BINTEO με Αναλύσεις & Προγνωστικά

Αποδοσεις
Προιστορια
προγνωστικα στοιχηματος
στατιστικα ποδοσφαιρου στοιχημα
Ατλέτικο Τζούνιορ
Ιντεπεντ. Ντελ Βάλε
NΗΗ
NNN
| ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Κόπα Λιμπερταδόρες: Φάση Ομίλων | Ημ/νια αγώνα: 23/9/2020 03:30 λίστα αγώνων  |

Σύγκριση Ομάδων

Α/ΑΟΜΑΔΑΑΓΒΝΙΗΓ
1Ιντεπεντ. Ντελ Βάλε3930011:0
3Ατλέτικο Τζούνιορ331023:6

Ατλέτικο Τζούνιορ - Τελευταίοι Αγώνες

21/9/2020 Ατλέτικο Τζούνιορ Ριονέγκρο Αγκουίλας 2 - 1 NO
18/9/2020 Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ Ατλέτικο Τζούνιορ 1 - 2 NO
12/9/2020 Αμέρικα Ντε Κάλι Ατλέτικο Τζούνιορ 0 - 2 NU
9/9/2020 Ατλέτικο Τζούνιορ Αμέρικα Ντε Κάλι 1 - 2 ΗO
12/3/2020 Ιντεπεντ. Ντελ Βάλε Ατλέτικο Τζούνιορ 3 - 0 ΗO
8/3/2020 Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα Ατλέτικο Τζούνιορ 1 - 1 ΙU
5/3/2020 Ατλέτικο Τζούνιορ Φλαμένγκο 1 - 2 ΗO
29/2/2020 Ατλέτικο Τζούνιορ Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα 3 - 2 NO

Ιντεπεντ. Ντελ Βάλε - Τελευταίοι Αγώνες

18/9/2020 Ιντεπεντ. Ντελ Βάλε Φλαμένγκο 5 - 0 NO
13/9/2020 Ιντεπεντ. Ντελ Βάλε Ντελφίν 4 - 2 NO
10/9/2020 Ντεπορτίβο Κουένσα Ιντεπεντ. Ντελ Βάλε 1 - 3 NO
7/9/2020 Έμελεκ Ιντεπεντ. Ντελ Βάλε 2 - 2 ΙO
3/9/2020 LDU Πορτοβιέγο Ιντεπεντ. Ντελ Βάλε 1 - 2 NO
31/8/2020 Ιντεπεντ. Ντελ Βάλε Γκουαγιακίλ Σίτι 3 - 0 NO
26/8/2020 Ιντεπεντ. Ντελ Βάλε Αούκας 1 - 1 ΙU
22/8/2020 Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο Ιντεπεντ. Ντελ Βάλε 0 - 1 NU

Προιστορία

12/3/2020 Ιντεπεντ. Ντελ Βάλε Ατλέτικο Τζούνιορ 3 - 0 NO

Στοιχηματικά Δεδομένα & Προγνωστικά

Στους τελευταίους 6 αγώνες της ομάδας Ιντεπεντ. Ντελ Βάλε, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
Πιθανό σημείο: Over με μέση απόδοση 2.12    

Η ομάδα Ιντεπεντ. Ντελ Βάλε νίκησε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
Πιθανό σημείο: 2 με μέση απόδοση 3.15    

Αποδόσεις ΟΠΑΠ

1 X 2 Over Under 1X 12 X2
  - - - - - - -
Ημ. 1 Ημ. X Ημ. 2 Goal No Goal
  - - - -
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
  - - -

ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ για ΣΗΜΕΡΑ:

Σενζέν - Τιαντζίν Τέντα 21-10-2020, 10:30
Κιζιλζάρ - Ταράζ 21-10-2020, 11:00
Γκολντ Κόουστ Γιουν. - Γκολντ Κόουστ Νάιτς 21-10-2020, 12:00
Βίσελ Κόμπε - Κασίμα Άντλερς 21-10-2020, 12:00
Μπρισμπέιν Σίτι - Πενίνσουλα Πάουερ 21-10-2020, 12:30
Κιότο Σανγκά - Γκιράβανς Κιτ. 21-10-2020, 12:30
Σουκούρα - Αραγκβί Ντουσχέτι 21-10-2020, 13:00
Μερένι Μαρτβίλι - Σχεβαρντένι 1906 21-10-2020, 13:00
Κάταλερ Τογιάμα - Βανράουρε 21-10-2020, 13:00
Ντιναμό Μπρεστ Β' - Σλουτσκ Β' 21-10-2020, 13:00
Ελαζίγκ Καρακοτσάν - Ντιγιαρμπεκιρσπόρ 21-10-2020, 13:00
Έσενλερ Εροκσπόρ - Αρναβουτκόι Μπελεντίγιεσπορ 21-10-2020, 13:00
Β68 Τοφτίρ ΙΙ - Σκάλα ΙΙ 21-10-2020, 13:00
Εχίμε - Β-Βάρεν Ναγκασάκι 21-10-2020, 13:00
Μασίντα Ζέλβια - Φουκουόκα 21-10-2020, 13:00
Ματσουμότο Γιαμάγκα - Ομίγια 21-10-2020, 13:00
Μίτο Χόλιχοκ - Μοντ. Γιαμαγάτα 21-10-2020, 13:00
Αλμπιρέξ Νιιγκάτα - Φατζιάνο Οκαϊάμα 21-10-2020, 13:00
Ρενόφα Γιαμαγκούτσι - Τοκουσίμα Βόρτις 21-10-2020, 13:00
Σίμπα Ισιχάρα Γιουνάιτεντ - Ζβάιγκεν Καναζάβα 21-10-2020, 13:00
Τόκιο Βέρντι - Τζούμπιλο Ιβάτα 21-10-2020, 13:00
Θέσπα Κουσάτσου - Βεντφορέτ Κόφου 21-10-2020, 13:00
Κελκίτ Μπελεντίγιεσπορ - Άρτβιν Χόπασπορ 21-10-2020, 13:30
Γκιρέσουνσπορ - Αντάνασπορ 21-10-2020, 13:30
Νεβσεχίρ Μπελεντιγιεσπόρ - Κόζανσπορ 21-10-2020, 13:30
Σίζεσπορ - Σιρτ Ιλ Οζέλ Ινταρεσισπόρ 21-10-2020, 13:30
Κατάλκα Σπορ - Σιλέ Γιλντισπόρ 21-10-2020, 13:30
Ισπάρτα 32 Σπορ - Κέστελσπορ 21-10-2020, 13:30
Κιρίκαλε Μπουγιούκ Αναντολού - Ντούζσεσπορ 21-10-2020, 13:30
Σουλτανμπέιλι Μπελεντιγιεσπόρ - Γιαλοβασπόρ 21-10-2020, 13:30
Όφσπορ - Γιόμρασπορ 21-10-2020, 13:30
Γιοκοχάμα Μαρίνος - Ναγκόγια 21-10-2020, 13:30
Σόναν Μπελμάρε - Σαγκάν Τοσού 21-10-2020, 13:30
Τοτσίγκι - Ριούκιου 21-10-2020, 13:30
Μούγκλασπορ - Κιζιλκαμπόλικσπορ 21-10-2020, 13:30
Χακετέπε - Καχραμανμάρασπορ 21-10-2020, 14:00
Μπακ Σπορ Κουλούμπου - Έουσπορ 21-10-2020, 14:00
Σακάριασπορ - Πάζαρσπορ 21-10-2020, 14:00
Πέντικσπορ - 1922 Κόνιασπορ 21-10-2020, 14:00
Σερίκ Μπελεντιγιέσπορ - Τουργκούτλουσπορ 21-10-2020, 14:00
Σίβας Μπελεντιγιέσπορ - Καρντεμίρ Καραμπόκ 21-10-2020, 14:00
Μπ. Μπελ. Μποντρουμσπόρ - Κιρκλαρέλισπορ 21-10-2020, 14:00
Σαριγιέρ - Άνκαρα Ντέμιρσπορ 21-10-2020, 14:00
Μανίσα ΦΚ - Ερτζίν Βελιμέσεσπορ 21-10-2020, 14:00
Γιένι Κορουμσπορ - Νίγκντε Αναντολού 21-10-2020, 14:00
Γκουμουσχάνε Ντόγκανσπορ - Σανκακτέπε 21-10-2020, 14:00
Ούσασπορ - 24 Ερζινκάνσπορ 21-10-2020, 14:00
Ζονγκουλντάκσπορ - Αμεντασπόρ 21-10-2020, 14:00
Σανλιουρφασπόρ - Χεκίμογλου Τραμπζόν 21-10-2020, 14:00
Καρακαμπέι Μπελεντιγιεσπόρ - Βαν Σπορ 21-10-2020, 14:00
Καρσαμπασπόρ - Αρχάβισπορ 21-10-2020, 14:00
Μπάτμαν Πέτρολσπορ - Γιαλοβασπόρ 21-10-2020, 14:00
Βελές Μόσχας - Ουράλ 21-10-2020, 14:00
Σαγκαντάμ - Κοπετντάγκ Ασγκαμπάτ 21-10-2020, 14:00
Αχάλ - Ενερτζέτικ Μάρι 21-10-2020, 14:00
Άλτιν Ασίρ - Ασγκαμπάτ 21-10-2020, 14:00
Νεμπιτσί - Μερβ 21-10-2020, 14:00
Ναφτάν - Άρσεναλ Τζέρζινσκ 21-10-2020, 14:00
Κόντρου Λοζόβα - Ντάτσια Μπουιουτσάνι 21-10-2020, 14:00
Αλτιντάγκ - Έσενλερ Εροκσπόρ 21-10-2020, 14:30
Οσμανίγιεσπορ - Ισπάρτα 32 Σπορ 21-10-2020, 14:30
Παρτιζάν Τσέρβεν Μπριάγκ - Λέφσκι Σόφιας 21-10-2020, 14:30
Πολίσια Ζιτόμιρ - Κρέμεν Κρέμεντσουγκ 21-10-2020, 14:30
Ακσαράι Μπελεντιγιεσπόρ - Μαλάτια Μπελεντίγιεσπορ 21-10-2020, 14:30
Γκουανγκζού Εβεργκράντε - Χεμπέι Τσάινα Φόρτσιουν 21-10-2020, 14:35
Κρίσταλ Κχέρσον - Χίρνικ Σπορτ 21-10-2020, 15:00
Πρικαρπάτια Ιβάνο - Νάιβα Τέρνοβιλ 21-10-2020, 15:00
Καρσίγιακα - Σίζεσπορ 21-10-2020, 15:00
Σόμασπορ - Κατάλκα Σπορ 21-10-2020, 15:00
Σιλέ Γιλντισπόρ - Γκόλσισπορ 21-10-2020, 15:00
Σεβλιέβο - Σλάβια Σόφιας 21-10-2020, 15:00
Γιάντρα 2019 Γκάμπροβο - Τσέρνο Μόρε Βάρνα 21-10-2020, 15:00
Ντρένοβετς - ΤΣΣΚΑ 1948 21-10-2020, 15:00
Ιζβόρ - Μοντάνα 21-10-2020, 15:00
Μπελτίντσι - Ντομζάλε 21-10-2020, 15:00
Ραντόμλζε - Ταμπόρ 21-10-2020, 15:00
Αλ Χουρίγια - Αλ Γουαχντά Δαμασκού 21-10-2020, 15:00
Αλ Τζάις - Αλ Ιτιχάντ Αλέπο 21-10-2020, 15:00
Χουτίν - Τίσριν 21-10-2020, 15:00
Αλ Ταλίγια - Τζαμπάλα 21-10-2020, 15:00
Αλ Σαχέλ Ταρτούς - Αλ Ουάτμπα 21-10-2020, 15:00
Αλ Φουτούα - Αλ Σορτά Δαμασκού 21-10-2020, 15:00
Μάτσβα Σάμπατς - Μέταλακ 21-10-2020, 15:00
Όμπολον Κιέβου - Αγκρομπίζνες Βόλοτσισκ 21-10-2020, 15:00
Μικολάιβ - Βέρες Ρίβνε 21-10-2020, 15:00
VPK-Άχρο - Τσερνομόρετς Οδησσού 21-10-2020, 15:00
Τεκστιλστίκ Ιβανόβο - Άρσεναλ Τούλα 21-10-2020, 15:00
Γιενισέι Κρασνογιάρσκ - Σπαρτάκ Μόσχας 21-10-2020, 15:00
Άρης Λεμεσού - Εθνικός Άχνας 21-10-2020, 15:00
Κρουμκατσί Μινσκ - Σπούτνικ Ρέχιτσα 21-10-2020, 15:00
ΦΚ Μινσκ - Σλάβια Μοζίρ 21-10-2020, 15:00
Παχτακόρ Τασκένδης - Σογκντιγιόνα Τζιζάξ 21-10-2020, 15:00
Αλ Καραμάχ - Αλ Χοργκελάχ 21-10-2020, 15:00
Τεκιρντάγκσπορ - Σιλίβρισπορ 21-10-2020, 15:00
ΦΚ Ποντγκόριτσα - Γιεζέρο 21-10-2020, 15:00
Μπούντουτσνοστ - Ρούνταρ Πλίγεβγια 21-10-2020, 15:00
Πετροβάτς - Ντέσιτς Τούζι 21-10-2020, 15:00
Ίσκρα Ντανίλοβγκραντ - Τίτογκραντ 21-10-2020, 15:00
Μποκέλι - ΚΟΜ Ποντγκόριτσα 21-10-2020, 15:00
Γκρμπάλι - Άρσεναλ Τιβάτ 21-10-2020, 15:00
Ζέτα - Ιμπάρ 21-10-2020, 15:00
Σούτιεσκα Νίκσιτς - Γιεντίστβο Μπιέλο Πόλιε 21-10-2020, 15:00
Φερονικέλι - Πρίστινα 21-10-2020, 15:00
Μπαλκάνι - Ντρίτα 21-10-2020, 15:00
Τζίλανι - Τρέπσα 89 21-10-2020, 15:00
Γκζόρσε Πετρόφ - Σάσα 21-10-2020, 15:30
Σκεντίγια - Γκοστιβάρ 21-10-2020, 15:30
Σκούπι - Κιτ-Γκόου Πέχτσεβο 21-10-2020, 15:30
Κοζούβ Γκεβγκελίγια - Σίλεκς Κράτοβο 21-10-2020, 15:30
Ακαντέμικα Πάντεφ - Βαρντάρ 21-10-2020, 15:30
Στρούγκα - Ραμποτνίσκι 21-10-2020, 15:30
Μπρεγκάνλικα Κράουν - Μπελασίτσα 21-10-2020, 15:30
Ρένοβα - Πέλιστερ 21-10-2020, 15:30
Ιμτ Βελιγραδίου - Ίντιζα 21-10-2020, 15:30
Ραντνίσκι Πίροτ - Προλετέρ Νόβι Σαντ 21-10-2020, 15:30
Βοζντόβατς - Γκραφικάρ 21-10-2020, 15:30
Σμεντέρεβο - Ραντνίτσκι Νις 21-10-2020, 15:30
Μλάντοστ Λουτσάνι - Ντινάμο Βράνιε 21-10-2020, 15:30
Ραντ Βελιγραδίου - Κολουμπάρα 21-10-2020, 15:30
Τράιαλ Κρούσεβατς - Μπάτσκα Τόπολα 21-10-2020, 15:30
Νόβι Παζάρ - Τσουκαρίτσκι 21-10-2020, 15:30
Καμπέλ - Ράντνικ Σουρντούλιτσα 21-10-2020, 15:30
Όρσχα - Σλόνιμ 21-10-2020, 15:30
Ασίλ Λύσης - Ομόνοια Αραδίππου 21-10-2020, 15:30
Γιέντινστβο Ρουμένκα - Βοϊβοντίνα 21-10-2020, 15:30
Σούσιτσα - Σπάρτακ Σουμπότιτσα 21-10-2020, 15:30
Ντιναμό Μπρζανσκ - Ταμπόφ 21-10-2020, 16:00
Νίζνι Νοβγκόροντ - Χίμκι 21-10-2020, 16:00
Πιατσέντζα - Όλμπια 21-10-2020, 16:00
Ηρόδοτος - Ρεθυμνιακός 21-10-2020, 16:00
Αναγέννηση Ιεράπετρας - ΑΕ Νεάπολης 21-10-2020, 16:00
Άρης Ρεθύμνου - Πόρος 21-10-2020, 16:00
Νέος Αστέρας Ρεθύμνου - ΑΟ Αγίου Νικολάου 21-10-2020, 16:00
Άρης Σούδας - ΑΕΕΚ ΣΥΝ.ΚΑ 21-10-2020, 16:00
Ατσαλένιος - ΑΟ Δαμάστας 21-10-2020, 16:00
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 21-10-2020, 16:00
Ελπίς Σαπών - Εθνικός Σοχού 21-10-2020, 16:00
Ορφέας Ξάνθης - ΑΕ Ευόσμου 21-10-2020, 16:00
Αετός Ορφανού - Άρης Αβάτου 21-10-2020, 16:00
Αμπελακιακός - AE Διδυμοτείχου 21-10-2020, 16:00
Αναγέννηση Θαλασσιάς - Πανδραμαϊκός 21-10-2020, 16:00
Απόλλων Παραλιμνίου - Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου 21-10-2020, 16:00
Ζελέζνιτσαρ - Γκοράζντε 21-10-2020, 16:00
Τούζλα Σίτι - Ράντινκ Μπιτζελίνα 21-10-2020, 16:00
Βελέζ Νεβεσίνιε - Κλις 21-10-2020, 16:00
Βελέζ Μόσταρ - Σιρόκι Μπρίγιεγκ 21-10-2020, 16:00
Ζρίνσκι Μόσταρ - Σλάβια Σαράγιεβο 21-10-2020, 16:00
Ρουντάρ Πρίζεντορ - Ζβιγιέζντα Μπρέζντε 21-10-2020, 16:00
Ρουντάρ Κακάνι - Μπάνια Λούκα 21-10-2020, 16:00
Αναγέννηση Πλαγιάς - Αναγέννηση Γιαννιτσών 21-10-2020, 16:00
Νίκη Αγκαθιάς - ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 21-10-2020, 16:00
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων - Νέος Π.Ο.Ν. Καλλικράτειας 21-10-2020, 16:00
Μακεδονικός - Θερμαϊκός 21-10-2020, 16:00
ΠΑΟ Κουφαλίων - Εδεσσαϊκός 21-10-2020, 16:00
Εθνικός Γιαννιτσών - Ποσειδών Μηχανιώνας 21-10-2020, 16:00
Αετός Βαρβάρας - Θύελλα Σαρακηνών 21-10-2020, 16:00
Άδανα Ντεμίρσπορ - Ουμρανίγιεσπορ 21-10-2020, 16:00
Νασάφ Καρσί - AGMK 21-10-2020, 16:00
Οικονόμος Τσαριτσάνης - Ηρακλής Λάρισας 21-10-2020, 16:00
Ερμής Αμυνταίου - Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 21-10-2020, 16:00
Ατρόμητος Παλαμά - Αναγέννηση Καρδίτσας 21-10-2020, 16:00
Κοζάνη - Δίας Δίου 21-10-2020, 16:00
Μακεδονικός Φούφα - ΠΟ Φήκης 21-10-2020, 16:00
Αετός Μακρυχωρίου - ΠΟ Ελασσόνας 21-10-2020, 16:00
Άλιανς Λούποβα Ντόλινα - Βόλιν Λουτσκ 21-10-2020, 16:00
Σουντιρόλ - Κάρπι 21-10-2020, 16:00
Μπελούνο - Αμπροσιάνα 21-10-2020, 16:00
Κρούπα - Σαράγιεβο 21-10-2020, 16:00
Νοτσερίνα - Τόρες 21-10-2020, 16:00
Καστροβιγιάρι - Σάντα Μαρία Τσιλέντο 21-10-2020, 16:00
Πατέρνο - Ντατίλο Νουάρ 21-10-2020, 16:00
Νέστος Χρυσούπολης - Ένωση Αλεξανδρούπολης 21-10-2020, 16:00
Κασάλε - Γκοζάνο 21-10-2020, 16:00
Κιέρι - Λεγκνάνο 21-10-2020, 16:00
Μεζολάρα - Γκιβιτζάνο Μποργκοαμοτζάνο 21-10-2020, 16:00
Παλαιοχώρα - Γιούχτας 21-10-2020, 16:00
Παγκανέζε - Βίρτους Φρανκάβιλα 21-10-2020, 16:00
Παλέρμο - Τούρις 21-10-2020, 16:00
Παρτιζάν - Μπάτσκα Παλάνκα 21-10-2020, 17:00
Όρενμπουργκ - Σότσι 21-10-2020, 17:00
Μπρέζιτσε - Ολίμπια Λιουμπλιάνα 21-10-2020, 17:00
Αλ Σαρέχ - Αλ Βιχντάντ 21-10-2020, 17:00
Δόξα Κατωκοπιάς - Νέα Σαλαμίνα 21-10-2020, 17:00
Τιρσένσε - Ολίμπικο Μοντίγιο 21-10-2020, 17:00
Σαντιάγο Γουόντερερς - Αντοφαγκάστα 21-10-2020, 17:00
Μέταλιστ 1925 - Άβανχαρντ Κραματόρσκ 21-10-2020, 17:00
Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΣ Γιάννινα 21-10-2020, 17:15
Μπλέσινγκ - Σάνγκα Μπαλέντε 21-10-2020, 17:30
Ντόφιν Νουάρ - Ρενεζόνς 21-10-2020, 17:30
JSK - Μαζέμπε 21-10-2020, 17:30
Πιρίν - Μπερόε Στάρα Ζαγορά 21-10-2020, 17:30
Εσπανιόλ - Μιράντες 21-10-2020, 17:30
Αλ Καλίγ - Αλ Ταέ Χαίλ 21-10-2020, 17:45
Αλ Σαχέλ Κατίφ - Αλ Μπουκιργιάχ 21-10-2020, 17:45
Αλσχούλα - Τζέντα Κλαμπ 21-10-2020, 17:55
Κρίλια Σοβετόβ - Ρότορ Βολγκογκράντ 21-10-2020, 18:00
ΣΚΑ Χαμπάροφσκ - Ρούμπιν Καζάν 21-10-2020, 18:00
Ορλάντο Σίτι Β' - Ρίτσμοντ Κίκερς 21-10-2020, 18:00
Μόστα - Χιμπέρνιανς 21-10-2020, 18:00
Φλοριάνα - Σενγκλέα Αθλέτικ 21-10-2020, 18:00
Κόρμι - Σβιέκι Γιουνάιτεντ 21-10-2020, 18:00
Ζέγκεντ - Γκίρμοτ 21-10-2020, 18:00
Πετροκούμπ - Σπεράντα 21-10-2020, 18:00
Ραντόμιακ Ράντομ - Πούσζκα Νιεπολομίσε 21-10-2020, 18:00
Αλ Φάιχα - Αλ Νόζουμ 21-10-2020, 18:05
Ναζράν - Αλ Τζαμπαλάιν 21-10-2020, 18:15
Σινίκ Γιάροσλαβλ - Αχμάτ Γκρόζνι 21-10-2020, 18:30
Αλμπινολέφε - Ρενάτε 21-10-2020, 18:30
Κασερτάνα 1908 - Κατανζάρο 21-10-2020, 18:30
Βάαλβαϊκ - Τσβόλε 21-10-2020, 18:30
Καχάανι - Μιλικόσκι 21-10-2020, 18:30
Γκόρνικ Λέτζνα - Άρκα Γκντίνια 21-10-2020, 18:40
Αλ Ντουχάιλ - Αλ Σαντ 21-10-2020, 18:45
Γιαβόρ Ματίζ - Ραντνίτσκι 1923 21-10-2020, 19:00
Φέθιεσπορ - Ναζίλι Μπελεντίγιεσπορ 21-10-2020, 19:00
Τσερτανόβο - Ουφά 21-10-2020, 19:00
Κοτζάελισπορ - Ινέγκολσπορ 21-10-2020, 19:00
Λίπσταντ - Ντόρτμουντ Β 21-10-2020, 19:00
Αλτινορντού - Αλτάι 21-10-2020, 19:00
Μπαλικεσιρσπόρ - Μπολουσπόρ 21-10-2020, 19:00
Τρίγκλαβ - Τσέλιε 21-10-2020, 19:00
Κόπερ - Αλουμίνι Κιντριτσέβο 21-10-2020, 19:00
Δανία (Γ) - Ισραήλ (Γ) 21-10-2020, 19:00
Ιτσέλ Ιντμάνιουρντου - Ελαζίγκ Καρακοτσάν 21-10-2020, 19:00
Μάντοβα - Ματέλικα 21-10-2020, 19:00
Σκίβε - Βεντσάισελ 21-10-2020, 19:00
Λέγκια Βαρσοβίας - Σλασκ Βρότσλαβ 21-10-2020, 19:00
Βέρντερ Βρέμης Β - Όμπερνέιλαντ 21-10-2020, 19:30
Αλ Φαϊσάλι Αμμάν - Αλ Τζαζίρα Αμμάν 21-10-2020, 19:30
Αμβούργο - Άουε 21-10-2020, 19:30
Φρέμαντ Αμαγκέρ - Χέλσινγκορ 21-10-2020, 19:30
Αλεσάντρια - Γκροσέτο 21-10-2020, 19:30
Αρέτσο - Πάντοβα 21-10-2020, 19:30
Βις Πεζάρο 1898 - Τριεστίνα 21-10-2020, 19:30
Βιτερμπέσε - Μπισκέγλιε 21-10-2020, 19:30
Λεγκνάνο Σάλους - Περούτζια 21-10-2020, 19:30
Λιβόρνο - Νοβάρα 21-10-2020, 19:30
Ποντεντέρα - Λέκο 21-10-2020, 19:30
Ποτέντζα - Τεράμο 21-10-2020, 19:30
Κοκουίμπο Γιουνίντο - Ουν. Κονσεπσιόν 21-10-2020, 19:30
Ρεάλ Μαδρίτης - Σαχτάρ Ντόνετσκ 21-10-2020, 19:55
Σάλτσμπουργκ - Λοκομοτίβ Μόσχας 21-10-2020, 19:55
Μάιντζ ΙΙ - Αϊντρ. Σταντάλεντορφ 21-10-2020, 20:00
Μπάλινγκεν - Μπάγερν Αλζνάου 21-10-2020, 20:00
TSV Στάινμπαχ - Φράιμπουργκ ΙΙ 21-10-2020, 20:00
Ροτ Βάις Κόμπλεντ - Πίρμασενς 21-10-2020, 20:00
Νέχοφ - Χανάου 93 21-10-2020, 20:00
Ροτ Βάις Γουόλντορφ - Γκινσχάιμ 1916 21-10-2020, 20:00
Μπάροκσταντ Φούλντα-Λέρεντς - Μπουχόνια Φλίντεν 21-10-2020, 20:00
Τουργκουτσού Φρίντμπεργκ - Ντιέτκιρχεν 21-10-2020, 20:00
Φέρνβαλτ - Βαλντγκίρμες 21-10-2020, 20:00
Λαντσκρόνα - Λίντομε 21-10-2020, 20:00
Βόλφσμπουργκ ΙΙ - Σβαρτς Βάις Ρέντεν 21-10-2020, 20:00
Λουλέα - Τιμ TG FF 21-10-2020, 20:00
Γκουανακαστέκα - Μαρινέρος Ντε Πουνταρένας 21-10-2020, 20:00
Μουνισιπάλ Λιμπέρια - AD Σάντα Ρόσα 21-10-2020, 20:00
Βικτόρια Κολωνίας - Μπάγερν Μονάχου Β’ 21-10-2020, 20:00
Καϊζερσλάουτερν - Ίνγκολσταντ 21-10-2020, 20:00
Μόναχο 1860 - Σααρμπρίκεν 21-10-2020, 20:00
Ουντερχάκινγκ - MSV Ντούισμπουργκ 21-10-2020, 20:00
Χάλεσερ - Μέπεν 21-10-2020, 20:00
Κόγκε - Φρεντερίτσια 21-10-2020, 20:00
Λας Πάλμας - Καστεγιόν 21-10-2020, 20:00
Λούγκο - Χιρόνα 21-10-2020, 20:00
Πονφεραντίνα - Τενερίφη 21-10-2020, 20:00
Λέτσε - Κρεμονέζε 21-10-2020, 20:00
Βαστέρας ΦΚ - Ακρόπολις 21-10-2020, 20:00
ΑΦΚ Εσκίλστουνα - Τρέλεμποργκ 21-10-2020, 20:00
Έστερ - Ουμέα 21-10-2020, 20:00
Νόρμπι - Χάλμσταντ 21-10-2020, 20:00
Ντάλκουρντ - Σούντσβαλ 21-10-2020, 20:00
Ντέγκερφορς - Έργκριτε 21-10-2020, 20:00
Ροτ Βάις Χανταμάρ - Έντερσάιμ 21-10-2020, 20:30
Βικτόρια Γκριεσχέιμ - Στάινμπαχ 1920 21-10-2020, 20:30
Μπαντ Βίλμπελ 1919 - Ερλένσε 1906 21-10-2020, 20:30
Ράτινγκεν - SSVg Βέλμπερτ 21-10-2020, 20:30
Τούρου Ντίσελντορφ - 1.ΦΚ Μενχενγκλάντμπαχ 21-10-2020, 20:30
Μπάουμπεργκ - Στερκράντε-Νορντ 21-10-2020, 20:30
Κλεβέ - Βέλμπερτ 1870 21-10-2020, 20:30
Μίρμπους - Σβαρτ Βάις Έσεν 21-10-2020, 20:30
SC Βέλμπερτ - Γιαν Χίεσφελντ 21-10-2020, 20:30
Πρόισεν Μούνστερ - Βίντενμπρουκ 21-10-2020, 20:30
Σάλκε ΙΙ - Κολωνία ΙΙ 21-10-2020, 20:30
Ομπερχάουζεν - Σπορτφρούντε Λόττε 21-10-2020, 20:30
Φορτούνα Κολωνίας - Μπονέρ 21-10-2020, 20:30
Ροτ Βάις Άλεν - Βέγκμπεργκ-Μπεκ 21-10-2020, 20:30
ΙΦΚ Χάνινγκε - Έρεμπρο 21-10-2020, 20:30
Κι Κλάκσβικ - Β36 Τόρσχαβν 21-10-2020, 20:30
Στράουσμπεργκ - Χέρτα Ζέχλεντορφ 21-10-2020, 20:30
Σχέρμπεκ 2020 - Σπρόκχοβελ 21-10-2020, 20:30
Χέλσινγκερ - Σπέλε-Βενχάους 21-10-2020, 20:30
Ζίγκσμπουργκερ SV 04 - Ντίρεν 21-10-2020, 21:00
Ουνιόν Τάιτους Πετάνγκε - Βικτόρια Ροσπόρτ 21-10-2020, 21:00
Χαμ Μπενφίκα - Μόντορφ 21-10-2020, 21:00
Πρόγκρες Νιεντερκόρν - Σουίφτ Ισπεράνζ 21-10-2020, 21:00
Ούνα Στράσεν - Χόστερτ 21-10-2020, 21:00
Βίλτζ 71 - Φόλα Ες 21-10-2020, 21:00
Ουνιόν Λουξεμβούργου - Ροντάντζ 91 21-10-2020, 21:00
Ζενές Ες - Ντίφερντανζ 03 21-10-2020, 21:00
Ντουντελάνζ - Ετζέλα Έτελμπρουκ 21-10-2020, 21:00
Νιντερβένιγκερν - Κρόνενμπεργκερ 21-10-2020, 21:00
Σίλσχαιμ - Χέσεν Ντράιχ 21-10-2020, 21:00
Ιντεπεντιέντε-ΠΑ - Βιλχενένσε 21-10-2020, 21:00
Εσπόρτε Κλαμπ Πελότας - Ατλέτικο Τουμπαράο 21-10-2020, 21:00
Κονίζ - Μπαβουά 21-10-2020, 21:00
Μπάλζερς - Παραντίσο 21-10-2020, 21:00
Κορουρίπε - Σέντραλ SC 21-10-2020, 21:30
Τολέντο Εσπόρτε Κλουμπ - Καμποφριένσε 21-10-2020, 21:30
Φλορέστα - Σαλγκέιρο 21-10-2020, 21:30
Μόντενα - Φεραλπισάλο 21-10-2020, 21:30
Προ Βερτσέλι - Γιουβέντους U23 21-10-2020, 21:45
Αντμίρα Τζούνιορς - Μαουέρβερκ 21-10-2020, 21:45
Γουότφορντ - Μπλάκμπερν 21-10-2020, 21:45
Κάρντιφ - Μπόρνμουθ 21-10-2020, 21:45
ΚΠΡ - Πρέστον 21-10-2020, 21:45
Σέφιλντ Γουένσντεϊ - Μπρέντφορντ 21-10-2020, 21:45
Στόουκ - Μπάρνσλεϊ 21-10-2020, 21:45
Κινγκστόνιαν - Πότερς Μπαρ Τάουν 21-10-2020, 21:45
Κρέι Γουόντερερς - Μπογνόρ Ρέγκις 21-10-2020, 21:45
Ιμολέζε - Σαμπενεντετέσε 21-10-2020, 21:45
Καραρέζε - Πιστοϊέζε 21-10-2020, 21:45
Κατάνια - Τερνάνα 21-10-2020, 21:45
Μονόπολι - Μπάρι 21-10-2020, 21:45
Προ Σέστο - Τζιάνα Ερμίνιο 21-10-2020, 21:45
Ραβέννα - Βίρτους Βερόνα 21-10-2020, 21:45
Τσεζένα - Φανό 21-10-2020, 21:45
Φερμάνα - Γκούμπιο 21-10-2020, 21:45
Τουπινάμπας - Ατλέτικο Αλαγκοίνχας 21-10-2020, 22:00
Πάλμας - Καλντένσε 21-10-2020, 22:00
Ρίβερ Ατλέτικο Κλούμπε - Σάο Ραϊμούντο 21-10-2020, 22:00
Σινόπ - Άλτος 21-10-2020, 22:00
Φρειπαουλιστάνο - ABC Νατάλ 21-10-2020, 22:00
Απαρεσιντένσε - Ουνιάο Ροντονόπολις 21-10-2020, 22:00
Άγιαξ - Λίβερπουλ 21-10-2020, 22:00
Ίντερ - Γκλάντμπαχ 21-10-2020, 22:00
Μάντσεστερ Σίτι - Πόρτο 21-10-2020, 22:00
Μίντιλαντ - Αταλάντα 21-10-2020, 22:00
Μπάγερν Μονάχου - Ατλέτικο Μαδρίτης 21-10-2020, 22:00
Ολυμπιακός - Μαρσέιγ 21-10-2020, 22:00
Ουν. Ντε Τσίλε - Αουντάξ Ιταλιάνο 21-10-2020, 22:00
Σλιέμα - Γκούτζα Γιουνάιτεντ 21-10-2020, 22:15
Σεντ Άντρεους - Σεντ Τζόρτζις 21-10-2020, 22:15
Νάξαρ Λάιονς - Σαν Γκβάν 21-10-2020, 22:15
Φιγκεϊρένσε - Κλαμπ Ρεγκάτας 21-10-2020, 22:30
Αλμερία - Καρταγένα 21-10-2020, 22:30
Σαμπαντέλ - Αλκορκόν 21-10-2020, 22:30
Φουενλαμπράδα - Λογκρόνες 21-10-2020, 22:30
Σετούμπαλ - Γιουβεντούντε Εβόρα 21-10-2020, 23:00
Πουέρτο Γκολφίτο - Μπάριο Μέχικο 21-10-2020, 23:00
Ντεπόρτες Περέιρα - Τίγκρες FC 21-10-2020, 23:00
Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα - Ντεπόρτες Κουίντιο 21-10-2020, 23:00
Γκάλβεζ - Ζι-Παράνα 21-10-2020, 23:30
Μάραθον - Ονδούρα Προγκρέσο 22-10-2020, 00:00
Φεροβιάρια - Μπανγκού 22-10-2020, 00:00
Ντεπορτίβο Λάρα - ΑΚ. Πουέρτο Καμπέλο 22-10-2020, 00:00
Ουνιόν Εσπανιόλα - Κομπρεσάλ 22-10-2020, 00:30
Μπάρε - Σοσιεδάδ Εσπ. Γιουβεντούδε 22-10-2020, 01:00
Μπαΐα Ντε Φέιρα - Γκάμα 22-10-2020, 01:00
Κογιότς Τλαξάλα - Σιμαρόνες 22-10-2020, 01:00
Κουιαμπά - Παρανά 22-10-2020, 01:00
Σαμπάιο Κορρέα - Κονφιάνσα 22-10-2020, 01:00
Ρασίνγκ Κλουμπ - Εστουδιάντες Ντε Μέριδα 22-10-2020, 01:15
Νασιονάλ - Αλιάνσα Λίμα 22-10-2020, 01:15
Σάουθ Τζόρτζια Τορμέντα - Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον ΙΙ 22-10-2020, 02:00
Ρεάλ Ντε Μίνας - CD Ρεάλ Σοσιεδάδ 22-10-2020, 02:00
Τζόινβιλ - Σάο Καετάνο 22-10-2020, 02:00
Καμπινένσε - Γκλόμπο 22-10-2020, 02:00
Αμέρικα Νατάλ - Ατλέτικο Καγιαζειρένσε 22-10-2020, 02:00
Λα Εκιδάδ - Ντεπ. Κουκούτα 22-10-2020, 02:00
Ατλ. Ιντεπεντιέντε - Αντίγκουα ΓΦΚ 22-10-2020, 03:00
Φαστ Κλούμπε - Ατλέτικο Ακρεάνο 22-10-2020, 03:00
Φόργουορντ Μάντισον - Νορθ Τέξας 22-10-2020, 03:00
Καραμπόμπο - Ατλέτικο Βενεζουέλας 22-10-2020, 03:00
Λέονες Νέγκρος UDG - Κανκούν 22-10-2020, 03:05
Φορταλέζα - Σεάρα 22-10-2020, 03:30
Ιντεπεντ. Ντελ Βάλε - Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ 22-10-2020, 03:30
Παλμέιρας - Τίγκρε 22-10-2020, 03:30
Φλαμένγκο - Ατλέτικο Τζούνιορ 22-10-2020, 03:30
Μπολιβάρ - Κλουμπ Γουαράνι 22-10-2020, 03:30
Βάσκο Ντα Γκάμα - Κορίνθιανς 22-10-2020, 03:30
Ντεπορτίβο Ολίμπια - Ρεάλ Εσπάνα 22-10-2020, 04:00
Ενβιγκάδο - Όνσε Κάλντας 22-10-2020, 04:00
Τσίκο - Ρεάλ Σαν Αντρές 22-10-2020, 04:00
Γιουβεντους Εσκαθουκένα - Κοφούτπα 22-10-2020, 05:00
Ντοράντος - Ταπατίο 22-10-2020, 05:05
Τιχουάνα - Μοντερέι 22-10-2020, 05:06
Σάντος Ντε Γκουαπίλες - Γουαδαλούπε 25-10-2020, 23:00
Κόζανσπορ - Ακσαράι Μπελεντιγιεσπόρ 28-10-2020, 13:00
Κιρίκαλε Μπουγιούκ Αναντολού - Μόνταφεν 28-10-2020, 13:00
Σιλίβρισπορ - Σουλτανμπέιλι Μπελεντιγιεσπόρ 28-10-2020, 13:00
Μπαραμπάσα - Ντούζσεσπορ 28-10-2020, 13:00
Μούγκλασπορ - Μπεργκάμα Μπελεντιγιεσπόρ 28-10-2020, 13:00
Καρακόπρου Μπελεντίγιεσπορ - Κέστελσπορ 28-10-2020, 14:00
Σιρτ Ιλ Οζέλ Ινταρεσισπόρ - Όρντουσπορ 52 28-10-2020, 14:00
Αντιγιαμανσπόρ - Κελκίτ Μπελεντίγιεσπορ 28-10-2020, 14:00
Αγκλιανέζε 1923 - Μπαγκνολέσε 28-10-2020, 15:30
Καρμπόνια - ASD Γκλαντιέιτορ 28-10-2020, 15:30
Σαν Ντονάτο - Σκαντίτσι 28-10-2020, 16:00
Ζελέζνιτσαρ - Ζρίνσκι Μόσταρ 28-10-2020, 17:30