μόρφου 19-09-2020, 16:30
Μπάρι Τάουν - Κέρναρφον Τάουν 19-09-2020, 16:30
Ραμποτνίσκι - Στρούγκα 19-09-2020, 16:30
Γκζόρσε Πετρόφ - Βαρντάρ 19-09-2020, 16:30
Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Αρμίνια Μπίλεφελντ 19-09-2020, 16:30
Βέρντερ Βρέμης - Χέρτα Βερολίνου 19-09-2020, 16:30
Κολωνία - Χόφενχαϊμ 19-09-2020, 16:30
Ουνιόν Βερολίνου - Άουγκσμπουργκ 19-09-2020, 16:30
Στουτγκάρδη - Φράιμπουργκ 19-09-2020, 16:30
Μίντιλαντ - Λίνγκμπι 19-09-2020, 16:30
Ουράλ - Ζενίτ 19-09-2020, 16:30
Σάλκε ΙΙ - Ροντινγκχάουζεν 19-09-2020, 16:30
Νέτινγκεν - Ρόιτλινγκεν 19-09-2020, 16:30
Νεκαρσούλμερ - Λόεραχ-Μπρόμπαχ 19-09-2020, 16:30
Λινξ - Ιλσχόφεν 19-09-2020, 16:30
FSV 08 Μπίσινγκεν - Φραϊμπούργκερ 19-09-2020, 16:30
8 Βίλινγκεν - Ομπεράρχερν SV 19-09-2020, 16:30
Σλάβοτζ Τρεβίζοφ - Σαμορίν 19-09-2020, 16:30
Κομάρνο - Παρτιζάν Μπαρτέζοφ 19-09-2020, 16:30
Ντούμπνιτσα - Πούχοφ 19-09-2020, 16:30
Ντούκλα Μπ. Μπίστριτσα - Τάτραν Λιπτόβσκι Μίκουλας 19-09-2020, 16:30
Πέγεια 2014 - Ο Κορμακίτης 19-09-2020, 16:30
ΝΚ Μπράβο - Κόπερ 19-09-2020, 16:45
Κράσνονταρ 3 - PFC Κούμπαν 19-09-2020, 17:00
Σμοργκόν - Σλόνιμ 19-09-2020, 17:00
Ντιναμό Μπρζανσκ - Τεκστιλστίκ Ιβανόβο 19-09-2020, 17:00
Χούντικσβαλς - Φαγκέρστα Σκόντρα 19-09-2020, 17:00
ΤΒ Τβορόιρι ΙΙ - Ούντριντ 19-09-2020, 18:00
Μπρεγκάνλικα Κράουν - Οσογκόβο 19-09-2020, 20:00
Λαμπουνίστα - Ντρίτα Μπογκοβίντζε 20-09-2020, 16:30
Ορόκλινη Τρούλλοι - Εθνικός Άσσιας 20-09-2020, 16:30
Τορίνο U19 - Λάτσιο U19 21-09-2020, 12:00