BINTEO με Αναλύσεις & Προγνωστικά

Αποδοσεις
Προιστορια
προγνωστικα στοιχηματος
στατιστικα ποδοσφαιρου στοιχημα
Ίντερ Ζάπρεζιτς
Σολίν
| ΚΡΟΑΤΙΑ: 2η Κατηγορία HNL | Ημ/νια αγώνα: 14/8/2020 21:00 λίστα αγώνων  |

Ίντερ Ζάπρεζιτς - Τελευταίοι Αγώνες

25/7/2020 Ίντερ Ζάπρεζιτς Χάιντουκ Σπλίτ 1 - 4 ΗO
17/7/2020 Σλάβεν Μπελούπο Ίντερ Ζάπρεζιτς 3 - 1 ΗO
11/7/2020 Ίντερ Ζάπρεζιτς Ριέκα 0 - 1 ΗU
4/7/2020 Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ Ίντερ Ζάπρεζιτς 3 - 1 ΗO
1/7/2020 Ίντερ Ζάπρεζιτς Ντιναμό Ζάγκρεμπ 0 - 1 ΗU
25/6/2020 Βαραζντίν Ίντερ Ζάπρεζιτς 1 - 0 ΗU
20/6/2020 Ίντερ Ζάπρεζιτς Οσίγιεκ 0 - 1 ΗU
16/6/2020 Ίστρα 1961 Ίντερ Ζάπρεζιτς 2 - 0 ΗU
11/6/2020 Ίντερ Ζάπρεζιτς ΗΝΚ Γκόριτσα 0 - 3 ΗO

Σολίν - Τελευταίοι Αγώνες

6/3/2020 Μεντιμούριε Σολίν 1 - 1 ΙU
29/2/2020 Τσιμπάλια Σολίν 1 - 1 ΙU
22/2/2020 Σολίν Ράντνικ Σεσβέτ 3 - 1 NO
7/12/2019 Χρβάτσκι Ντραγκοβόλιατς Σολίν 1 - 0 ΗU
30/11/2019 Οριγιέντ Ριέκα Σολίν 3 - 2 ΗO
23/11/2019 Σολίν Όσιγιεκ ΙΙ 2 - 0 NU
10/11/2019 Ρούντες Σολίν 1 - 0 ΗU
2/11/2019 Σολίν Χάιντουκ Σπλίτ ΙΙ 2 - 3 ΗO
30/10/2019 Ντιναμό Ζάγκρεμπ ΙΙ Σολίν 3 - 0 ΗO

Προιστορία

29/3/2014 Σολίν Ίντερ Ζάπρεζιτς 1 - 0 NU
23/10/2013 Ίντερ Ζάπρεζιτς Σολίν 5 - 0 NO
17/8/2013 Σολίν Ίντερ Ζάπρεζιτς 1 - 3 ΗO

Στοιχηματικά Δεδομένα & Προγνωστικά

Η ομάδα Ίντερ Ζάπρεζιτς δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 11 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
Πιθανό σημείο: X2 με μέση απόδοση 2.15    

Η ομάδα Ίντερ Ζάπρεζιτς έχασε στους τελευταίους 12 από 13 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
Πιθανό σημείο: 2 με μέση απόδοση 6.25    

Η ομάδα Ίντερ Ζάπρεζιτς ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 5 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
Πιθανό σημείο: Ημ.X με μέση απόδοση 2.20    

Λοιπές Πληροφορίες

    Αποδόσεις ΟΠΑΠ

    1 X 2 Over Under 1X 12 X2
      - - - - - - -
    Ημ. 1 Ημ. X Ημ. 2 Goal No Goal
      - - - -
    0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
      - - -

    ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ για ΣΗΜΕΡΑ:

    Χάπι Βάλεϊ - Ρ&Φ ΦΚ 25-09-2020, 10:00
    Κιντάο Χαϊνίου - Τιαντζίν Τέντα 25-09-2020, 10:30
    Σίδνεϊ Γιουνάιτεντ - Μπλάκταουν Σίτι 25-09-2020, 12:30
    Γουέστ Τόρρενς Μπιρκάλα - Δυτική Αδελαΐδα 25-09-2020, 13:45
    Πορτ Ντάρβιν - Μίντιλ Έισις 25-09-2020, 14:00
    Ενερτζέτικ-BGU Μίνσκ Β' - Ίσλοχ Β' 25-09-2020, 14:00
    Μπάτε Μπορίσοφ Β' - Ντιναμό Μπρεστ Β' 25-09-2020, 14:30
    Ανζί Μαχάτσκαλα - Τσερνομόρετς Νοβοροσίσκ 25-09-2020, 15:00
    Ρουκχ Μπρεστ Β' - Σλουτσκ Β' 25-09-2020, 15:00
    Αντιγιάν - Μπούξορο 25-09-2020, 15:00
    Μέταλουργκ Μπεκαμπάντ - Λοκομοτίβ Τασκένδης 25-09-2020, 15:00
    Γουχάν Ζαλ - Χεμπέι Τσάινα Φόρτσιουν 25-09-2020, 15:00
    Σανγκάη ΣΙΠΓ - Μπεϊτζίνγκ Γκουοάν 25-09-2020, 15:00
    Σιτζιαζουάνγκ - Τσονγκίνγκ Λιφάν 25-09-2020, 15:00
    Χεκίμογλου Τραμπζόν - Αμεντασπόρ 25-09-2020, 15:00
    Κανκάγια - Μαλάτια Μπελεντίγιεσπορ 25-09-2020, 15:30
    Τορπέντο Ζόντινο Β' - Νέμαν Γκρόντνο B' 25-09-2020, 16:00
    Καρσίγιακα - Έσενλερ Εροκσπόρ 25-09-2020, 16:00
    Μπέρνλι U23 - Νιουκάστλ U23 25-09-2020, 16:00
    Έμπολι U19 - Γιουβέντους U19 25-09-2020, 16:00
    Εμπέγια Σίτι - Ναμούνγκο 25-09-2020, 16:00
    Καγκέρα Σούγκαρ - KMC 25-09-2020, 16:00
    Νεγκέρι Σεμπιλάν - Κούτσινγκ 25-09-2020, 16:00
    Πέταλινγκ Τζάγια Σίτι - Τζοχόρ Νταρούλ Τακζίμ 25-09-2020, 16:00
    Τερενγκανού - ΠΔΡΜ 25-09-2020, 16:00
    Περάκ - Φέλντα Γιουν. 25-09-2020, 16:00
    Κουάλα Λουμπούρ - Σελανγκόρ ΙΙ 25-09-2020, 16:00
    Χάρας Ελ Χόντοντ - Ταλάεα Ελ Τζάις 25-09-2020, 16:00
    Τουνάρι - Μεταλούλ Μπουζάου 25-09-2020, 16:00
    Κελαντάν - Σαραουάκ Γιουνάιτεντ 25-09-2020, 16:00
    Χούτνικ Κρακοβίας - Ολίμπια Γκρούντζιαντζ 25-09-2020, 16:30
    Μινίγια 2017 - Κάουνο Ζαλγκίρις Β' 25-09-2020, 17:00
    Χεμπάρ Παζάρντζικ - Σοζοπόλ 25-09-2020, 17:00
    Καριάνα Έρντεν - Λοκομοτίβ Σόφιας 25-09-2020, 17:00
    Σταλ Ρζεσζόβ - Ολίμπια Ελμπλάκ 25-09-2020, 17:00
    Ριτεριάι Β' - Ατμοσφέρα 25-09-2020, 17:00
    Ουνιρέα Άλμπα Ιουλία - Ουνιρέα Ντεζ 25-09-2020, 17:00
    Ουνιρέα Ουνγκχένι - Σανατατέα Κλουζ 25-09-2020, 17:00
    Άβαντουλ Ρέγκνιν - Χουνεντοάρα 25-09-2020, 17:00
    Οντόρχειου Σεκουίεσκ - Κιντς Τάμπα Μπρασόφ 25-09-2020, 17:00
    Κορόνα Μπρασόφ - Άστρα Γκιούργκιου ΙΙ 25-09-2020, 17:00
    Σέπκι Σφάντου ΙΙ - Μπλέτζοϊ 25-09-2020, 17:00
    Κονκόρντια ΙΙ - Στεάουα Βουκ. ΙΙ 25-09-2020, 17:00
    Ραπίντ Βουκουρεστίου ΙΙ - Μπαλοτέστι 25-09-2020, 17:00
    Ντιναμό Βουκουρεστίου ΙΙ - Βολουντάρι Β' 25-09-2020, 17:00
    Σετάτ Ντέβα - Έρμανσταντ Β' 25-09-2020, 17:00
    Μάγκουρα Σισνάντιε - Φλακάρα Χορεζού 25-09-2020, 17:00
    Γκαζ Μετάν Β' - Ζιούλ Πετροσάνι 25-09-2020, 17:00
    Φλακάρα Μορένι - Ασκο Φιλιάσι 25-09-2020, 17:00
    ΚΣΜ Αλεξάνδρεια - Ουνιβερσιτατέα Κραϊόβα ΙΙ 25-09-2020, 17:00
    Ακαντέμικα Κλιντσένι ΙΙ - Ουνιρέα Μπάσκοβ 25-09-2020, 17:00
    Ντουμπραβίτα - Γκλόρια Σερμέι 25-09-2020, 17:00
    Σόιμι Λιπόβα - Πόλι Τιμισοάρα 25-09-2020, 17:00
    Μπέσα Πέτζε - Αρμπέρια 25-09-2020, 17:00
    Μπάνικ Οστράβα Β' - Χλούτσιν 25-09-2020, 17:30
    Μόντζα - Σπαλ 25-09-2020, 17:45
    Σενγκλέα Αθλέτικ - Ζετζτούν Κορίνθιανς 25-09-2020, 18:00
    Αλ Φαϊσάλι Αμμάν - Αλ Αχλί Αμμάν 25-09-2020, 18:00
    Σουμγκαγίτ - Καραμπάκ 25-09-2020, 18:00
    Στρόμεν - Λίλεστρομ 25-09-2020, 18:00
    Βολουντάρι - Σέπκι Σφάντου 25-09-2020, 18:00
    Αλ Ράιαν - Αλ Καραϊτιάτ 25-09-2020, 18:00
    Βίγκρι Σουβάλκι - Σλασκ Βρότσλαβ ΙΙ 25-09-2020, 18:15
    Κότκα - ΕΙΦ Εκένας 25-09-2020, 18:30
    Γιάρο - Ούλου 25-09-2020, 18:30
    Μισρ Ελ Μακάσα - Αλ Μοκαβλούν Αλ Αράμπ 25-09-2020, 18:30
    Σεζάρ Βαγιέχο - Ακαντέμια Καντολάο 25-09-2020, 18:30
    Ζαστρζέμπιε - Βίτζεφ Λοτζ 25-09-2020, 18:40
    Μπότεφ Βράτσα - Μοντάνα 25-09-2020, 18:45
    Πιρίν - Νεφτοχίμικ 25-09-2020, 19:00
    Νόριτς U23 - Κρίσταλ Πάλας U23 25-09-2020, 19:00
    Πίρμασενς - Χοφενχάιμ ΙΙ 25-09-2020, 19:00
    Αντάνασπορ - Κεσιορενγκουτσού 25-09-2020, 19:00
    Χράντετς Κράλοβε - Βίσεχραντ 25-09-2020, 19:00
    Σχίλτινγκχαϊμ - Επινάλ 25-09-2020, 19:00
    Νιετσιέτζα - Άρκα Γκντίνια 25-09-2020, 19:00
    ΠΑΕΕ Κερύνειας - Αλκή Ορόκλινη 25-09-2020, 19:00
    Καρμιώτισσα - Ένωσις Ν. Παραλιμνίου 25-09-2020, 19:00
    Οϊγκάρντεν - Σογκντάλ 25-09-2020, 19:00
    Ρανχάιμ - Ασάνε 25-09-2020, 19:00
    Ράουφος - Σάντνες 25-09-2020, 19:00
    Στιόρνταλς Μπλινκ - Κφουμ Όσλο 25-09-2020, 19:00
    Τρόμσο - Γκρόρουντ 25-09-2020, 19:00
    Βίσλα Πλοκ - Βάρτα Πόζναν 25-09-2020, 19:00
    Σέσκε Μπουντεζόβις - Μποέμιανς 1905 25-09-2020, 19:00
    ΚΡ Ρέικιαβικ (Γ) - Στιάρναν (Γ) 25-09-2020, 19:15
    Βέστρι - Κέφλαβικ 25-09-2020, 19:15
    Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) - Ρεμς (Γ) 25-09-2020, 19:30
    TSV Στινμπάχ - Σόνενχοφ 25-09-2020, 19:30
    Νάεστβεντ - Κφουμ Ροσκίντλε 25-09-2020, 19:30
    Έισμπάχταλ - Καϊζερσλάουτερν ΙΙ 25-09-2020, 19:30
    Αούστρια Κλάγκενφουρτ - Αούστρια Βιέννης II 25-09-2020, 19:30
    Κάπφενμπεργκ - Μπλάου Βάις Λινζ 25-09-2020, 19:30
    Λίφερινγκ - Βάκερ Ίνσμπρουκ 25-09-2020, 19:30
    Χορν - Λαφνίτζ 25-09-2020, 19:30
    Άουε - Γκρόιτερ Φιρτ 25-09-2020, 19:30
    Όσναμπρικ - Αννόβερο 25-09-2020, 19:30
    Άλμερε Σίτι - Χέλμοντ Σπορ 25-09-2020, 19:45
    Ντόρντρεχτ - Αλκμάαρ Β' 25-09-2020, 19:45
    Ούλμ 1846 - Άαλεν 25-09-2020, 20:00
    Μπάλινγκεν - Οφενμπάχερ Κίκερς 25-09-2020, 20:00
    Κίτζμπουχελ - Κουφστάιν 25-09-2020, 20:00
    Σεντ Γιόχαν - Σακ 1914 25-09-2020, 20:00
    Μπαντ Γκλάϊχενμπεργκ - Βελς 25-09-2020, 20:00
    Χέρτα Βελς - Ριντ II 25-09-2020, 20:00
    Κάλσντορφ - Ουνιόν Βόκλαμαρκτ 25-09-2020, 20:00
    Βάιτς - Γκλέισντορφ 1919 25-09-2020, 20:00
    Σπίταλ - Σταντλ Πάουρα 25-09-2020, 20:00
    Μπρουκ Λέιθα - Μαουέρβερκ 25-09-2020, 20:00
    Βαλς Γκρουνάου - Μπισοφσχόφεν 25-09-2020, 20:00
    Χβιντόβρε - Χόμπρο 25-09-2020, 20:00
    Έσμπιεργκ - Χέλσινγκορ 25-09-2020, 20:00
    Βεντσάισελ - Κόλντινγκ ΙΦ 25-09-2020, 20:00
    Μάριενλιστ - Χέντενστεντ 25-09-2020, 20:00
    Σίλκεμποργκ Κφουμ - Έρνιγκ Φρίμαντ 25-09-2020, 20:00
    Τίσχι 71 - Ρεζόβια 25-09-2020, 20:00
    Ξαμάξ - Σαφχάουζεν 25-09-2020, 20:00
    ΙΦΚ Ουμέα - Ουμέα Ακάντεμι 25-09-2020, 20:00
    Μπόντενς - Πιτέα 25-09-2020, 20:00
    Ροσκίλντε - Χίλεροντ Φόντμπολντ 25-09-2020, 20:00
    Βοζντόβατς - Ραντνίτσκι Νις 25-09-2020, 20:00
    Άστον Βίλα U23 - Ρέντινγκ U23 25-09-2020, 20:00
    Ουντερχάκινγκ - Λούμπεκ 25-09-2020, 20:00
    Φατίχ Καραγκουμρούκ - Μπασακσεχίρ 25-09-2020, 20:00
    Αλ Γκαράφα - Ουμ Σαλάλ 25-09-2020, 20:15
    Μουλχάιμ-Κάρλιχ - Καρμπάχ 25-09-2020, 20:30
    Μότορ Λούμπλιν - Γκαρπάρνια Κρακοβίας 25-09-2020, 20:30
    Βάκερ Νορντχάουζεν - Χάλε 96 25-09-2020, 20:30
    Βάρμπεργκ Γκιφ - Ονσάλα 25-09-2020, 20:30
    Βίνερ Νέουσταντ - Βιένερ Λάινιεν 25-09-2020, 20:30
    Κουχλ - Ανίφ 25-09-2020, 20:30
    Βίνερ Σπορτ Κλουμπ - Τραϊσκίρτσεν 25-09-2020, 20:30
    Ουλενχόρστερ Παλόμα - Μπραμφέλντερ 25-09-2020, 20:30
    Μάνσντορφ - Νεουσιέντλ 1919 25-09-2020, 20:30
    Αλ Σαρέχ - Αλ Βιχντάντ 25-09-2020, 20:30
    Σεντ Άντρεους - Φγκούρα Γιουνάιτεντ 25-09-2020, 20:30
    Σεντ Άντρεους - Φγκούρα Γιουνάιτεντ 25-09-2020, 20:30
    Αντμίρα Τζούνιορς - Λεόμπεντορφ 25-09-2020, 20:30
    Αντμίρα Τζούνιορς - Λεόμπεντορφ 25-09-2020, 20:30
    Στομίλ Ολστζίν - Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιετς 25-09-2020, 20:45
    Στομίλ Ολστζίν - Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιετς 25-09-2020, 20:45
    Στομίλ Ολστζίν - Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιετς 25-09-2020, 20:45
    Όντρα Οπόλε - Μπελτσάτοφ 25-09-2020, 20:45
    Όντρα Οπόλε - Μπελτσάτοφ 25-09-2020, 20:45
    Πούσκας Ακαντέμια - Μεζοκοβέζντι Ζόρι 25-09-2020, 21:00
    Μάντσεστερ Γιουν. U23 - Λίβερπουλ U23 25-09-2020, 21:00
    Μπράϊτον U23 - Τσέλσι U23 25-09-2020, 21:00
    Τζούρα Σουντ - Αντρεζιέ Μπουθεόν 25-09-2020, 21:00
    Τζούρα Σουντ - Αντρεζιέ Μπουθεόν 25-09-2020, 21:00
    Βίντερτουρ - Ααράου 25-09-2020, 21:00
    ΤΣΣΚΑ 1948 - Έταρ Βέλικο Ταρνόβο 25-09-2020, 21:00
    Ανγκουλέμε - Σαμαλιέρε 25-09-2020, 21:00
    Αλ Ιτιχάντ Αλεξάνδρεια - Ένπι 25-09-2020, 21:00
    Σπορτ Χουανκάγιο - Ουν. Σαν Μάρτιν 25-09-2020, 21:00
    Ανεσί - Κρετέιγ 25-09-2020, 21:00
    Κεβιγί - Λαβάλ 25-09-2020, 21:00
    Λε Μαν - Μπουργκ Περόνας 25-09-2020, 21:00
    Λυών Ντουσέρ - Αβράνς 25-09-2020, 21:00
    Μπαστιά - Σέτε 25-09-2020, 21:00
    Ρεντ Σταρ 93 - Κονκαρνό 25-09-2020, 21:00
    Σολέ - Ορλεάν 25-09-2020, 21:00
    Σταντ Μπριοσίν - Μπαστιά Μπόργκο 25-09-2020, 21:00
    Τβέντε - Χρόνινγκεν 25-09-2020, 21:00
    Άργκες Πιτέστι - Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα 25-09-2020, 21:00
    Παμπόου - Γκρειφσβάλντερ 25-09-2020, 21:00
    Παμπόου - Γκρειφσβάλντερ 25-09-2020, 21:00
    Μπουλ - Εκαλένς 25-09-2020, 21:15
    Γκράζερ ΑΚ - Βόρβαρτς Στειρ 25-09-2020, 21:25
    Χέρτα Βερολίνου - Άιντραχτ Φρανκφούρτης 25-09-2020, 21:30
    Κόνγκσβινγκερ - Χαμ Καμ 25-09-2020, 21:30
    Γκόρνικ Ζάμπρζε - Βίσλα Κρακοβίας 25-09-2020, 21:30
    Νιουτάουν - Αμπερίστγουιθ Τάουν 25-09-2020, 21:45
    Άθλοουν Τάουν - Λόνγκφορντ Τάουν 25-09-2020, 21:45
    Μπρέι Γουόντερερς - Ντροχέντα 25-09-2020, 21:45
    Καμπιντέλι - Γουέξφορντ 25-09-2020, 21:45
    Γκάλγουεϊ Γιουνάιτεντ - Κόουβ Ράμπλερς 25-09-2020, 21:45
    Μποέμιανς - Ντέρι Σίτι 25-09-2020, 21:45
    Χάντερσφιλντ - Νότιγχαμ Φόρεστ 25-09-2020, 21:45
    Κόρτραϊκ - Αντβέρπ 25-09-2020, 21:45
    Ράζα Καζαμπλάνκα Αθλ. - Ζάμαλεκ 25-09-2020, 22:00
    Κοκουίμπο Γιουνίντο - Σαντιάγο Γουόντερερς 25-09-2020, 22:00
    Λιλ - Ναντ 25-09-2020, 22:00
    Καμπούρ - Ουτρέχτη Β' 25-09-2020, 22:00
    Μάαστριχτ - Τοπ Ος 25-09-2020, 22:00
    Σίρενς - Σλιέμα 25-09-2020, 22:15
    Ατλέτικο Πορτένο - Τσακαρίτας 25-09-2020, 22:15
    Μπράγκα - Σάντα Κλάρα 25-09-2020, 22:30
    Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες - Ατλέτικο Γκράου 25-09-2020, 23:30
    Ουρουάπαν - Αζόρες Ντε Ιντάλγκο 25-09-2020, 23:30
    Πιονέρος Ντε Κανκούν - Ζιτακουάρο 26-09-2020, 00:00
    Νεκάξα (Γ) - Μοντερέι (Γ) 26-09-2020, 00:00
    Τσατανούγκα - Νιου Γιόρκ Κόσμος 26-09-2020, 00:00
    Ελ Νασιονάλ - Ορένσε 26-09-2020, 00:30
    Ουατσιπάτο - Ντεπόρτες Λα Σερένα 26-09-2020, 00:30
    Μαζορκέρος - Ατλέτικο Σαλτίγιο 26-09-2020, 01:00
    Γουαϊρένα - 12 Ντε Οκτούμπρε 26-09-2020, 01:00
    Σαπεκοένσε - Αμέρικα Μινέιρο 26-09-2020, 01:15
    Μποταφόγκο SP - Κλαμπ Ρεγκάτας 26-09-2020, 01:15
    Γκρίνβιλ Τράιμφ - Νορθ Τέξας 26-09-2020, 02:00
    Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα - Λα Εκιδάδ 26-09-2020, 02:00
    Σπορτ Μπόις - Ντεπορτίβο Μουνισιπάλ 26-09-2020, 02:00
    Κρισιούμα - Σάο Χοσέ 26-09-2020, 02:00
    Καλιφόρνια Γιουνάιτεντ - Λος Άντζελες Φορς 26-09-2020, 03:00
    Κρουζέιρο - Αβάι 26-09-2020, 03:30
    Πουέμπλα - Κερέταρο 26-09-2020, 03:30
    Όνσε Κάλντας - Ατλέτικο Νασιονάλ 26-09-2020, 04:05
    Χουάρεζ - Άτλας 26-09-2020, 05:30
    Τεγκαβατζάρο Μιγιαζάκι - Νάρα Κλαμπ 26-09-2020, 07:00
    Σερέσο Όσακα (Γ) - Ουράβα (Γ) 26-09-2020, 07:00
    Βεγκάλντα Σεντάι (Γ) - Νοτζίμα Στέλα (Γ) 26-09-2020, 07:00
    Σάουθ Χόμπαρτ - Ολίμπια Γουόριορς 26-09-2020, 07:00
    Ντέβονπορτ Στράικερς - Κίνγκμπορο Λάϊονς 26-09-2020, 07:15
    Λάμπτον Τζάφας - Λέικ Μακουάρι Σίτι 26-09-2020, 07:30
    Κλάρενς Ζίμπρας - Ρίβερσαϊντ Ολίμπικ 26-09-2020, 07:30
    Καπαλάμπα U20 - Ρέντλαντς Γιουν. U20 26-09-2020, 07:45