BINTEO με Αναλύσεις & Προγνωστικά

Αποδοσεις
Προιστορια
προγνωστικα στοιχηματος
στατιστικα ποδοσφαιρου στοιχημα
Σορέντο U20
Μπαλκάτα U20
ΗΗΗΗΗN
ΗΗΗΗNΗ
| ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ U20: Δυτική Αυστραλία | Ημ/νια αγώνα: 11/8/2020 15:00 λίστα αγώνων  |

Σύγκριση Ομάδων

Α/ΑΟΜΑΔΑΑΓΒΝΙΗΓ
10Σορέντο U20631053:13
11Μπαλκάτα U20631056:17

Σορέντο U20 - Τελευταίοι Αγώνες

8/8/2020 Σορέντο U20 Ίνγκλγουντ Γιουν. U20 1 - 4 ΗO
1/8/2020 Κοκμπερν Σίτι U20 Σορέντο U20 2 - 0 ΗU
25/7/2020 Σορέντο U20 Μπεισγουότερ Σίτι U20 0 - 3 ΗO
18/7/2020 Εκού Γιουνταλούπ U20 Σορέντο U20 2 - 1 ΗO
11/7/2020 Σορέντο U20 Γκουέλουπ Κροάσια U20 0 - 2 ΗU
4/7/2020 Ρόκινγκχαμ Σίτι U20 Σορέντο U20 0 - 1 NU

Μπαλκάτα U20 - Τελευταίοι Αγώνες

8/8/2020 Μπαλκάτα U20 Γκουέλουπ Κροάσια U20 1 - 2 ΗO
1/8/2020 Ρόκινγκχαμ Σίτι U20 Μπαλκάτα U20 2 - 1 ΗO
25/7/2020 Μπαλκάτα U20 Περθ U20 0 - 1 ΗU
18/7/2020 Μπαλκάτα U20 Φλορεάτ Αθήνα U20 0 - 3 ΗO
11/7/2020 Αρμαντέιλ U20 Μπαλκάτα U20 2 - 4 NO
4/7/2020 Μπαλκάτα U20 Περθ Γκλόρι U20 0 - 7 ΗO

Στοιχηματικά Δεδομένα & Προγνωστικά

Η ομάδα Σορέντο U20 έχασε στους τελευταίους 5 αγώνες στη διοργάνωση Πρέμιερ Λιγκ U20.
Πιθανό σημείο: 2 με μέση απόδοση 4.05    

Η ομάδα Μπαλκάτα U20 έχασε στους τελευταίους 4 αγώνες στη διοργάνωση Πρέμιερ Λιγκ U20.
Πιθανό σημείο: 1 με μέση απόδοση 1.67    

Στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες της ομάδας Μπαλκάτα U20, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Πρέμιερ Λιγκ U20).
Πιθανό σημείο: Over

Αποδόσεις ΟΠΑΠ

1 X 2 Over Under 1X 12 X2
  - - - - - - -
Ημ. 1 Ημ. X Ημ. 2 Goal No Goal
  - - - -
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
  - - -

ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ για ΣΗΜΕΡΑ:

LDU Πορτοβιέγο - Ολμέντο 19-09-2020, 03:00
Ναούτικο - Σαπεκοένσε 19-09-2020, 03:30
Νεκάξα - Πουέμπλα 19-09-2020, 03:30
Αλακράνες Ντε Ντουράνγκο - Ατλέτικο Σαν Λουίς ΙΙ 19-09-2020, 04:00
Ατλέτικο Νασιονάλ - Τολίμα 19-09-2020, 04:05
Αλαχουελένσε - Γκρέσια 19-09-2020, 05:00
Όραντζ Κάουντι - Λας Βέγκας Λάιτς 19-09-2020, 05:00
Σιάτλ Σάουντερς - Λος Άντζελες 19-09-2020, 05:00
Μασατλάν - Κρουζ Αζούλ 19-09-2020, 05:30
Γκουανγκάλιν Γιουν. - Κούμα Τάιγκερς 19-09-2020, 06:30
Λέικ Μακουάρι Σίτι - Μπροντμεντόου Μάτζικ 19-09-2020, 06:45
Ντέβονπορτ Στράικερς - Ρίβερσαϊντ Ολίμπικ 19-09-2020, 07:15
Καματάρε Σανούκι - Γκρούλα Μοριόκα 19-09-2020, 07:30
Γιανγκτζού Σίτιζεν - Τσάνγκγουον Σίτι 19-09-2020, 08:00
Αρμαντέιλ U20 - Φλορεάτ Αθήνα U20 19-09-2020, 08:00
Μπαλκάτα U20 - Ίνγκλγουντ Γιουν. U20 19-09-2020, 08:00
Περθ U20 - Ρόκινγκχαμ Σίτι U20 19-09-2020, 08:00
Σορέντο U20 - Κοκμπερν Σίτι U20 19-09-2020, 08:00
Μπεισγουότερ Σίτι U20 - Περθ Γκλόρι U20 19-09-2020, 08:00
Γκουέλουπ Κροάσια U20 - Εκού Γιουνταλούπ U20 19-09-2020, 08:00
Ίγκα Κουνοίτσι (Γ) - Έχιμε (Γ) 19-09-2020, 08:00
ΣΚΑ Χαμπάροφσκ - Βάλτικα 19-09-2020, 08:00
Κρόιντον Κινγκς - Αντέλαϊντ Σίτι 19-09-2020, 08:00
Σαπόρο - Γκάμπα Οσάκα 19-09-2020, 08:00
Βεντφορέτ Κόφου - Κιότο Σανγκά 19-09-2020, 08:00
Αλμπιρέξ Νιιγκάτα - Τοκουσίμα 19-09-2020, 08:00
Γουέστερν Στράικερς - Γουέστ Τόρρενς Μπιρκάλα 19-09-2020, 08:30
Καμπελτάουν Σίτι - Αδελαΐδα Κόμετς 19-09-2020, 08:30
Μοντμπούρι Τζετς - Κούμπερλαντ Γιουνάιτεντ 19-09-2020, 08:30
Φούλαμ Γιουνάιτεντ - Σάουθ Αντελάιντ 19-09-2020, 08:30
Πλέιφορντ Σίτι Πάτριοτς - Στούρτ Λάιονς 19-09-2020, 08:30
Δυτική Αδελαΐδα - Γουάιτ Σίτι Γούντβιλ 19-09-2020, 08:30
Σίφορντ Ρέιντζερς - Αντελάιντ Βίκτορι 19-09-2020, 08:30
Κουίνσλαντ Λάιονς U20 - Ρέντλαντς Γιουν. U20 19-09-2020, 08:45
Κανμπέρα - Μπελκόνεν 19-09-2020, 08:45
Γκολντ Κόουστ Νάιτς U20 - Γκολντ Κόουστ Γιουν. U20 19-09-2020, 08:45
Φουτζιέντα - Ροάσο Κουμαμότο 19-09-2020, 09:00
Νουμάζου - Φουκουσίμα Γιουν. 19-09-2020, 09:00
Μπάουμπλιτζ Ακίτα - Γκαϊνάρε Τοτόρι 19-09-2020, 09:00
Μπουσάν Τρανσπόρτ - Γκανγκνεούνγκ Σίτι 19-09-2020, 09:00
Χουάσεονγκ - Γκίμχαε Σίτι 19-09-2020, 09:00
Ματσουμότο Γιαμάγκα - Β-Βάρεν Ναγκασάκι 19-09-2020, 09:00
Μίντιλ Έισις - Χελένικ Αθλέτικ 19-09-2020, 09:30
Πενίνσουλα Πάουερ U20 - Μπρίσμπειν Σίτι U20 19-09-2020, 09:30
Γκλένορχι Νάιτς - Κίνγκμπορο Λάϊονς 19-09-2020, 09:30
Λάνσεστον Σίτι - Σάουθ Χόμπαρτ 19-09-2020, 09:30
Μπέισαιντ Γιουνάιτεντ - Τουγουόνγκ 19-09-2020, 10:00
Ίστερν Σάμπερμπς U20 - Ολίμπικ ΦΚ U20 19-09-2020, 10:00
Νιου Φαρμ Γιουνάιτεντ - Μπρισμπέιν Αθλέτικ 19-09-2020, 10:00
Γκίμπο Σίτιζεν - Μόκπο Σίτι 19-09-2020, 10:00
Μπούτσεον 1995 - Τζετζού Γιουνάιτεντ 19-09-2020, 10:00
Νταετζεόν Σίτιζεν - Σεούλ Ι-Λάντ 19-09-2020, 10:00
Σορέντο - Κόκμπερν Σίτι 19-09-2020, 10:00
Γκουέλουπ Κροάσια - Εκού Γιουνταλούπ 19-09-2020, 10:00
Αρμαντέιλ - Φλορεάτ Αθήνα 19-09-2020, 10:00
Μπαλκάτα - Ίγκλγουντ Γιουνάιτεντ 19-09-2020, 10:00
Μπεϊσγουότερ Σίτι - Περθ Γκλόρι Νέοι 19-09-2020, 10:00
Περθ - Ρόκινγχαμ Σίτι 19-09-2020, 10:00
Ίστερν Σπορτς Κλαμπ - Κίτσε 19-09-2020, 10:00
Σαγκάν Τοσού - Γιοκοχάμα Μαρίνος 19-09-2020, 10:00
Γουέστον Γουόρκερς - Λάμπτον Τζάφας 19-09-2020, 10:30
Τιαντζίν Τέντα - Σιτζιαζουάνγκ 19-09-2020, 10:30
Αδελαΐδα Γιουν. ΙΙ - Πάρα Χιλς Νάιτς 19-09-2020, 10:30
Σαγκαμιχάρα - Ιμαμπάρι 19-09-2020, 11:00
Καμπουλτιούρ - Δε Γκαπ 19-09-2020, 11:00
Άλμπανι Κρικ - Γκρέιντζ Θιστλ 19-09-2020, 11:00
Καρίνα - Μάουντ Γκράβατ 19-09-2020, 11:00
Μπέιτζινγκ Σπορτ Γιουν. - Μπεϊζίνγκ Ρενέ 19-09-2020, 11:00
Τσεονγκού Σίτι - Τσαντσιόν 19-09-2020, 11:00
Γκιονγκγού KHNP - Νταεγιόν Κοράιλ 19-09-2020, 11:00
Μπόνιριγκ Γ. Ινγκλς - Σεντ Τζορτζ Σεντς 19-09-2020, 11:00
ΚΣΜ Σλατίνα - Ρεσέα 19-09-2020, 11:00
Ριπένσια Τιμισοάρα - Αεροστάρ Μπακάου 19-09-2020, 11:00
Μιοβένι - Μεταλογκλόμπους 19-09-2020, 11:00
Κονκόρντια Κιάζνα - Παντούρι Τάργκου Τζίου 19-09-2020, 11:00
Σκολάρ Ρεσιτά - Πολιτέκνικα Τιμισοάρα 19-09-2020, 11:00
Φαρούλ Κονστάντα - Γκλόρια Μπουζάου 19-09-2020, 11:00
Λάιονς ΦΚ - Ρέντλαντς Γιουν. 19-09-2020, 11:00
Μίτσελτον - Γουλβς ΦΚ 19-09-2020, 11:00
Έλτσε - Ατλέτικο Μπαλεάρες 19-09-2020, 11:00
Ναγκόγια - Βίσελ Κόμπε 19-09-2020, 11:00
Ολίμπια Γουόριορς - Κλάρενς Ζίμπρας 19-09-2020, 11:30
Πενίνσουλα Πάουερ - Μπρισμπέιν Σίτι 19-09-2020, 11:30
Γκολντ Κόουστ Νάιτς - Γκολντ Κόουστ Γιουν. 19-09-2020, 11:30
Γκάμπα Οσάκα U23 - Βανράουρε 19-09-2020, 12:00
Νορθ Σταρ - Ακάκια Ριτζ 19-09-2020, 12:00
Γιουνιβ. Οφ Κουίνσλαντ - Βιρτζίνια Γιουνάιτεντ 19-09-2020, 12:00
Άνερλεϊ - Σάμφορντ Ρέιντζερς 19-09-2020, 12:00
Κάλιαρι U19 - Μίλαν U19 19-09-2020, 12:00
Σπίριτ - Νόρθερν Τάιγκερς 19-09-2020, 12:00
SD Ρέιντερς - Νιούκαστλ Τζετς Γιουθ 19-09-2020, 12:00
Χιλς Γιουνάιτεντ - Σεντ Τζορτζ Σίτι 19-09-2020, 12:00
Χόντα - Μπιουάκο Σίγκα 19-09-2020, 12:00
Ροτσεντέιλ Ρόβερς - Γουέστερν Πράιντ 19-09-2020, 12:00
Λόγκαν Λάιτνινγκ - Σάουθς Γιουνάιτεντ 19-09-2020, 12:00
Σαν Γιουνάιτεντ - Ίσπε 19-09-2020, 12:00
Χανθαργουάντι Γιουν. - Γιανγκόν Γιουν. 19-09-2020, 12:00
Ρακχάιν Γιουνάιτεντ - Αγιεγιαγουάντι Γιουν. 19-09-2020, 12:00
Ουέστερν Σίδνεϊ Γιουθ - Νορθ Σόουρ Μάρινερς 19-09-2020, 12:00
Σερέσο Όσακα - Κασίμα Άντλερς 19-09-2020, 12:00
Μοντ. Γιαμαγάτα - Γκιράβανς Κιτ. 19-09-2020, 12:00
Ίστερν Σαμπέρμπς - Ολίμπικ ΦΚ 19-09-2020, 12:15
Τσέλσι U18 - Γουέστ Χαμ U18 19-09-2020, 12:30
Βέιλε U19 - Μίντιλαντ U19 19-09-2020, 12:30
Ανιάνγκ - Τζεονάμ Ντράγκονς 19-09-2020, 12:30
Γκιέονγκαμ - Ανσάν Γκρίνερς 19-09-2020, 12:30
Αδελαΐδα Ολύμπικ - Αδελάιδα Μπλου Ίγκλς 19-09-2020, 12:30
Σόναν Μπελμάρε - Σιμίζου 19-09-2020, 12:30
Μάντσεστερ Γιουν. U18 - Μπλάκμπερν U18 19-09-2020, 12:45
Γκιφού - Ναγκάνο Παρσίρο 19-09-2020, 13:00
Καγκοσίμα - Γιοκοχάμα SSC 19-09-2020, 13:00
Κάζα Πία - Μπενφίκα Β' 19-09-2020, 13:00
Τζονάβα - Νταϊνάβα Άλιτους 19-09-2020, 13:00
Σαουθάμπτον U18 - Κρίσταλ Πάλας U18 19-09-2020, 13:00
Τότεναμ U18 - Άρσεναλ U18 19-09-2020, 13:00
Λίβερπουλ U18 - Στόουκ U18 19-09-2020, 13:00
Βάστρα Φρολούντα - Βίνμπεργκ 19-09-2020, 13:00
Γουχάν Ζαλ - Χεμπέι Τσάινα Φόρτσιουν 19-09-2020, 13:00
Νάρβα Τρανς - Τούλεβικ Βιλιάντι 19-09-2020, 13:00
Ταλίνα Κάλεβ - Ταμέκα Τάρτου 19-09-2020, 13:00
Γκβι - Λεντόγιε Σμορούμ 19-09-2020, 13:00
Φρέμαντ Βάλμπι - Αβερντόρ 19-09-2020, 13:00
Β 1908 - Άλεροντ 19-09-2020, 13:00
Ντάμσο (Γ) - Σάντμπι (Γ) 19-09-2020, 13:00
Χέρλουφσχολμ (Γ) - Νάεσμπι (Γ) 19-09-2020, 13:00
Έστερμπρο (Γ) - FB (Γ) 19-09-2020, 13:00
Τομ Τομσκ - Βόλγαρ Άστραχαν 19-09-2020, 13:00
Σλουτσκ Β' - Μπάτε Μπορίσοφ Β' 19-09-2020, 13:00
Ταράζ - Ζετίσου 19-09-2020, 13:00
Κασίβα Ρέισολ - Χιροσίμα 19-09-2020, 13:00
Ζβάιγκεν Καναζάβα - Φουκουόκα 19-09-2020, 13:00
Ρενόφα Γιαμαγκούτσι - Τόκιο Βέρντι 19-09-2020, 13:00
Ριούκιου - Μίτο Χόλιχοκ 19-09-2020, 13:00
Σίμπα Ισιχάρα Γιουνάιτεντ - Φατζιάνο Οκαϊάμα 19-09-2020, 13:00
Τζούμπιλο Ιβάτα - Τοτσίγκι 19-09-2020, 13:00
Καζουαρίνα - Πορτ Ντάρβιν 19-09-2020, 13:30
Σοντερίσκε U19 - Νόρτζελαντ U19 19-09-2020, 13:30
Οντένσε U19 - Άαλμποργκ U19 19-09-2020, 13:30
Άντελαϊντ Βάιπερς - Αντελάιντ Χιλς 19-09-2020, 13:30
Γκεντσλερμπιρλιγκί - Κόνιασπορ 19-09-2020, 13:30
Βίτζεφ Λοτζ - Στομίλ Ολστζίν 19-09-2020, 13:40
Πόλις Τέρο - Ρατσαμπούρι 19-09-2020, 13:45
Τσιανγκμάι Γιουν. - Σισάκετ 19-09-2020, 13:45
Στένουνγκσουντς - ΙΦΚ Τίνταχολμ 19-09-2020, 14:00
Βέιγκααρντ - Άαρχους Φρέμαντ 2 19-09-2020, 14:00
Τάραπ Πααράπ - Ρίνκγκόμπινγκ 19-09-2020, 14:00
ΟΚΣ Οντένσε - Βίμπι 19-09-2020, 14:00
Τίζλασπορτ - Μπαλικεσιρσπόρ 19-09-2020, 14:00
Μπαντίρμασπορ - Ακισασπόρ 19-09-2020, 14:00
Έρεμπρο Συριάνσκα - Φρέι 19-09-2020, 14:00
Αννόβερο ΙΙ - Χιλντεσχάιμ 19-09-2020, 14:00
Αμβούργο ΙΙ - Τεουτόνια 05 19-09-2020, 14:00
Λίντομε - Καρλσκρόνα 19-09-2020, 14:00
Εσκιλσμίνε - Λούντς 19-09-2020, 14:00
Ντάσεντορφ - Ουνιόν Τόρνεσχ 19-09-2020, 14:00
Ρόμαλτ (Γ) - Άαλμποργκ Φρέια (Γ) 19-09-2020, 14:00
Βίτεμπσκ - Μπελσίνα Μπόμπρουισκ 19-09-2020, 14:00
Ολεξάντρια - Βόρσκλα Πολτάβα 19-09-2020, 14:00
Μπρατβάαγκ - Φλόρο 19-09-2020, 14:00
Οντένσε Q (Γ) - Άαρχους 1900 (Γ) 19-09-2020, 14:00
Σλάβια Μοζίρ Β' - Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ Β' 19-09-2020, 14:00
Σένζα - Φλάγια 19-09-2020, 14:00
Αννόβερο - Καρλσρούη 19-09-2020, 14:00
Βιρτσμπούργκερ Κίκερς - Άουε 19-09-2020, 14:00
Σαντχάουζεν - Ντάρμσταντ 19-09-2020, 14:00
Τανζανία Πρίζονς - Ναμούνγκο 19-09-2020, 14:00
Χάλε 96 - Ιλενμπούργκ 19-09-2020, 14:00
Μινίγια 2017 - BFA Βίλνιους 19-09-2020, 14:00
Μπρέμερ - Αουμούντ Βέγκεσακ 19-09-2020, 14:00
BTS Νέουσταντ - Ουνιόν 60 19-09-2020, 14:00
Γουέστ Μπρομ U18 - Ρέντινγκ U18 19-09-2020, 14:00
Μπέρνλι U18 - Γουλβς U18 19-09-2020, 14:00
Πλάουεν - Κριεσόου 19-09-2020, 14:00
Χεϊλόνγιανγκ Λάβα Σπρίνγκ - Κούνσχαν 19-09-2020, 14:00
Νέιβι ΦΚ - Ουτάι Θάνι 19-09-2020, 14:00
Ίντερ U19 - Σαμπντόρια U19 19-09-2020, 14:00
Φάιζκαντ - Ντουσάνμπε 83 19-09-2020, 14:00
Λοκομοτίβ Πάμιρ - ΤΣΣΚΑ Παμίρ Ντουσάνμπε 19-09-2020, 14:00
Ισταραβσάν - Ρεγκάρ Τάνταζ 19-09-2020, 14:00
Μπιαλόγκ - Ανζί Μαχάτσκαλα 19-09-2020, 14:00
Χόρσενς U19 - Μπρόντμπι U19 19-09-2020, 14:00
Κόλντινγκ ΙΦ - Κόγκε 19-09-2020, 14:00
Ροτενμπούργκερ - Ουπχούσεν 19-09-2020, 14:30
Μίντλεσμπρο U18 - Ντέρμπι U18 19-09-2020, 14:30
Σίλκεμποργκ - Έσμπιεργκ 19-09-2020, 14:30
Χέντενστεντ - Όντερ 19-09-2020, 14:30
Ουμέα Ακάντεμι - Νότβικενς ΙΚ 19-09-2020, 14:30
Κφουμ Ροσκίντλε - ΑΒ Γκλαντσάξε 19-09-2020, 14:30
Μπέρλινερ - Καρλ Τσάις Ιένα 19-09-2020, 14:30
Ουέρμπαχ - Τένις Μπορούσια Βερολίνου 19-09-2020, 14:30
Γερμανία Χάλμπερσταντ - Αλτγκλιένικε 19-09-2020, 14:30
Ντιναμό Βερολίνου - Μπισοφσβερντάερ 19-09-2020, 14:30
Ραπίντ Βουκουρεστίου - Τούρις Τούρνου Μαγκουρέλε 19-09-2020, 14:30
Έβερτον - Γουέστ Μπρομ 19-09-2020, 14:30
Νότιγχαμ Φόρεστ - Κάρντιφ 19-09-2020, 14:30
Μπεϊτζίνγκ Γκουοάν - Κιντάο Χαϊνίου 19-09-2020, 14:35
Σάαξι Τσανγκάν - Ζετζιάνγκ Γκριντάουν 19-09-2020, 14:35
Έσμπιεργκ U17 - Μίντιλαντ U17 19-09-2020, 15:00
Αν Ντερ Φάχνερ Χούε - Μέρσεμπουργκ 99 19-09-2020, 15:00
Μαρτινρόντα - Λούντβιχσφελντερ 19-09-2020, 15:00
Μπάκναγκ - Ράβενσμπουργκ 19-09-2020, 15:00
Ροστόκερ 1895 - Παμπόου 19-09-2020, 15:00
RSV Άιντραχτ 1949 - Μπραντενμπούργκερ Σουντ 19-09-2020, 15:00
Στόκχολμ Ιντερνασιονάλε - Ένκεπινγκ 19-09-2020, 15:00
Φόρζχεϊμ - Σπόρτφροντ Ντορφμέρκινγκεν 19-09-2020, 15:00
Γκοπίνγκερ SV - Φράιμπεργκ 19-09-2020, 15:00
Ασάνε (Γ) - Φλ Φαρτ (Γ) 19-09-2020, 15:00
Κάουνο Ζαλγκίρις Β' - Ατμοσφέρα 19-09-2020, 15:00
Κίκερς Έμντεν - VFL Όλντενμπουργκ 19-09-2020, 15:00
ΦΣΒ Φρανκφούρτης - Γκιέσεν 19-09-2020, 15:00
Αστόρια Γουάλντορφ - Ούλμ 1846 19-09-2020, 15:00
ΚΣΒ Μπαουνατάλ - Χέσσεν Ντρέϊχ 19-09-2020, 15:00
Νόριτς U18 - Άστον Βίλα U18 19-09-2020, 15:00
Ονσάλα - ΒΚ Ολίμπικ 19-09-2020, 15:00
Λίμχαμν Μπούνκεφλο - ΙΦΚ Μάλμε 19-09-2020, 15:00
Ομπερλάουσιτς - Καρλ Τσάις Ιένα ΙΙ 19-09-2020, 15:00
ΙΦΚ Βάσα - Κίστο 19-09-2020, 15:00
Τορντ - Κρίστιανσταντ 19-09-2020, 15:00
ΙΦΚ Χάσλεχολμ - Αλμέμποντα Λίνεριντ 19-09-2020, 15:00
Άσαρουμς - Χάσλεχολμ ΙΦ 19-09-2020, 15:00
Χουσκβάρνα - Όστερλεν 19-09-2020, 15:00
Μπρόμολα - Νοσάμπι 19-09-2020, 15:00
Χόμπουργκ - Αϊντρ. Σταντάλεντορφ 19-09-2020, 15:00
Έλβερσμπεργκ - Σχοτ Μάιντζ 19-09-2020, 15:00
Μπάλινγκερ - TSV Στινμπάχ 19-09-2020, 15:00
Μάιντζ ΙΙ - Φράιμπουργκ ΙΙ 19-09-2020, 15:00
Οφενμπάχερ Κίκερς - Χοφενχάιμ ΙΙ 19-09-2020, 15:00
Χέσεν Κασέλ - Πίρμασενς 19-09-2020, 15:00
Ούτιν - Ολντενμπέργκερ 19-09-2020, 15:00
Χούσουμερ - Μπόρντεσχολμ 19-09-2020, 15:00
Ρίνινγκε - ΙΦΚ Κούμλα 19-09-2020, 15:00
Αραμέισκα Συριάνσκα - Νιούροζ 19-09-2020, 15:00
Χάντινγκε - Ατβίνταμπεργκ 19-09-2020, 15:00
ΙΦΚ Εσκίλστουνα - Φόργουορντ 19-09-2020, 15:00
Τυρεσό - Γκουτέ 19-09-2020, 15:00
Σανγκάη ΣΙΠΓ - Τσονγκίνγκ Λιφάν 19-09-2020, 15:00
ΠΚ-35 - JaPS 19-09-2020, 15:00
Κιφέν - Έσπουν Παλοσέουρα 19-09-2020, 15:00
Άαρχους U19 - Έσμπιεργκ U19 19-09-2020, 15:00
Ράντερς Φρέια U19 - Κοπεγχάγη U19 19-09-2020, 15:00
Βίμποργκ - Σκίβε 19-09-2020, 15:00
Γκοτιόντ - Καρλσταντ Φότμπολ 19-09-2020, 15:00
ΙΦΚ Αμάλ - Βαργκάρντα 19-09-2020, 15:00
Χίμικ Σβετλογκόρσκι - Βόλνα Πινσκ 19-09-2020, 15:00
Ροτ Βάις Άλεν - Σπορτφρούντε Λόττε 19-09-2020, 15:00
Μπονέρ - Βέγκμπεργκ-Μπεκ 19-09-2020, 15:00
Ομπερχάουζεν - Μπέργκις Γκλάντμπαχ 19-09-2020, 15:00
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ - Αλεμάνια Άαχεν 19-09-2020, 15:00
Φορτούνα Κολωνίας - Βουπερτάλερ 19-09-2020, 15:00
Πρόισεν Μούνστερ - Όμβεργκ 19-09-2020, 15:00
Γκλάντμπαχ ΙΙ - Στράελεν 19-09-2020, 15:00
Λίπσταντ - Κολωνία ΙΙ 19-09-2020, 15:00
Τάαστρουπ - Σκιόλντ Μπίρκεροντ 19-09-2020, 15:00
Έρνιγκ Φρίμαντ - Βέλμπι-Ρισκόβ 19-09-2020, 15:00
Χουσούμ - Τάρνμπι 19-09-2020, 15:00
Ίσχοϊ ΙΦ - Κφουμ BK 19-09-2020, 15:00
Κόγκε Νορντ - Μπάλερουπ Σκοβλούντε 19-09-2020, 15:00
BK Ούνιον - Φρεντέρικσουντ 19-09-2020, 15:00
Μπρομαποϊκάρνα - Λουλέα 19-09-2020, 15:00
Σεβενίνγκεν - ΑΣΒΧ 19-09-2020, 15:00
Έλτερσντόρφ - Κάρλμπουργκ 19-09-2020, 15:00
Γκότνε - Τάφτεα ΙΚ 19-09-2020, 15:00
Ιτερχόγκνταλς - Στέντε 19-09-2020, 15:00
Λάντσμπεργκ - Κιρκανσκόρινγκ 19-09-2020, 15:00
Ντονοστόφ - Πούλαχ 19-09-2020, 15:00
Γιάμερμπουγκτ - Νταλούμ 19-09-2020, 15:00
ΑΒ Τάρνμπι - Νίκομπινγκ 19-09-2020, 15:00
Άαρχους Φρέμαντ - ΒΣΚ Αάρχους 19-09-2020, 15:00
Μπράμπραντ - Μίντελφαρτ 19-09-2020, 15:00
Σπαρτάκ Μόσχας 2 - Βελές Μόσχας 19-09-2020, 15:00
Τσερτανόβο - Φάκελ Βορονέζ 19-09-2020, 15:00
Σότρα - Μπαερούμ 19-09-2020, 15:00
Βιτορούλ Κονστάντα Β - Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι 19-09-2020, 15:00
Σινγκτάρουα - Πάτουμ Γιουνάιτεντ 19-09-2020, 15:00
Γερμανία (Γ) - Ιρλανδία (Γ) 19-09-2020, 15:00
Άνσμπαχ - Τσαμ 19-09-2020, 15:00
Πίπινσριντ - Χάνκοφεν Χάιλινγκ 19-09-2020, 15:00
Κάστομς Γιουνάιτεντ - Κάσετσαρτ 19-09-2020, 15:00
Ράνονγκ Γιουν. - Σιανγκμάι 19-09-2020, 15:00
Νταχάου 1865 - Ντεϊσενχόφεν 19-09-2020, 15:00
Άλτενχολς - Κρονσχάγκεν 19-09-2020, 15:00
Ουνιόν Νοϊμίνστερ - Πάνσντορφ 19-09-2020, 15:00
Καρλάιλ - Σάουθεντ 19-09-2020, 15:00
Βέχεν - Βερλ 19-09-2020, 15:00
Λούμπεκ - Σααρμπρίκεν 19-09-2020, 15:00
Μέπεν - Μόναχο 1860 19-09-2020, 15:00
Μπάγερν Μονάχου Β’ - Τουργκουτσού Μούνχεν 19-09-2020, 15:00
Σβικάου - Ουντερχάκινγκ 19-09-2020, 15:00
Χάνσα Ροστόκ - MSV Ντούισμπουργκ 19-09-2020, 15:00
Λοκομοτίβ Λειψίας - Τσέμνιτσερ 19-09-2020, 15:05
ΙΦΚ Στόκσουντ - Κουνγκσάνγκρενς 19-09-2020, 15:30
Βόρντινγκμποργκ - Γκρέβε Φόντμπολντ 19-09-2020, 15:30
Νόρντβικ - Κάτβικ 19-09-2020, 15:30
Ουντινέζε - Σπαλ 19-09-2020, 15:30
Αρμίνια Λουντβισχάφεν - Ντουντενχόφεν 19-09-2020, 15:45
Σέντραλ Εσπανιόλ - Ράμπλα Τζούνιορς 19-09-2020, 16:00
Γκράνιτ Μικασxεβίτσι - Όρσχα 19-09-2020, 16:00
Τούρκσπορ Άουγκσμπουργκ - Κοτέρν 19-09-2020, 16:00
Μπρουσχσάλ - Σαντχάουζεν ΙΙ 19-09-2020, 16:00
Ρόκλινγκ Βολκίνγκεν - Βορμάτια Βορμς 19-09-2020, 16:00
Γερμ. Έγκερστορφ-Λάνγκρεντερ - Γκότινγκεν 19-09-2020, 16:00
Χανάου 93 - Ροτ Βάις Χανταμάρ 19-09-2020, 16:00
Χουνφέλντερ - Φέρνβαλτ 19-09-2020, 16:00
Βαλντγκίρμες - Μπουχόνια Φλίντεν 19-09-2020, 16:00
Ντιέτκιρχεν - Μπάροκσταντ Φούλντα-Λέρεντς 19-09-2020, 16:00
Βασιλεία ΙΙ - Κονίζ 19-09-2020, 16:00
Μάντσεστερ Σίτι U18 - Έβερτον U18 19-09-2020, 16:00
Νιούκαστλ U18 - Λιντς U18 19-09-2020, 16:00
Μπλέκιτνι Στάργκαρντ - Μπιτόβια Μπίτοφ 19-09-2020, 16:00
Κοκόλα GBK - JP Πιεταρσάρι 19-09-2020, 16:00
Ντάλστορπς - Συριάνσκα 19-09-2020, 16:00
Νουρμγιάρβεν - Κέσκι Ουσίμα 19-09-2020, 16:00
Όντεβολντ - Άχλαφορς 19-09-2020, 16:00
Νορντβάρμλαντ - Σαβεντάλενς 19-09-2020, 16:00
Κουρεσάρε - Ταλίνα Λέγκιον 19-09-2020, 16:00
Βάρντε - Κόλντινγκ Μπόλντκλουμπ 19-09-2020, 16:00
Τγιόρινγκ - Σκιόλντ Σέμπι 19-09-2020, 16:00
Καγκέρα Σούγκαρ - Γιανγκ Άφρικανς 19-09-2020, 16:00
Σπάκενμπουργκ - Σπάρτα Ρότερνταμ Γιονγκ 19-09-2020, 16:00
Τορνς - Λίνκοπινγκ Σίτι 19-09-2020, 16:00
Όσκαρσαμνς ΑΪΚ - Τβάκερς 19-09-2020, 16:00
Νίκοπινγκς Βις - Κάρλσουντ 19-09-2020, 16:00
Γέντελοχ - Όμπερνέιλαντ 19-09-2020, 16:00
Κόζακεν Μπόις - Αϊσελμιερφόχελς 19-09-2020, 16:00
Εξελσιόρ Μάασλουις - Ραϊνσμπούργκσε Μπόις 19-09-2020, 16:00
Φόλενταμ Γιονγκ - Χάρντενμπεργκ 19-09-2020, 16:00
Κουίκ Μπόις - Κονινκλίκε 19-09-2020, 16:00
Ίσλοχ Β' - Ντιναμό Μινσκ Β' 19-09-2020, 16:00
Ασιρίσκα Τουραμπντίν - Κβίντινγκ 19-09-2020, 16:00
Βάρναμο - Σκόβντε 19-09-2020, 16:00
Φρέντενσμποργκ (Γ) - Σόλρεντ (Γ) 19-09-2020, 16:00
Σάντβικς - Μπόντενς 19-09-2020, 16:00
Ντιναμό Μπρεστ - Ενερτζέτικ-BGU Μίνσκ 19-09-2020, 16:00
Τρε Πένε - Φιορεντίνο 19-09-2020, 16:00
ΑΚ Λιμπερτάς - Πεναρόσα 19-09-2020, 16:00
Μουράτα - Ντομαγκνιάνο 19-09-2020, 16:00
Φρεμ - Χόλστεμπρο 19-09-2020, 16:00
Μπρονσόι - FA 2000 19-09-2020, 16:00
Σκόβσοβεντ - Βανλόσε ΙΦ 19-09-2020, 16:00
Όρενμπουργκ - Άκρον Τογκλιάτι 19-09-2020, 16:00
Νίζνι Νοβγκόροντ - Σινίκ Γιάροσλαβλ 19-09-2020, 16:00
Μπανγκόκ Γιουνάιτεντ - Σουπανμπούρι 19-09-2020, 16:00
Βίλτζινγκ - Σελινγκενπρότεν 19-09-2020, 16:00
Χόνεφος (Γ) - Αμαζόν Γκριμστάντ (Γ) 19-09-2020, 16:00
Τζοχόρ Νταρούλ Τακζίμ - Σέλανγκορ 19-09-2020, 16:00
ΤΒ Τβορόιρι ΙΙ - Ούντριντ 19-09-2020, 18:00
Τορίνο U19 - Λάτσιο U19 21-09-2020, 12:00