BINTEO με Αναλύσεις & Προγνωστικά

προγνωστικα
στοιχημα
προγνωστικα
στοιχημα

Παρακάτω είναι ο πίνακας με όλους τους αγώνες από το σημερινό στοιχηματικό κουπόνι, με διαθέσιμα προγνωστικά & προβλέψεις, καθώς και πίνακες με στατιστικά στοιχεία για την κάθε αναμέτρηση, όπως φόρμα των ομάδων, βαθμολογική κατάταξη, προϊστορία κτλ.

ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ για ΣΗΜΕΡΑ:

Ατλέτικο Τζούνιορ - Μπολιβάρ 03:30
Τζόινβιλ - Ατλέτικο Γκοϊανιένσε 03:30
Ντεπορτίβο Πάστο - Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα 03:40
Μοντερέι - Ατλέτικο Παντόχα 05:00
Ατλέτικο Μορέλια - Τεπατιτλάν 05:05
Μπέντλι Γκρινς U21 - Όκλεϊ Κάνονς U21 11:15
Ντάντενονγκ Σίτι U21 - Γκριν Γκάλι U21 11:30
Βιτ Τζόρτζια - Μεράνι Μαρτβίλι 12:00
Τσικχούρα Σακίρ - Γκαρεγί 12:00
Γουέστερν Σίδνεϊ Γουόντερερς - Μπρισμπέιν Ρόαρ 12:05
Ρέντλαντς Γιουν. - Μπρισμπέιν Στράικερς 12:30
Μέλμπουρν Νάιτς - Αλτόνα Μάτζικ 12:30
Χόλαντ Παρκ Χοκς - Σάουθς Γιουνάιτεντ 12:30
Πορτ Μέλμπουρν Σαρκς - Άβοντεϊλ 12:45
Τσάνγκγουον Σίτι - Γκανγκνεούνγκ Σίτι 13:00
Ζενίτ Ίζχεβσκ - Ζβέζντα Περμ 13:00
Κρίλια Σοβέτοβ ΙΙ - Τσελιάμπινσκ 13:00
Σπεράντα - Σερίφ Τιρασπόλ 13:00
Ντάτσια Μπουιουτσάνι - Ζιμπρού Τσισινάου 13:00
Σαπόρο - Γιοκοχάμα Μαρίνος 13:00
Μπέντλι Γκρινς - Όκλεϊ Κάνονς 13:15
Μόρλναντ Ζίμπρας - Νόρθκοουτ Σιτι 13:30
Ντάντενονγκ Σίτι - Γκριν Γκάλι Καβ. 13:30
Ίπσουιτς Σίτι - Ρίπλεϊ Βάλει 13:30
Μοντμπούρι Τζετς - Δυτική Αδελαΐδα 13:45
Νορθ Ίστερν Μέτροσταρς - Κούμπερλαντ Γιουνάιτεντ 13:45
Όρενμπουργκ ΙΙ - Λάντα Τογκλιάτι 14:00
Νόστα Νοβοτρόιτσκ - Λάντα Ντιμιτρόβγκραντ 14:00
JKT Τανζανία - Αζάμ 14:00
AGMK - Κίζιλκουμ 14:00
Χάπι Βάλεϊ - Κίτσε 15:00
Ρέντινγκ U23 - Μπέρνλι U23 15:00
Νόριτς U23 - Σάντερλαντ U23 15:00
Λοκομοτίβ Τιφλίδας - Ντιναμό Τιφλίδας 15:00
Βιέτελ - Τάν Κουανγκ Νιχ 15:15
Ταμπίνς Ρόβερς - Γκέιλανγκ 15:30
ΣΚΑ Ροστόφ - Μάσιουκ ΚΜΒ 16:00
Κέιπ Ουμόγια Γιουν. - Ρίαλ Κινγκς 16:00
KMC - Γκουαμπίνα 16:00
Χάποελ Ουμ Αλ Φαχέμ - Χαποέλ Κφαρ Σχελέμ 16:00
Χαποέλ Νιρ Ράματ Χάσαρον - Χάποελ Ραμάτ Γκαν 16:00
Χάποελ Αφούλα - Μακάμπι Αχί Ναζαρέτ 16:00
Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Χάποελ Ραανάνα 16:00
Μίντλεσμπρο U23 - Φούλαμ U23 16:00
Ουρά ΦΚ - Μπουλ Τζίνζα 16:00
Κιτάρα - Βάιπερς ΣΚ 16:00
Μικολάιβ - Όμπολον Κιέβου 16:00
Νάιβα Τέρνοβιλ - Βέρες Ρίβνε 16:00
Αγκρομπίζνες Βόλοτσισκ - Χίρνικ Σπορτ 16:00
Άγκρο Μακγνταλίνκοβα - Πρικαρπάτια Ιβάνο 16:00
Πολίσια Ζιτόμιρ - Άλιανς Λούποβα Ντόλινα 16:00
Κρέμεν Κρέμεντσουγκ - Τσερνομόρετς Οδησσού 16:00
Αλ Ναφτ - Αλ Νατζάφ 16:00
Αλ Ντιγουάνια - Αλ Χουντότ 16:00
Τούνα Λούσο - Ιτουπιράνγκα 16:00
Πετροκούμπ - Μιλσάμι 16:00
Γκεντσλερμπιρλιγκί - Σίβασπορ 16:00
Κόνιασπορ - Καϊσερισπόρ 16:00
Νάβμπαχορ - Τουρόν 16:05
Λοκομοτίβ Τασκένδης - Μπουνιοντκόρ Τασκένδης 16:15
Μαγκούρα Τσισνάντιε - Βιτορούλ Νταέστι 17:00
Σαραουάκ Γιουνάιτεντ - ΠΔΡΜ 17:00
Λβιβ - Ολεξάντρια 17:00
Παχάνγκ - Τζοχόρ Νταρούλ Τακζίμ 17:00
Τερενγκανού - Κουάλα Λουμπούρ 17:00
Τζιούγκας - Ριτεριάι 17:00
Σάμπαϊλ - Καραμπάκ 17:00
Ένωσις Ν. Παραλιμνίου - Δόξα Κατωκοπιάς 17:00
Στεάουα Βουκουρεστίου ΙΙ - Μπαλοτέστι 17:00
Ντιναμό Βουκουρεστίου ΙΙ - Τουνάρι 17:00
Κορόνα Μπρασόφ - Πλοπένι 17:00
Σέπκι Σφάντου ΙΙ - Οντόρχειου Σεκουίεσκ 17:00
Άστρα Γκιούργκιου ΙΙ - Τσετάτε Ράσνοβ 17:00
Ακαντέμικα Κλιντσένι ΙΙ - Φλακάρα Μορένι 17:00
Ουνιρέα Μπάσκοβ - ΚΣΜ Αλεξάνδρεια 17:00
Έρμανσταντ Β' - Γκιλορτούλ 17:00
Γκαζ Μετάν Β' - Μινερούλ Κοστέστι 17:00
Σόιμι Λιπόβα - Κρισούλ Τσισινέου 17:00
ACS Πόλι Τιμισοάρα - Ντουμπραβίτα 17:00
Ουνιρέα Ουνγκενί - Άβαντουλ Ρέγκνιν 17:00
Ουνιρέα Ντετζ - Όκνα Μούρες 17:00
Ουνιρέα Άλμπα - Ιντούστρια Γκάλντα 17:00
Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι - Μοσιστέα Ούμλου 17:00
Μπάτσκα Παλάνκα - Βοϊβοντίνα 17:00
Βαραζντίν - Σίμπενικ 17:00
Έταρ Βέλικο Ταρνόβο - Μπότεφ Βράτσα 17:15
Ντουμπράβα - Χάιντουκ Σπλιτ ΙΙ 17:30
Τζονάβα - Σίλας 17:30
UTA Αράντ - Βιτορούλ Κονστάντσα 17:30
Αλουμίνι Κιντριτσέβο - Μάριμπορ 17:45
ΑΣ Σάλε - Κενίτρα 18:00
Βιντάντ Τεμάρα - Σαμπάμπ Άτλας Κενίφρα 18:00
Ζαλγκίρις Βίλνιους - Σούντουβα 18:00
Σπούτνικ Ρέχιτσα - Ίσλοχ 18:00
Άκρα Γκρέιτ Ολίμπικς - Ασάντε Κοτόκο 18:00
JSM Σκίκντα - MC Αλγέρι 18:00
Μάγκρα - Μπελουϊζντάντ 18:00
Καμάζ - Τιουμέν 18:30
ΛΚΣ Λοτζ - Άρκα Γκντίνια 18:40
Ταμέκα Τάρτου - Τούλεβικ Βιλιάντι 19:00
Ταλίνα Λέγκιον - Κουρεσάρε 19:00
Ντιτρόιτ Σίτι - Σταμπτάουν Αθλέτικ 19:00
Αούστρια Λουστενάου - Κάπφενμπεργκ 19:00
Λε Μαν - Αβράνς 19:00
Βίμποργκ - Έσμπιεργκ 19:00
Ναϊμέγκεν - Αλκμάαρ Β' 19:00
Μπουνταφόκι - Ντιοσγκιόρι 19:00
Ποντμπεσκίτζιε - Πογκόν 19:00
Αντάλιασπορ - Ρίζεσπορ 19:00
Μπεσίκτας - Ανκαραγκούτσου 19:00
Μποέμιανς 1905 - Μπάνικ Οστράβα 19:00
Μάτσβα Σάμπατς - Παρτιζάν 19:05
ΗΝΚ Γκόριτσα - Σλάβεν Μπελούπο 19:05
Βόρντινγκμποργκ - Λεντόγιε Σμορούμ 19:15
Σουμγκαγίτ - Γκαμπάλα 19:15
Μπάλινγκεν - Ούλμ 1846 19:30
Σαντχάουζεν - Αμβούργο 19:30
ΤΣΣΚΑ 1948 - Τσέρνο Μόρε Βάρνα 19:30
Μπραουνσβάιγκ - Πάντερμπορν 19:30
Ντάρμσταντ - Γκρόιτερ Φιρτ 19:30
Γουότερφορντ Γιουνάιτεντ - Μποέμιανς 19:45
ΧΙΚ Χέλερουπ - Αβάρτα 20:00
Νταϊνάβα Άλιτους - Κάουνο Ζαλγκίρις 20:00
Τρολχάταν - Λιουνγκσκίλε 20:00
Ααράου - Κιάσο 20:00
Μπουσαϊτίν - Αλ Ρίφφα 20:00
ΝΣ Μούρα - Τσέλιε 20:00
Μπλάκμπερν - Ντέρμπι 20:00
Ρέντινγκ - Κάρντιφ 20:00
Μπουργκ Περόνας - Ορλεάν 20:00
Μπάγερν Μονάχου Β’ - Χάνσα Ροστόκ 20:00
Βέιλε - Άαλμποργκ 20:00
Σκίβε - Κόλντινγκ ΙΦ 20:00
Φουενλαμπράδα - Σαμπαντέλ 20:00
Σεντ Μίρεν - Ινβερνές 20:00
Μπανταίγια - Αλ Νάζμα Μανάμα 20:30
Άστρα Γκιούργκιου - Ντιναμό Βουκουρεστίου 20:30
Κρόουλι Τάουν - Τσέλτεναμ 20:30
Βίτεμπσκ - Σλουτσκ 20:45
Μποαβίστα - Πάσος Φερέιρα 20:45
Τοπ Ος - Μάαστριχτ 21:00
Ουτρέχτη Β' - Φόλενταμ 21:00
Ρόντα - Μπρέντα 21:00
Τελστάρ - Εξέλσιορ 21:00
ΦΚ Αϊντχόφεν - Άγιαξ Β' 21:00
Μάδεργουελ - Μόρτον 21:00
Τσέλσι (Γ) - Λόνδον Σίτι Λαϊονέσις (Γ) 21:00
Άστον Βίλα U23 - Λιντς U23 21:00
Τουν - Ξαμάξ 21:00
Βίντερτουρ - Στάντε Ούσχι 21:00
Κλαμπ Μπριζ U23 - Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ 21:00
Μάντσεστερ Σίτι U23 - Μάντσεστερ Γιουν. U23 21:00
Μπράϊτον U23 - Ντέρμπι U23 21:00
Γκλόμπο - AS Σοσιεδάδε 21:00
Ταλάμπα - Αλ Σαμάουα 21:00
Καμπούρ - Χέλμοντ Σπορ 21:00
Ντόρντρεχτ - Ντεν Μπος 21:00
Λαφνίτζ - Ντορμπίρν 1913 21:25
Μπρούνος Μάγκμπις - Μάντσεστερ 62 21:30
Μπρέι Γουόντερερς - Άθλοουν Τάουν 21:30
Κολερέιν - Γκλέντοραν 21:30
Ποτιγκουάρ Μοσορό - Φόρτσα Ε Λουζ 21:30
Γκαβιάο Κικατέχε - Καστανάλ 21:30
Κλουμπ Ατλέτικο Ταγιέρες - Ούνιον Σάντα Φε 21:30
Λειψία - Χόφενχαϊμ 21:30
Χάιντουκ Σπλιτ - Οσίγιεκ 21:30
Γκόρνικ Ζάμπρζε - Σλασκ Βρότσλαβ 21:30
Αλ Καντισίγια - Αλ Ραέντ 21:35
Γουέξφορντ - Κόουβ Ράμπλερς 21:45
Γιου Σι Ντι - Καμπιντέλι 21:45
Κορκ Σίτι - Σέλμπουρν 21:45
Ντέρι Σίτι - Ντροχέντα 21:45
Γκάλγουεϊ Γιουνάιτεντ - Τρίτι Γιουνάιτεντ 21:45
Αμπερίστγουιθ Τάουν - Φλιντ Τάουν Γιουνάιτεντ 21:45
Κάρικ Ρέιντζερς - Ντάνγκανον 21:45
Κρουσέιντερς - Γκλέναβον 21:45
Πιτέρμπορο - Νορθάμπτον 21:45
Φόρφαρ - Νταντί Γιουνάιτεντ 21:45
Ουνιάο ABC - Τρες Λαγκόας 22:00
Καμπαλέρο Ντε Ζεμπάλος - Τακουάρι 22:00
Ιντεπεντιέντε-ΠΑ - Καράχας 22:00
Λάρνε - Γουορενπόιντ Τάουν 22:00
Έβερτον - Τότεναμ 22:00
Λιλ - Μονπελιέ 22:00
Χιρόνα - Ρεάλ Σαραγόσα 22:00
Σπαλ - Άσκολι 22:00
Αλ Ιτιχάντ Τζέντα - Αλ Μπάτεν 22:10
Ελ Γκούνα - Ένπι 22:30
Αλ Τζαλίλ - Αλ Ακάμπα 22:30
Μανάμα Κλαμπ - Μαλκίγια Κλαμπ 22:30
Ντεπόρτες Μελιπίγια - Παλεστίνο 22:30
Βιλαφρανκουένσε - Λεϊσόες 22:30
Ατλέτικο Βενεζουέλας - Μετροπολιτάνος 23:00
Φαρένσε - Σπόρτινγκ Λισαβόνας 23:00
Αλντοσίβι - Ροζάριο Σέντραλ 23:00
Κρουζ Αζούλ (Γ) - Γουαδαλαχάρα Τσίβας (Γ) 00:00
Μέριλαντ Μπόμπακτς - Σαν Ντιέγκο 1904 00:00
Χασάνια Αγκανίρ - Μπερκάνε 01:00
Μαχρίμπ Τετουάν - Ράζα Καζαμπλάνκα Αθλ. 01:00
Γουαϊρένα - Ολίμπια Ασουνσιόν 01:00
Ταγιέρες Ρεμέδιο - Σασασίπας 01:00
Ουατσιπάτο - Νουμπλένσε 01:00
Βελέζ Σάρσφιλντ - Ουρακάν 01:15
Σπόρτινγκ Σαν Μιγκελίτο - Ατλέτικο Τσιρικούι 02:00
Καρμελίτα - Μουνισιπάλ Λιμπέρια 02:00
Κορίνθιανς - Σάο Μπέντο 02:00
Πόντε Πρέτα - Σάντος 02:00
Κάσιας - Γκρέμιο 02:00
Εστουντιάντες Μέριντα - Τρουχιγιάνος 02:15
Κόστα Ντελ Έστε - Ντεπ. Ουνιβερσιτάριο 03:00
Ρούνα - Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ 03:00
Νιου Άμστερνταμ - Τσατανούγκα 03:00
Ντιναμό Χιούστον - Σαν Χοσέ Έρθκουεικς 03:00
12 Ντε Οκτούμπρε - Κλουμπ Γουαράνι 03:15
Ουνιβερσινταντ Κατόλικα - Κουρίκο Γιονίντο 03:30
Σέντραλ Κόρδοβα - Ρίβερ Πλέιτ 03:30
Νεκάξα - Κερέταρο 03:30
Αλιάνζα Πετρολέρα - Ενβιγκάδο 03:40
Παλμέιρας - Σάο Πάουλο 04:00
Σιάτλ Σάουντερς - Μινεσότα Γιουν. 04:30
Λόγκαν Λάιτνινγκ U23 - Γκολντ Κόουστ Νάιτς U23 05:00
Ολ Ρέιν (Γ) - Χιούστον Ντας (Γ) 05:00
Ίστερν Λάιονς U21 - Χέιντελμπεργκ Γιουν. U21 05:30
Μασατλάν - Άτλας 05:30
Αδελαΐδα Γιουν. ΙΙ - Κρόιντον Κινγκς 07:00
Μπάουμπλιτζ Ακίτα - Μοντ. Γιαμαγάτα 07:00
Κίνγκμπορο Λάϊονς - Ντέβονπορτ Σίτι Στράικερς 07:15
Λάμπτον Τζάφας - Λέικ Μακουάρι Σίτι 07:30
Άνταμστάουν Ρόζεμπουντ - Βαλεντάιν Φοίνιξ 07:30
Νταετζεόν Σίτιζεν - Σεούλ Ι-Λάντ 07:30
Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα - Πένια Ανδόρα 12:30