BINTEO με Αναλύσεις & Προγνωστικά

Αποδοσεις
Προιστορια
προγνωστικα στοιχηματος
στατιστικα ποδοσφαιρου στοιχημα
Μπεισγουότερ Σίτι U20
Περθ U20
NNNNΗN
NNNNNΙ
| ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ U20: Δυτική Αυστραλία | Ημ/νια αγώνα: 26/9/2020 08:00 λίστα αγώνων  |

Σύγκριση Ομάδων

Α/ΑΟΜΑΔΑΑΓΒΝΙΗΓ
1Περθ U201436113044:12
2Μπεισγουότερ Σίτι U201430100429:17

Μπεισγουότερ Σίτι U20 - Τελευταίοι Αγώνες

19/9/2020 Μπεισγουότερ Σίτι U20 Περθ Γκλόρι U20 4 - 2 NO
16/9/2020 Μπεισγουότερ Σίτι U20 Μπαλκάτα U20 5 - 0 NO
12/9/2020 Ρόκινγκχαμ Σίτι U20 Μπεισγουότερ Σίτι U20 1 - 2 NO
5/9/2020 Μπεισγουότερ Σίτι U20 Φλορεάτ Αθήνα U20 2 - 1 NO
29/8/2020 Γκουέλουπ Κροάσια U20 Μπεισγουότερ Σίτι U20 2 - 0 ΗU
22/8/2020 Μπεισγουότερ Σίτι U20 Ρόκινγκχαμ Σίτι U20 2 - 1 NO
15/8/2020 Μπαλκάτα U20 Μπεισγουότερ Σίτι U20 0 - 3 NO
11/8/2020 Μπεισγουότερ Σίτι U20 Εκού Γιουνταλούπ U20 1 - 0 NU

Περθ U20 - Τελευταίοι Αγώνες

19/9/2020 Περθ U20 Ρόκινγκχαμ Σίτι U20 6 - 0 NO
15/9/2020 Ίνγκλγουντ Γιουν. U20 Περθ U20 3 - 4 NO
12/9/2020 Περθ U20 Μπαλκάτα U20 6 - 0 NO
5/9/2020 Περθ U20 Σορέντο U20 4 - 3 NO
29/8/2020 Εκού Γιουνταλούπ U20 Περθ U20 0 - 3 NO
22/8/2020 Περθ U20 Περθ Γκλόρι U20 1 - 1 ΙU
15/8/2020 Γκουέλουπ Κροάσια U20 Περθ U20 1 - 2 NO
11/8/2020 Περθ U20 Αρμαντέιλ U20 7 - 0 NO

Προιστορία

4/7/2020 Μπεισγουότερ Σίτι U20 Περθ U20 1 - 3 ΗO

Στοιχηματικά Δεδομένα & Προγνωστικά

Στους τελευταίους 9 από 10 αγώνες της ομάδας Περθ U20, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Πρέμιερ Λιγκ U20).
Πιθανό σημείο: Over

Η ομάδα Μπεισγουότερ Σίτι U20 νίκησε στους τελευταίους 6 αγώνες εντός έδρας στη διοργάνωση Πρέμιερ Λιγκ U20.
Πιθανό σημείο: 1 με μέση απόδοση 4.35    

Η ομάδα Περθ U20 νίκησε στους τελευταίους 4 αγώνες εκτός έδρας στη διοργάνωση Πρέμιερ Λιγκ U20.
Πιθανό σημείο: 2 με μέση απόδοση 1.55    

Στους τελευταίους 4 αγώνες της ομάδας Μπεισγουότερ Σίτι U20, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Πρέμιερ Λιγκ U20).
Πιθανό σημείο: Over

Αποδόσεις ΟΠΑΠ

1 X 2 Over Under 1X 12 X2
  - - - - - - -
Ημ. 1 Ημ. X Ημ. 2 Goal No Goal
  - - - -
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
  - - -

ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ για ΣΗΜΕΡΑ:

Φουτζιέντα - Γκάμπα Οσάκα U23 28-11-2020, 06:00
Καματάρε Σανούκι - Γκιφού 28-11-2020, 06:00
Β-Βάρεν Ναγκασάκι - Αλμπιρέξ Νιιγκάτα 28-11-2020, 07:00
Χιροσίμα - Σαπόρο 28-11-2020, 07:00
Ναγκόγια - Όιτα Τρίνιτα 28-11-2020, 07:00
Γκιονγκγού KHNP - Γκίμχαε Σίτι 28-11-2020, 07:00
Γκιράβανς Κιτ. - Φατζιάνο Οκαϊάμα 28-11-2020, 08:00
Γουχάν Ζαλ - Ταϊζού Γουάντα 28-11-2020, 08:30
Σάουθερν Ντιστρίκτ - BC Ρέιντζερς 28-11-2020, 09:00
Σαγκαμιχάρα - Γκαϊνάρε Τοτόρι 28-11-2020, 10:00
Μαλάτια Μπελεντίγιεσπορ - Μπούκασπορ 28-11-2020, 11:00
Όφσπορ - Πάγιασπορ 28-11-2020, 11:00
Τούρις Τούρνου Μαγκουρέλε - Σέπκι Σφάντου 28-11-2020, 11:00
Ρεσούρσις Καπιτάλ - Χονγκ Κονγκ Πέγκασους 28-11-2020, 11:30
Μπαλεστιέρ Κάλσα - Γκέιλανγκ 28-11-2020, 11:30
Χούγκανγκ Γιουν. - Τανγιόνγκ Παγκάρ Γιουν. 28-11-2020, 11:30
Λάιονς ΦΚ - Ολίμπικ ΦΚ 28-11-2020, 11:30
Χαλίντ Εντίπ Αντίβασπορ - Καραμάν Μπελεντίγιεσπορ 28-11-2020, 12:00
Βίσελ Κόμπε - Γκουανγκζού Εβεργκράντε 28-11-2020, 12:00
ΚΣΚ Σαν Μαρτίν - Ντουναρέα Καλαράσι 28-11-2020, 12:00
Μερβ - Κοπετντάγκ Ασγκαμπάτ 28-11-2020, 12:00
Αχάλ - Ασγκαμπάτ 28-11-2020, 12:00
Σαγκαντάμ - Ενερτζέτικ Μάρι 28-11-2020, 12:00
Άλτιν Ασίρ - Νεμπιτσί 28-11-2020, 12:00
Φάτσα Μπελεντιγιεσπόρ - Άρναβουτκοϊ Μπελεντίγεσπορ 28-11-2020, 12:00
Κιζιλκαμπόλουκσπορ - Αλεμνταγκσμπόρ 1877 28-11-2020, 12:00
Κέμερσπορ 2003 - Ντιγιαρμπεκιρσπόρ 28-11-2020, 12:00
Εντίρνεσπορ - Ντερίνσεσπορ 28-11-2020, 12:00
Νεβσεχίρ Μπελεντιγιεσπόρ - Άρτβιν Χόπασπορ 28-11-2020, 12:00
Κανκάγια - Μανίσασπορ 28-11-2020, 12:00
Αγκρι 1970 Σπορ - Γιοζγκατσπορ 28-11-2020, 12:00
Καρσαμπασπόρ - Ιτσέλ Ιντμάνιουρντου 28-11-2020, 12:00
Κατάλκα Σπορ - Αλτιντάγκ 28-11-2020, 12:00
Γιαλοβασπόρ - Έρμπασπορ 28-11-2020, 12:00
Σίζεσπορ - Οσμανίγιεσπορ 28-11-2020, 12:00
Γκόλσισπορ - Έσενλερ Εροκσπόρ 28-11-2020, 12:00
Ελαζίγκ Καρακοτσάν - Ισπάρτα 32 Σπορ 28-11-2020, 12:00
Σόμασπορ - Μπάτμαν Πέτρολσπορ 28-11-2020, 12:00
Αρχάβισπορ - Σιλέ Γιλντισπόρ 28-11-2020, 12:00
Καχτά 02 Σπορ - Σέιχανσπορ 28-11-2020, 12:00
Κουταχιασπόρ - Τεπετσίκσπορ 28-11-2020, 12:00
Ισκεντεράν - Γιόμρασπορ 28-11-2020, 12:00
Τσενγκέλκεϊ - Ντάριτσα Γκεντσλερμπιρλιγκί 28-11-2020, 12:00
Γκαζιαντέπ - Μαλάτιασπορ 28-11-2020, 12:30
Ουμρανίγιεσπορ - Μενέμενσπορ 28-11-2020, 12:30
Λόρι - Αραράτ Αρμενία 28-11-2020, 12:30
Έσμπιεργκ U19 - Χόρσενς U19 28-11-2020, 12:45
Άρντα Καρτζάλι - Μοντάνα 28-11-2020, 13:00
Ακαντέμικα Βίσεου - Πεναφιέλ 28-11-2020, 13:00
Ολίμπια Ελμπλάκ - Μπλέκιτνι Στάργκαρντ 28-11-2020, 13:00
Άρσεναλ Τούλα - Ζενίτ 28-11-2020, 13:00
Λίνγκμπι U19 - Άαρχους U19 28-11-2020, 13:00
Κοπεγχάγη U19 - Σοντερίσκε U19 28-11-2020, 13:00
Μίντιλαντ U19 - Άαλμποργκ U19 28-11-2020, 13:00
Φούλαμ U18 - Τσέλσι U18 28-11-2020, 13:00
Στόουκ U18 - Λιντς U18 28-11-2020, 13:00
Σαουθάμπτον U18 - Νόριτς U18 28-11-2020, 13:00
Άστον Βίλα U18 - Κρίσταλ Πάλας U18 28-11-2020, 13:00
Μπελσίνα Μπόμπρουισκ - Ρούκχ Μπρεστ 28-11-2020, 13:00
Ντιναμό Μινσκ - Μπάτε Μπορίσοφ 28-11-2020, 13:00
Σλάβια Μοζίρ - Ενερτζέτικ-BGU Μίνσκ 28-11-2020, 13:00
Βίτεμπσκ - Τορπέντο Ζοντίνο 28-11-2020, 13:00
Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ - ΦΚ Μινσκ 28-11-2020, 13:00
Ταλίνα Κάλεβ - Κουρεσάρε 28-11-2020, 13:00
Νάρβα Τρανς - Ταλίνα Λέγκιον 28-11-2020, 13:00
Σλουτσκ - Σμολέβιτσι 28-11-2020, 13:00
Ντιναμό Μπρεστ - Νέμαν Γκρόντνο 28-11-2020, 13:00
Ίσλοχ - Γκοροντέγια 28-11-2020, 13:00
Γκιμαράες Β' - Τιρσένσε 28-11-2020, 13:00
Κάλντας - 1 Ντε Ντεζέμπρο 28-11-2020, 13:00
Ραγιόνγκ - Σουκοτάι 28-11-2020, 13:00
Τσονμπούρι - Σινγκτάρουα 28-11-2020, 13:00
Κάσετσαρτ - Τσάινατ Χόρνμπιλ 28-11-2020, 13:00
Νονγκ Μπούα Πιτσάγια - Κονκάεν Γιουνάιτεντ 28-11-2020, 13:00
Σιντρένσε - Σακαβενένσε 28-11-2020, 13:00
Τορένσε - Σάνταρεμ 28-11-2020, 13:00
Αλ Χεντόντ - Αλ Ζαβράα 28-11-2020, 13:00
Αλ Σεμαβάχ - Αλ Καρχ 28-11-2020, 13:00
Αλ Νατζάφ - Ναφτ Μεϊσάν 28-11-2020, 13:00
Αλ Κούα Αλ Τζαβίγια - Μπαγκχντάντ 28-11-2020, 13:00
FCU Κραϊόβα - Πολιτέκνικα Τιμισοάρα 28-11-2020, 13:15
Τότεναμ U18 - Λέστερ U18 28-11-2020, 13:30
Οντένσε U17 - Σίλκεμποργκ U17 28-11-2020, 13:30
Πούσζκα Νιεπολομίσε - Στομίλ Ολστζίν 28-11-2020, 13:30
Ζαστρζέμπιε - Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιετς 28-11-2020, 13:30
ΦΚ Κόσιτσε - Ποντμπρεζόβα 28-11-2020, 13:30
Παρτιζάν Μπαρτέζοφ - Σκάλιτσα 28-11-2020, 13:30
Πούχοφ - Πόπραντ 28-11-2020, 13:30
Κομάρνο - Ντούμπνιτσα 28-11-2020, 13:30
Σουπανμπούρι - Ρατσαμπούρι 28-11-2020, 13:30
Βιτορούλ Παντούρι - Άργκες Πιτέστι 28-11-2020, 13:30
Κονκόρντια Κιάζνα - Μποτοσάνι 28-11-2020, 13:30
Φαρούλ Κονστάντα - Ακαντέμικα Κλιντσένι 28-11-2020, 13:30
Μπεϊτζίνγκ Γκουοάν - Τσενγκτού Κιανμπάο 28-11-2020, 13:35
Νιετσιέτζα - Τίσχι 71 28-11-2020, 13:40
Αλ Σάφα - Αλ Χζαζ 28-11-2020, 13:50
Τσιμπάλια - Χρβάτσκι Ντραγκοβόλιατς 28-11-2020, 13:55
Σλόμποντα Τούζλα - Ζρίνσκι Μόσταρ 28-11-2020, 14:00
Ολιμπίκ Σαράγιεβο - Τούζλα Σίτι 28-11-2020, 14:00
Γκραντίβ Βλαντάγια - Λέφσκι Τσεπίντσι 28-11-2020, 14:00
Τσάβνταρ Έτροπολ - Μπελάσιτσα Πέτριχ 28-11-2020, 14:00
Μπάνσκο - Κιουστεντίλ 28-11-2020, 14:00
Πίριν Γκότσε Ντέλτσεφ - Ομπόρσιθε 28-11-2020, 14:00
Βίχρεν - Μάρεκ 28-11-2020, 14:00
Βελμπάζντ - Σλιβνίσκι Γκερόι 28-11-2020, 14:00
Ρίλσκι Σπόρτιστ - Μπότεφ Ιχτίμαν 28-11-2020, 14:00
Περούν Κρέσνα - Πίριν Ράζλογκ 28-11-2020, 14:00
Πογκόν Σιέντλτσε - Σλασκ Βρότσλαβ ΙΙ 28-11-2020, 14:00
Χούτνικ Κρακοβίας - Μπιτόβια Μπίτοφ 28-11-2020, 14:00
Λεχ Πόζναν ΙΙ - Βίγκρι Σουβάλκι 28-11-2020, 14:00
Ρέντινγκ U18 - Μπράιτον U18 28-11-2020, 14:00
Γουέστ Μπρομ U18 - Γουέστ Χαμ U18 28-11-2020, 14:00
Σκίβε - Φρεντερίτσια 28-11-2020, 14:00
Μπρόντμπι U17 - Ράντερς Φρέια U17 28-11-2020, 14:00
Λαμπουνίστα - ΦΚ Σκόπια 28-11-2020, 14:00
Αλ Ουάτμπα - Αλ Ιτιχάντ Αλέπο 28-11-2020, 14:00
Χουτίν - Αλ Τζάις 28-11-2020, 14:00
Αλ Φουτούα - Αλ Χοργκελάχ 28-11-2020, 14:00
Αλ Σαχέλ Ταρτούς - Τζαμπάλα 28-11-2020, 14:00
Αλ Χουρίγια - Αλ Σορτά Δαμασκού 28-11-2020, 14:00
Αλ Γουαχντά Δαμασκού - Τίσριν 28-11-2020, 14:00
Αλ Ταλίγια - Αλ Καραμάχ 28-11-2020, 14:00
Σλόγκα 1934 Βίνιτσα - Οσογκόβο 28-11-2020, 14:00
Πομπέντα Τζούνιορ Πριλέπ - Κόζουβ Γκέβγκελιτζα 28-11-2020, 14:00
Κιτ-Γκόου Πέχτσεβο - Σάσα 28-11-2020, 14:00
Μπρεγκάνλικα Κράουν - Τίκβες 28-11-2020, 14:00
Όχριντ - Βλάζριμι 77 28-11-2020, 14:00
Κοράμπι - Βελέστα 28-11-2020, 14:00
Καντίνο - Βαρντάρι Φορίνο 28-11-2020, 14:00
Γκοστιβάρ - Ντρίτα Μπογκοβίντζε 28-11-2020, 14:00
Ρόσομαν 83 - Πλακόβιτσα 28-11-2020, 14:00
Ολεξάντρια - Ρουκχ Λβιβ 28-11-2020, 14:00
Καρλσρούη - Πάντερμπορν 28-11-2020, 14:00
Ρέγκενσμπουργκ - Βιρτσμπούργκερ Κίκερς 28-11-2020, 14:00
Σαντχάουζεν - Άουε 28-11-2020, 14:00
Νεφτσί Μπακού - Ζίρα 28-11-2020, 14:00
Τσιάνγκ Μάι - Σισάκετ 28-11-2020, 14:00
Κονκαέν - Αγιουτάγια Γιουνάιτεντ 28-11-2020, 14:00
Ράνονγκ Γιουν. - Κάστομς Γιουνάιτεντ 28-11-2020, 14:00
Βαρντάρ - Ακαντέμικα Πάντεφ 28-11-2020, 14:00
Λόζνιτσα - Ντινάμο Βράνιε 28-11-2020, 14:00
Μπούντουσνοστ Ντομπανόβτσι - Ζαρκόβο 28-11-2020, 14:00
Γιαγκοντίνα - Ραντνίτσκι 1923 28-11-2020, 14:00
Ντουμποτσίτσα - Ραντνίσκι Πίροτ 28-11-2020, 14:00
Ζελέζνιτσαρ Πάνκεβο - Καμπέλ 28-11-2020, 14:00
Μάτσβα Σάμπατς - Ίντιζα 28-11-2020, 14:00
Λέοπαρντς - Πόστα Ρέιντζερ 28-11-2020, 14:00
Κουμαίτ - Αλ Λίβα 28-11-2020, 14:15
Aλ Τακαντόμ - Αλ Σαντ Σαουντί 28-11-2020, 14:20
Μπράιτον - Λίβερπουλ 28-11-2020, 14:30
Μόρκαμ - Σόλιχαλ Μουρς 28-11-2020, 14:30
Ιζβόρ - Ντιμιτροβγκράντ 28-11-2020, 14:30
Τσερνομόρετς Μπούργκας - Κάρνομπατ 28-11-2020, 14:30
Γιαμπόλ 1915 - Νέσεμπαρ 28-11-2020, 14:30
Μπόρισλαβ Παρβομάι - Μαρίσα Πλόβντιβ 28-11-2020, 14:30
Νεφτοχίμικ - Σοζοπόλ 28-11-2020, 14:30
Μινιόρ Πέρνικ - Γιάντρα 2019 Γκάμπροβο 28-11-2020, 14:30
Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς - Χεμπάρ Παζάρντζικ 28-11-2020, 14:30
Καριάνα Έρντεν - Στρούμσκα Σλάβα 28-11-2020, 14:30
Ντέρμπι U18 - Μπλάκμπερν U18 28-11-2020, 14:30
Μάντσεστερ Γιουν. U18 - Νιούκαστλ U18 28-11-2020, 14:30
Οπατίγια - Κροάσια Ζμιγιαβτσί 28-11-2020, 14:30
Σολίν - Γιούνακ 28-11-2020, 14:30
Ρέντινγκ - Μπρίστολ Σίτι 28-11-2020, 14:30
Αλ Τζντάλ - Αλ Εντεσάρ 28-11-2020, 14:30
Μπίσχα - Αλ Ζούλφι 28-11-2020, 14:30
Αλ Άκντουντ - Αλ Καϊσόμα 28-11-2020, 14:30
Ζιχλάβα - Βάρνσντορφ 28-11-2020, 14:30
Βικτόρια Ζίσκοφ - Ντούκλα Πράγας 28-11-2020, 14:30
Χράντετς Κράλοβε - Προστεζόφ 28-11-2020, 14:30
Βίσεχραντ - Βλασίμ 28-11-2020, 14:30
Μας Ταμπόρσκο - Λίσεν 28-11-2020, 14:30
Κρουντίμ - Μπλάνσκο 28-11-2020, 14:30
Ούστι Ναντ Λαμπέμ - Φότμπαλ Τρίνεκ 28-11-2020, 14:30
Αλ Αίν Αλ Αταουίλα - Αλ Ραέντ 28-11-2020, 14:35
Γουλβς U18 - Μίντλεσμπρο U18 28-11-2020, 15:00
Χάλεσερ - Βικτόρια Κολωνίας 28-11-2020, 15:00
Σβικάου - Μαγδεμβούργο 28-11-2020, 15:00
Χάνσα Ροστόκ - Μπάγερν Μονάχου Β’ 28-11-2020, 15:00
Ουντερχάκινγκ - Βέχεν 28-11-2020, 15:00
Μόναχο 1860 - Τουργκουτσού Μούνχεν 28-11-2020, 15:00
Λούμπεκ - Βάλντχοφ Μανχάιμ 28-11-2020, 15:00
Χιμπέρνιανς - Σίρενς 28-11-2020, 15:00
Μπιρκιρκάρα - Γκούτζα Γιουνάιτεντ 28-11-2020, 15:00
Όμβεργκ - Μπονέρ 28-11-2020, 15:00
Γκλάντμπαχ ΙΙ - Φορτούνα Κολωνίας 28-11-2020, 15:00
Σάλκε ΙΙ - Λίπσταντ 28-11-2020, 15:00
Ομπερχάουζεν - Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ 28-11-2020, 15:00
Ροντινγκχάουζεν - Ροτ Βάις Άλεν 28-11-2020, 15:00
Πρόισεν Μούνστερ - Βέγκμπεργκ-Μπεκ 28-11-2020, 15:00
Κολωνία ΙΙ - Σπορτφρούντε Λόττε 28-11-2020, 15:00
Βουπερτάλερ - Βίντενμπρουκ 28-11-2020, 15:00
Κόγκε - Έσμπιεργκ 28-11-2020, 15:00
Μίντιλαντ U17 - Άαλμποργκ U17 28-11-2020, 15:00
Έσμπιεργκ U17 - Χόρσενς U17 28-11-2020, 15:00
Κοπεγχάγη U17 - Σοντερίσκε U17 28-11-2020, 15:00
Σεντ Τζόρτζις - Φγκούρα Γιουνάιτεντ 28-11-2020, 15:00
Ζίλινα - Ποχρόνιε 28-11-2020, 15:00
Ρουζομπερόκ - Νίτρα 28-11-2020, 15:00
Ζλάτε Μοράφτσε - Ζέμπλιν Μιχαλόβτσε 28-11-2020, 15:00
Λίβερπουλ U23 - Μάντσεστερ Σίτι U23 28-11-2020, 15:00
Καρλσκρόνα - Τβάκερς 28-11-2020, 15:00
Λίνκοπινγκ Σίτι - Ούτσικτενς 28-11-2020, 15:00
Εσκιλσμίνε - Τορνς 28-11-2020, 15:00
Σκόβντε - Τρολχάταν 28-11-2020, 15:00
Κβίντινγκ - Όσκαρσαμνς ΑΪΚ 28-11-2020, 15:00
Καριομπάνγκι Σάρκς - Γουαζίτο 28-11-2020, 15:00
Λούντς - Λίντομε 28-11-2020, 15:00
Λαντσκρόνα - Μοτάλα 28-11-2020, 15:00
Βάρναμο - Ασιρίσκα Τουραμπντίν 28-11-2020, 15:00
Τζίλιγχαμ - Έξετερ 28-11-2020, 15:00
Πορτ Βέιλ - Λέιτον Όριεντ 28-11-2020, 15:00
Γιοκοχάμα Μαρίνος - Σανγκάη ΣΙΠΓ 28-11-2020, 15:00
Πρίμπραμ - Μλάντα Μπόλεσλαβ 28-11-2020, 15:00
Γιβάσκιλα (Γ) - ΒΙΦΚ (Γ) 28-11-2020, 15:00
Σέντρο Ατλέτικο Φένιξ - Ντεπορτίβο Μαλντονάντο 28-11-2020, 15:00
Γιάνγκ Γκριν Ίγκλς - Κάμπβε Ουόριορς 28-11-2020, 15:00
Ενκβάζι - Πρίζον Λέοπαρντς 28-11-2020, 15:00
Λουσάκα Ντιναμός - Ζανάκο 28-11-2020, 15:00
Βάστρα Φρολούντα - Ατβίνταμπεργκ 28-11-2020, 15:00
Μπαντάρι - Ζου Κέριτσο 28-11-2020, 15:00
Τούσκερ - Γκορ Μαχία 28-11-2020, 15:00
Νιούπορτ Κάουντι - Σάλφορντ Σίτι 28-11-2020, 15:00
Αλ Σαλιμπικαέτ - Αλ Σαμπάμπ 28-11-2020, 15:00
Έλτσε - Κάντιθ 28-11-2020, 15:00
Μακάμπι Πετάχ Τίκβα - Χάποελ Χαντέρα 28-11-2020, 15:00
Μπασακσεχίρ - Ντενίζλισπορ 28-11-2020, 15:00
UCV - Ακαντέμια Ρέι 28-11-2020, 15:00
Γιαράκουι - Ανγκοστούρα 28-11-2020, 15:00
Ρόντα - Εξέλσιορ 28-11-2020, 15:00
Έμπολι - Βιτσέντζα 28-11-2020, 15:00
Πίζα - Τσιταντέλα 28-11-2020, 15:00
Πεσκάρα - Πορντενόνε 28-11-2020, 15:00
Βενέτσια - Άσκολι 28-11-2020, 15:00
Μπρέσια - Φροζινόνε 28-11-2020, 15:00
Ακισασπόρ - Ανκαρασπόρ 28-11-2020, 15:00
Ιστανμπουλσπόρ - Γκιρέσουνσπορ 28-11-2020, 15:00
Πολκόβιτσε - ΚΚΣ 1925 Κάλις 28-11-2020, 15:15
ΝΣ Μούρα - Κόπερ 28-11-2020, 15:15
Ναφτ Αλ Ουασάτ - Ερμπίλ 28-11-2020, 15:15
Βάκερ Ίνσμπρουκ - Ραπίντ Βιέννης ΙΙ 28-11-2020, 15:30
Βόρβαρτς Στειρ - ΦΚ Γιούνιορς 28-11-2020, 15:30
Κόναχς Κουέι Νόμαντς - Μπάρι Τάουν 28-11-2020, 15:30
Χίμκι - Κρασνοντάρ 28-11-2020, 15:30
Λίνγκμπι U17 - Άαρχους U17 28-11-2020, 15:30
Φρι Στέιτ Σταρς - Ουθονγκάθι 28-11-2020, 15:30
Άφρικαν Ολ Σταρς - Ρίαλ Κινγκς 28-11-2020, 15:30
TS Σπόρτινγκ - Κέιπ Ουμόγια Γιουν. 28-11-2020, 15:30
Ορλάντο Πάιρετς - Μπαρόκα 28-11-2020, 15:30
ΤS Γκάλαξι - Λαμοντβίλ Γκόλντεν Άροους 28-11-2020, 15:30
Μάγκρα - Άσο Σχλεφ 28-11-2020, 15:30
Ολιμπίκ Μεντέα - Σαούρα 28-11-2020, 15:30
Κισβάρντα - Μπουνταφόκι 28-11-2020, 15:45
Κόντρου Λοζόβα - Σερίφ Τιρασπόλ 28-11-2020, 16:00
Βελέζ Μόσταρ - Σαράγιεβο 28-11-2020, 16:00
Ντόντομα Τζίτζι - Ιχέφου 28-11-2020, 16:00
Εμπέγια Σίτι - Εμτιμπουά Σούγκαρ 28-11-2020, 16:00
Γιανγκ Άφρικανς - JKT Τανζανία 28-11-2020, 16:00
Σασουόλο - Ίντερ 28-11-2020, 16:00
Βαραζντίν - Ίστρα 1961 28-11-2020, 16:00
Ανόρθωση - Ένωσις Ν. Παραλιμνίου 28-11-2020, 16:00
Ντέγκερφορς - Σούντσβαλ 28-11-2020, 16:00
Γκάις - Ακρόπολις 28-11-2020, 16:00
Έστερ - Λιουνγκσκίλε 28-11-2020, 16:00
Γιόνσεπινγκ - Τρέλεμποργκ 28-11-2020, 16:00
Ουμέα - Βαστέρας ΦΚ 28-11-2020, 16:00
Χάλμσταντ - Έργκριτε 28-11-2020, 16:00
Μάντσεστερ Σίτι U18 - Σάντερλαντ U18 28-11-2020, 16:00
Σταλ Μίελετς - Γιαγκελόνια 28-11-2020, 16:00
Γκρενόμπλ - Παρί 28-11-2020, 16:00
Τουλούζ - Νιόρ 28-11-2020, 16:00
Σχρόμπρι Γκλογκόβ - Σαντέτσια 28-11-2020, 16:00
Ουλενσάκερ Κίζα - Σογκντάλ 28-11-2020, 16:00
Τρόμσο - Ρανχάιμ 28-11-2020, 16:00
Κφουμ Όσλο - Οϊγκάρντεν 28-11-2020, 16:00
Μπενγκαλούρου - Χαϊντεραμπάντ 28-11-2020, 16:00
Βέιλ Οφ Λίθεν - Σίβιλ Σέρβις Στρόλερς 28-11-2020, 16:00
Μπίσκρα - JSM Σκίκντα 28-11-2020, 16:00
Περγκολετέσε 1932 - Ρενάτε 28-11-2020, 16:00
Βιμπονέσε - Τερνάνα 28-11-2020, 16:00
Αλ Βιχντάντ - Μάαν 28-11-2020, 16:00
Χιλή (Γ) - Ζάμπια (Γ) 28-11-2020, 16:00
Δε Νιού Σεντς - Αμπερίστγουιθ Τάουν 28-11-2020, 16:30
Φλιντ Τάουν Γιουνάιτεντ - Κάρντιφ Μετροπόλιταν 28-11-2020, 16:30
Κέρναρφον Τάουν - Χαβερφόρντγουεστ 28-11-2020, 16:30
Ουνιόν Βερολίνου - Άιντραχτ Φρανκφούρτης 28-11-2020, 16:30
Άουγκσμπουργκ - Φράιμπουργκ 28-11-2020, 16:30
Λειψία - Αρμίνια Μπίλεφελντ 28-11-2020, 16:30
Ντόρτμουντ - Κολωνία 28-11-2020, 16:30
Στουτγκάρδη - Μπάγερν Μονάχου 28-11-2020, 16:30
Νόρτζελαντ U17 - Βέιλε U17 28-11-2020, 16:30
Σίμπα Κολγουέζι - JSK 28-11-2020, 16:30
Αμορεμπιέτα - Ρεάλ Ουνιόν  28-11-2020, 16:45
Μάντσεστερ Σίτι - Μπέρνλι 28-11-2020, 17:00
Τέλφορντ - Γκίσλεϊ 28-11-2020, 17:00
Έλγκιν - Κάουντενμπιθ 28-11-2020, 17:00
Κουίνς Παρκ - Στενχάουσμιουρ 28-11-2020, 17:00
Μπρέχιν - Στρανράερ 28-11-2020, 17:00
Άλμπιον Ρόβερς - Στέρλινγκ Άλμπιον 28-11-2020, 17:00
Αννάν Αθλέτικ - Έντινμπουργκ Σίτι 28-11-2020, 17:00
Μπράντφορντ - Όλνταμ 28-11-2020, 17:00
Χάρογκεϊτ Τάουν - Μπλάκπουλ 28-11-2020, 17:00
Τσέλτεναμ - Κρου 28-11-2020, 17:00
Κόβα Πιεντάντε - Φεϊρένσε 28-11-2020, 17:00
Πόρτσμουθ - Κινγκς Λιν 28-11-2020, 17:00
Πλίμουθ - Λίνκολν Σίτι 28-11-2020, 17:00
Μαρίτιμο Β - Παρέντες 28-11-2020, 17:00
Ίπσουιτς - Τσάρλτον 28-11-2020, 17:00
Αλόα Αθλέτικ - Χαρτς 28-11-2020, 17:00
Μάδεργουελ - Σεντ Τζόνστον 28-11-2020, 17:00
Αρμπρόουθ - Ντανφέρμλιν 28-11-2020, 17:00
Χιμπέρνιαν - Νταντί 28-11-2020, 17:00
Λίβινγκστον - ΕΪΡ Γιουνάιτεντ 28-11-2020, 17:00
Ολίμπια Γκρούντζιαντζ - Γκαρπάρνια Κρακοβίας 28-11-2020, 17:00
Κάμπερλνοντ Κολτς - Καλεντόνιαν Μπρέιβς 28-11-2020, 17:00
Στέρλινγκ Γιουνιβέρσιτι - Ιστ Στέρλινγκ 28-11-2020, 17:00
Γκαλά Φέριντεν - Κέλτι Χαρτς 28-11-2020, 17:00
Γκρέτνα 2008 - Μπέργουικ 28-11-2020, 17:00
Σπάρτανς - Ντέλμπιτι Σταρ 28-11-2020, 17:00
Μπόνιρινγκ Ροσέ - Ιστ Κίλμπράιντ 28-11-2020, 17:00
Έντινμπουργκ Γιουνιβέρσιτι - BSC Γκλάσκοου 28-11-2020, 17:00
Φάιλντ - Μπόστον Γιουν. 28-11-2020, 17:00
Τσέστερ - Γκέιτσχεντ 28-11-2020, 17:00
Χέρεφορντ - Κέτερινγκ 28-11-2020, 17:00
Γκλούτσεστερ - Φάρσλεϊ Σέλτικ 28-11-2020, 17:00
Κιντερμίνστερ - Κέρσον 28-11-2020, 17:00
Λέμινγκτον - Γιορκ 28-11-2020, 17:00
Σπενιμόρ Τάουν - Μπράντφορντ Παρκ Άβενιου 28-11-2020, 17:00
Γιουρόπα Πόιντ - Μπόκα Τζούνιορς Γιβραλτάρ 28-11-2020, 17:00
Μπιλερικάι - Χάμπτον & Ρίτσμοντ 28-11-2020, 17:00
Τόνμπριτζ Έιντζελς - Χέμελ Χέμπστεντ 28-11-2020, 17:00
Τσίπενχαμ Τάουν - Κονκόρντ Ρέιντζερς 28-11-2020, 17:00
Ντόλγουιτς Χάμλετ - Μεϊντστόουν Γιουν. 28-11-2020, 17:00
Ίστμπουρν Μπόρο - Σεντ Άλμπανς 28-11-2020, 17:00
Χούνγκερφορντ Τάουν - Ντάρτφορντ 28-11-2020, 17:00
Μπόλτον - Σάουθεντ 28-11-2020, 17:00
Μόντζα - Ρετζίνα 1914 28-11-2020, 17:00
Μπρόμλεϊ - Ρέξαμ 28-11-2020, 17:00
Σάτον Γιουνάιτεντ - Χάλιφαξ 28-11-2020, 17:00
Βίκινγκ - Σταρτ 28-11-2020, 17:00
Γκλέντοραν - Ντάνγκανον 28-11-2020, 17:00
Γκλέναβον - Κρουσέιντερς 28-11-2020, 17:00
Κολερέιν - Λάρνε 28-11-2020, 17:00
Κλίφτονβιλ - Πορταντάουν 28-11-2020, 17:00
Σέφιλντ Γουένσντεϊ - Στόουκ 28-11-2020, 17:00
Όλτρινχαμ - Μεϊντενχέντ Γιουνάιτεντ 28-11-2020, 17:00
Μπλάκμπερν - Μπάρνσλεϊ 28-11-2020, 17:00
Μπέρμιγχαμ - Μίλγουολ 28-11-2020, 17:00
Ρόδεραμ - Μπόρνμουθ 28-11-2020, 17:00
Νόριτς - Κόβεντρι 28-11-2020, 17:00
Χάντερσφιλντ - Μίντλεσμπρο 28-11-2020, 17:00
Ντέρμπι - Γουίκομ 28-11-2020, 17:00
Γουέιμουθ - Τσέστερφιλντ 28-11-2020, 17:00
Γουότφορντ - Πρέστον 28-11-2020, 17:00
Κάρντιφ - Λούτον 28-11-2020, 17:00
Σαμπαντέλ - Φουενλαμπράδα 28-11-2020, 17:00
Λίμπερτι Προφέσιοναλς - Ιλέβεν Γουόντερς 28-11-2020, 17:00
Ερντριόνιανς - Κόουβ Ρέιντζερς 28-11-2020, 17:00
Πίτερχεντ - Φόρφαρ 28-11-2020, 17:00
Μοντρόουζ - Πάρτικ Θιστλ 28-11-2020, 17:00
Ιστ Φάιφ - Κλάιντ 28-11-2020, 17:00
Ντιναμό Κιέβου - Βόρσκλα Πολτάβα 28-11-2020, 17:00
Μίντιλαντ - Άαλμποργκ 28-11-2020, 17:00
USM Αλγέρι - Σετίφ 28-11-2020, 17:00
Όξφορντ Γιουνάιτεντ - Σουίντον Τάουν 28-11-2020, 17:00
Σλοβάτσκο - Οπάβα 28-11-2020, 17:00
Κάρβινα - Ζλιν 28-11-2020, 17:00
Αλαβές Β' - Λιόα 28-11-2020, 17:00
Νουμάνθια - Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β 28-11-2020, 17:00
Οσασούνα Β' - Ιθάρα 28-11-2020, 17:00
Φορτ Γουίλιαμ - Στράθπι Θίστλ 28-11-2020, 17:00
Ντεβερονβέιλ - Μπρόρα Ρέιντζερς 28-11-2020, 17:00
Νερν Κάουντι - Κλασνακούντιν 28-11-2020, 17:00
Ρόουθς - Χαντλί 28-11-2020, 17:00
Ινβερούρι Λόκο Γουόρκς - Κιθ 28-11-2020, 17:00
Λοσιμάουθ - Φράσερμπρο 28-11-2020, 17:00
Τέριφ Γιουνάιτεντ - Φορμαντίν Γιουνάιτεντ 28-11-2020, 17:00
Βίκ Ακάντεμι - Mπάκι Θιστλ 28-11-2020, 17:00
ΑΕΛ - Ατρόμητος 28-11-2020, 17:15
Βαλένθια - Ατλέτικο Μαδρίτης 28-11-2020, 17:15
Σιντ Τρούιντεν - Βάασλαντ Μπέβερεν 28-11-2020, 17:15
Σπαρτάκ Τρνάβα - Ντουνάισκα Στρέντα 28-11-2020, 17:15
Χάποελ Μπνέι Σαχνίν - Ασντόντ 28-11-2020, 17:20
Αλ Φεχαχίλ - Αλ Αράμπι Κουβέιτ 28-11-2020, 17:30
Ντόρντρεχτ - Άγιαξ Β' 28-11-2020, 17:30
Ναφτ Αλ Τζιανούμπ - Αλ Μινάα 28-11-2020, 17:30
Μαμελόντι Σαντάουνς - Στέλενμπος 28-11-2020, 18:00
Ανεσί - Κεβιγί 28-11-2020, 18:00
Λοκομοτίβ Πλόβντιβ - Μπότεφ Πλόβντιβ 28-11-2020, 18:00
Κομποστέλα - Ποντεβέδρα 28-11-2020, 18:00
Σιλούλ Πιάτρα Νεμτ - Πετρολούλ Πλοέστι 28-11-2020, 18:00
Ντεπορτίβο Γιακουαμπάμπα - Κούσκο 28-11-2020, 18:00
Μπάνια Λούκα - Σιρόκι Μπρίγιεγκ 28-11-2020, 18:00
Στουρμ Γκρατς - Σβαρόφσκι Βάτενς 28-11-2020, 18:00
Σεντ Πόλτεν - Σάλτσμπουργκ 28-11-2020, 18:00
Αντμίρα Βάκερ - Χάρτμπεργκ 28-11-2020, 18:00
Ροστόφ - Ντιναμό Μόσχας 28-11-2020, 18:00
Αχμάτ Γκρόζνι - Λοκομοτίβ Μόσχας 28-11-2020, 18:00
Μαρσέιγ - Ναντ 28-11-2020, 18:00
Ρίζεσπορ - Γαλατασαράι 28-11-2020, 18:00
Φέχερβαρ - Ζαλαεγκερζέγκ 28-11-2020, 18:00
Αλτάι - Μπούρσασπορ 28-11-2020, 18:00
Φλόρα Ταλίν ΙΙ - Ταμέκα Τάρτου ΙΙ 28-11-2020, 18:00
ΗΝΚ Γκόριτσα - Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ 28-11-2020, 18:05
Μάριμπορ - Ταμπόρ 28-11-2020, 18:15
Νέα Σαλαμίνα - ΑΠΟΕΛ 28-11-2020, 18:30
Ποντμπεσκίτζιε - Σλασκ Βρότσλαβ 28-11-2020, 18:30
Αλ Χουσείν ΣΚ - Αλ Φαϊσάλι Αμμάν 28-11-2020, 18:30
Αλ Χιλάλ - Αλ Νασρ Ριάντ 28-11-2020, 18:45
Κουμπάν Ιμπέριαλ - Ντεπορτίβο Μαλακατέκο 28-11-2020, 19:00
Μπενεβέντο - Γιουβέντους 28-11-2020, 19:00
Σοκόλ Οστρόντα - Χονισάνσκα Σόζνιτσε 28-11-2020, 19:00
Μπραν - Αάλεσουντ 28-11-2020, 19:00
Κορόνα Κίελτσε - Ρεζόβια 28-11-2020, 19:00
Σολέ - Ρεντ Σταρ 93 28-11-2020, 19:00
Σαν Φερνάντο - Αλγκεθίρας 28-11-2020, 19:00
Σανταντέρ - Μπαρακάλντο 28-11-2020, 19:00
Σεντ Μίρεν - Αμπερντίν 28-11-2020, 19:15
Βαντούζ - Σιόν 28-11-2020, 19:15
Σλιέμα - Λίχα Αθλέτικ 28-11-2020, 19:15
Γκζίρα Γιουνάιτεντ - Σάντα Λουτσία 28-11-2020, 19:15
Ράγιο Βαγιεκάνο - Καρταγένα 28-11-2020, 19:15
Τουν - Κιάσο 28-11-2020, 19:15
Σεντ Άντρεους - Μάρσα ΦΚ 28-11-2020, 19:15
Μονς Κάλπε - Λίνκολν Ρεντ Ίμπς 28-11-2020, 19:30
Έβερτον - Λιντς 28-11-2020, 19:30
Πιτέρμπορο - Τσόρλι 28-11-2020, 19:30
Άρης - Ολυμπιακός 28-11-2020, 19:30
Ουέσκα - Σεβίλλη 28-11-2020, 19:30
Γκλάντμπαχ - Σάλκε 28-11-2020, 19:30
Γουορενπόιντ Τάουν - Λίνφιλντ 28-11-2020, 19:30
Ντνίπρο-1 - Σαχτάρ Ντόνετσκ 28-11-2020, 19:30
Σερκλ Μπριζ - Γκενκ 28-11-2020, 19:30
Σέσκε Μπουντεζόβις - Βικτόρια Πλζεν 28-11-2020, 19:30
Έμεν - Άγιαξ 28-11-2020, 19:45
Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Χάποελ Τελ Αβίβ 28-11-2020, 19:50
Τολέντο Εσπόρτε Κλουμπ - Πορτουγκέσα RJ 28-11-2020, 20:00
Φεροβιάρια - Νασιονάλ ΠΡ 28-11-2020, 20:00
Καμποφριένσε - ΦΚ Κασκαβέλ 28-11-2020, 20:00
Μπανγκού - Μιρασόλ 28-11-2020, 20:00
Σάο Λουίζ - Ατλέτικο Τουμπαράο 28-11-2020, 20:00
Νοβοριζοντίνο - Τζόινβιλ 28-11-2020, 20:00
Μαρσίλιο Ντίας - Εσπόρτε Κλαμπ Πελότας 28-11-2020, 20:00
Κάσιας - Σάο Καετάνο 28-11-2020, 20:00
Κλαμπ Κανονέρος Μαρίνα - Αζόρες Ντε Ιντάλγκο 28-11-2020, 20:00
Σάντα Κλάρα - Πόρτο 28-11-2020, 20:00
Μπρούσκε - Βόλτα Ρεντόντα 28-11-2020, 20:00
Σάο Ζοζέ - Κρισιούμα 28-11-2020, 20:00
Σοσό - Χάβρη 28-11-2020, 20:00
Ροντέζ - Γκινγκάμπ 28-11-2020, 20:00
Δουνκέρκη - Πο 28-11-2020, 20:00
Τρουά - Αμιάν 28-11-2020, 20:00
Αζαξιό - Σαμπλί 28-11-2020, 20:00
Οσέρ - Βαλενσιέν 28-11-2020, 20:00
Καέν - Σατορού 28-11-2020, 20:00
Κλερμόν - Νανσί 28-11-2020, 20:00
Ραντόμιακ Ράντομ - Μπελτσάτοφ 28-11-2020, 20:10
Αμαζούλου - Κέιπ Τάουν Σίτι 28-11-2020, 20:15
Φερεντσβάρος - ΜΤΚ Βουδαπέστης 28-11-2020, 20:30
Ντιναμό Βουκουρεστίου - Βιτορούλ Κονστάντσα 28-11-2020, 20:45
Γκοϊάνια - Ρεάλ Νοροέστε 28-11-2020, 21:00
Οπεράριο VG - Απαρεσιντένσε 28-11-2020, 21:00
Βιτόρια ΕΣ - Γκοϊανέσια 28-11-2020, 21:00
Αγκούια Νέγκρα - Ουνιάο Ροντονόπολις 28-11-2020, 21:00
Σάο Ραϊμούντο - Άλτος 28-11-2020, 21:00
Σάντος ΑΠ - Σοσιεδάδ Εσπ. Γιουβεντούδε 28-11-2020, 21:00
Λοντρίνα - Τομπένσε 28-11-2020, 21:00
Μπόα Εσπόρτε - Σάο Μπέντο 28-11-2020, 21:00
Ιτουάνο - Ιπιράνγκα RS 28-11-2020, 21:00
CS Αλαγκοάνα - Πόντε Πρέτα 28-11-2020, 21:00
Ντεν Χάαγκ - Χέρενφεν 28-11-2020, 21:00
Βίσλα Κρακοβίας - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν 28-11-2020, 21:00
Μότο Κλούμπε - Μπάρε 28-11-2020, 21:00
Βιλχενένσε - Μπραγκαντίνο-ΠΑ 28-11-2020, 21:00
Ιντεπεντιέντε-ΠΑ - Ρίο Μπράνκο 28-11-2020, 21:00
Φαστ Κλούμπε - Γκάλβεζ 28-11-2020, 21:00
Ρίβερ Ατλέτικο Κλούμπε - Σινόπ 28-11-2020, 21:00
Βίκινγκουρ Γκότα - Β36 Τόρσχαβν 28-11-2020, 21:00
Στόρμερς Σαν Λορέντζο - Εμπρ. Μινέρα Χουανούνι 28-11-2020, 21:00
Σασασίπας Τσικουιμούλα - Χελαζού 28-11-2020, 21:05
Φαουντεϊσιόν Αϊφί - Γιανέρος Γκουαράνε 28-11-2020, 21:30
Σερβέτ - Λουκέρνη 28-11-2020, 21:30
Μιράντες - Καστεγιόν 28-11-2020, 21:30
Κοτσαμπάμπα - Τσάκο Πετρολέρο 28-11-2020, 21:30
Ντεπορτίβο Φάτικ - Τικουιπάγια 28-11-2020, 21:30
Ορούρο Ρόγιαλ - CA Ροσάριο Σέντραλ 28-11-2020, 21:30
Βάκα Ντίεζ - Μάρισκαλ Σούκρε 28-11-2020, 21:30
Τόρε Φουέρτε - Ντεπορτίβο Κιβόν 28-11-2020, 21:30
Αταλάντα - Βερόνα 28-11-2020, 21:45
Λιρς Κεμπενζονέν - Βέστερλο 28-11-2020, 21:45
Μουσκρόν - Κλαμπ Μπριζ 28-11-2020, 21:45
Ιμολέζε - Αρέτσο 28-11-2020, 21:45
Ιντεπεντιέντε ντε λα Τσορέρα - Ατλέτικο Τσιρικούι 28-11-2020, 22:00
Γουέστ Μπρομ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ 28-11-2020, 22:00
Ρεάλ Μαδρίτης - Αλαβές 28-11-2020, 22:00
Παρί Σεν Ζερμέν - Μπορντό 28-11-2020, 22:00
Φένλο - Τσβόλε 28-11-2020, 22:00
Τρέζε - Βίλα Νόβα 28-11-2020, 22:00
Παλμέιρας - Ατλέτικο Παραναένσε 28-11-2020, 22:00
Κομερθιάλ MS - Οπεράριο MS 28-11-2020, 22:00
Σάντος - Σπορτ Ρεσίφε 28-11-2020, 22:00
Ντανούμπιο - Πενιαρόλ 28-11-2020, 22:00
Ρασίνγκ Κλουμπ - Ούνιον Σάντα Φε 28-11-2020, 22:10
Σανταμαρίνα - Κίλμες 28-11-2020, 22:10
Κλαμπ Αλμάγκρο - Χιμνάσια Χουχούι 28-11-2020, 22:10
Μπαράκας Σέντραλ - Ιντεπ. Ριβαντάβια 28-11-2020, 22:10
Ντεφενσ. Ντε Μπελγκράνο - Χιμνάσια Μεντόζα 28-11-2020, 22:10
Κλαμπ Ατλέτικο Ατλάντα - Κλουμπ Ατλ. Πλατένσε 28-11-2020, 22:10
Κλαμπ Ατλέτικο Εστουντιάντες - Αγκροπεκουάριο 28-11-2020, 22:10
Μπράουν ντε Αντρόγκε - Ολ Μπόις 28-11-2020, 22:10
Σπορτ Χουανκάγιο - Αλιάνσα Λίμα 28-11-2020, 22:30
Ατλέτικο Γκράου - Αλιάνζα Ουνιβερσιντάντ 28-11-2020, 22:30
Κάρλος Στέιν - UΤC Καχαμάρκα 28-11-2020, 22:30
Σπόρτινγκ Κριστάλ - Ακαντέμια Καντολάο 28-11-2020, 22:30
Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Μορεϊρένσε 28-11-2020, 22:30
Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο - Ντεπορτίβο Κουένσα 28-11-2020, 22:30
Αγκουίλα - Αλιάνζα Σαν Σαλβαδόρ 28-11-2020, 23:00
Ατλέτικο Βενεζουέλας - Γιαρακουγιάνος 28-11-2020, 23:00
Φεροβιάριο - Ιμπερατρίζ 28-11-2020, 23:00
Περέζ Ζέλεντον - Καρταχίνες 28-11-2020, 23:00
Γκρέσια - Ντεπορτίβο Σαπρίσα 28-11-2020, 23:00
Ζικαράλ Σέρκομπα - Ερεντιάνο 28-11-2020, 23:00
Γουαδαλούπε - Ντεπορτ. Σαν Κάρλος 28-11-2020, 23:00
Αλαχουελένσε - Λιμόν 28-11-2020, 23:00
Ατλέτικο Ακρεάνο - Ζι-Παράνα 28-11-2020, 23:00
Σπόρτινγκ Σαν Χοσέ - Σάντος Ντε Γκουαπίλες 28-11-2020, 23:00
Ντεπορτίβο Ολίμπια - Ονδούρα Προγκρέσο 28-11-2020, 23:00
Βίντα - Ρεάλ Ντε Μίνας 28-11-2020, 23:00
Μάραθον - CD Ρεάλ Σοσιεδάδ 28-11-2020, 23:00
Ρεάλ Εσπάνα - Μοτάγκουα 28-11-2020, 23:00
Πλατένσε - Λόμπος UPNFM 28-11-2020, 23:00
Βιτόρια Μπαΐα - Κλαμπ Ρεγκάτας 28-11-2020, 23:30
Σαρμιέντο Τζουνίν - Βίγια Νταλμίν 29-11-2020, 00:00
Γκαβιλάνες Ματαμόρος - Ουνιβ. Αυτ. Ζακατέκας 29-11-2020, 00:00
Σαν Φραντσίσκο ΦΚ - Αράμπε Γιούνιντο 29-11-2020, 00:00
Ολίμπια Ασουνσιόν - Ρίβερ Πλέιτ Ασουνσιόν 29-11-2020, 00:00
Μανάους - Ρέμο 29-11-2020, 00:00
Μπαΐα - Σάο Πάουλο 29-11-2020, 00:00
Ινστιτούτο Κόρδοβα - Τσακαρίτα Τζούνιορς 29-11-2020, 00:10
Μίτρε Σαντιάγκο Εστέρο - Μπελγράνο 29-11-2020, 00:10
Ατένας - Σερίτο 29-11-2020, 00:15
Κολόν Σάντα Φε - Ιντεπεντιέντε 29-11-2020, 00:20
Ντεπορτίβο Κάλι - Λα Εκιδάδ 29-11-2020, 00:30
Σάντα Τέκλα - Μουνισιπάλ Λιμένο 29-11-2020, 01:00
Ντελφίν - Ιντεπεντ. Ντελ Βάλε 29-11-2020, 01:00
Αλβαράντο - Γκιγιέρμο Μπράουν 29-11-2020, 01:30
Χόρχε Βίλστερμαν - Ρόγιαλ Παρί 29-11-2020, 01:30
Ρεάλ Τομαγιάπο - Φανθέσα 29-11-2020, 01:30
Ταούρο - Σπόρτινγκ Σαν Μιγκελίτο 29-11-2020, 02:00
Γκουαρανί Καμπίνας - Σαπεκοένσε 29-11-2020, 02:00
Ζουβεντούδε - Ναούτικο 29-11-2020, 02:00
Ατλέτικο Γκοϊανιένσε - Ιντερνασιονάλ 29-11-2020, 02:00
Λιμπερτάδ - 12 Ντε Οκτούμπρε 29-11-2020, 02:15
Ράμπλα Τζούνιορς - Γιουβεντούτ 29-11-2020, 02:30
Ροζάριο Σέντραλ - Ρίβερ Πλέιτ 29-11-2020, 02:30
Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα - Εστουντιάντες Μέριντα 29-11-2020, 03:00
Όκλαντ Σίτι - Χοκς Μπέι Γιουν 29-11-2020, 03:00
Ατλέτικο Νασιονάλ - Αμέρικα Ντε Κάλι 29-11-2020, 03:00
Λεόν - Πουέμπλα 29-11-2020, 03:00
Ελ Νασιονάλ - Γκουαγιακίλ Σίτι 29-11-2020, 03:30
Καντερμπέρι Γιουνάιτεντ - Γουόντερερς ΣΚ 29-11-2020, 05:00
Κλαμπ Αμέρικα - Γουαδαλαχάρα Τσίβας 29-11-2020, 05:06
Ριούκιου - Τόκιο Βέρντι 29-11-2020, 06:00
Φουκουσίμα Γιουν. - Νουμάζου 29-11-2020, 06:00
Γκρούλα Μοριόκα - Καγκοσίμα 29-11-2020, 06:00
Βανράουρε - Γιοκοχάμα SSC 29-11-2020, 06:00
Τεγκαβατζάρο Μιγιαζάκι - Ιβάκι 29-11-2020, 06:00
Τόκιο Μουσασίνο - Ματσούε Σίτι 29-11-2020, 06:00
Βέρσπα Όιτα - Οσάκα 29-11-2020, 06:00
Χόντα Λοκ - Ρέινμιρ Αομόρι 29-11-2020, 06:00
Σόνι Σεντάι - Σουζούκα Ανλίμιτιντ 29-11-2020, 06:00
Χόντα - Μαρουγιάσου Οκαζάκι 29-11-2020, 06:00
Βεέρτιεν Μίε - Κότσι Γιουνάιτεντ 29-11-2020, 06:00
Νάρα Κλαμπ - Μπιουάκο Σίγκα 29-11-2020, 06:00
Ματσουμότο Γιαμάγκα - Κιότο Σανγκά 29-11-2020, 07:00
Ζβάιγκεν Καναζάβα - Τοκουσίμα Βόρτις 29-11-2020, 07:00
Σίμπα Ισιχάρα Γιουνάιτεντ - Τζούμπιλο Ιβάτα 29-11-2020, 07:00
Εχίμε - Μίτο Χόλιχοκ 29-11-2020, 07:00
Φουκουόκα - Ομίγια 29-11-2020, 07:00
Ναγκάνο Παρσίρο - Ιμαμπάρι 29-11-2020, 07:00
Κάταλερ Τογιάμα - Σερέσο Όσακα U23 29-11-2020, 07:00
Σιμίζου - Σόναν Μπελμάρε 29-11-2020, 07:00
Γούφου Τάι Πο - Σαμ Σούι Πο Σα 29-11-2020, 07:30
Μετρό Γκάλερι - Νορθ Ντίστρικτ 29-11-2020, 07:30
Σαν Μάρτιν Τουκουμάν - Τίγκρε 29-11-2020, 14:00
Ίντερ Κλαμπ Ντ' Εσκάλντες - Σαντ Τζούλια 29-11-2020, 15:00
Γκαβοράνο - Ακουίλα Μοντεβάρτσι 29-11-2020, 15:30
Τρόινα - Καστροβιγιάρι 29-11-2020, 15:30
Καρόι - Πένια Ανδόρα 29-11-2020, 17:00
Ατλέτικ Κλαμπ Ντ' Εσκάλντες - Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα 29-11-2020, 19:00
Ιντεπεντιέντε Πετρολέρο - Κεμπράτσο Βίγια Μόντες 29-11-2020, 21:30
Λιμπερτάδ Μπένι - Σατελάιτ Νόρτε 29-11-2020, 22:00
Ντιφενσόρ Σπόρτινγκ - Μπόστον Ρίβερ 29-11-2020, 23:00
Προγκρέσο - Λίβερπουλ Μοντεβιδέο 29-11-2020, 23:00
Μοντεβιδέο Γουόντερερς - Πλάζα Κολόνια 29-11-2020, 23:00
Σέρο Λάργκο - Σέρο 29-11-2020, 23:00
Μοντεβιδέο Σίτι Τορκέ - Ατλέτικο Ρεντίστας 29-11-2020, 23:00
Ατλέτικο Ρίβερ Πλέιτ - Σέντρο Ατλέτικο Φένιξ 29-11-2020, 23:00
Ντεπορτίβο Μαλντονάντο - Ντανούμπιο 29-11-2020, 23:00
Πενιαρόλ - Νασιονάλ Μοντεβιδέο 29-11-2020, 23:00
Σαν Μάρτιν ΣΧ - Νουέβα Σικάγο 29-11-2020, 23:00
Ουν. Σαν Μάρτιν - Σιενσιάνο 30-11-2020, 18:00
Ντεπορτίβο Μπινασιονάλ - Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες 30-11-2020, 20:15
Ατλέτικο Τεμπερλέι - Φέρο Καρίλ 30-11-2020, 22:10
Ντεπορτίβο Ριέστρα - Ατλέτικο Ραφαέλα 30-11-2020, 22:10
Σεζάρ Βαγιέχο - Σπορτ Μπόις 30-11-2020, 22:30
Αγιακούτσο - Κάρλος Μανούτσι 30-11-2020, 22:30
Εστουντιάντες Ρίο Κουάρτο - Ντεπορτίβο Μορόν 30-11-2020, 23:00
Μελγκάρ - Ντεπορτίβο Μουνισιπάλ 01-12-2020, 02:30
Ασάντε Κοτόκο - Άκρα Γκρέιτ Ολίμπικς 02-12-2020, 17:00
Μπίντκο Γιουνάιτεντ - Λέοπαρντς 05-12-2020, 14:00
Ντάρλινγκτον - Χέρεφορντ 05-12-2020, 17:00
Σάουθπορτ - Άλφρετον Τάουν 05-12-2020, 17:00
Μπρέιντρι - Όξφορντ Σίτι 05-12-2020, 17:00