BINTEO με Αναλύσεις & Προγνωστικά

Αποδοσεις
Προιστορια
προγνωστικα στοιχηματος
στατιστικα ποδοσφαιρου στοιχημα
Μποκέλι
Γκρμπάλι
ΙΙΗNNΙ
ΗΙΗΗΗΗ
| ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Ντρούγκα Λίγκα | Ημ/νια αγώνα: 18/10/2020 15:30 λίστα αγώνων  |

Σύγκριση Ομάδων

Α/ΑΟΜΑΔΑΑΓΒΝΙΗΓ
7Μποκέλι101125311:11
9Γκρμπάλι1051277:15

Μποκέλι - Τελευταίοι Αγώνες

14/10/2020 Μποκέλι Γιεντίστβο Μπιέλο Πόλιε 1 - 1 ΙU
11/10/2020 Μπεράνε Μποκέλι 1 - 1 ΙU
3/10/2020 Μόρναρ Μποκέλι 1 - 0 ΗU
27/9/2020 Μποκέλι Ντρέζγκα 3 - 1 NO
23/9/2020 Ιμπάρ Μποκέλι 1 - 2 NO
19/9/2020 Μποκέλι Ιγκάλο 1 - 1 ΙU
16/9/2020 Γκρμπάλι Μποκέλι 1 - 1 ΙU
13/9/2020 Άρσεναλ Τιβάτ Μποκέλι 2 - 1 ΗO

Γκρμπάλι - Τελευταίοι Αγώνες

11/10/2020 Γκρμπάλι Μόρναρ 2 - 3 ΗO
7/10/2020 Γκρμπάλι Ντρέζγκα 1 - 1 ΙU
3/10/2020 Ιμπάρ Γκρμπάλι 2 - 0 ΗU
30/9/2020 Άρσεναλ Τιβάτ Γκρμπάλι 1 - 0 ΗU
27/9/2020 Γκρμπάλι Ιγκάλο 0 - 2 ΗU
19/9/2020 Γκρμπάλι ΚΟΜ Ποντγκόριτσα 0 - 2 ΗU
16/9/2020 Γκρμπάλι Μποκέλι 1 - 1 ΙU
13/9/2020 Γιεντίστβο Μπιέλο Πόλιε Γκρμπάλι 2 - 0 ΗU

Προιστορία

16/9/2020 Γκρμπάλι Μποκέλι 1 - 1 ΙU
27/9/2017 Μποκέλι Γκρμπάλι 0 - 0 ΙU
13/9/2017 Γκρμπάλι Μποκέλι 2 - 1 NO
10/5/2017 Μποκέλι Γκρμπάλι 0 - 0 ΙU
29/10/2016 Γκρμπάλι Μποκέλι 0 - 0 ΙU
6/8/2016 Μποκέλι Γκρμπάλι 0 - 0 ΙU
2/4/2016 Μποκέλι Γκρμπάλι 3 - 0 NO
27/2/2016 Μποκέλι Γκρμπάλι 3 - 0 NO
26/9/2015 Γκρμπάλι Μποκέλι 1 - 1 ΙU

Στοιχηματικά Δεδομένα & Προγνωστικά

Η ομάδα Γκρμπάλι δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 9 από 10 αγώνες στη διοργάνωση Ντρούγκα Λίγκα.
Πιθανό σημείο: 1X

Η ομάδα Μποκέλι ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 6 αγώνες στη διοργάνωση Ντρούγκα Λίγκα.
Πιθανό σημείο: Ημ.X

Στους τελευταίους 7 από 8 αγώνες της ομάδας Γκρμπάλι, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Ντρούγκα Λίγκα).
Πιθανό σημείο: Under

Η ομάδα Γκρμπάλι ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 5 αγώνες στη διοργάνωση Ντρούγκα Λίγκα.
Πιθανό σημείο: Ημ.X

Η ομάδα Γκρμπάλι έχασε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εκτός έδρας στη διοργάνωση Ντρούγκα Λίγκα.
Πιθανό σημείο: 1

Λοιπές Πληροφορίες

  • Γήπεδο: Stadion Pod Vrmcem
  • Φυσικός χλοοτάπητας
  • Χωρητικότητα: 2000

Αποδόσεις ΟΠΑΠ

1Χ2OverUnder1X12X2
- - - - - - - -
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
- - - - -
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
- - - -

ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ για ΣΗΜΕΡΑ:

Έλβερσμπεργκ Β' - Χέρτα Βίσμπαχ 25-10-2020, 16:30
Αλ Αχλί Ντόχα - Αλ Σαντ 25-10-2020, 16:30
Φρέχεν 20 - Άλφτερ 25-10-2020, 16:30
Πεσκ - Χουρτ 25-10-2020, 16:30
Ντίσελντορφ Γουέστ - SC Βέλμπερτ 25-10-2020, 16:30
Χίλντεν - Ούνιον Νετετάλ 25-10-2020, 16:30
ΑΣ Μανιέμα Ουνιόν - Λουμπουμπάσι Σπορτ 25-10-2020, 16:30
ΣΤ Ελούα Λουπόπο - Βίτα Κλαμπ 25-10-2020, 16:30
Ντόφιν Νουάρ - RCK 25-10-2020, 16:30
DC Μοτέμα Πέμπε - Μαζέμπε 25-10-2020, 16:30
Βόλφσμπουργκ - Αρμίνια Μπίλεφελντ 25-10-2020, 16:30
Αλ Σαχέλ - Αλ Κάντσια 25-10-2020, 16:35
Ντίφερντανζ 03 - Ουνιόν Λουξεμβούργου 25-10-2020, 17:00
Σπεράντα - Ντάτσια Μπουιουτσάνι 25-10-2020, 17:00
Ολιβεϊρένσε - Κοβίλια 25-10-2020, 17:00
Ετζέλα Έτελμπρουκ - Χαμ Μπενφίκα 25-10-2020, 17:00
Χόστερτ - Ντουντελάνζ 25-10-2020, 17:00
Ροντάντζ 91 - Ούνα Στράσεν 25-10-2020, 17:00
Ζενές Ες - Βίλτζ 71 25-10-2020, 17:00
Σουίφτ Ισπεράνζ - Φόλα Ες 25-10-2020, 17:00
Μόντορφ - Ουνιόν Τάιτους Πετάνγκε 25-10-2020, 17:00
Βικτόρια Ροσπόρτ - Πρόγκρες Νιεντερκόρν 25-10-2020, 17:00
Γιουρόπα Πόιντ - Γιουρόπα 25-10-2020, 17:00
Τιμ TG FF - ΙΦΚ Χάνινγκε 25-10-2020, 17:00
Κόλος Κοβαλίβκα - Μινάτζ 25-10-2020, 17:00
Αμόρα - Λουσιτάνο Εβόρα 25-10-2020, 17:00
Σεντ Γκάλεν ΙΙ - Έσεν Μάουρεν 25-10-2020, 17:00
Ντουνάισκα Στρέντα - Σλόβαν Μπρατισλάβας 25-10-2020, 17:00
Κι Κλάκσβικ - ΙΦ Φουγκλαφιόρντουρ 25-10-2020, 17:00
ΕΒ Στρέιμουρ - ΤΒ Τβορόιρι 25-10-2020, 17:00
Σκάλα - Β36 Τόρσχαβν 25-10-2020, 17:00
Μαρία Ντα Φόντε - Βιντάγκο 25-10-2020, 17:00
Βιανένσε - Μπράγκα Β 25-10-2020, 17:00
Αγκούια Βιμιόσο - Σερβέιρα 25-10-2020, 17:00
Μπρίτο - Μοντινένσε 25-10-2020, 17:00
Τροφένσε - Γκόντομαρ 25-10-2020, 17:00
Λέσα - Πεντράς Ρούμπρας 25-10-2020, 17:00
Αμαράντε - Κοϊμπρόες 25-10-2020, 17:00
Σανζοανένσε - Κάστρο Νταϊρέ 25-10-2020, 17:00
Βίλα Κορτέζ - Μπέιρα Μαρ 25-10-2020, 17:00
Ανάντια - Σάο Ζοάο Βερ 25-10-2020, 17:00
Κανέλας 2010 - Λουζιτάνια Λουρόσα 25-10-2020, 17:00
Βαλαντάρες Γκαΐα - Λουζιτάνο Βιλντεμοΐνιος 25-10-2020, 17:00
Μπενφίκα Καστέλο Μπράνκο - Βιτόρια Σερνάσε 25-10-2020, 17:00
Ολέιρος - Μαρινένσε 25-10-2020, 17:00
Καραπινεϊρένσε - Σερτανένσε 25-10-2020, 17:00
Αλκένς - Λεϊρία 25-10-2020, 17:00
Γκραπ - Μορτάγκουα 25-10-2020, 17:00
Ολιβέιρα Οσπιτάλ - Κοντεϊξά 25-10-2020, 17:00
Λουρινχανένσε - Πέρο Πινέιρο 25-10-2020, 17:00
Σάνταρεμ - 1 Ντε Ντεζέμπρο 25-10-2020, 17:00
Φατίμα - Αλβέρκα 25-10-2020, 17:00
Σακαβενένσε - Τορένσε 25-10-2020, 17:00
Φαμπρίλ Μπαρέιρο - Οριεντάλ Ντράγκον 25-10-2020, 17:00
Εστρέλα Ντα Αμαντόρα - Οριεντάλ Λισαβόνας 25-10-2020, 17:00
Μινέιρο Αλζουστρελένσε - Ολανένσε 25-10-2020, 17:00
Γιουβεντούντε Εβόρα - Μονκαραπατσένσε 25-10-2020, 17:00
Αλ Κούα Αλ Τζαβίγια - Αλ Κάιραμπα 25-10-2020, 17:00
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ - Κλαμπ Μπριζ U23 25-10-2020, 17:00
Μάτσβα Σάμπατς - Ναπρέντακ 25-10-2020, 17:00
Προλετέρ Νόβι Σαντ - Βοζντόβατς 25-10-2020, 17:00
Τίτογκραντ - ΦΚ Ποντγκόριτσα 25-10-2020, 17:00
Οστάνδη - Ζούλτε Βάρεγκεμ 25-10-2020, 17:00
Ράντερς - Σοντερίσκε 25-10-2020, 17:00
Βασιλεία - Λωζάνη 25-10-2020, 17:00
Γιούνγκ Μπόις - Λουκέρνη 25-10-2020, 17:00
Σιόν - Σερβέτ 25-10-2020, 17:00
Κάντιθ - Βιγιαρεάλ 25-10-2020, 17:00
Σπόρτινγκ Χιχόν - Πονφεραντίνα 25-10-2020, 17:00
Μορεϊρένσε - Μαρίτιμο 25-10-2020, 17:00
Φαρένσε - Ρίο Άβε 25-10-2020, 17:00
Ρέιντζερς - Λίβινγκστον 25-10-2020, 17:00
Ναβαλκαρνέρο - Λας Ρόζας 25-10-2020, 17:30
Άρντα Καρτζάλι - ΤΣΣΚΑ Σόφιας 25-10-2020, 17:45
Βάαλβαϊκ - Φέγενορντ 25-10-2020, 17:45
Σαράγιεβο - Κρούπα 25-10-2020, 18:00
Καζινσμπαρισίκα - Χαλάντας 25-10-2020, 18:00
Πέτσι Μέτσεκ - Γκίρμοτ 25-10-2020, 18:00
Κάποσβαρ - Ζέγκεντ 25-10-2020, 18:00
Μπεκεσάμπα - Σζεντλορίντσι 25-10-2020, 18:00
Άικα - Βάσας 25-10-2020, 18:00
Μεζοκοβέζντι Ζόρι - Φέχερβαρ 25-10-2020, 18:00
Ρίγας Σκόλα - Γιελγκάβα 25-10-2020, 18:00
Αλτάι - Γκιρέσουνσπορ 25-10-2020, 18:00
Κομποστέλα - Λα Κορούνια 25-10-2020, 18:00
Ποντεβέδρα - Γιουνιονίστας 25-10-2020, 18:00
Λιόα - Ρεάλ Ουνιόν  25-10-2020, 18:00
Λάνγκρεο - Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β 25-10-2020, 18:00
Σαλαμάνκα - Κορούξο 25-10-2020, 18:00
Ταραγόνα - Μπανταλόνα 25-10-2020, 18:00
Ιζάρα - Ταραζόνα 25-10-2020, 18:00
Καλαχόρα - Έμπρο 25-10-2020, 18:00
Σοσιεδάδ Ντεπ. Λογκρόνες - Ουνιόν Ντεπ. Μουτιλβέρα 25-10-2020, 18:00
Σαν Φερνάντο - Καντίθ Β' 25-10-2020, 18:00
Ρεκρεατίβο Ουέλβα - Αλγκεθίρας 25-10-2020, 18:00
Γιεκλάνο Ντεπορτίβο - Κόρδοβα 25-10-2020, 18:00
Λόρκα Ντεπορτίβα - Ελ Εχίντο 2012 25-10-2020, 18:00
Βιγιανοβένσε - Μέριδα 25-10-2020, 18:00
Βάρναμο - Όσκαρσαμνς ΑΪΚ 25-10-2020, 18:00
KMC - Γιανγκ Άφρικανς 25-10-2020, 18:00
Ιντεάλ - Ρεάλ Σπορτ Κλούμπε 25-10-2020, 18:00
Ίσκρα Ντανίλοβγκραντ - Ζέτα 25-10-2020, 18:00
Βολφσμπέργκερ - Ραπίντ Βιέννης 25-10-2020, 18:00
Νις - Λιλ 25-10-2020, 18:00
Ομόνοια - Ένωσις Ν. Παραλιμνίου 25-10-2020, 18:00
Αχμάτ Γκρόζνι - Ουφά 25-10-2020, 18:00
Φενερμπαχτσέ - Τραμπζονσπόρ 25-10-2020, 18:00
ΗΝΚ Γκόριτσα - Ριέκα 25-10-2020, 18:05
Απόλλων Σμύρνης - Λαμία 25-10-2020, 18:15
Τζιάνα Ερμίνιο - Κόμο 25-10-2020, 18:30
Κατανζάρο - Παλέρμο 25-10-2020, 18:30
Τούρις - Παγκανέζε 25-10-2020, 18:30
Τερνάνα - Φότζια 25-10-2020, 18:30
Ντομζάλε - ΝΣ Μούρα 25-10-2020, 18:30
Λέκο - Πιατσέντζα 25-10-2020, 18:30
Περγκολετέσε 1932 - Προ Πατρία 25-10-2020, 18:30
Αβελίνο - Κασερτάνα 1908 25-10-2020, 18:30
Περούτζια - Βις Πεζάρο 1898 25-10-2020, 18:30
Πάντοβα - Σουντιρόλ 25-10-2020, 18:30
Ιμολέζε - Φερμάνα 25-10-2020, 18:30
Ματέλικα - Αρέτσο 25-10-2020, 18:30
Νοβάρα - Καραρέζε 25-10-2020, 18:30
Ζαμόρα ΚΦ - Γκουιθέλο 25-10-2020, 18:30
Κούλτουραλ Λεονέσα - Νουμάνθια 25-10-2020, 18:30
Έρεμπρο - Χέλσινγκμποργκ 25-10-2020, 18:30
Μάλμε - Γκέτεμποργκ 25-10-2020, 18:30
Τρέλεμποργκ - Ντέγκερφορς 25-10-2020, 18:30
Γουλβς - Νιούκαστλ 25-10-2020, 18:30
Ενβιγκάδο - Αλιάνζα Πετρολέρα 25-10-2020, 18:30
Λεχ Πόζναν - Κρακόβια 25-10-2020, 18:30
Αλ Ράιαν - Αλ Ντουχάιλ 25-10-2020, 18:45
Βιτορούλ Κονστάντσα - Άργκες Πιτέστι 25-10-2020, 18:45
Κάζμα - Αλ Κουβέιτ 25-10-2020, 18:50
Κχαϊτάν - Αλ Νασρ Κουβέιτ 25-10-2020, 18:50
Κονσάλταντς Μοράβια - Μπάριο Μέχικο 25-10-2020, 19:00
Γιουβεντους Εσκαθουκένα - Κάριαρι Ποκότσι 25-10-2020, 19:00
Σάντα Λουσία - ΚΣΝ Κομουνικασιόνες 25-10-2020, 19:00
Ζιτακουάρο - Αζόρες Ντε Ιντάλγκο 25-10-2020, 19:00
Χέρκουλες - Ατζενέτα 25-10-2020, 19:00
Οριχουέλα - Αλκογιάνο 25-10-2020, 19:00
Μπέτις Β - Ρεάλ Μούρθια 25-10-2020, 19:00
Μπάνταχοθ - Ντον Μπενίτο 25-10-2020, 19:00
Αμέρικα ντε Κίτο - Ατλέτικο Σάντο Ντομίνγκο 25-10-2020, 19:00
Βέρντερ Βρέμης - Χόφενχαϊμ 25-10-2020, 19:00
Άαρχους - Κοπεγχάγη 25-10-2020, 19:00
Φιορεντίνα - Ουντινέζε 25-10-2020, 19:00
Εθνικός Άχνας - Ολυμπιακός Λευκωσίας 25-10-2020, 19:00
Αάλεσουντ - Οντ 25-10-2020, 19:00
Βαλερένγκα - Κρίστιανσουντ 25-10-2020, 19:00
Μόλντε - Στρομσγκόντσετ 25-10-2020, 19:00
Σάρπσμποργκ 08 - Ρόζενμποργκ 25-10-2020, 19:00
Σιντ Τρούιντεν - Σταντάρ Λιέγης 25-10-2020, 19:15
Λεγκανές - Οβιέδο 25-10-2020, 19:15
Τενερίφη - Εσπανιόλ 25-10-2020, 19:15
Μπόκα Τζούνιορς Γιβραλτάρ - Κόλετζ 1975 25-10-2020, 19:30
Ζόρια Λουγκάνσκ - Ρουκχ Λβιβ 25-10-2020, 19:30
Χετάφε - Γρανάδα 25-10-2020, 19:30
Φαμαλικάο - Μποαβίστα 25-10-2020, 19:30
Ρεάλ Νοροέστε - Απαρεσιντένσε 25-10-2020, 20:00
Μπραζιλιένσε - Τουπινάμπας 25-10-2020, 20:00
Ουνιβ. Αυτ. Ζακατέκας - Ατλέτικο Σαλτίγιο 25-10-2020, 20:00
Σέντραλ SC - Φρειπαουλιστάνο 25-10-2020, 20:00
Μπραγκαντίνο-ΠΑ - Γκάλβεζ 25-10-2020, 20:00
Μπούντουτσνοστ - Ντέσιτς Τούζι 25-10-2020, 20:00
Κάσιας - Μαρσίλιο Ντίας 25-10-2020, 20:00
Καμποφριένσε - Φεροβιάρια 25-10-2020, 20:00
Μποκοτά - Τίγκρες FC 25-10-2020, 20:00
AD Σάντα Ρόσα - Μουνισιπάλ Γκαραμπίτο 25-10-2020, 20:00
Τολούκα - Τιχουάνα 25-10-2020, 20:00
Ράντινκ Μπιτζελίνα - Σλόμποντα Τούζλα 25-10-2020, 20:05
Μοντάνα - Λουντογκόρετς 25-10-2020, 20:15
Γκούτζα Γιουνάιτεντ - Φλοριάνα 25-10-2020, 20:15
Πέμπβρο - Σβιέκι Γιουνάιτεντ 25-10-2020, 20:15
Ναϊργκίζια - Ντέμπρετσεν 25-10-2020, 20:30
Βίγκρι Σουβάλκι - Χονισάνσκα Σόζνιτσε 25-10-2020, 20:30
Ντιοσγκιόρι - Πούσκας Ακαντέμια 25-10-2020, 20:30
Ιπιράνγκα RS - Μπόα Εσπόρτε 25-10-2020, 20:30
Σοσιεδάδ Εσπ. Γιουβεντούδε - Σινόπ 25-10-2020, 20:30
ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΕΚ 25-10-2020, 20:30
Άλτος - Μπάρε 25-10-2020, 20:45
Γκρέμιο (Γ) - Κορίνθιανς (Γ) 25-10-2020, 21:00
ΦΚ Κασκαβέλ - Νασιονάλ PR 25-10-2020, 21:00
Ναούτικο - Κρουζέιρο 25-10-2020, 21:00
Λοντρίνα - Ιτουάνο 25-10-2020, 21:00
Μπρούσκε - Σάο Χοσέ 25-10-2020, 21:00
Ζι-Παράνα - Ρίο Μπράνκο 25-10-2020, 21:00
Ουνιάο Ροντονόπολις - Γκοϊανέσια 25-10-2020, 21:00
Βιλχενένσε - Φαστ Κλούμπε 25-10-2020, 21:00
Σερένγκ - Λόμελ 25-10-2020, 21:00
Γκουαλασέο SC - Ιντεπεντιέντε Τζούνιορς 25-10-2020, 21:00
Ατλέτικο Καγιαζειρένσε - Αφογάδος ντα Ινγκαζέιρα 25-10-2020, 21:00
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Χάποελ Μπερ Σεβά 25-10-2020, 21:00
Ατλέτικο Γκοϊανιένσε - Παλμέιρας 25-10-2020, 21:00
Φλουμινένσε - Σάντος 25-10-2020, 21:00
Πατριότας - Ατλέτικο Νασιονάλ 25-10-2020, 21:00
Ντεν Χάαγκ - Άλκμααρ 25-10-2020, 21:00
Καραμπόμπο - Εστουντιάντες Μέριντα 25-10-2020, 21:00
Αντίγκουα ΓΦΚ - Ιζτάπα 25-10-2020, 21:05
Άρσεναλ - Λέστερ 25-10-2020, 21:15
Αλεσάντρια - Ποντεντέρα 25-10-2020, 21:30
Βολουντάρι - Κλουζ 25-10-2020, 21:30
Γιακιόμπα - Ποτιγκουάρ Μοσορό 25-10-2020, 21:30
Λος Άντζελες - Λος Άντζελες Γκάλαξι 25-10-2020, 21:30
Αλμπαθέτε - Ράγιο Βαγιεκάνο 25-10-2020, 21:30
Μάλαγα - Μιράντες 25-10-2020, 21:30
Μπόντο Γκλιμτ - Μιοντάλεν 25-10-2020, 21:30
Σαρλερουά - Βάασλαντ Μπέβερεν 25-10-2020, 21:45
Γιουβέντους - Βερόνα 25-10-2020, 21:45
Ερυθρός Αστέρας - Γιαβόρ Ματίζ 25-10-2020, 22:00
Σάντος ΑΠ - Ρίβερ Ατλέτικο Κλούμπε 25-10-2020, 22:00
Τομπένσε - Βόλτα Ρεντόντα 25-10-2020, 22:00
Λεόνες - Ρεάλ Καρταγένα 25-10-2020, 22:00
Σάο Λουίζ - Νοβοριζοντίνο 25-10-2020, 22:00
Σάο Ραϊμούντο - Μότο Κλούμπε 25-10-2020, 22:00
Πίραμιντς - Μπερκάνε 25-10-2020, 22:00
Φουέρτζα Αμαρίγια - CDS Σάντα Ρίτα 25-10-2020, 22:00
Λυών - Μονακό 25-10-2020, 22:00
Ρεάλ Σοσιεδάδ - Ουέσκα 25-10-2020, 22:00
Ρεάλ Σαραγόσα - Σαμπαντέλ 25-10-2020, 22:00
Κρεμονέζε - Μπρέσια 25-10-2020, 22:00
Γκιμαράες - Μπράγκα 25-10-2020, 22:00
Γιόκορο - Μουνισιπάλ Λιμένο 25-10-2020, 22:30
Ολμέντο - Ιντεπεντ. Ντελ Βάλε 25-10-2020, 22:30
Φίρπο - Αγκουίλα 25-10-2020, 23:00
11 Ντεπορτίβο - Φας 25-10-2020, 23:00
Μετροπολιτάνος - Αράγκουα 25-10-2020, 23:00
Σάντα Κρουζ Ρεσίφε - Μποταφόγκο Πεσόα 25-10-2020, 23:00
Σπορτίβο Σαν Λορέντζο - Νασιονάλ Ασουνσιόν 25-10-2020, 23:00
Κορτουλούα - Ορσομαρσό 25-10-2020, 23:00
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε - Τσίκο 25-10-2020, 23:00
Αμέρικα Ντε Κάλι - Ντεπόρτες Περέιρα 25-10-2020, 23:00
Σάντος Ντε Γκουαπίλες - Γουαδαλούπε 25-10-2020, 23:00
Ντεπορτίβο Γουαστατούα - Σασασίπας Τσικουιμούλα 25-10-2020, 23:10
Αλιάνζα - Ατλέτικο Μάρτε 25-10-2020, 23:15
Γκουαρανί Καμπίνας - Αβάι 25-10-2020, 23:15
Φιγκεϊρένσε - Ζουβεντούδε 25-10-2020, 23:15
Ατλέτικο Παραναένσε - Γκρέμιο 25-10-2020, 23:15
Ιντερνασιονάλ - Φλαμένγκο 25-10-2020, 23:15
Ρεμποκέρος Ντε Λα Πιεντάντ - Τέκος 25-10-2020, 23:30
Μοντεβιδέο Γουόντερερς - Ατλέτικο Ρεντίστας 25-10-2020, 23:45
Πουέρτο Γκολφίτο - Τουριάλμπα 26-10-2020, 00:00
Αλαχουελένσε - Περέζ Ζέλεντον 26-10-2020, 00:00
Κουάτλα - Ίντερ Πλέια Ντελ Καρμέν 26-10-2020, 00:00
Μοτάγκουα - Μάραθον 26-10-2020, 00:00
Αγκούια Νέγκρα - Βιτόρια ΕΣ 26-10-2020, 00:00
Μιρασόλ - Πορτουγκέσα RJ 26-10-2020, 00:00
Τρουχιγιάνος - Γιαρακουγιάνος 26-10-2020, 01:00
LDU Πορτοβιέγο - Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ 26-10-2020, 01:00
Αμέρικα Ντε Κάλι - Ντεπορτίβο Πάστο 26-10-2020, 01:05
Λιμπερτάδ - Σολ Ντε Αμέρικα 26-10-2020, 01:15
Μποταφόγκο SP - Βιτόρια Μπαΐα 26-10-2020, 01:30
Σάο Πάουλο - Φορταλέζα 26-10-2020, 01:30
Γουαδαλαχάρα Τσίβας - Κρουζ Αζούλ 26-10-2020, 01:30
Βίντα - Ονδούρα Προγκρέσο 26-10-2020, 02:00
Ατλέτικο Ακρεάνο - Ιντεπεντιέντε-ΠΑ 26-10-2020, 02:00
Καράκας - Ζαμόρα 26-10-2020, 02:00
Ρεάλ Εσπάνα - Πλατένσε 26-10-2020, 03:00
Σάντος Λαγκούνα - Ατλέτικο Σαν Λούις 26-10-2020, 03:06
Ιντεπεντ. Μεντεγίν - Ντεπορτίβο Κάλι 26-10-2020, 03:10
Κόζανσπορ - Ακσαράι Μπελεντιγιεσπόρ 28-10-2020, 13:00
Κιρίκαλε Μπουγιούκ Αναντολού - Μόνταφεν 28-10-2020, 13:00
Σιλίβρισπορ - Σουλτανμπέιλι Μπελεντιγιεσπόρ 28-10-2020, 13:00
Μπαραμπάσα - Ντούζσεσπορ 28-10-2020, 13:00
Μούγκλασπορ - Μπεργκάμα Μπελεντιγιεσπόρ 28-10-2020, 13:00
Καρακόπρου Μπελεντίγιεσπορ - Κέστελσπορ 28-10-2020, 14:00
Σιρτ Ιλ Οζέλ Ινταρεσισπόρ - Όρντουσπορ 52 28-10-2020, 14:00
Αντιγιαμανσπόρ - Κελκίτ Μπελεντίγιεσπορ 28-10-2020, 14:00
Αγκλιανέζε 1923 - Μπαγκνολέσε 28-10-2020, 15:30
Καρμπόνια - ASD Γκλαντιέιτορ 28-10-2020, 15:30
Σαν Ντονάτο - Σκαντίτσι 28-10-2020, 16:00
Ζελέζνιτσαρ - Ζρίνσκι Μόσταρ 28-10-2020, 17:30
Ντιφενσόρ Σπόρτινγκ - Πενιαρόλ 31-10-2020, 01:30
ΑΕ Μοσχάτου - Φωστήρας 01-11-2020, 15:00
Μαρκό - Πανναξιακός 01-11-2020, 15:00
Ηλιούπολη - ΑΕ Μυκόνου 01-11-2020, 15:00
Πανιώνιος - Χαραυγιακός 01-11-2020, 15:00
Αήττητος Σπάτων - Προοδευτική 01-11-2020, 15:00
Αχέρων Καναλακίου - ΑΟΚ Κέρκυρα 01-11-2020, 15:00
ΠΑΣ Πρέβεζα - Αναγέννηση Άρτας 01-11-2020, 15:00
ΑΕ Μεσολογγίου - Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας 01-11-2020, 15:00
Θύελλα Κατσικάς - ΟΦΑΜ 01-11-2020, 15:00