Παρακάτω είναι ο πίνακας με όλους τους αγώνες από το σημερινό στοιχηματικό κουπόνι, με διαθέσιμα προγνωστικά & προβλέψεις, καθώς και πίνακες με στατιστικά στοιχεία για την κάθε αναμέτρηση, όπως φόρμα των ομάδων, βαθμολογική κατάταξη, προϊστορία κτλ.

Προγνωστικά Στοιχήματος για ΣΗΜΕΡΑ
Ατλέτικο Μορέλια - Κογιότς Τλαξάλα 01:00
Γουέστον - Τάμπα Μπέι Γιουνάιτεντ 01:00
Ιτουάνο - Κρουζέιρο 01:00
Ρόγιαλ Παρί - Ιντεπεντιέντε Πετρολέρο 01:15
Ατλέτικο Μινέιρο - Έμελεκ 01:15
Ουνιόν Σάντα Φε - Νασιονάλ Μοντεβιδέο 01:15
Παθφάιντερ - Γουέστερν Μας Πάιονιρς 02:00
Φλιντ Σίτι Μπακς - Όκλαντ Κάουντι 02:00
Κόστα Ρίκα (Γ) - Παναμάς (Γ) 02:00
Σεντ Κρουά - Θάντερ Μπέι Τσιλ 03:00
Κανκούν - Ράγια2 Εξπάνσιον 03:05
Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε - Οριέντε Πετρολέρο 03:30
Λιμπερτάδ Ασουνσιόν - Ατλέτικο Παραναένσε 03:30
Ιντερνασιονάλ - Κόλο Κόλο 03:30
Μπόκα Τζούνιορς - Κορίνθιανς 03:30
Οπεράριο Φεροβιάριο - Κλαμπ Ρεγκάτας 03:30
Νόρθερν Κολοράντο Χέιλστορμ - Φόργουορντ Μάντισον 04:00
Καναδάς (Γ) - Τρινιντάντ & Τομπάγκο (Γ) 05:00
Ντοράντος - Σιμαρόνες 05:05
Μέιτλαντ - Εντζγουόρθ Ιγκλς 11:00
Γουέστον Γουόρκερς - Κουκς Χιλ Γιουνάιτεντ 12:00
Γκρούλα Μοριόκα - Ριούκιου 12:00
Μαριγιάμπολε Σίτι - NFA Κάουνας 12:00
Λόγκαν Λάιτνινγκ - Μπρισμπέιν Σίτι 12:30
Βίσελ Κόμπε - Σιμίζου 13:00
Γιοκοχάμα Μαρίνος - Χιροσίμα 13:00
Κασίβα Ρέισολ - Ναγκόγια 13:00
Τζούμπιλο Ιβάτα - Φουκουόκα 13:00
ΦΚ Τόκιο - Σαπόρο 13:00
Κασίμα Άντλερς - Σερέσο Όσακα 13:00
Β-Βάρεν Ναγκασάκι - Μοντ. Γιαμαγάτα 13:00
Ζβάιγκεν Καναζάβα - Θέσπα Κουσάτσου 13:00
Σόναν Μπελμάρε - Γκάμπα Οσάκα 13:00
Γιοκοχάμα - Μπάουμπλιτζ Ακίτα 13:00
Μασίντα Ζέλβια - Μίτο Χόλιχοκ 13:00
Αλμπιρέξ Νιιγκάτα - Σίμπα Ισιχάρα Γιουνάιτεντ 13:00
Φατζιάνο Οκαϊάμα - Ομίγια 13:00
Ρενόφα Γιαμαγκούτσι - Όιτα Τρίνιτα 13:00
Ροάσο Κουμαμότο - Τοκουσίμα Βόρτις 13:00
Σεντάι - Βεντφορέτ Κόφου 13:00
Τοτσίγκι - Τόκιο Βέρντι 13:00
Ίντσεον Γιουν. - Σουγόν 13:00
Σουγόν Μπλουγουΐνγκς - Νταεγού 13:00
Τζεονάμ Ντράγκονς - Γκιέονγκαμ 13:00
Ζετζιάνγκ Γκριντάουν - Ντάλιαν Προ 13:30
Ουράβα - Κιότο Σανγκά 13:30
Σεούλ - Τζέονμπουκ 13:30
Ανιάνγκ - Τσουνγκνάμ Ασάν 13:30
Μπουσάν Ι Παρκ - Γκίμπο Σίτιζεν 13:30
Ίστερν Σαμπέρμπς - Μόρετον Μπέι Γιουν. 13:30
Τσανγκτσούν Γιατάι - Σαντόνγκ Ταϊσάν 14:30
Νταϊνάβα Άλιτους - Σιαουλιάι Β' 15:00
Μαυρίκιος - Εσουατίνι 15:00
Ριτεριάι Β' - Μπαμπρούνγκας 16:00
Μπρίστολ Σίτι - Τσέλτεναμ 16:00
Εμτιμπουά Σούγκαρ - Τανζανία Πρίζονς 16:00
Ισπανία U19 (Γ) - Σουηδία U19 (Γ) 16:00
Τόμπολ - Φερεντσβάρος 17:00
Λεσότο - Μαλάουι 18:00
Γκενκ - Ουτρέχτη 18:00
Ίντερ Τούρκου - Ντρίτα 18:00
Ρέιπας Λάχτι - ΠεΚα 18:30
Πούσκας Ακαντέμια - Σεντ Πόλτεν 18:30
Σάλκε - Βερλ 18:30
Νορβηγία U19 (Γ) - Γαλλία U19 (Γ) 18:30
ΚΠΒ Κόκκολα - JaPS 18:30
Γιάρο - Πέπο Λαπενράντα 18:30
ΕΙΦ Εκένας - Γκνιστάν 18:30
Μικελίν - Πιφ 18:30
ΠΚ-35 - Σεϊναγιόεν Β' 18:30
Νέβεζις Κενταϊνιάι - Γκαρλιάβα 19:00
Πανεβεζίς Β' - Έκρανας 19:00
BFA Βίλνιους - Ζαλγκίρις Βίλνιους Β' 19:00
Μπάνγκα Γκαργζντάι Β' - Μινίγια 2017 19:00
Ατμοσφέρα - Νεπτούντας Κλαϊπίντα 19:00
Μπόχουμ - Φορτούνα Σιτάρντ 19:00
Ουνιόν Βερολίνου - Μπραουνσβάιγκ 19:00
Όμπι Βοργκλ - Σιντ Τρούιντεν 19:00
Μονακό - Αούστρια Βιέννης 19:00
Ελ Γκαΐς - Μοντακχάμπ Σουέζ 19:00
Άλκμααρ - ΠΑΟΚ 19:00
Ελσίνκι - Ρίγας Σκόλα 19:00
Μπόντο Γκλιμτ - Κι Κλάκσβικ 19:00
Λασκ Λίντσερ - Μόναχο 1860 19:30
Βολφσμπέργκερ - Γκράζερ ΑΚ 19:30
Ρασίνγκ Ουνιόν - Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ 19:30
Βίνερ Βικτόρια - Σέλτικ 19:30
Φενερμπαχτσέ - Φέχερβαρ 19:30
Λέουβεν - Μπίρσχοτ 20:00
Μόλντε - Γιέρβ 20:00
Ντουντελάνζ - ΚΦ Τίρανα 20:30
Μάαν - Σαχάμπ 20:30
Κάτβικ - Τσβόλε 20:30
Μπαθ Σίτι - Κόλτσεστερ 21:00
Ζρίνσκι Μόσταρ - Σερίφ Τιρασπόλ 21:00
Βίκινγκουρ Γκότα - Γιουρόπα 21:00
Μάριμπορ - Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ 21:15
Σλόβαν Μπρατισλάβας - Ντιναμό Μπατούμι 21:30
Ουρακάν Λας Έρας - Σολ Ντε Μάγιο 21:30
Κένταλ Τάουν - Καρλάιλ 21:30
Μπρέχιν - Αμπερντίν 21:45
Αγγλία (Γ) - Αυστρία (Γ) 22:00
Φλόριντα U23 - Μαιάμι AC 22:00
Πίραμιντς - Κεράμικα Κλεοπάτρα 22:00
Όλγουεϊς Ρέντι - Νασιονάλ Ποτόσι 22:00
Αρχεντίνος Τζούνιορς - Ντεφένσα Xoυστίσια 23:00
Μπλακ Ροκ - Βερμόντ Γκριν 23:00
Τσακαρίτας - Αμέρικα ντε Κίτο 23:30
Νορθ Καρολάινα U23 - Γουέστ Βιρτζίνια Γιουν. 00:00
Αλακράνες Ντε Ντουράνγκο - Ατλέτικο Λα Παζ 01:00
Μαιάμι Σίτι Τσάμπιονς - Καλεντόνια ΣΚ 01:00
Μοτάουν - Γουέτσεστερ Φλέιμς 01:00
Αουρόρα - Γκουαμπίρα Μοντέρο 01:15
Κολόν Σάντα Φε - Κλουμπ Ατλέτικο Ταγιέρες 01:15
Παλμέιρας - Σέρο Πορτένιο 01:15
Σεάρα - Δε Στρόνγκεστ 01:15
Πίτσμπουργκ Ριβερχάουντς - Ίντι Ελέβεν 02:00
Μπόστον Μπολτς - Σίκοστ Γιουνάιτεντ Φάντομς 02:00
Φιλαδέλφεια Λόουν Σταρ - Όσιαν Σίτι Νορίστερς 02:00
Σεντάρ Σταρς Ρας - Χάντσον Βάλεϊ Χάμερς 02:00
Φορτ Γουέιν - Τολέντο Βίλα 02:00
Λιχάι Βάλει Γιουν. Σόνικ - Γουέστ Τσέστερ Γιουν. 02:00
Τρι-Σίτις Ότερς - Σάουθερν Σοκερ Ακάντεμι 02:00
Σάρλοτ Ιντιπέντενς ΙΙ - Σάρλοτ Ιγκλς 02:00
Λάιονσμπριτζ - Κρίστος ΦΚ 02:00
Κλίβελαντ Φορς - Σάουθ Μπεντ Λάιονς 02:00
Ντιτρόιτ Σίτι - Χάρτφορντ Αθλέτικ 02:30
Ατλάντα Γιουνάιτεντ ΙΙ - Μπέρμιγχαμ Λιτζόν 02:30
Νόβα ΦΚ - Βιρτζίνια Μπιτς Γιουν. 02:30
Άσβιλ Σίτι - Γιουνάιτεντ Μπάνταμς 02:30
Μανχάταν ΣΚ - Λονγκ Άιλαντ Ραφ Ράιντερς 02:30
Μπλακγουότς Ρας - AC Κονέκτικατ 02:30
CISA - Νιου Μέξικο Γιουν. U23 03:00
Σικάγο Σίτι - Σικάγο Γιουνάιτεντ 03:00
Μινεάπολις Σίτι - Θάντερ Μπέι Τσιλ 03:00
Σπρίνγκφιλντ - Σικάγο Ντατς Λάιονς 03:00
Μινέρος Ντε Ζακατέκας - Ταπατίο 03:05
Ρίβερ Πλέιτ - Βελέζ Σάρσφιλντ 03:30
Φλαμένγκο - Τολίμα 03:30
Μελγκάρ - Ντεπορτίβο Κάλι 03:30
Σάντος - Ντεπορτίβο Τάτσιρα 03:30
Νοβοριζοντίνο - Μπρούσκε 03:30
Αλαχουελένσε - Καρταχίνες 05:00
Κορεκαμίνος - Ατλάντε 05:05
Ντέιβις Λέγκασι - Βεντούρα Κάουντι Φιούζιον 05:30
Ουνιβερσιτάριο Ντε Βίντο - Μπολιβάρ 22:00
Ντεπορτίβο Κάλι - Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα 22:00
Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα - Ριονέγκρο Αγκουίλας 22:00
Λα Εκιδάδ - Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε 22:00