BINTEO με Αναλύσεις & Προγνωστικά

Αποδοσεις
Προιστορια
προγνωστικα στοιχηματος
στατιστικα ποδοσφαιρου στοιχημα
Σάντα Κρουζ ΡΝ
ABC Νατάλ
NΙΙΗΗΗ
NNNNNN
| ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Πολιτειακά Πρωταθλήματα: Ποτιγκάρ Κόπα RN | Ημ/νια αγώνα: 12/8/2020 02:15 λίστα αγώνων  |

Σύγκριση Ομάδων

Α/ΑΟΜΑΔΑΑΓΒΝΙΗΓ
1ABC Νατάλ3930016:1
5Σάντα Κρουζ ΡΝ551223:7

Σάντα Κρουζ ΡΝ - Τελευταίοι Αγώνες

15/3/2020 Γκλόμπο Σάντα Κρουζ ΡΝ 0 - 1 NU
9/3/2020 Σάντα Κρουζ ΡΝ AS Σοσιεδάδε 1 - 1 ΙU
4/3/2020 Φόρτσα Ε Λουζ Σάντα Κρουζ ΡΝ 0 - 0 ΙU
1/3/2020 Σάντα Κρουζ ΡΝ Αμέρικα Νατάλ 0 - 4 ΗO
10/2/2020 Σάντα Κρουζ ΡΝ Ποτιγκουάρ Μοσορό 1 - 2 ΗO
27/1/2020 Σάντα Κρουζ ΡΝ Παλμέιρα Ντε Γκοϊανίνα 1 - 2 ΗO
23/1/2020 Σάντα Κρουζ ΡΝ Γκλόμπο 3 - 2 NO
19/1/2020 ABC Νατάλ Σάντα Κρουζ ΡΝ 1 - 0 ΗU

ABC Νατάλ - Τελευταίοι Αγώνες

23/7/2020 ABC Νατάλ CS Αλαγκοάνα 0 - 2 ΗU
15/3/2020 Ιμπερατρίζ ABC Νατάλ 3 - 4 NO
15/3/2020 Ιμπερατρίζ ABC Νατάλ 3 - 4 NO
9/3/2020 ABC Νατάλ Βιτόρια Μπαΐα 1 - 1 ΙU
6/3/2020 Βάσκο Ντα Γκάμα ABC Νατάλ 1 - 0 ΗU
2/3/2020 ABC Νατάλ Παλμέιρα Ντε Γκοϊανίνα 8 - 0 NO
28/2/2020 Ναούτικο ABC Νατάλ 1 - 1 ΙU
22/2/2020 Φόρτσα Ε Λουζ ABC Νατάλ 0 - 6 NO

Προιστορία

19/1/2020 ABC Νατάλ Σάντα Κρουζ ΡΝ 1 - 0 NU

Λοιπές Πληροφορίες

    Αποδόσεις ΟΠΑΠ

    1 X 2 Over Under 1X 12 X2
      - - - - - - -
    Ημ. 1 Ημ. X Ημ. 2 Goal No Goal
      - - - -
    0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
      - - -

    ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ για ΣΗΜΕΡΑ:

    Λι Μαν Γουόριορς - Χάπι Βάλεϊ 21-09-2020, 10:00
    Γκούμι Σπορτστότο (Γ) - Σουόν (Γ) 21-09-2020, 10:30
    Γκουανγκζού Εβεργκράντε - Χενάν Τζιάνγε 21-09-2020, 10:30
    Ουράβα (Γ) - Ίνακ Κόμπε Λεονέσα (Γ) 21-09-2020, 11:00
    Μπουσάν Σανγκμού (Γ) - Γκιεονγκτζού KHNP (Γ) 21-09-2020, 12:00
    Σεούλ Άμαζονς (Γ) - Ρεντ Έιντζελς (Γ) 21-09-2020, 12:00
    Τσανγκνιεόνγκ (Γ) - Χουατσέον KSPO (Γ) 21-09-2020, 12:00
    Τορίνο U19 - Λάτσιο U19 21-09-2020, 12:00
    Ντινάμο Μπαρνάουλ - Καμάζ 21-09-2020, 13:00
    Τσουνγκνάμ Ασάν - Σουγόν 21-09-2020, 13:00
    Σενζέν - Σάντονγκ Λούνεγκ 21-09-2020, 13:00
    Χίμκι 2 - Ζνάμια Νόγκινσκ 21-09-2020, 14:00
    Μπρόντμπι (Ρ) - Οντένσε (Ρ) 21-09-2020, 14:00
    Μουαντούι - KMC 21-09-2020, 14:00
    Σανγκάη Σενχούα - Τσιανγκσού Σούνινγκ 21-09-2020, 14:35
    Σιμπίρ Νοβοσίμπιρσκ - Ζενίτ Ίζχεβσκ 21-09-2020, 15:00
    Σιράκ II - Αραράτ Αρμενία ΙΙ 21-09-2020, 15:00
    Σογκντιγιόνα Τζιζάξ - Κόκαντ 1912 21-09-2020, 15:00
    Γκουανγκζού Ρ&Φ - Ντάλιαν Προ 21-09-2020, 15:00
    Πιούνικ Γιερεβάν ΙΙ - Αλασκέρτ ΙΙ 21-09-2020, 15:45
    Κέιντα - Σαμπάχ FA 21-09-2020, 16:00
    Τουάπσε - ΣΚΑ Ροστόφ 21-09-2020, 16:00
    Μπλακ Λέοπαρντς - Τσαχούμα Μαντζιχαντίλα 21-09-2020, 16:00
    Κρίσταλ Πάλας U23 - Γουέστ Μπρομ U23 21-09-2020, 16:00
    Μπέρνλι U23 - Σάντερλαντ U23 21-09-2020, 16:00
    Ρούβου Σούτινγκ - Γκουαμπίνα 21-09-2020, 16:00
    Χίρνικ Σπορτ - Κρέμεν Κρέμεντσουγκ 21-09-2020, 16:00
    Βέρες Ρίβνε - Πρικαρπάτια Ιβάνο 21-09-2020, 16:00
    Ένπι - Ισμαϊλί 21-09-2020, 16:00
    Νασάφ Καρσί - Σαρκχόν Τερμίζ 21-09-2020, 16:00
    Κολόμνα - Σμόλενσκ 21-09-2020, 16:30
    Καζάνκα Μόσχας - Ρόντινα 21-09-2020, 17:00
    Μίντλεσμπρο U23 - Στόουκ U23 21-09-2020, 17:00
    Ζάρβε - Λεβάντια Ταλίν ΙΙ 21-09-2020, 17:15
    Ουράρτου ΙΙ - Αραράτ Γιερεβάν ΙΙ 21-09-2020, 17:30
    Λοκομοτίβ Γκόρνα Οριαχόβιτσα - Πιρίν 21-09-2020, 17:45
    Μιερκουρέα Τσίουκ - Πετρολούλ Πλοέστι 21-09-2020, 18:00
    Μέταλουργκ Βίντνοε - Καλούγκα 21-09-2020, 18:00
    Άβανχαρντ Κραματόρσκ - VPK-Άχρο 21-09-2020, 18:00
    Άλιανς Λούποβα Ντόλινα - Μικολάιβ 21-09-2020, 18:00
    Λουντογκόρετς Β - Στρούμσκα Σλάβα 21-09-2020, 18:00
    Ατλας (Γ) - Κλαμπ Αμέρικα (Γ) 21-09-2020, 18:00
    Φραμ Λάρβικ - Οντ 2 21-09-2020, 18:00
    Περσέπολις - Αλ Ντουχάιλ 21-09-2020, 18:00
    Αλ Σαντ - Αλ Νασρ Ριάντ 21-09-2020, 18:00
    Κφουμ Όσλο - Στρόμεν 21-09-2020, 18:00
    Ασάνε - Οϊγκάρντεν 21-09-2020, 18:00
    Γκρόρουντ - Ρανχάιμ 21-09-2020, 18:00
    Σερίτο - Ρότσα 21-09-2020, 18:15
    Μάτσβα Σάμπατς - Μπάτσκα Τόπολα 21-09-2020, 18:30
    Έγκερσουντ - Ρόζενμποργκ 2 21-09-2020, 18:30
    Ταλάεα Ελ Τζάις - Γουάντι Ντέγκλα 21-09-2020, 18:30
    Σμούχα - Αλ Μασρί 21-09-2020, 18:30
    Μπάνια Λούκα - Τούζλα Σίτι 21-09-2020, 19:00
    Οριεντάλ Λισαβόνας - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β΄ 21-09-2020, 19:00
    Σπορτ Μπόις - Κάρλος Στέιν 21-09-2020, 19:00
    Ταμέκα Τάρτου ΙΙ - Πάρνου Βάπρους 21-09-2020, 19:00
    Πάρνου Γιαλγκπαλικλούμπι - Φλόρα Ταλίν ΙΙ 21-09-2020, 19:00
    Ασντόντ - Μακάμπι Πετάχ Τίκβα 21-09-2020, 19:00
    Σαμσουνσπόρ - Ουμρανίγιεσπορ 21-09-2020, 19:00
    Άδανα Ντεμίρσπορ - Μπολουσπόρ 21-09-2020, 19:00
    Δόξα Κατωκοπιάς - Νέα Σαλαμίνα 21-09-2020, 19:00
    Λίλεστρομ - Κόνγκσβινγκερ 21-09-2020, 19:00
    Ουλενσάκερ Κίζα - Ράουφος 21-09-2020, 19:00
    Σογκντάλ - Στιόρνταλς Μπλινκ 21-09-2020, 19:00
    Χαμ Καμ - Γιέρβ 21-09-2020, 19:00
    Πιάστ Γκλίβιτσε - Γιαγκελόνια 21-09-2020, 19:00
    Ντιναμό Μόσχας - Αχμάτ Γκρόζνι 21-09-2020, 19:00
    Μλάντα Μπόλεσλαβ - Γιάμπλονετς 21-09-2020, 19:00
    Κέφλαβικ - Θρότουρ Ρέικιαβικ 21-09-2020, 19:30
    Βεστμαναέιαρ - Θορ Ακουρεγιρί 21-09-2020, 19:30
    Χαποέλ Νιρ Ράματ Χάσαρον - Χαποέλ Κφαρ Σχελέμ 21-09-2020, 19:45
    Αλκμάαρ Β' - Ντε Γκράαφτσαπ 21-09-2020, 19:45
    Μπειτάρ Τελ Αβίβ Μπατ Γιαμ - Χάποελ Ραανάνα 21-09-2020, 19:45
    Χάποελ Κφαρ Σάμπα - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 21-09-2020, 20:00
    Τολούκα (Γ) - Τιχουάνα (Γ) 21-09-2020, 20:00
    Άστον Βίλα - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ 21-09-2020, 20:00
    Βάλντχοφ Μανχάιμ - Βικτόρια Κολωνίας 21-09-2020, 20:00
    Άαλμποργκ - Χόρσενς 21-09-2020, 20:00
    Βάρμπεργκ Μπόις - Χέλσινγκμποργκ 21-09-2020, 20:00
    Έλφσμποργκ - Χάκεν 21-09-2020, 20:00
    Μιάλμπι - Έρεμπρο 21-09-2020, 20:00
    Σίριους - Φάλκενμπεργκ 21-09-2020, 20:00
    Γκάις - Βαστέρας ΦΚ 21-09-2020, 20:00
    ΑΦΚ Εσκίλστουνα - Λιουνγκσκίλε 21-09-2020, 20:00
    Ουμέα - Ντέγκερφορς 21-09-2020, 20:00
    Φενερμπαχτσέ - Χαταϊσπόρ 21-09-2020, 20:00
    Τακουάρεμπο - Αλμπιόν 21-09-2020, 20:30
    Άρντα Καρτζάλι - Σλάβια Σόφιας 21-09-2020, 20:30
    Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ - Χαποέλ Ιρόνι Κιριάτ 21-09-2020, 21:00
    Έβερτον U23 - Λέστερ U23 21-09-2020, 21:00
    Σεπαχάν - Αλ Αίν 21-09-2020, 21:00
    Αλ Τααβόν - Σάρτζα 21-09-2020, 21:00
    Πίραμιντς - Χάρας Ελ Χόντοντ 21-09-2020, 21:00
    Σάμροκ Ρόβερς - Γουότερφορντ Γιουνάιτεντ 21-09-2020, 21:00
    Σάντνες - Τρόμσο 21-09-2020, 21:00
    Γκαζ Μέταν Μέντιας - Ντιναμό Βουκουρεστίου 21-09-2020, 21:00
    Ραπίντε Ουέμ Ζεμ - Χασάνια Αγκανίρ 21-09-2020, 21:15
    Μπόχουμ - Ζανκτ Πάουλι 21-09-2020, 21:30
    Μπίκονσφιλντ Τάουν - Χάροβ Μπόρο 21-09-2020, 21:45
    Νιού Σάλαμις - Μπρέντγουντ Τάουν 21-09-2020, 21:45
    Καρσάλτον Αθλέτικ - Φάβερσαμ Τάουν 21-09-2020, 21:45
    Χάσταγκ Γιουνάιτεντ - Σόχαμ Τάουν Ρέιντζερς 21-09-2020, 21:45
    Σερκλ Μπριζ - Σιντ Τρούιντεν 21-09-2020, 21:45
    Οσέρ - Τρουά 21-09-2020, 21:45
    Λαβάλ - Ανεσί 21-09-2020, 21:45
    Μίλαν - Μπολόνια 21-09-2020, 21:45
    Πορτιμονένσε - Πάσος Φερέιρα 21-09-2020, 21:45
    Γουέξφορντ - Άθλοουν Τάουν 21-09-2020, 21:45
    Κόουβ Ράμπλερς - Μπρέι Γουόντερερς 21-09-2020, 21:45
    Λόνγκφορντ Τάουν - Γιου Σι Ντι 21-09-2020, 21:45
    Καμπιντέλι - Γκάλγουεϊ Γιουνάιτεντ 21-09-2020, 21:45
    Χίτσιν Τάουν - Νίντχαμ Μάρκετ 21-09-2020, 21:45
    Μπέιρα Μαρ - Κανέλας 2010 21-09-2020, 22:00
    Ουτρέχτη Β' - Μπρέντα 21-09-2020, 22:00
    Μπάριο Μέχικο - Κονσάλταντς Μοράβια 21-09-2020, 22:00
    Αφτουρέλντινγκ - Βίκινγκουρ Όλαφσβικ 21-09-2020, 22:15
    Φίλκιρ - FH Χαφναρφιόρντουρ 21-09-2020, 22:15
    Στιαρνάν - Βαλούρ Ρέικιαβικ 21-09-2020, 22:15
    Μπρέινταμπλικ - ΚΡ Ρεϊκιαβίκ 21-09-2020, 22:15
    Φραμ Ρέικιαβικ - Γρίνταβικ 21-09-2020, 22:15
    Γουλβς - Μάντσεστερ Σίτι 21-09-2020, 22:15
    Ράσινγκ Κλουμπ Μοντεβιδέο - Βίλα Εσπανιόλα 21-09-2020, 22:45
    Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ - HK Κοπάβογκουρ 21-09-2020, 23:00
    CDS Σάντα Ρίτα - Μάντα 21-09-2020, 23:00
    Ιντεπεντιέντε Τζούνιορς - Φουέρτζα Αμαρίγια 21-09-2020, 23:00
    Αλιάνσα Λίμα - Σεζάρ Βαγιέχο 21-09-2020, 23:30
    Φους Ράμπατ - Ολιμπίκ Ντε Σάφι 21-09-2020, 23:30
    Κερέταρο (Γ) - Τίγκρες (Γ) 22-09-2020, 00:00
    Πατσούκα (Γ) - Πουέμπλα (Γ) 22-09-2020, 01:00
    Βίλα Νόβα - Ιμπερατρίζ 22-09-2020, 02:00
    Μποταφόγκο SP - Μπραζίλ Πελότας 22-09-2020, 02:00
    Νασιονάλ Ασουνσιόν - Ρίβερ Πλέιτ Ασουνσιόν 22-09-2020, 02:00
    Αμέρικα ντε Κίτο - Τσακαρίτας 22-09-2020, 02:00
    Μοντερέι (Γ) - Μασατλάν (Γ) 22-09-2020, 03:00
    Σάντος Λαγκούνα (Γ) - Λεόν (Γ) 22-09-2020, 03:00
    Ιραπουάτο - Κρουζ Αζούλ Χιντάλγκο 22-09-2020, 03:00
    Ντεπόρτες Κουίντιο - Ρεάλ Σαν Αντρές 22-09-2020, 03:40
    Ατλέτικο Σαν Λουίς (Γ) - Χουάρεζ (Γ) 22-09-2020, 04:00
    Ουρουγουάη Κορονάντο - Ασέρι AD 22-09-2020, 04:00
    Λεόν - Πούμας 22-09-2020, 05:00
    Γκρούλα Μοριόκα - Γκάμπα Οσάκα U23 22-09-2020, 07:00
    Βανράουρε - Φουτζιέντα 22-09-2020, 07:00