BINTEO με Αναλύσεις & Προγνωστικά

Αποδοσεις
Προιστορια
προγνωστικα στοιχηματος
στατιστικα ποδοσφαιρου στοιχημα
Λόγκαν Λάιτνινγκ
Μίτσελτον
NΙNNNN
ΙΙNΙN
| ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Εθνικά Πρωταθλήματα 2: Κουίνσλαντ Πρέμιερ Λιγκ | Ημ/νια αγώνα: 11/8/2020 12:15 |

Σύγκριση Ομάδων

Α/ΑΟΜΑΔΑΑΓΒΝΙΗΓ
1Λόγκαν Λάιτνινγκ61651019:8
4Μίτσελτον5923011:6

Λόγκαν Λάιτνινγκ - Τελευταίοι Αγώνες

7/8/2020 Γουλβς ΦΚ Λόγκαν Λάιτνινγκ 3 - 4 NO
2/8/2020 Σ. Γ. Κουίν. Θάντερ Λόγκαν Λάιτνινγκ 2 - 2 ΙO
25/7/2020 Λόγκαν Λάιτνινγκ Σάουθσάιντ Ίγκλς 6 - 2 NO
14/3/2020 Σάουθς Γιουνάιτεντ Λόγκαν Λάιτνινγκ 0 - 2 NU
29/2/2020 Λόγκαν Λάιτνινγκ Ίπσουιτς Νάιτς 2 - 0 NU
22/2/2020 Λόγκαν Λάιτνινγκ Χόλαντ Παρκ Χοκς 3 - 1 NO

Μίτσελτον - Τελευταίοι Αγώνες

8/8/2020 Μίτσελτον Χόλαντ Παρκ Χοκς 1 - 1 ΙU
2/8/2020 Μίτσελτον Σάουθς Γιουνάιτεντ 3 - 3 ΙO
28/7/2020 Ροτσεντέιλ Ρόβερς Μίτσελτον 0 - 2 NU
7/3/2020 Μίτσελτον Σάουθσάιντ Ίγκλς 1 - 1 ΙU
29/2/2020 Γουέστερν Πράιντ Μίτσελτον 1 - 4 NO
2/9/2017 Λάιονς ΦΚ Μίτσελτον 3 - 0 ΗO
19/8/2017 Ροτσεντέιλ Ρόβερς Μίτσελτον 2 - 0 ΗU
12/8/2017 Μίτσελτον Ίστερν 0 - 2 ΗU

Λοιπές Πληροφορίες

    Αποδόσεις ΟΠΑΠ

    1 X 2 Over Under 1X 12 X2
      - - - - - - -
    Ημ. 1 Ημ. X Ημ. 2 Goal No Goal
      - - - -
    0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
      - - -

    ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ για ΣΗΜΕΡΑ:

    Μανάους - Σάντα Κρουζ Ρεσίφε 20-09-2020, 01:00
    Ρίο Μπράνκο - Ιντεπεντιέντε-ΠΑ 20-09-2020, 01:00
    Πόντε Πρέτα - Οπεράριο Φεροβιάριο 20-09-2020, 01:00
    Ρεντ Μπουλ Μπραγκαντίνο - Σεάρα 20-09-2020, 01:00
    Φορταλέζα - Ιντερνασιονάλ 20-09-2020, 01:00
    Άτλας - Πατσούκα 20-09-2020, 01:00
    Ρίτσμοντ Κίκερς - Ορλάντο Σίτι Β' 20-09-2020, 01:30
    Λόουντουν Γιουνάιτεντ - Πίτσμπουργκ Ριβερχάουντς 20-09-2020, 01:30
    Ντιφενσόρ Σπόρτινγκ - Ντεπορτίβο Μαλντονάντο 20-09-2020, 01:45
    Σπόρτινγκ Κριστάλ - Αλιάνζα Ουνιβερσιντάντ 20-09-2020, 02:00
    Σκάρμπορο ΣΚ - Σέρμπιαν Γουάιτ Ιγκλς 20-09-2020, 02:00
    Νορθ Καρολάινα - Σάρλοτ Ιντιπέντενς 20-09-2020, 02:00
    Έμελεκ - Λίγκα Ντε Κίτο 20-09-2020, 02:00
    Ατλάντα Γιουνάιτεντ - Ίντερ Μαϊάμι 20-09-2020, 02:00
    Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς - Σινσινάτι 20-09-2020, 02:00
    Αλιάνζα Πετρολέρα - Ιντεπεντ. Μεντεγίν 20-09-2020, 02:05
    Ατλέτικο Αλαγκοίνχας - Γκάμα 20-09-2020, 02:30
    Λουίσβιλ Σίτι - Μέμφις 901 20-09-2020, 02:30
    Ολίμπια Ασουνσιόν - Σπορτίβο Λουκένιο 20-09-2020, 02:30
    Κολόμπους Κρου - Νάσβιλ 20-09-2020, 02:30
    Ορλάντο Σίτι - Σικάγο Φάιαρ 20-09-2020, 02:30
    DC Γιουνάιτεντ - Τορόντο 20-09-2020, 02:30
    Κουιαμπά - Οέστε 20-09-2020, 03:00
    Ουνιόν Ομάχα - Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον ΙΙ 20-09-2020, 03:00
    Φορτ Λοντερντέιλ CF - Σάουθ Τζόρτζια Τορμέντα 20-09-2020, 03:00
    Σεντ Λουίς - Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι 2 20-09-2020, 03:00
    CS Αλαγκοάνα - Κρουζέιρο 20-09-2020, 03:00
    Σάντος Ντε Γκουαπίλες - Περέζ Ζέλεντον 20-09-2020, 03:00
    Κολίμα - Γκαβιλάνες Ματαμόρος 20-09-2020, 03:00
    Ατλέτικο Γκοϊανιένσε - Ατλέτικο Μινέιρο 20-09-2020, 03:00
    Ντιναμό Χιούστον - Μινεσότα Γιουν. 20-09-2020, 03:00
    Τίγκρες - Κερέταρο 20-09-2020, 03:00
    Νορθ Τέξας - Τουσόν 20-09-2020, 04:00
    Σαν Αντόνιο - Οκλαχόμα Σίτι Ένερτζι 20-09-2020, 04:00
    Λος Μιγιονάριος - Όνσε Κάλντας 20-09-2020, 04:10
    Ελ Πάσο Λοκομοτίβε - Ρεάλ Μέριλαντ Μόναρκς 20-09-2020, 04:30
    Ρεάλ Σολτ Λέικ - Βανκούβερ Γουάιτκαπς 20-09-2020, 04:30
    Ερεντιάνο - Γουαδαλούπε 20-09-2020, 05:00
    Κλαμπ Αμέρικα - Γουαδαλαχάρα Τσίβας 20-09-2020, 05:00
    Φοίνιξ Ράισινγκ - Σαν Ντιέγκο Λόγιαλ 20-09-2020, 05:30
    Λος Άντζελες Γκάλαξι - Κολοράντο 20-09-2020, 05:30
    Σαν Χοσέ Έρθκουεικς - Πόρτλαντ Τίμπερς 20-09-2020, 05:30
    Κανμπερα Ολύμπικ - Μονάρο Πάνθερς 20-09-2020, 06:30
    ΣΚ Ουόντερερς U20 - Μόρετον Μπέι Γιουν. U20 20-09-2020, 07:00
    Τεγκαβατζάρο Μιγιαζάκι - Ματσούε Σίτι 20-09-2020, 07:00
    Βεέρτιεν Μίε - Μαρουγιάσου Οκαζάκι 20-09-2020, 07:00
    Ρέινμιρ Αομόρι - Ιβάκι 20-09-2020, 07:00
    Άνταμστάουν Ρόζεμπουντ - Μέιτλαντ 20-09-2020, 07:30
    Νιούκαστλ Ολίμπικ - Εντζγουόρθ Ιγκλς 20-09-2020, 07:30
    Γόλονγκονγκ Γουλβς - Σίδνεϊ Ολίμπικ 20-09-2020, 07:30
    Καπαλάμπα U20 - Μπρίσμπειν Ρόαρ U20 20-09-2020, 08:00
    Βέρσπα Όιτα - Σόνι Σεντάι 20-09-2020, 08:00
    Σίδνεϊ Γιουνάιτεντ - Μαρκόνι Στάλιονς 20-09-2020, 08:00
    Ίπσουιτς Νάιτς - Σ. Γ. Κουίν. Θάντερ 20-09-2020, 08:00
    Τουγκερανόνγκ - Γουόντεν Γουέστον 20-09-2020, 08:45
    Γκενγκζού Σίτιζεν - Σεονάν Σίτι 20-09-2020, 09:00
    Πιεονγκταέκ Σίτιζεν - Τζεοντζού 20-09-2020, 09:00
    Σανσάιν Κοστ Γουόντερερς - Μόρετον Μπέι Γιουν. 20-09-2020, 09:00
    Νοτζίμα Στέλα (Γ) - Σερέσο Όσακα (Γ) 20-09-2020, 09:00
    Κότσι Γιουνάιτεντ - Χόντα Λοκ 20-09-2020, 09:00
    Νάρα Κλαμπ - Σουζούκα Ανλίμιτιντ 20-09-2020, 09:00
    Τόκιο Μουσασίνο - Οσάκα 20-09-2020, 09:00
    Σάκαλιν Σάκαλινσκ - Φακέλ-Μ Βορονέζ 20-09-2020, 09:00
    Σάνσαϊν Κοστ - Χόλαντ Παρκ Χοκς 20-09-2020, 09:00
    Τζέονμπουκ - Μπουσάν Ι Παρκ 20-09-2020, 09:00
    Γκανγκβόν - Σουγόν Μπλουγουΐνγκς 20-09-2020, 09:00
    Ίντσεον Γιουν. - Ουλσάν Χιουντάι 20-09-2020, 09:00
    Ποχάνγκ - Σανγκγιού Σανγκμού 20-09-2020, 09:00
    Σεονγκνάμ - Γκουανγκτζού 20-09-2020, 09:00
    Σεούλ - Νταεγού 20-09-2020, 09:00
    Σεντ Τζορτζ Βίλαβονγκ - Ταρίνγκα Ρόβερς 20-09-2020, 10:00
    Αλμπιρέξ Νιγκάτα (Γ) - Βεγκάλντα Σεντάι (Γ) 20-09-2020, 10:00
    Ρ&Φ ΦΚ - Σάουθερν Ντιστρίκτ 20-09-2020, 10:00
    Καπαλάμπα - Μπρίσμπεϊν Ρόαρ Γιουθ 20-09-2020, 10:15
    Γκουιτσόου Χένγκφεν - Σενιάνγκ Ούρμπαν 20-09-2020, 10:30
    Νάντονγκ Ζίγιουν - Τσανγκτσούν Γιατάι 20-09-2020, 10:30
    Αστάνα - Σαχτιόρ Καραγκαντί 20-09-2020, 10:30
    Χανγκ Γουέν - Χάσους Τσου 20-09-2020, 11:00
    Ταϊτσούνγκ Φουτούρο - Ταϊπέι Τατούνγκ 20-09-2020, 11:00
    Ταϊπάουερ - Μινγκ Τσουάν Γιουνιβέρσιτι 20-09-2020, 11:00
    Δε Λέικς - Νορθ Πάιν 20-09-2020, 11:00
    ΝΤΒ Μπελέζα (Γ) - Τζεφ Γιουν. Τσίμπα (Γ) 20-09-2020, 11:00
    Σούζχου - Ίνερ Μονγκόλια Ζοντζιού 20-09-2020, 11:00
    Ταϊβάν Στιλ - Ταϊπέι Ρεντ Λάιονς 20-09-2020, 11:00
    Μασίντα Ζέλβια - Ομίγια 20-09-2020, 11:00
    Χακόα Σιδνεϊ - Μπλακτάουν Σπαρτανς 20-09-2020, 11:30
    Αρτμέντια Πετρζάλκα - ΦΚ Κόσιτσε 20-09-2020, 11:30
    Σίδνεϊ Γιουθ - Ρόκντεϊλ Σίτι Σανς 20-09-2020, 11:30
    Μπλάου Βάις Λινζ - Αούστρια Λουστενάου 20-09-2020, 11:30
    Γκεεστεμούντε - Μπρινκούμερ 20-09-2020, 12:00
    Μάγκβε - Γιανταναρμπόρν 20-09-2020, 12:00
    Σαγκάινγκ Γιουνάιτεντ - Σάουθερν Μιανμάρ 20-09-2020, 12:00
    Αταλάντα U19 - Γιουβέντους U19 20-09-2020, 12:00
    Όιτα Τρίνιτα - Γιοκοχάμα 20-09-2020, 12:00
    Βιτορούλ Παντούρι - Κραϊόβα 1948 20-09-2020, 12:30
    Κιζιλζάρ - Καϊράτ Αλμάτι 20-09-2020, 12:45
    Έλβα - Βάντρα Βάρπους 20-09-2020, 13:00
    Νόμε Γιουνάιτεντ - Μάαρντου Λινάμεσκοντ 20-09-2020, 13:00
    Σλασκ Βρότσλαβ ΙΙ - ΚΚΣ 1925 Κάλις 20-09-2020, 13:00
    Ζνάμια Τρούντα - Λούκι Ενέργκια 20-09-2020, 13:00
    Ζενίτ 2 - Τβερ 20-09-2020, 13:00
    Ίσλοχ - Ντιναμό Μινσκ 20-09-2020, 13:00
    Ουράβα - Καβασάκι 20-09-2020, 13:00
    ΦΚ Τόκιο - Σεντάι 20-09-2020, 13:00
    Λούγκο - Λεγκανές 20-09-2020, 13:00
    Χόνκα - Ελσίνκι 20-09-2020, 13:00
    Ακαδέμικα - Εστορίλ 20-09-2020, 13:15
    Ντεν Χάαγκ - Χρόνινγκεν 20-09-2020, 13:15
    Θέσπα Κουσάτσου - Εχίμε 20-09-2020, 13:30
    Πάρμα - Νάπολι 20-09-2020, 13:30
    Ερζουρουμσπόρ - Σίβασπορ 20-09-2020, 13:30
    Κορόνα Κίελτσε - Γκόρνικ Λέτζνα 20-09-2020, 13:40
    Σλάγκελσε - Χίλεροντ Φόντμπολντ 20-09-2020, 14:00
    Αβάρτα - Ροσκίλντε 20-09-2020, 14:00
    Σοκόλ Σαράτοφ - Άβανγκαρντ Κουρσκ 20-09-2020, 14:00
    Χίμικ Άρσεναλ - Στρογκίνο 20-09-2020, 14:00
    Κελκίτ Μπελεντίγιεσπορ - Μπεργκάμα Μπελεντιγιεσπόρ 20-09-2020, 14:00
    Ρόπς 2 - JS Χέρκουλες 20-09-2020, 14:00
    Εμπέγια Σίτι - Αζάμ 20-09-2020, 14:00
    Βέστρι - Λίκνιρ Φασκρουσφιρόι 20-09-2020, 14:00
    Μουανγκθόνγκ Γιουνάιτεντ - Σαμούτ Πράκαν Σίτι 20-09-2020, 14:00
    Νονγκ Μπολυα Πιτσάγια - Πράε Γιουνάιτεντ 20-09-2020, 14:00
    Τσάινατ Χόρνμπιλ - Ουντόν Τάνι 20-09-2020, 14:00
    Κεσιορενγκουτσού - Ανκαρασπόρ 20-09-2020, 14:00
    Βιέτελ - Χα Νόι 20-09-2020, 14:00
    Σαουθάμπτον - Τότεναμ 20-09-2020, 14:00
    Νις - Παρί Σεν Ζερμέν 20-09-2020, 14:00
    Ίνγκολσταντ - Ουέρντινγκεν 20-09-2020, 14:00
    Άρσεναλ Τούλα - Σότσι 20-09-2020, 14:00
    Ουφά - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 20-09-2020, 14:00
    Χιμπέρνιαν - Ρέιντζερς 20-09-2020, 14:00
    Ραντόμιακ Ράντομ - Πούσζκα Νιεπολομίσε 20-09-2020, 14:00
    Φλόγια (Γ) - Στάμπαεκ (Γ) 20-09-2020, 14:00
    Λάντα Τογκλιάτι - Κρίλια Σοβέτοβ ΙΙ 20-09-2020, 14:00
    Πρέσπα Μπίρλικ - Έσλοβς 20-09-2020, 14:00
    Τρατ - Σουκοτάι 20-09-2020, 14:00
    Λούμπεκ ΙΙ - Τοντεσφέλντε 20-09-2020, 14:00
    Κουζάντ - Κούκτος 20-09-2020, 14:00
    Κχατλόν - Ίστικλολ 20-09-2020, 14:00
    Φρέμαντ Αμαγκέρ - Χβιντόβρε 20-09-2020, 14:00
    Κάαπο Κααρίνα - Π-ίροτ 20-09-2020, 14:00
    Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Μινάτζ 20-09-2020, 14:00
    Θίστιντ - Β 93 Κοπεγχάγη 20-09-2020, 14:00
    Βέιτσε Φλένσμπουργκ ΙΙ - Ίντερ Τούρκσπορ Κιέλ 20-09-2020, 14:30
    Χόλμπαεκ - Όουρε 20-09-2020, 14:30
    Βικτόρια Βερολίνου - Λίχτενμπεργκ 20-09-2020, 14:30
    Μπάμπελσμπεργκ - Κότμπους 20-09-2020, 14:30
    Ουνιόν Φουρστενβάλντε - Όπτικ Ράθενο 20-09-2020, 14:30
    Χέρτα Βερολίνου ΙΙ - ΦΣΒ 63 Λουκενβάλντε 20-09-2020, 14:30
    Ζούλτε Βάρεγκεμ - Κλάμπ Μπριζ 20-09-2020, 14:30
    Γκρόιτερ Φιρτ - Όσναμπρικ 20-09-2020, 14:30
    Χάιντενχαϊμ - Μπραουνσβάιγκ 20-09-2020, 14:30
    Χόλσταϊν Κίελ - Πάντερμπορν 20-09-2020, 14:30
    Τζιανχί Λιανσέγκ - Μέιζου Χάκα 20-09-2020, 14:35
    Ταϊζού Γουάντα - Τσενγκτού Κιανμπάο 20-09-2020, 14:35
    Ναφτάν - Κρουμκατσί Μινσκ 20-09-2020, 15:00
    Ζβέζντα Περμ - Ουράλ ΙΙ 20-09-2020, 15:00
    Σλουτσκ - Μπάτε Μπορίσοφ 20-09-2020, 15:00
    Λοκ Στένταλ - Χάνσα Ροστόκ ΙΙ 20-09-2020, 15:00
    Γκρειφσβάλντερ - Βικτόρια Σιλόου 20-09-2020, 15:00
    Τόργκελόουερ Γκριφ - CFC Χέρτα 20-09-2020, 15:00
    Ταζμανία Μπερλίν - Στερν 1900 20-09-2020, 15:00
    Νοϊστρέλιτζ - Μπλάου Βάις Βερολίνου 20-09-2020, 15:00
    Αστόρια Γουάλντορφ ΙΙ - Κίκερς Στουτγάρδης 20-09-2020, 15:00
    Κόμπλεντζ - Μουλχάιμ-Κάρλιχ 20-09-2020, 15:00
    Άιντραχτ Νορθάιμ - Σβάλμπε Τουέντερν 20-09-2020, 15:00
    Άαλεν - Μπάγερν Αλζνάου 20-09-2020, 15:00
    Μπαϊμπούρτ Οζέλ Ίνταρσπορ - Ελαζίγκσπορ 20-09-2020, 15:00
    Όρντουσπορ 52 - Κιρίκαλε Αναντόλουσπορ 20-09-2020, 15:00
    Καρακόπρου Μπελεντίγιεσπορ - Σιλίβρισπορ 20-09-2020, 15:00
    Οσμανίγιεσπορ - Ιτσέλ Ιντμάνιουρντου 20-09-2020, 15:00
    Ελαζίγκ Μπελεντίγιεσπορ - Αρχάβι Σπορ 20-09-2020, 15:00
    Μαρντίν Μπασακσπόρ - Τοκάτσπορ 20-09-2020, 15:00
    Έρμπασπορ - Μπάτμαν Πέτρολσπορ 20-09-2020, 15:00
    Γιόμρασπορ - Νταρίτσα Γκεντσερμπιλιγκί 20-09-2020, 15:00
    SJK Ακατέμια - VPS Βάσα 20-09-2020, 15:00
    Έινειτ Ρούντολσταντ - Μπλάου Βάις Ζορμπάου 20-09-2020, 15:00
    Σαμούτ Σακχόν - Κονκάεν Γιουνάιτεντ 20-09-2020, 15:00
    Μαλάτια Μπελεντίγιεσπορ - Πάγιασπορ 20-09-2020, 15:00
    Άρτβιν Χόπασπορ - Εντίρνεσπορ 20-09-2020, 15:00
    Ράπε Γκόιφ - ΙΦΚ Κάρλσχαμν 20-09-2020, 15:00
    Σόνενχοφ - Μπάλινγκεν 20-09-2020, 15:00
    Πράτσουαπ - Τσονμπούρι 20-09-2020, 15:00
    Νάκον Ρατσασίμα - Τσιανγκράι Γιουν. 20-09-2020, 15:00
    Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ - Ντολγκοπρίντι 20-09-2020, 15:00
    Τιουμέν - Τσελιάμπινσκ 20-09-2020, 15:00
    Τούκουμς 2000 - Γιελγκάβα 20-09-2020, 15:00
    Νταουγκάβπιλς - Λιεπάγια 20-09-2020, 15:00
    Μέτα Λου - Σπάρτακς Τζουρμάλα 20-09-2020, 15:00
    Λεβάντια Τάλιν - Νόμε Κάλιου 20-09-2020, 15:00
    Ντόρτμουντ Β - Ροτ Βάις Έσεν 20-09-2020, 15:00
    Σολεντούντα - Σίλβια 20-09-2020, 15:00
    Χαβέλσε - VFB Όλντενμπουργκ 20-09-2020, 15:00
    Ζάνκτ Πάουλι ΙΙ - Βάισε Φλένσμπουργκ 20-09-2020, 15:00
    Λουκέρνη ΙΙ - Ζουγκ 94 20-09-2020, 15:00
    Ναέσμπι - Σίντβεστ 05 20-09-2020, 15:00
    Σιτσουάν Τζιουνίου - Χινγιάνκ Τιασάν Λέοπαρντ 20-09-2020, 15:00
    Μπρίνε - Λεβάνγκερ 20-09-2020, 15:00
    Κρίσταλ Κχέρσον - Πολίσια Ζιτόμιρ 20-09-2020, 15:00
    Μόναχο 1860 II - Ίνγκολσταντ ΙΙ 20-09-2020, 15:00
    Κονκαέν - Νάκον Πάτομ Γιουν. 20-09-2020, 15:00
    Καϊσάρ - Ορνταμπάσι 20-09-2020, 15:00
    Κάχτα 02 - Αγκρι 1970 Σπορ 20-09-2020, 15:00
    Ισχέντε - Ντόρνμπριτ Λούμπεκ 20-09-2020, 15:00
    Μπούσχολτζ - Hebc Αμβούργο 20-09-2020, 15:00
    Μπούξορο - Λοκομοτίβ Τασκένδης 20-09-2020, 15:00
    Μαγδεμβούργο - Χάλεσερ 20-09-2020, 15:00
    Κοπεγχάγη - Μπρόντμπι 20-09-2020, 15:00
    Οντένσε - Νόρτζελαντ 20-09-2020, 15:00
    Κούτσινγκ - Κελαντάν 20-09-2020, 15:15
    Λοκομοτίβ Γκόμελ - Άρσεναλ Τζέρζινσκ 20-09-2020, 15:30
    Λέτζιον Ντιναμό - Ίντερ Τσέρκεσκ 20-09-2020, 15:30
    Χεμελίνγκεν - Μπρέμενχαβεν 20-09-2020, 15:30
    Άνκαρα Ντέμιρσπορ - Σανλιουρφασπόρ 20-09-2020, 15:30
    Νίγκντε Ανατόλου - Χακετέπε 20-09-2020, 15:30
    Γιένι Κορουμσπορ - Μανίσα ΦΚ 20-09-2020, 15:30
    Ετιμέσγκουτ - Μπ. Μπελ. Μποντρουμσπόρ 20-09-2020, 15:30
    Καρντεμίρ Καραμπόκ - Μπακ Σπορ Κουλούμπου 20-09-2020, 15:30
    1922 Κόνιασπορ - Σακάριασπορ 20-09-2020, 15:30
    Κασταμόνισπορ - Καρακαμπέι Μπελεντιγιεσπόρ 20-09-2020, 15:30
    Σερίκ Μπελεντιγιέσπορ - Πέντικσπορ 20-09-2020, 15:30
    Τάρσους Ίντμαν Γιούρντου - Βαν Σπορ 20-09-2020, 15:30
    Ντούζσεσπορ - Μούγκλασπορ 20-09-2020, 15:30
    Καραμάν Μπελεντίγιεσπορ - Τεκιρντάγκσπορ 20-09-2020, 15:30
    Αλτιντάγκ - Σιλέ Γιλντισπόρ 20-09-2020, 15:30
    Ερζινσπόρ - Χαλίντε Εντίπ Αντιβάρσπορ 20-09-2020, 15:30
    Νεβσεχίρ Μπελεντιγιεσπόρ - Φάτσα Μπελεντιγιεσπόρ 20-09-2020, 15:30
    Ντε Τρέφερς - Άμστερνταμ ΦΚ 20-09-2020, 15:30
    Θάλβιλ - Κόσοβα Ζυρίχης 20-09-2020, 15:30
    Άλτα - Σκέιντ 20-09-2020, 15:30
    Κέστελσπορ - Κόζανσπορ 20-09-2020, 15:30
    Σέιχανσπορ - Σενγκελκόι Γιατιριμλάρι 20-09-2020, 15:30
    Αντμίρα Βάκερ - Σεντ Πόλτεν 20-09-2020, 15:30
    Χάρτμπεργκ - Βολφσμπέργκερ 20-09-2020, 15:30
    Βίλεμ - Χέρακλες 20-09-2020, 15:30
    Φέγενορντ - Τβέντε 20-09-2020, 15:30
    ΑΪΚ Στοκχόλμης - Χάμαρμπι 20-09-2020, 15:30
    Έστερσουντ - Τζουργκάρντεν 20-09-2020, 15:30
    Ακρόπολις - Χάλμσταντ 20-09-2020, 15:30
    Ντάλκουρντ - Μπράγκε 20-09-2020, 15:30
    Οσμιάνι - Λίντα 20-09-2020, 16:00
    Β36 Τόρσχαβν - AΒ Αργκίρ 20-09-2020, 16:00
    Βόλγα Νίζνι Νόβγκοροντ - Όρενμπουργκ ΙΙ 20-09-2020, 16:00
    Κούμπαν Χόλντινγκ - Μαχάτσκαλα 20-09-2020, 16:00
    Ουνιόν Σάντερσντορφ - Έρφουρτ 20-09-2020, 16:00
    Βίλνιους Βίτοις - Τζιούγκας 20-09-2020, 16:00
    Καϊζερσλάουτερν ΙΙ - Εμελσχάουσεν 20-09-2020, 16:00
    Αρμίνια Αννόβερο - Ράμλινγκεν-Εχλερσχάουζεν 20-09-2020, 16:00
    Γκίφχορν - Γουλφενμπούτελ 20-09-2020, 16:00
    Κόμετ Άρστεν - Μπλουμεντάλερ 20-09-2020, 16:00
    Χάστεντ - Σβαχάουζεν 20-09-2020, 16:00
    Μπόργκφελντ - Βάταν Βρέμης 20-09-2020, 16:00
    Έντερσάιμ - Στάινμπαχ 1920 20-09-2020, 16:00
    Γκινσχάιμ 1916 - Βικτόρια Γκριεσχέιμ 20-09-2020, 16:00
    Κρέι - Μπάουμπεργκ 20-09-2020, 16:00
    Νέχοφ - Τουργκουτσού Φρίντμπεργκ 20-09-2020, 16:00
    Βέλμπερτ 1870 - Σοννέμπεκ 20-09-2020, 16:00
    Μονχάιμ - Χίλντεν 20-09-2020, 16:00
    1.ΦΚ Μενχενγκλάντμπαχ - Νιντερβένιγκερν 20-09-2020, 16:00
    Σβαρτ Βάις Έσεν - FSV Ντούισμπουργκ 20-09-2020, 16:00
    Μίρμπους - Κλεβέ 20-09-2020, 16:00
    Ερτζίν Βελιμέσεσπορ - Ούσασπορ 20-09-2020, 16:00
    Κιρκλαρέλισπορ - Σίβας Μπελεντιγιέσπορ 20-09-2020, 16:00
    Ινέγκολσπορ - Ζονγκουλντάκσπορ 20-09-2020, 16:00
    Σανκακτέπε - Χεκίμογλου Τραμπζόν 20-09-2020, 16:00
    Λαμπουνίστα - Ντρίτα Μπογκοβίντζε 20-09-2020, 16:30
    Ορόκλινη Τρούλλοι - Εθνικός Άσσιας 20-09-2020, 16:30
    ΑΕΛ - ΠΑΣ Γιάννινα 20-09-2020, 17:30
    Ρόιν - Σουντουρόι 20-09-2020, 18:10
    Μουνισιπάλ Σαν Ραμόν - Μουνισιπάλ Σάντα Άνα 20-09-2020, 20:00
    Τουριάλμπα - Πουέρτο Γκολφίτο 20-09-2020, 20:00
    Φορταλέζα CEIF - Γιανέρος 20-09-2020, 22:00
    Μουνισιπάλ Λιμπέρια - Γκουανακαστέκα 20-09-2020, 22:00
    Τορίνο U19 - Λάτσιο U19 21-09-2020, 12:00
    Μπάριο Μέχικο - Κονσάλταντς Μοράβια 21-09-2020, 22:00
    Ουρουγουάη Κορονάντο - Ασέρι AD 22-09-2020, 04:00