BINTEO με Αναλύσεις & Προγνωστικά

Αποδοσεις
Προιστορια
προγνωστικα στοιχηματος
στατιστικα ποδοσφαιρου στοιχημα
Τσίτσεστερ Σίτι
Κριμπς
| ΑΓΓΛΙΑ: Κύπελλο: 1ος Προκριματικός Γύρος | Ημ/νια αγώνα: 22/9/2020 21:45 |

Τσίτσεστερ Σίτι - Τελευταίοι Αγώνες

1/12/2019 Τρανμίρ Τσίτσεστερ Σίτι 5 - 1 ΗO
5/10/2019 Τσίτσεστερ Σίτι Ένφιλντ Τάουν 1 - 0 NU

Λοιπές Πληροφορίες

    Αποδόσεις ΟΠΑΠ

    1 X 2 Over Under 1X 12 X2
      - - - - - - -
    Ημ. 1 Ημ. X Ημ. 2 Goal No Goal
      - - - -
    0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
      - - -

    ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ για ΣΗΜΕΡΑ:

    Φας - Μανάγκουα 21-10-2020, 05:00
    Τάμπικο Μαδέρο - Πούμας Ταμπάσκο 21-10-2020, 05:05
    Σενζέν - Τιαντζίν Τέντα 21-10-2020, 10:30
    Κιζιλζάρ - Ταράζ 21-10-2020, 11:00
    Γκολντ Κόουστ Γιουν. - Γκολντ Κόουστ Νάιτς 21-10-2020, 12:00
    Βίσελ Κόμπε - Κασίμα Άντλερς 21-10-2020, 12:00
    Μπρισμπέιν Σίτι - Πενίνσουλα Πάουερ 21-10-2020, 12:30
    Κιότο Σανγκά - Γκιράβανς Κιτ. 21-10-2020, 12:30
    Σουκούρα - Αραγκβί Ντουσχέτι 21-10-2020, 13:00
    Μερένι Μαρτβίλι - Σχεβαρντένι 1906 21-10-2020, 13:00
    Κάταλερ Τογιάμα - Βανράουρε 21-10-2020, 13:00
    Ντιναμό Μπρεστ Β' - Σλουτσκ Β' 21-10-2020, 13:00
    Ελαζίγκ Καρακοτσάν - Ντιγιαρμπεκιρσπόρ 21-10-2020, 13:00
    Έσενλερ Εροκσπόρ - Αρναβουτκόι Μπελεντίγιεσπορ 21-10-2020, 13:00
    Β68 Τοφτίρ ΙΙ - Σκάλα ΙΙ 21-10-2020, 13:00
    Εχίμε - Β-Βάρεν Ναγκασάκι 21-10-2020, 13:00
    Μασίντα Ζέλβια - Φουκουόκα 21-10-2020, 13:00
    Ματσουμότο Γιαμάγκα - Ομίγια 21-10-2020, 13:00
    Μίτο Χόλιχοκ - Μοντ. Γιαμαγάτα 21-10-2020, 13:00
    Αλμπιρέξ Νιιγκάτα - Φατζιάνο Οκαϊάμα 21-10-2020, 13:00
    Ρενόφα Γιαμαγκούτσι - Τοκουσίμα Βόρτις 21-10-2020, 13:00
    Σίμπα Ισιχάρα Γιουνάιτεντ - Ζβάιγκεν Καναζάβα 21-10-2020, 13:00
    Τόκιο Βέρντι - Τζούμπιλο Ιβάτα 21-10-2020, 13:00
    Θέσπα Κουσάτσου - Βεντφορέτ Κόφου 21-10-2020, 13:00
    Κελκίτ Μπελεντίγιεσπορ - Άρτβιν Χόπασπορ 21-10-2020, 13:30
    Γκιρέσουνσπορ - Αντάνασπορ 21-10-2020, 13:30
    Νεβσεχίρ Μπελεντιγιεσπόρ - Κόζανσπορ 21-10-2020, 13:30
    Σίζεσπορ - Σιρτ Ιλ Οζέλ Ινταρεσισπόρ 21-10-2020, 13:30
    Κατάλκα Σπορ - Σιλέ Γιλντισπόρ 21-10-2020, 13:30
    Ισπάρτα 32 Σπορ - Κέστελσπορ 21-10-2020, 13:30
    Κιρίκαλε Μπουγιούκ Αναντολού - Ντούζσεσπορ 21-10-2020, 13:30
    Σουλτανμπέιλι Μπελεντιγιεσπόρ - Γιαλοβασπόρ 21-10-2020, 13:30
    Όφσπορ - Γιόμρασπορ 21-10-2020, 13:30
    Γιοκοχάμα Μαρίνος - Ναγκόγια 21-10-2020, 13:30
    Σόναν Μπελμάρε - Σαγκάν Τοσού 21-10-2020, 13:30
    Τοτσίγκι - Ριούκιου 21-10-2020, 13:30
    Μούγκλασπορ - Κιζιλκαμπόλικσπορ 21-10-2020, 13:30
    Χακετέπε - Καχραμανμάρασπορ 21-10-2020, 14:00
    Μπακ Σπορ Κουλούμπου - Έουσπορ 21-10-2020, 14:00
    Σακάριασπορ - Πάζαρσπορ 21-10-2020, 14:00
    Πέντικσπορ - 1922 Κόνιασπορ 21-10-2020, 14:00
    Σερίκ Μπελεντιγιέσπορ - Τουργκούτλουσπορ 21-10-2020, 14:00
    Σίβας Μπελεντιγιέσπορ - Καρντεμίρ Καραμπόκ 21-10-2020, 14:00
    Μπ. Μπελ. Μποντρουμσπόρ - Κιρκλαρέλισπορ 21-10-2020, 14:00
    Σαριγιέρ - Άνκαρα Ντέμιρσπορ 21-10-2020, 14:00
    Μανίσα ΦΚ - Ερτζίν Βελιμέσεσπορ 21-10-2020, 14:00
    Γιένι Κορουμσπορ - Νίγκντε Αναντολού 21-10-2020, 14:00
    Γκουμουσχάνε Ντόγκανσπορ - Σανκακτέπε 21-10-2020, 14:00
    Ούσασπορ - 24 Ερζινκάνσπορ 21-10-2020, 14:00
    Ζονγκουλντάκσπορ - Αμεντασπόρ 21-10-2020, 14:00
    Σανλιουρφασπόρ - Χεκίμογλου Τραμπζόν 21-10-2020, 14:00
    Καρακαμπέι Μπελεντιγιεσπόρ - Βαν Σπορ 21-10-2020, 14:00
    Καρσαμπασπόρ - Αρχάβισπορ 21-10-2020, 14:00
    Μπάτμαν Πέτρολσπορ - Γιαλοβασπόρ 21-10-2020, 14:00
    Βελές Μόσχας - Ουράλ 21-10-2020, 14:00
    Σαγκαντάμ - Κοπετντάγκ Ασγκαμπάτ 21-10-2020, 14:00
    Αχάλ - Ενερτζέτικ Μάρι 21-10-2020, 14:00
    Άλτιν Ασίρ - Ασγκαμπάτ 21-10-2020, 14:00
    Νεμπιτσί - Μερβ 21-10-2020, 14:00
    Ναφτάν - Άρσεναλ Τζέρζινσκ 21-10-2020, 14:00
    Κόντρου Λοζόβα - Ντάτσια Μπουιουτσάνι 21-10-2020, 14:00
    Αλτιντάγκ - Έσενλερ Εροκσπόρ 21-10-2020, 14:30
    Οσμανίγιεσπορ - Ισπάρτα 32 Σπορ 21-10-2020, 14:30
    Παρτιζάν Τσέρβεν Μπριάγκ - Λέφσκι Σόφιας 21-10-2020, 14:30
    Πολίσια Ζιτόμιρ - Κρέμεν Κρέμεντσουγκ 21-10-2020, 14:30
    Ακσαράι Μπελεντιγιεσπόρ - Μαλάτια Μπελεντίγιεσπορ 21-10-2020, 14:30
    Γκουανγκζού Εβεργκράντε - Χεμπέι Τσάινα Φόρτσιουν 21-10-2020, 14:35
    Κρίσταλ Κχέρσον - Χίρνικ Σπορτ 21-10-2020, 15:00
    Πρικαρπάτια Ιβάνο - Νάιβα Τέρνοβιλ 21-10-2020, 15:00
    Καρσίγιακα - Σίζεσπορ 21-10-2020, 15:00
    Σόμασπορ - Κατάλκα Σπορ 21-10-2020, 15:00
    Σιλέ Γιλντισπόρ - Γκόλσισπορ 21-10-2020, 15:00
    Σεβλιέβο - Σλάβια Σόφιας 21-10-2020, 15:00
    Γιάντρα 2019 Γκάμπροβο - Τσέρνο Μόρε Βάρνα 21-10-2020, 15:00
    Ντρένοβετς - ΤΣΣΚΑ 1948 21-10-2020, 15:00
    Ιζβόρ - Μοντάνα 21-10-2020, 15:00
    Μπελτίντσι - Ντομζάλε 21-10-2020, 15:00
    Ραντόμλζε - Ταμπόρ 21-10-2020, 15:00
    Αλ Χουρίγια - Αλ Γουαχντά Δαμασκού 21-10-2020, 15:00
    Αλ Τζάις - Αλ Ιτιχάντ Αλέπο 21-10-2020, 15:00
    Χουτίν - Τίσριν 21-10-2020, 15:00
    Αλ Ταλίγια - Τζαμπάλα 21-10-2020, 15:00
    Αλ Σαχέλ Ταρτούς - Αλ Ουάτμπα 21-10-2020, 15:00
    Αλ Φουτούα - Αλ Σορτά Δαμασκού 21-10-2020, 15:00
    Μάτσβα Σάμπατς - Μέταλακ 21-10-2020, 15:00
    Όμπολον Κιέβου - Αγκρομπίζνες Βόλοτσισκ 21-10-2020, 15:00
    Μικολάιβ - Βέρες Ρίβνε 21-10-2020, 15:00
    VPK-Άχρο - Τσερνομόρετς Οδησσού 21-10-2020, 15:00
    Τεκστιλστίκ Ιβανόβο - Άρσεναλ Τούλα 21-10-2020, 15:00
    Γιενισέι Κρασνογιάρσκ - Σπαρτάκ Μόσχας 21-10-2020, 15:00
    Άρης Λεμεσού - Εθνικός Άχνας 21-10-2020, 15:00
    Κρουμκατσί Μινσκ - Σπούτνικ Ρέχιτσα 21-10-2020, 15:00
    ΦΚ Μινσκ - Σλάβια Μοζίρ 21-10-2020, 15:00
    Παχτακόρ Τασκένδης - Σογκντιγιόνα Τζιζάξ 21-10-2020, 15:00
    Αλ Καραμάχ - Αλ Χοργκελάχ 21-10-2020, 15:00
    Τεκιρντάγκσπορ - Σιλίβρισπορ 21-10-2020, 15:00
    ΦΚ Ποντγκόριτσα - Γιεζέρο 21-10-2020, 15:00
    Μπούντουτσνοστ - Ρούνταρ Πλίγεβγια 21-10-2020, 15:00
    Πετροβάτς - Ντέσιτς Τούζι 21-10-2020, 15:00
    Ίσκρα Ντανίλοβγκραντ - Τίτογκραντ 21-10-2020, 15:00
    Μποκέλι - ΚΟΜ Ποντγκόριτσα 21-10-2020, 15:00
    Γκρμπάλι - Άρσεναλ Τιβάτ 21-10-2020, 15:00
    Ζέτα - Ιμπάρ 21-10-2020, 15:00
    Σούτιεσκα Νίκσιτς - Γιεντίστβο Μπιέλο Πόλιε 21-10-2020, 15:00
    Φερονικέλι - Πρίστινα 21-10-2020, 15:00
    Μπαλκάνι - Ντρίτα 21-10-2020, 15:00
    Τζίλανι - Τρέπσα 89 21-10-2020, 15:00
    Γκζόρσε Πετρόφ - Σάσα 21-10-2020, 15:30
    Σκεντίγια - Γκοστιβάρ 21-10-2020, 15:30
    Σκούπι - Κιτ-Γκόου Πέχτσεβο 21-10-2020, 15:30
    Κοζούβ Γκεβγκελίγια - Σίλεκς Κράτοβο 21-10-2020, 15:30
    Ακαντέμικα Πάντεφ - Βαρντάρ 21-10-2020, 15:30
    Στρούγκα - Ραμποτνίσκι 21-10-2020, 15:30
    Μπρεγκάνλικα Κράουν - Μπελασίτσα 21-10-2020, 15:30
    Ρένοβα - Πέλιστερ 21-10-2020, 15:30
    Ιμτ Βελιγραδίου - Ίντιζα 21-10-2020, 15:30
    Ραντνίσκι Πίροτ - Προλετέρ Νόβι Σαντ 21-10-2020, 15:30
    Βοζντόβατς - Γκραφικάρ 21-10-2020, 15:30
    Σμεντέρεβο - Ραντνίτσκι Νις 21-10-2020, 15:30
    Μλάντοστ Λουτσάνι - Ντινάμο Βράνιε 21-10-2020, 15:30
    Ραντ Βελιγραδίου - Κολουμπάρα 21-10-2020, 15:30
    Τράιαλ Κρούσεβατς - Μπάτσκα Τόπολα 21-10-2020, 15:30
    Νόβι Παζάρ - Τσουκαρίτσκι 21-10-2020, 15:30
    Καμπέλ - Ράντνικ Σουρντούλιτσα 21-10-2020, 15:30
    Όρσχα - Σλόνιμ 21-10-2020, 15:30
    Ασίλ Λύσης - Ομόνοια Αραδίππου 21-10-2020, 15:30
    Γιέντινστβο Ρουμένκα - Βοϊβοντίνα 21-10-2020, 15:30
    Σούσιτσα - Σπάρτακ Σουμπότιτσα 21-10-2020, 15:30
    Ντιναμό Μπρζανσκ - Ταμπόφ 21-10-2020, 16:00
    Νίζνι Νοβγκόροντ - Χίμκι 21-10-2020, 16:00
    Πιατσέντζα - Όλμπια 21-10-2020, 16:00
    Ηρόδοτος - Ρεθυμνιακός 21-10-2020, 16:00
    Αναγέννηση Ιεράπετρας - ΑΕ Νεάπολης 21-10-2020, 16:00
    Άρης Ρεθύμνου - Πόρος 21-10-2020, 16:00
    Νέος Αστέρας Ρεθύμνου - ΑΟ Αγίου Νικολάου 21-10-2020, 16:00
    Άρης Σούδας - ΑΕΕΚ ΣΥΝ.ΚΑ 21-10-2020, 16:00
    Ατσαλένιος - ΑΟ Δαμάστας 21-10-2020, 16:00
    Ηρακλής Αμπελοκήπων - Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 21-10-2020, 16:00
    Ελπίς Σαπών - Εθνικός Σοχού 21-10-2020, 16:00
    Ορφέας Ξάνθης - ΑΕ Ευόσμου 21-10-2020, 16:00
    Αετός Ορφανού - Άρης Αβάτου 21-10-2020, 16:00
    Αμπελακιακός - AE Διδυμοτείχου 21-10-2020, 16:00
    Αναγέννηση Θαλασσιάς - Πανδραμαϊκός 21-10-2020, 16:00
    Απόλλων Παραλιμνίου - Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου 21-10-2020, 16:00
    Ζελέζνιτσαρ - Γκοράζντε 21-10-2020, 16:00
    Τούζλα Σίτι - Ράντινκ Μπιτζελίνα 21-10-2020, 16:00
    Βελέζ Νεβεσίνιε - Κλις 21-10-2020, 16:00
    Βελέζ Μόσταρ - Σιρόκι Μπρίγιεγκ 21-10-2020, 16:00
    Ζρίνσκι Μόσταρ - Σλάβια Σαράγιεβο 21-10-2020, 16:00
    Ρουντάρ Πρίζεντορ - Ζβιγιέζντα Μπρέζντε 21-10-2020, 16:00
    Ρουντάρ Κακάνι - Μπάνια Λούκα 21-10-2020, 16:00
    Αναγέννηση Πλαγιάς - Αναγέννηση Γιαννιτσών 21-10-2020, 16:00
    Νίκη Αγκαθιάς - ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 21-10-2020, 16:00
    Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων - Νέος Π.Ο.Ν. Καλλικράτειας 21-10-2020, 16:00
    Μακεδονικός - Θερμαϊκός 21-10-2020, 16:00
    ΠΑΟ Κουφαλίων - Εδεσσαϊκός 21-10-2020, 16:00
    Εθνικός Γιαννιτσών - Ποσειδών Μηχανιώνας 21-10-2020, 16:00
    Αετός Βαρβάρας - Θύελλα Σαρακηνών 21-10-2020, 16:00
    Άδανα Ντεμίρσπορ - Ουμρανίγιεσπορ 21-10-2020, 16:00
    Νασάφ Καρσί - AGMK 21-10-2020, 16:00
    Οικονόμος Τσαριτσάνης - Ηρακλής Λάρισας 21-10-2020, 16:00
    Ερμής Αμυνταίου - Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 21-10-2020, 16:00
    Ατρόμητος Παλαμά - Αναγέννηση Καρδίτσας 21-10-2020, 16:00
    Κοζάνη - Δίας Δίου 21-10-2020, 16:00
    Μακεδονικός Φούφα - ΠΟ Φήκης 21-10-2020, 16:00
    Αετός Μακρυχωρίου - ΠΟ Ελασσόνας 21-10-2020, 16:00
    Άλιανς Λούποβα Ντόλινα - Βόλιν Λουτσκ 21-10-2020, 16:00
    Σουντιρόλ - Κάρπι 21-10-2020, 16:00
    Μπελούνο - Αμπροσιάνα 21-10-2020, 16:00
    Κρούπα - Σαράγιεβο 21-10-2020, 16:00
    Νοτσερίνα - Τόρες 21-10-2020, 16:00
    Καστροβιγιάρι - Σάντα Μαρία Τσιλέντο 21-10-2020, 16:00
    Πατέρνο - Ντατίλο Νουάρ 21-10-2020, 16:00
    Νέστος Χρυσούπολης - Ένωση Αλεξανδρούπολης 21-10-2020, 16:00
    Κασάλε - Γκοζάνο 21-10-2020, 16:00
    Κιέρι - Λεγκνάνο 21-10-2020, 16:00
    Μεζολάρα - Γκιβιτζάνο Μποργκοαμοτζάνο 21-10-2020, 16:00
    Παλαιοχώρα - Γιούχτας 21-10-2020, 16:00
    Παγκανέζε - Βίρτους Φρανκάβιλα 21-10-2020, 16:00
    Παλέρμο - Τούρις 21-10-2020, 16:00
    Παρτιζάν - Μπάτσκα Παλάνκα 21-10-2020, 17:00
    Όρενμπουργκ - Σότσι 21-10-2020, 17:00
    Μπρέζιτσε - Ολίμπια Λιουμπλιάνα 21-10-2020, 17:00
    Αλ Σαρέχ - Αλ Βιχντάντ 21-10-2020, 17:00
    Δόξα Κατωκοπιάς - Νέα Σαλαμίνα 21-10-2020, 17:00
    Τιρσένσε - Ολίμπικο Μοντίγιο 21-10-2020, 17:00
    Σαντιάγο Γουόντερερς - Αντοφαγκάστα 21-10-2020, 17:00
    Μέταλιστ 1925 - Άβανχαρντ Κραματόρσκ 21-10-2020, 17:00
    Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΣ Γιάννινα 21-10-2020, 17:15
    Μπλέσινγκ - Σάνγκα Μπαλέντε 21-10-2020, 17:30
    Ντόφιν Νουάρ - Ρενεζόνς 21-10-2020, 17:30
    JSK - Μαζέμπε 21-10-2020, 17:30
    Πιρίν - Μπερόε Στάρα Ζαγορά 21-10-2020, 17:30
    Εσπανιόλ - Μιράντες 21-10-2020, 17:30
    Αλ Καλίγ - Αλ Ταέ Χαίλ 21-10-2020, 17:45
    Αλ Σαχέλ Κατίφ - Αλ Μπουκιργιάχ 21-10-2020, 17:45
    Αλσχούλα - Τζέντα Κλαμπ 21-10-2020, 17:55
    Κρίλια Σοβετόβ - Ρότορ Βολγκογκράντ 21-10-2020, 18:00
    ΣΚΑ Χαμπάροφσκ - Ρούμπιν Καζάν 21-10-2020, 18:00
    Ορλάντο Σίτι Β' - Ρίτσμοντ Κίκερς 21-10-2020, 18:00
    Μόστα - Χιμπέρνιανς 21-10-2020, 18:00
    Φλοριάνα - Σενγκλέα Αθλέτικ 21-10-2020, 18:00
    Κόρμι - Σβιέκι Γιουνάιτεντ 21-10-2020, 18:00
    Ζέγκεντ - Γκίρμοτ 21-10-2020, 18:00
    Πετροκούμπ - Σπεράντα 21-10-2020, 18:00
    Ραντόμιακ Ράντομ - Πούσζκα Νιεπολομίσε 21-10-2020, 18:00
    Αλ Φάιχα - Αλ Νόζουμ 21-10-2020, 18:05
    Ναζράν - Αλ Τζαμπαλάιν 21-10-2020, 18:15
    Σινίκ Γιάροσλαβλ - Αχμάτ Γκρόζνι 21-10-2020, 18:30
    Αλμπινολέφε - Ρενάτε 21-10-2020, 18:30
    Κασερτάνα 1908 - Κατανζάρο 21-10-2020, 18:30
    Βάαλβαϊκ - Τσβόλε 21-10-2020, 18:30
    Καχάανι - Μιλικόσκι 21-10-2020, 18:30
    Γκόρνικ Λέτζνα - Άρκα Γκντίνια 21-10-2020, 18:40
    Αλ Ντουχάιλ - Αλ Σαντ 21-10-2020, 18:45
    Γιαβόρ Ματίζ - Ραντνίτσκι 1923 21-10-2020, 19:00
    Φέθιεσπορ - Ναζίλι Μπελεντίγιεσπορ 21-10-2020, 19:00
    Τσερτανόβο - Ουφά 21-10-2020, 19:00
    Κοτζάελισπορ - Ινέγκολσπορ 21-10-2020, 19:00
    Λίπσταντ - Ντόρτμουντ Β 21-10-2020, 19:00
    Αλτινορντού - Αλτάι 21-10-2020, 19:00
    Μπαλικεσιρσπόρ - Μπολουσπόρ 21-10-2020, 19:00
    Τρίγκλαβ - Τσέλιε 21-10-2020, 19:00
    Κόπερ - Αλουμίνι Κιντριτσέβο 21-10-2020, 19:00
    Δανία (Γ) - Ισραήλ (Γ) 21-10-2020, 19:00
    Ιτσέλ Ιντμάνιουρντου - Ελαζίγκ Καρακοτσάν 21-10-2020, 19:00
    Μάντοβα - Ματέλικα 21-10-2020, 19:00
    Σκίβε - Βεντσάισελ 21-10-2020, 19:00
    Λέγκια Βαρσοβίας - Σλασκ Βρότσλαβ 21-10-2020, 19:00
    Βέρντερ Βρέμης Β - Όμπερνέιλαντ 21-10-2020, 19:30
    Αλ Φαϊσάλι Αμμάν - Αλ Τζαζίρα Αμμάν 21-10-2020, 19:30
    Αμβούργο - Άουε 21-10-2020, 19:30
    Φρέμαντ Αμαγκέρ - Χέλσινγκορ 21-10-2020, 19:30
    Αλεσάντρια - Γκροσέτο 21-10-2020, 19:30
    Αρέτσο - Πάντοβα 21-10-2020, 19:30
    Βις Πεζάρο 1898 - Τριεστίνα 21-10-2020, 19:30
    Βιτερμπέσε - Μπισκέγλιε 21-10-2020, 19:30
    Λεγκνάνο Σάλους - Περούτζια 21-10-2020, 19:30
    Λιβόρνο - Νοβάρα 21-10-2020, 19:30
    Ποντεντέρα - Λέκο 21-10-2020, 19:30
    Ποτέντζα - Τεράμο 21-10-2020, 19:30
    Κοκουίμπο Γιουνίντο - Ουν. Κονσεπσιόν 21-10-2020, 19:30
    Ρεάλ Μαδρίτης - Σαχτάρ Ντόνετσκ 21-10-2020, 19:55
    Σάλτσμπουργκ - Λοκομοτίβ Μόσχας 21-10-2020, 19:55
    Μάιντζ ΙΙ - Αϊντρ. Σταντάλεντορφ 21-10-2020, 20:00
    Μπάλινγκεν - Μπάγερν Αλζνάου 21-10-2020, 20:00
    TSV Στάινμπαχ - Φράιμπουργκ ΙΙ 21-10-2020, 20:00
    Ροτ Βάις Κόμπλεντ - Πίρμασενς 21-10-2020, 20:00
    Νέχοφ - Χανάου 93 21-10-2020, 20:00
    Ροτ Βάις Γουόλντορφ - Γκινσχάιμ 1916 21-10-2020, 20:00
    Μπάροκσταντ Φούλντα-Λέρεντς - Μπουχόνια Φλίντεν 21-10-2020, 20:00
    Τουργκουτσού Φρίντμπεργκ - Ντιέτκιρχεν 21-10-2020, 20:00
    Φέρνβαλτ - Βαλντγκίρμες 21-10-2020, 20:00
    Λαντσκρόνα - Λίντομε 21-10-2020, 20:00
    Βόλφσμπουργκ ΙΙ - Σβαρτς Βάις Ρέντεν 21-10-2020, 20:00
    Λουλέα - Τιμ TG FF 21-10-2020, 20:00
    Γκουανακαστέκα - Μαρινέρος Ντε Πουνταρένας 21-10-2020, 20:00
    Μουνισιπάλ Λιμπέρια - AD Σάντα Ρόσα 21-10-2020, 20:00
    Βικτόρια Κολωνίας - Μπάγερν Μονάχου Β’ 21-10-2020, 20:00
    Καϊζερσλάουτερν - Ίνγκολσταντ 21-10-2020, 20:00
    Μόναχο 1860 - Σααρμπρίκεν 21-10-2020, 20:00
    Ουντερχάκινγκ - MSV Ντούισμπουργκ 21-10-2020, 20:00
    Χάλεσερ - Μέπεν 21-10-2020, 20:00
    Κόγκε - Φρεντερίτσια 21-10-2020, 20:00
    Λας Πάλμας - Καστεγιόν 21-10-2020, 20:00
    Λούγκο - Χιρόνα 21-10-2020, 20:00
    Πονφεραντίνα - Τενερίφη 21-10-2020, 20:00
    Λέτσε - Κρεμονέζε 21-10-2020, 20:00
    Βαστέρας ΦΚ - Ακρόπολις 21-10-2020, 20:00
    ΑΦΚ Εσκίλστουνα - Τρέλεμποργκ 21-10-2020, 20:00
    Έστερ - Ουμέα 21-10-2020, 20:00
    Νόρμπι - Χάλμσταντ 21-10-2020, 20:00
    Ντάλκουρντ - Σούντσβαλ 21-10-2020, 20:00
    Ντέγκερφορς - Έργκριτε 21-10-2020, 20:00
    Ροτ Βάις Χανταμάρ - Έντερσάιμ 21-10-2020, 20:30
    Βικτόρια Γκριεσχέιμ - Στάινμπαχ 1920 21-10-2020, 20:30
    Μπαντ Βίλμπελ 1919 - Ερλένσε 1906 21-10-2020, 20:30
    Ράτινγκεν - SSVg Βέλμπερτ 21-10-2020, 20:30
    Τούρου Ντίσελντορφ - 1.ΦΚ Μενχενγκλάντμπαχ 21-10-2020, 20:30
    Μπάουμπεργκ - Στερκράντε-Νορντ 21-10-2020, 20:30
    Κλεβέ - Βέλμπερτ 1870 21-10-2020, 20:30
    Μίρμπους - Σβαρτ Βάις Έσεν 21-10-2020, 20:30
    SC Βέλμπερτ - Γιαν Χίεσφελντ 21-10-2020, 20:30
    Πρόισεν Μούνστερ - Βίντενμπρουκ 21-10-2020, 20:30
    Σάλκε ΙΙ - Κολωνία ΙΙ 21-10-2020, 20:30
    Ομπερχάουζεν - Σπορτφρούντε Λόττε 21-10-2020, 20:30
    Φορτούνα Κολωνίας - Μπονέρ 21-10-2020, 20:30
    Ροτ Βάις Άλεν - Βέγκμπεργκ-Μπεκ 21-10-2020, 20:30
    ΙΦΚ Χάνινγκε - Έρεμπρο 21-10-2020, 20:30
    Κι Κλάκσβικ - Β36 Τόρσχαβν 21-10-2020, 20:30
    Στράουσμπεργκ - Χέρτα Ζέχλεντορφ 21-10-2020, 20:30
    Σχέρμπεκ 2020 - Σπρόκχοβελ 21-10-2020, 20:30
    Χέλσινγκερ - Σπέλε-Βενχάους 21-10-2020, 20:30
    Ζίγκσμπουργκερ SV 04 - Ντίρεν 21-10-2020, 21:00
    Ουνιόν Τάιτους Πετάνγκε - Βικτόρια Ροσπόρτ 21-10-2020, 21:00
    Χαμ Μπενφίκα - Μόντορφ 21-10-2020, 21:00
    Πρόγκρες Νιεντερκόρν - Σουίφτ Ισπεράνζ 21-10-2020, 21:00
    Ούνα Στράσεν - Χόστερτ 21-10-2020, 21:00
    Βίλτζ 71 - Φόλα Ες 21-10-2020, 21:00
    Ουνιόν Λουξεμβούργου - Ροντάντζ 91 21-10-2020, 21:00
    Ζενές Ες - Ντίφερντανζ 03 21-10-2020, 21:00
    Ντουντελάνζ - Ετζέλα Έτελμπρουκ 21-10-2020, 21:00
    Νιντερβένιγκερν - Κρόνενμπεργκερ 21-10-2020, 21:00
    Σίλσχαιμ - Χέσεν Ντράιχ 21-10-2020, 21:00
    Ιντεπεντιέντε-ΠΑ - Βιλχενένσε 21-10-2020, 21:00
    Εσπόρτε Κλαμπ Πελότας - Ατλέτικο Τουμπαράο 21-10-2020, 21:00
    Κονίζ - Μπαβουά 21-10-2020, 21:00
    Μπάλζερς - Παραντίσο 21-10-2020, 21:00
    Κορουρίπε - Σέντραλ SC 21-10-2020, 21:30
    Τολέντο Εσπόρτε Κλουμπ - Καμποφριένσε 21-10-2020, 21:30
    Φλορέστα - Σαλγκέιρο 21-10-2020, 21:30
    Μόντενα - Φεραλπισάλο 21-10-2020, 21:30
    Προ Βερτσέλι - Γιουβέντους U23 21-10-2020, 21:45
    Αντμίρα Τζούνιορς - Μαουέρβερκ 21-10-2020, 21:45
    Γουότφορντ - Μπλάκμπερν 21-10-2020, 21:45
    Κάρντιφ - Μπόρνμουθ 21-10-2020, 21:45
    ΚΠΡ - Πρέστον 21-10-2020, 21:45
    Σέφιλντ Γουένσντεϊ - Μπρέντφορντ 21-10-2020, 21:45
    Στόουκ - Μπάρνσλεϊ 21-10-2020, 21:45
    Κινγκστόνιαν - Πότερς Μπαρ Τάουν 21-10-2020, 21:45
    Κρέι Γουόντερερς - Μπογνόρ Ρέγκις 21-10-2020, 21:45
    Ιμολέζε - Σαμπενεντετέσε 21-10-2020, 21:45
    Καραρέζε - Πιστοϊέζε 21-10-2020, 21:45
    Κατάνια - Τερνάνα 21-10-2020, 21:45
    Μονόπολι - Μπάρι 21-10-2020, 21:45
    Προ Σέστο - Τζιάνα Ερμίνιο 21-10-2020, 21:45
    Ραβέννα - Βίρτους Βερόνα 21-10-2020, 21:45
    Τσεζένα - Φανό 21-10-2020, 21:45
    Φερμάνα - Γκούμπιο 21-10-2020, 21:45
    Τουπινάμπας - Ατλέτικο Αλαγκοίνχας 21-10-2020, 22:00
    Πάλμας - Καλντένσε 21-10-2020, 22:00
    Ρίβερ Ατλέτικο Κλούμπε - Σάο Ραϊμούντο 21-10-2020, 22:00
    Σινόπ - Άλτος 21-10-2020, 22:00
    Φρειπαουλιστάνο - ABC Νατάλ 21-10-2020, 22:00
    Απαρεσιντένσε - Ουνιάο Ροντονόπολις 21-10-2020, 22:00
    Άγιαξ - Λίβερπουλ 21-10-2020, 22:00
    Ίντερ - Γκλάντμπαχ 21-10-2020, 22:00
    Μάντσεστερ Σίτι - Πόρτο 21-10-2020, 22:00
    Μίντιλαντ - Αταλάντα 21-10-2020, 22:00
    Μπάγερν Μονάχου - Ατλέτικο Μαδρίτης 21-10-2020, 22:00
    Ολυμπιακός - Μαρσέιγ 21-10-2020, 22:00
    Ουν. Ντε Τσίλε - Αουντάξ Ιταλιάνο 21-10-2020, 22:00
    Σλιέμα - Γκούτζα Γιουνάιτεντ 21-10-2020, 22:15
    Σεντ Άντρεους - Σεντ Τζόρτζις 21-10-2020, 22:15
    Νάξαρ Λάιονς - Σαν Γκβάν 21-10-2020, 22:15
    Φιγκεϊρένσε - Κλαμπ Ρεγκάτας 21-10-2020, 22:30
    Αλμερία - Καρταγένα 21-10-2020, 22:30
    Σαμπαντέλ - Αλκορκόν 21-10-2020, 22:30
    Φουενλαμπράδα - Λογκρόνες 21-10-2020, 22:30
    Σετούμπαλ - Γιουβεντούντε Εβόρα 21-10-2020, 23:00
    Πουέρτο Γκολφίτο - Μπάριο Μέχικο 21-10-2020, 23:00
    Ντεπόρτες Περέιρα - Τίγκρες FC 21-10-2020, 23:00
    Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα - Ντεπόρτες Κουίντιο 21-10-2020, 23:00
    Γκάλβεζ - Ζι-Παράνα 21-10-2020, 23:30
    Μάραθον - Ονδούρα Προγκρέσο 22-10-2020, 00:00
    Φεροβιάρια - Μπανγκού 22-10-2020, 00:00
    Ντεπορτίβο Λάρα - ΑΚ. Πουέρτο Καμπέλο 22-10-2020, 00:00
    Ουνιόν Εσπανιόλα - Κομπρεσάλ 22-10-2020, 00:30
    Μπάρε - Σοσιεδάδ Εσπ. Γιουβεντούδε 22-10-2020, 01:00
    Μπαΐα Ντε Φέιρα - Γκάμα 22-10-2020, 01:00
    Κογιότς Τλαξάλα - Σιμαρόνες 22-10-2020, 01:00
    Κουιαμπά - Παρανά 22-10-2020, 01:00
    Σαμπάιο Κορρέα - Κονφιάνσα 22-10-2020, 01:00
    Ρασίνγκ Κλουμπ - Εστουδιάντες Ντε Μέριδα 22-10-2020, 01:15
    Νασιονάλ - Αλιάνσα Λίμα 22-10-2020, 01:15
    Σάουθ Τζόρτζια Τορμέντα - Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον ΙΙ 22-10-2020, 02:00
    Ρεάλ Ντε Μίνας - CD Ρεάλ Σοσιεδάδ 22-10-2020, 02:00
    Τζόινβιλ - Σάο Καετάνο 22-10-2020, 02:00
    Καμπινένσε - Γκλόμπο 22-10-2020, 02:00
    Αμέρικα Νατάλ - Ατλέτικο Καγιαζειρένσε 22-10-2020, 02:00
    Λα Εκιδάδ - Ντεπ. Κουκούτα 22-10-2020, 02:00
    Ατλ. Ιντεπεντιέντε - Αντίγκουα ΓΦΚ 22-10-2020, 03:00
    Φαστ Κλούμπε - Ατλέτικο Ακρεάνο 22-10-2020, 03:00
    Φόργουορντ Μάντισον - Νορθ Τέξας 22-10-2020, 03:00
    Καραμπόμπο - Ατλέτικο Βενεζουέλας 22-10-2020, 03:00
    Λέονες Νέγκρος UDG - Κανκούν 22-10-2020, 03:05
    Φορταλέζα - Σεάρα 22-10-2020, 03:30
    Ιντεπεντ. Ντελ Βάλε - Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ 22-10-2020, 03:30
    Παλμέιρας - Τίγκρε 22-10-2020, 03:30
    Φλαμένγκο - Ατλέτικο Τζούνιορ 22-10-2020, 03:30
    Μπολιβάρ - Κλουμπ Γουαράνι 22-10-2020, 03:30
    Βάσκο Ντα Γκάμα - Κορίνθιανς 22-10-2020, 03:30
    Ντεπορτίβο Ολίμπια - Ρεάλ Εσπάνα 22-10-2020, 04:00
    Ενβιγκάδο - Όνσε Κάλντας 22-10-2020, 04:00
    Τσίκο - Ρεάλ Σαν Αντρές 22-10-2020, 04:00
    Γιουβεντους Εσκαθουκένα - Κοφούτπα 22-10-2020, 05:00
    Ντοράντος - Ταπατίο 22-10-2020, 05:05
    Τιχουάνα - Μοντερέι 22-10-2020, 05:06
    Σάντος Ντε Γκουαπίλες - Γουαδαλούπε 25-10-2020, 23:00
    Κόζανσπορ - Ακσαράι Μπελεντιγιεσπόρ 28-10-2020, 13:00
    Κιρίκαλε Μπουγιούκ Αναντολού - Μόνταφεν 28-10-2020, 13:00
    Σιλίβρισπορ - Σουλτανμπέιλι Μπελεντιγιεσπόρ 28-10-2020, 13:00
    Μπαραμπάσα - Ντούζσεσπορ 28-10-2020, 13:00
    Μούγκλασπορ - Μπεργκάμα Μπελεντιγιεσπόρ 28-10-2020, 13:00
    Καρακόπρου Μπελεντίγιεσπορ - Κέστελσπορ 28-10-2020, 14:00
    Σιρτ Ιλ Οζέλ Ινταρεσισπόρ - Όρντουσπορ 52 28-10-2020, 14:00
    Αντιγιαμανσπόρ - Κελκίτ Μπελεντίγιεσπορ 28-10-2020, 14:00
    Αγκλιανέζε 1923 - Μπαγκνολέσε 28-10-2020, 15:30
    Καρμπόνια - ASD Γκλαντιέιτορ 28-10-2020, 15:30
    Σαν Ντονάτο - Σκαντίτσι 28-10-2020, 16:00
    Ζελέζνιτσαρ - Ζρίνσκι Μόσταρ 28-10-2020, 17:30