BINTEO με Αναλύσεις & Προγνωστικά

Αποδοσεις
Προιστορια
προγνωστικα στοιχηματος
στατιστικα ποδοσφαιρου στοιχημα
Ασάνε
Χαμ Καμ
NΗΙNNΗ
ΗΙΙΗΗΗ
| ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία: 1ο Γκρουπ | Κωδ ΟΠΑΠ: 166 | Ημ/νια αγώνα: 14/8/2020 19:00 λίστα αγώνων  |

Σύγκριση Ομάδων

Α/ΑΟΜΑΔΑΑΓΒΝΙΗΓ
5Ασάνε81341312:9
16Χαμ Καμ8202616:24

Ασάνε - Τελευταίοι Αγώνες

10/8/2020 Ουλενσάκερ Κίζα Ασάνε 0 - 3 NO
3/8/2020 Ασάνε Τρόμσο 0 - 1 ΗU
31/7/2020 Κφουμ Όσλο Ασάνε 0 - 0 ΙU
27/7/2020 Ασάνε Λίλεστρομ 3 - 1 NO
20/7/2020 Στρόμεν Ασάνε 0 - 3 NO
13/7/2020 Ασάνε Ρανχάιμ 0 - 3 ΗO
6/7/2020 Οϊγκάρντεν Ασάνε 0 - 2 NU
3/7/2020 Ασάνε Σογκντάλ 1 - 4 ΗO

Χαμ Καμ - Τελευταίοι Αγώνες

10/8/2020 Σογκντάλ Χαμ Καμ 4 - 2 ΗO
3/8/2020 Χαμ Καμ Κφουμ Όσλο 2 - 2 ΙO
31/7/2020 Ουλενσάκερ Κίζα Χαμ Καμ 2 - 2 ΙO
28/7/2020 Χαμ Καμ Ρανχάιμ 3 - 4 ΗO
20/7/2020 Γιέρβ Χαμ Καμ 3 - 2 ΗO
13/7/2020 Χαμ Καμ Οϊγκάρντεν 3 - 4 ΗO
7/7/2020 Λίλεστρομ Χαμ Καμ 2 - 0 ΗU
3/7/2020 Χαμ Καμ Κόνγκσβινγκερ 2 - 3 ΗO

Προιστορία

2/9/2018 Χαμ Καμ Ασάνε 2 - 1 NO
15/4/2018 Ασάνε Χαμ Καμ 1 - 1 ΙU
15/3/2018 Χαμ Καμ Ασάνε 2 - 1 NO

Στοιχηματικά Δεδομένα & Προγνωστικά

Η ομάδα Χαμ Καμ δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 11 από 12 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
Πιθανό σημείο: 1X με μέση απόδοση 1.25    

Στους τελευταίους 9 από 10 αγώνες της ομάδας Χαμ Καμ, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
Πιθανό σημείο: Over με μέση απόδοση 1.45    

Η ομάδα Ασάνε έχασε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
Πιθανό σημείο: 2 με μέση απόδοση 3.90    

Λοιπές Πληροφορίες

  • Γήπεδο: Myrdal gress
  • Χωρητικότητα: 2180

Αποδόσεις ΟΠΑΠ

1 X 2 Over Under 1X 12 X2
1.75  3.70 3.50 1.41 2.50 1.17 1.15 1.73
Ημ. 1 Ημ. X Ημ. 2 Goal No Goal
2.23  2.35 3.60 1.40 2.55
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
4.55  2.15 2.23 8.50

ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ για ΣΗΜΕΡΑ:

Χάπι Βάλεϊ - Ρ&Φ ΦΚ 25-09-2020, 10:00
Κιντάο Χαϊνίου - Τιαντζίν Τέντα 25-09-2020, 10:30
Σίδνεϊ Γιουνάιτεντ - Μπλάκταουν Σίτι 25-09-2020, 12:30
Γουέστ Τόρρενς Μπιρκάλα - Δυτική Αδελαΐδα 25-09-2020, 13:45
Πορτ Ντάρβιν - Μίντιλ Έισις 25-09-2020, 14:00
Ενερτζέτικ-BGU Μίνσκ Β' - Ίσλοχ Β' 25-09-2020, 14:00
Μπάτε Μπορίσοφ Β' - Ντιναμό Μπρεστ Β' 25-09-2020, 14:30
Ανζί Μαχάτσκαλα - Τσερνομόρετς Νοβοροσίσκ 25-09-2020, 15:00
Ρουκχ Μπρεστ Β' - Σλουτσκ Β' 25-09-2020, 15:00
Αντιγιάν - Μπούξορο 25-09-2020, 15:00
Μέταλουργκ Μπεκαμπάντ - Λοκομοτίβ Τασκένδης 25-09-2020, 15:00
Γουχάν Ζαλ - Χεμπέι Τσάινα Φόρτσιουν 25-09-2020, 15:00
Σανγκάη ΣΙΠΓ - Μπεϊτζίνγκ Γκουοάν 25-09-2020, 15:00
Σιτζιαζουάνγκ - Τσονγκίνγκ Λιφάν 25-09-2020, 15:00
Χεκίμογλου Τραμπζόν - Αμεντασπόρ 25-09-2020, 15:00
Κανκάγια - Μαλάτια Μπελεντίγιεσπορ 25-09-2020, 15:30
Τορπέντο Ζόντινο Β' - Νέμαν Γκρόντνο B' 25-09-2020, 16:00
Καρσίγιακα - Έσενλερ Εροκσπόρ 25-09-2020, 16:00
Μπέρνλι U23 - Νιουκάστλ U23 25-09-2020, 16:00
Έμπολι U19 - Γιουβέντους U19 25-09-2020, 16:00
Εμπέγια Σίτι - Ναμούνγκο 25-09-2020, 16:00
Καγκέρα Σούγκαρ - KMC 25-09-2020, 16:00
Νεγκέρι Σεμπιλάν - Κούτσινγκ 25-09-2020, 16:00
Πέταλινγκ Τζάγια Σίτι - Τζοχόρ Νταρούλ Τακζίμ 25-09-2020, 16:00
Τερενγκανού - ΠΔΡΜ 25-09-2020, 16:00
Περάκ - Φέλντα Γιουν. 25-09-2020, 16:00
Κουάλα Λουμπούρ - Σελανγκόρ ΙΙ 25-09-2020, 16:00
Χάρας Ελ Χόντοντ - Ταλάεα Ελ Τζάις 25-09-2020, 16:00
Τουνάρι - Μεταλούλ Μπουζάου 25-09-2020, 16:00
Κελαντάν - Σαραουάκ Γιουνάιτεντ 25-09-2020, 16:00
Χούτνικ Κρακοβίας - Ολίμπια Γκρούντζιαντζ 25-09-2020, 16:30
Μινίγια 2017 - Κάουνο Ζαλγκίρις Β' 25-09-2020, 17:00
Χεμπάρ Παζάρντζικ - Σοζοπόλ 25-09-2020, 17:00
Καριάνα Έρντεν - Λοκομοτίβ Σόφιας 25-09-2020, 17:00
Σταλ Ρζεσζόβ - Ολίμπια Ελμπλάκ 25-09-2020, 17:00
Ριτεριάι Β' - Ατμοσφέρα 25-09-2020, 17:00
Ουνιρέα Άλμπα Ιουλία - Ουνιρέα Ντεζ 25-09-2020, 17:00
Ουνιρέα Ουνγκχένι - Σανατατέα Κλουζ 25-09-2020, 17:00
Άβαντουλ Ρέγκνιν - Χουνεντοάρα 25-09-2020, 17:00
Οντόρχειου Σεκουίεσκ - Κιντς Τάμπα Μπρασόφ 25-09-2020, 17:00
Κορόνα Μπρασόφ - Άστρα Γκιούργκιου ΙΙ 25-09-2020, 17:00
Σέπκι Σφάντου ΙΙ - Μπλέτζοϊ 25-09-2020, 17:00
Κονκόρντια ΙΙ - Στεάουα Βουκ. ΙΙ 25-09-2020, 17:00
Ραπίντ Βουκουρεστίου ΙΙ - Μπαλοτέστι 25-09-2020, 17:00
Ντιναμό Βουκουρεστίου ΙΙ - Βολουντάρι Β' 25-09-2020, 17:00
Σετάτ Ντέβα - Έρμανσταντ Β' 25-09-2020, 17:00
Μάγκουρα Σισνάντιε - Φλακάρα Χορεζού 25-09-2020, 17:00
Γκαζ Μετάν Β' - Ζιούλ Πετροσάνι 25-09-2020, 17:00
Φλακάρα Μορένι - Ασκο Φιλιάσι 25-09-2020, 17:00
ΚΣΜ Αλεξάνδρεια - Ουνιβερσιτατέα Κραϊόβα ΙΙ 25-09-2020, 17:00
Ακαντέμικα Κλιντσένι ΙΙ - Ουνιρέα Μπάσκοβ 25-09-2020, 17:00
Ντουμπραβίτα - Γκλόρια Σερμέι 25-09-2020, 17:00
Σόιμι Λιπόβα - Πόλι Τιμισοάρα 25-09-2020, 17:00
Μπέσα Πέτζε - Αρμπέρια 25-09-2020, 17:00
Μόντζα - Σπαλ 25-09-2020, 17:45
Σενγκλέα Αθλέτικ - Ζετζτούν Κορίνθιανς 25-09-2020, 18:00
Αλ Φαϊσάλι Αμμάν - Αλ Αχλί Αμμάν 25-09-2020, 18:00
Σουμγκαγίτ - Καραμπάκ 25-09-2020, 18:00
Στρόμεν - Λίλεστρομ 25-09-2020, 18:00
Βολουντάρι - Σέπκι Σφάντου 25-09-2020, 18:00
Βίγκρι Σουβάλκι - Σλασκ Βρότσλαβ ΙΙ 25-09-2020, 18:15
Κότκα - ΕΙΦ Εκένας 25-09-2020, 18:30
Γιάρο - Ούλου 25-09-2020, 18:30
Μισρ Ελ Μακάσα - Αλ Μοκαβλούν Αλ Αράμπ 25-09-2020, 18:30
Σεζάρ Βαγιέχο - Ακαντέμια Καντολάο 25-09-2020, 18:30
Ζαστρζέμπιε - Βίτζεφ Λοτζ 25-09-2020, 18:40
Μπότεφ Βράτσα - Μοντάνα 25-09-2020, 18:45
Πιρίν - Νεφτοχίμικ 25-09-2020, 19:00
Νόριτς U23 - Κρίσταλ Πάλας U23 25-09-2020, 19:00
Πίρμασενς - Χοφενχάιμ ΙΙ 25-09-2020, 19:00
Αντάνασπορ - Κεσιορενγκουτσού 25-09-2020, 19:00
Χράντετς Κράλοβε - Βίσεχραντ 25-09-2020, 19:00
Σχίλτινγκχαϊμ - Επινάλ 25-09-2020, 19:00
Νιετσιέτζα - Άρκα Γκντίνια 25-09-2020, 19:00
ΠΑΕΕ Κερύνειας - Αλκή Ορόκλινη 25-09-2020, 19:00
Καρμιώτισσα - Ένωσις Ν. Παραλιμνίου 25-09-2020, 19:00
Οϊγκάρντεν - Σογκντάλ 25-09-2020, 19:00
Ρανχάιμ - Ασάνε 25-09-2020, 19:00
Ράουφος - Σάντνες 25-09-2020, 19:00
Στιόρνταλς Μπλινκ - Κφουμ Όσλο 25-09-2020, 19:00
Τρόμσο - Γκρόρουντ 25-09-2020, 19:00
Βίσλα Πλοκ - Βάρτα Πόζναν 25-09-2020, 19:00
Σέσκε Μπουντεζόβις - Μποέμιανς 1905 25-09-2020, 19:00
ΚΡ Ρέικιαβικ (Γ) - Στιάρναν (Γ) 25-09-2020, 19:15
Βέστρι - Κέφλαβικ 25-09-2020, 19:15
Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) - Ρεμς (Γ) 25-09-2020, 19:30
TSV Στινμπάχ - Σόνενχοφ 25-09-2020, 19:30
Νάεστβεντ - Κφουμ Ροσκίντλε 25-09-2020, 19:30
Έισμπάχταλ - Καϊζερσλάουτερν ΙΙ 25-09-2020, 19:30
Αούστρια Κλάγκενφουρτ - Αούστρια Βιέννης II 25-09-2020, 19:30
Κάπφενμπεργκ - Μπλάου Βάις Λινζ 25-09-2020, 19:30
Λίφερινγκ - Βάκερ Ίνσμπρουκ 25-09-2020, 19:30
Χορν - Λαφνίτζ 25-09-2020, 19:30
Άουε - Γκρόιτερ Φιρτ 25-09-2020, 19:30
Όσναμπρικ - Αννόβερο 25-09-2020, 19:30
Άλμερε Σίτι - Χέλμοντ Σπορ 25-09-2020, 19:45
Ντόρντρεχτ - Αλκμάαρ Β' 25-09-2020, 19:45
Ούλμ 1846 - Άαλεν 25-09-2020, 20:00
Μπάλινγκεν - Οφενμπάχερ Κίκερς 25-09-2020, 20:00
Κίτζμπουχελ - Κουφστάιν 25-09-2020, 20:00
Σεντ Γιόχαν - Σακ 1914 25-09-2020, 20:00
Μπαντ Γκλάϊχενμπεργκ - Βελς 25-09-2020, 20:00
Χέρτα Βελς - Ριντ II 25-09-2020, 20:00
Κάλσντορφ - Ουνιόν Βόκλαμαρκτ 25-09-2020, 20:00
Βάιτς - Γκλέισντορφ 1919 25-09-2020, 20:00
Σπίταλ - Σταντλ Πάουρα 25-09-2020, 20:00
Μπρουκ Λέιθα - Μαουέρβερκ 25-09-2020, 20:00
Βαλς Γκρουνάου - Μπισοφσχόφεν 25-09-2020, 20:00
Χβιντόβρε - Χόμπρο 25-09-2020, 20:00
Έσμπιεργκ - Χέλσινγκορ 25-09-2020, 20:00
Βεντσάισελ - Κόλντινγκ ΙΦ 25-09-2020, 20:00
Μάριενλιστ - Χέντενστεντ 25-09-2020, 20:00
Σίλκεμποργκ Κφουμ - Έρνιγκ Φρίμαντ 25-09-2020, 20:00
Τίσχι 71 - Ρεζόβια 25-09-2020, 20:00
Ξαμάξ - Σαφχάουζεν 25-09-2020, 20:00
ΙΦΚ Ουμέα - Ουμέα Ακάντεμι 25-09-2020, 20:00
Μπόντενς - Πιτέα 25-09-2020, 20:00
Ροσκίλντε - Χίλεροντ Φόντμπολντ 25-09-2020, 20:00
Βοζντόβατς - Ραντνίτσκι Νις 25-09-2020, 20:00
Άστον Βίλα U23 - Ρέντινγκ U23 25-09-2020, 20:00
Ουντερχάκινγκ - Λούμπεκ 25-09-2020, 20:00
Φατίχ Καραγκουμρούκ - Μπασακσεχίρ 25-09-2020, 20:00
Μουλχάιμ-Κάρλιχ - Καρμπάχ 25-09-2020, 20:30
Μότορ Λούμπλιν - Γκαρπάρνια Κρακοβίας 25-09-2020, 20:30
Βάκερ Νορντχάουζεν - Χάλε 96 25-09-2020, 20:30
Βάρμπεργκ Γκιφ - Ονσάλα 25-09-2020, 20:30
Βίνερ Νέουσταντ - Βιένερ Λάινιεν 25-09-2020, 20:30
Κουχλ - Ανίφ 25-09-2020, 20:30
Βίνερ Σπορτ Κλουμπ - Τραϊσκίρτσεν 25-09-2020, 20:30
Ουλενχόρστερ Παλόμα - Μπραμφέλντερ 25-09-2020, 20:30
Μάνσντορφ - Νεουσιέντλ 1919 25-09-2020, 20:30
Αλ Σαρέχ - Αλ Βιχντάντ 25-09-2020, 20:30
Σεντ Άντρεους - Φγκούρα Γιουνάιτεντ 25-09-2020, 20:30
Σεντ Άντρεους - Φγκούρα Γιουνάιτεντ 25-09-2020, 20:30
Αντμίρα Τζούνιορς - Λεόμπεντορφ 25-09-2020, 20:30
Αντμίρα Τζούνιορς - Λεόμπεντορφ 25-09-2020, 20:30
Στομίλ Ολστζίν - Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιετς 25-09-2020, 20:45
Στομίλ Ολστζίν - Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιετς 25-09-2020, 20:45
Στομίλ Ολστζίν - Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιετς 25-09-2020, 20:45
Όντρα Οπόλε - Μπελτσάτοφ 25-09-2020, 20:45
Όντρα Οπόλε - Μπελτσάτοφ 25-09-2020, 20:45
Πούσκας Ακαντέμια - Μεζοκοβέζντι Ζόρι 25-09-2020, 21:00
Μάντσεστερ Γιουν. U23 - Λίβερπουλ U23 25-09-2020, 21:00
Μπράϊτον U23 - Τσέλσι U23 25-09-2020, 21:00
Τζούρα Σουντ - Αντρεζιέ Μπουθεόν 25-09-2020, 21:00
Τζούρα Σουντ - Αντρεζιέ Μπουθεόν 25-09-2020, 21:00
Βίντερτουρ - Ααράου 25-09-2020, 21:00
ΤΣΣΚΑ 1948 - Έταρ Βέλικο Ταρνόβο 25-09-2020, 21:00
Ανγκουλέμε - Σαμαλιέρε 25-09-2020, 21:00
Αλ Ιτιχάντ Αλεξάνδρεια - Ένπι 25-09-2020, 21:00
Σπορτ Χουανκάγιο - Ουν. Σαν Μάρτιν 25-09-2020, 21:00
Ανεσί - Κρετέιγ 25-09-2020, 21:00
Κεβιγί - Λαβάλ 25-09-2020, 21:00
Λε Μαν - Μπουργκ Περόνας 25-09-2020, 21:00
Λυών Ντουσέρ - Αβράνς 25-09-2020, 21:00
Μπαστιά - Σέτε 25-09-2020, 21:00
Ρεντ Σταρ 93 - Κονκαρνό 25-09-2020, 21:00
Σολέ - Ορλεάν 25-09-2020, 21:00
Σταντ Μπριοσίν - Μπαστιά Μπόργκο 25-09-2020, 21:00
Τβέντε - Χρόνινγκεν 25-09-2020, 21:00
Άργκες Πιτέστι - Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα 25-09-2020, 21:00
Παμπόου - Γκρειφσβάλντερ 25-09-2020, 21:00
Παμπόου - Γκρειφσβάλντερ 25-09-2020, 21:00
Μπουλ - Εκαλένς 25-09-2020, 21:15
Γκράζερ ΑΚ - Βόρβαρτς Στειρ 25-09-2020, 21:25
Χέρτα Βερολίνου - Άιντραχτ Φρανκφούρτης 25-09-2020, 21:30
Κόνγκσβινγκερ - Χαμ Καμ 25-09-2020, 21:30
Γκόρνικ Ζάμπρζε - Βίσλα Κρακοβίας 25-09-2020, 21:30
Νιουτάουν - Αμπερίστγουιθ Τάουν 25-09-2020, 21:45
Άθλοουν Τάουν - Λόνγκφορντ Τάουν 25-09-2020, 21:45
Μπρέι Γουόντερερς - Ντροχέντα 25-09-2020, 21:45
Καμπιντέλι - Γουέξφορντ 25-09-2020, 21:45
Γκάλγουεϊ Γιουνάιτεντ - Κόουβ Ράμπλερς 25-09-2020, 21:45
Μποέμιανς - Ντέρι Σίτι 25-09-2020, 21:45
Χάντερσφιλντ - Νότιγχαμ Φόρεστ 25-09-2020, 21:45
Κόρτραϊκ - Αντβέρπ 25-09-2020, 21:45
Ράζα Καζαμπλάνκα Αθλ. - Ζάμαλεκ 25-09-2020, 22:00
Κοκουίμπο Γιουνίντο - Σαντιάγο Γουόντερερς 25-09-2020, 22:00
Λιλ - Ναντ 25-09-2020, 22:00
Καμπούρ - Ουτρέχτη Β' 25-09-2020, 22:00
Μάαστριχτ - Τοπ Ος 25-09-2020, 22:00
Σίρενς - Σλιέμα 25-09-2020, 22:15
Ατλέτικο Πορτένο - Τσακαρίτας 25-09-2020, 22:15
Μπράγκα - Σάντα Κλάρα 25-09-2020, 22:30
Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες - Ατλέτικο Γκράου 25-09-2020, 23:30
Ουρουάπαν - Αζόρες Ντε Ιντάλγκο 25-09-2020, 23:30
Πιονέρος Ντε Κανκούν - Ζιτακουάρο 26-09-2020, 00:00
Νεκάξα (Γ) - Μοντερέι (Γ) 26-09-2020, 00:00
Τσατανούγκα - Νιου Γιόρκ Κόσμος 26-09-2020, 00:00
Ελ Νασιονάλ - Ορένσε 26-09-2020, 00:30
Ουατσιπάτο - Ντεπόρτες Λα Σερένα 26-09-2020, 00:30
Μαζορκέρος - Ατλέτικο Σαλτίγιο 26-09-2020, 01:00
Γουαϊρένα - 12 Ντε Οκτούμπρε 26-09-2020, 01:00
Σαπεκοένσε - Αμέρικα Μινέιρο 26-09-2020, 01:15
Μποταφόγκο SP - Κλαμπ Ρεγκάτας 26-09-2020, 01:15
Γκρίνβιλ Τράιμφ - Νορθ Τέξας 26-09-2020, 02:00
Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα - Λα Εκιδάδ 26-09-2020, 02:00
Σπορτ Μπόις - Ντεπορτίβο Μουνισιπάλ 26-09-2020, 02:00
Κρισιούμα - Σάο Χοσέ 26-09-2020, 02:00
Καλιφόρνια Γιουνάιτεντ - Λος Άντζελες Φορς 26-09-2020, 03:00
Κρουζέιρο - Αβάι 26-09-2020, 03:30
Πουέμπλα - Κερέταρο 26-09-2020, 03:30
Όνσε Κάλντας - Ατλέτικο Νασιονάλ 26-09-2020, 04:05
Χουάρεζ - Άτλας 26-09-2020, 05:30
Τεγκαβατζάρο Μιγιαζάκι - Νάρα Κλαμπ 26-09-2020, 07:00
Σερέσο Όσακα (Γ) - Ουράβα (Γ) 26-09-2020, 07:00
Βεγκάλντα Σεντάι (Γ) - Νοτζίμα Στέλα (Γ) 26-09-2020, 07:00
Σάουθ Χόμπαρτ - Ολίμπια Γουόριορς 26-09-2020, 07:00
Ντέβονπορτ Στράικερς - Κίνγκμπορο Λάϊονς 26-09-2020, 07:15
Λάμπτον Τζάφας - Λέικ Μακουάρι Σίτι 26-09-2020, 07:30
Κλάρενς Ζίμπρας - Ρίβερσαϊντ Ολίμπικ 26-09-2020, 07:30
Καπαλάμπα U20 - Ρέντλαντς Γιουν. U20 26-09-2020, 07:45