BINTEO με Αναλύσεις & Προγνωστικά

προγνωστικα
στοιχημα
προγνωστικα
στοιχημα

Παρακάτω είναι ο πίνακας με όλους τους αγώνες από το σημερινό στοιχηματικό κουπόνι, με διαθέσιμα προγνωστικά & προβλέψεις, καθώς και πίνακες με στατιστικά στοιχεία για την κάθε αναμέτρηση, όπως φόρμα των ομάδων, βαθμολογική κατάταξη, προϊστορία κτλ.

ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ για ΣΗΜΕΡΑ:

Γιακιόμπα - CS Αλαγκοάνα 01:00
Αλιάνζα Πετρολέρα - Τολίμα 01:05
Ιταμπαϊάνα - Σοσιεδάδε Μπόκα Τζούνιορ 01:15
Ατλέτικο Γκοϊανιένσε - Κοριτίμπα 02:30
Ατλέτικο Μινέιρο - Παλμέιρας 02:30
Ατλέτικο Παραναένσε - Σπορτ Ρεσίφε 02:30
Βάσκο Ντα Γκάμα - Γκοϊάς 02:30
Ιντερνασιονάλ - Κορίνθιανς 02:30
Μπαΐα - Σάντος 02:30
Ρεντ Μπουλ Μπραγκαντίνο - Γκρέμιο 02:30
Σάο Πάουλο - Φλαμένγκο 02:30
Σεάρα - Μποταφόγκο 02:30
Φλουμινένσε - Φορταλέζα 02:30
Τεπατιτλάν - Πούμας Ταμπάσκο 03:00
Ιντεπεντ. Μεντεγίν - Ντεπορτίβο Κάλι 03:10
Ατλέτικο Σαν Λούις - Τίγκρες 05:00
Νιουκάστλ Τζετς (Γ) - Αδελαΐδα Γ. (Γ) 09:05
Μάνλι Γιουνάιτεντ - Ντρούιτ Τάουν Ρέιντζερς 10:00
Πορτ Μέλμπουρν Σαρκς - Μέλμπουρν Νάιτς 10:45
Μαρκόνι Στάλιονς - Σίδνεϊ Γιουθ 10:45
Καβασάκι - Γιοκοχάμα Μαρίνος 11:00
Ντάνενονγκ Θάντερ - Ντάντενονγκ Σίτι 11:30
Αραράτ Γιερεβάν ΙΙ - Πιούνικ Γιερεβάν ΙΙ 12:00
ΒΚΜΑ Γιερεβάν - Ουράρτου ΙΙ 12:00
Περθ Γκλόρι - Μπρισμπέιν Ρόαρ 12:05
Λάτσιο U19 - Κάλιαρι U19 13:00
Φούλαμ U23 - Γουλβς U23 14:00
Τότεναμ U23 - Μπλάκμπερν U23 14:00
Ζαρκόβο - Ζελέζνιτσαρ Πάνκεβο 14:00
Ίντιζα - Παρτιζάν 14:00
Αλ Σάφα - Αλ Λίβα 14:40
Αλσχούλα - Αλ Τζίλ 14:50
Κουμαίτ - Αλ Ζούλφι 14:55
Αλ Φάιχα - Αλ Τούκμπαχ 14:55
Κέιπ Τάουν Ολ Σταρς - Άγιαξ Κέιπ Τάουν 15:00
Πιρίν - Σεπτέμβρι Σίμιτλι 15:00
Μπουλ Τζίνζα - Μίντα 15:00
Εξπρές FC - Γουακίσο Τζάιαντς 15:00
Χάποελ Νοφ Χαγκαλίλ - Σέκτζια Νες Ζιόνα 15:00
Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Ισκάλ Ιμάντ 15:00
Χάποελ Ουμ Αλ Φαχέμ - Μακάμπι Αχί Ναζαρέτ 15:00
Χάποελ Ραανάνα - Χάποελ Ραμάτ Γκαν 15:00
Χαποέλ Κφαρ Σχελέμ - Καφρ Κάσιμ 15:00
Μπειτάρ Τελ Αβίβ Μπατ Γιαμ - Χάποελ Κάταμον 15:00
Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον - Χάποελ Άκο 15:00
Χάποελ Αφούλα - Χαποέλ Νιρ Ράματ Χάσαρον 15:00
Κίτβε Γιουνάιτεντ - Ρεντ Άροους 15:00
Γκεντσλερμπιρλιγκί - Μαλάτιασπορ 15:00
Κόνιασπορ - Γκαζιαντέπ 15:00
Aλ Τακαντόμ - Αλ Αράμπι Αλ Σάουντι 15:05
Αλ Άκντουντ - Αλ Εντεσάρ 15:10
Αλ Τζντάλ - Αλ Χζαζ 15:10
Μπίσχα - Αλ Σαντ Σαουντί 15:10
Αράρ - Αλ Ντράιχ 15:10
Οχούντ Μεντίνα - Αλ Χαζμ 15:20
Αλ Ανσάρ - Αλ Καϊσόμα 15:25
Αλ Νασρ Ντουμπάι - Χάττα 15:30
Μπάνι Γιας - Άτζμαν 15:30
Σαούρα - Μπίσκρα 16:00
Ολιμπίκ Μεντέα - ΚΣ Κονσταντίν 16:00
Χουσέιν Ντέι - ΡΣ Ρελιζάνε 16:00
Ράσινγκ Αθλέτικ - Σάμπαμπ Ριάντι Σαλμί 16:00
Ζενές Μπεν Γιερίρ - Ολιμπίκ Χουρίμπγκα 16:00
Νορθίστ Γιουνάϊτεντ - Κεράλα Μπλαστέρς 16:00
Μίντλεσμπρο U23 - Νόριτς U23 16:00
Ράντνικ Σεσβέτ - Ντιναμό Ζάγκρεμπ ΙΙ 16:00
Ντουμπράβα - Μεντιμούριε 16:00
Ρεζόβια - Πούσζκα Νιεπολομίσε 16:00
Μπράϊτον U23 - Μάντσεστερ Σίτι U23 16:00
Χρβάτσκι Ντραγκοβόλιατς - Γιούνακ 16:00
Αταλάντα U19 - Σπαλ U19 16:00
Μπλέσινγκ - AC Ρέιντζερς 16:30
Βοϊβοντίνα - Ναπρέντακ 16:30
Τεούτα Ντούρες - Κουκέσι 17:00
Άκρα Γκρέιτ Ολίμπικς - Μπερεκούμ Τσέλσι 17:00
USM Αλγέρι - Μάγκρα 17:00
USM Μπελ Αμπές - JSM Σκίκντα 17:00
Άρκα Γκντίνια - Ζαστρζέμπιε 17:00
Αλ Μασρί - Κεράμικα Κλεοπάτρα 17:00
Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ - ΚΣΜ Σλατίνα 17:30
Λοκομοτίβ Πλόβντιβ - Έταρ Βέλικο Ταρνόβο 17:30
Τσαχούμα Μαντζιχαντίλα - Μορόκα Σουάλοους 18:00
Γκούτζα Γιουνάιτεντ - Τάρξιεν Ρέινμπους 18:00
Γιουβέντους U19 - Φιορεντίνα U19 18:00
Ταμπόφ - Ρότορ Βολγκογκράντ 18:00
Μπεσίκτας - Ντενίζλισπορ 18:00
Τζέντα Κλαμπ - Αλ Νάχντα 18:05
Σαμπάμπ Αλ Αχλί Ντουμπάι - Κφορ Φακάν Κλαμπ 18:15
Σάρτζα - Αλ Τζαζίρα 18:15
Φαρ Ραμπάτ - Σαμπάμπ Μοχαμέντια 18:15
ΑΕ Λεμεσού - ΑΕΚ Λάρνακας 18:30
Βίτζεφ Λοτζ - Ραντόμιακ Ράντομ 18:40
Αλ Καλίτζ Σαϊχάτ - Χαϊέρ 18:40
Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Ινγκουλέτς Πέτροβε 19:00
Βίμποργκ - Χβιντόβρε 19:00
Βαραζντίν - Οσίγιεκ 19:00
Ράκοβ Τσεστόχοβα - Ποντμπεσκίτζιε 19:00
Σλόβαν Λίμπερετς - Παρντουμπίτσε 19:00
Ναζράν - Αλ Σαχέλ Κατίφ 19:10
Αούστρια Βιέννης II - ΦΚ Γιούνιορς 19:30
Λαφνίτζ - Φλοριντσντόρφερ 19:30
Χορν - Αούστρια Λουστενάου 19:30
Ντάρμσταντ - Καρλσρούη 19:30
Ρέγκενσμπουργκ - Πάντερμπορν 19:30
Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Αϊντχόφεν B' 19:45
Μάαστριχτ - Τελστάρ 19:45
Μόναχο 1860 - Ουντερχάκινγκ 20:00
Βέιλε - Χόρσενς 20:00
Χέλσινγκορ - Φρεντερίτσια 20:00
Κιάσο - Βιλ 1900 20:00
Κρινς - Ξαμάξ 20:00
Σαμπαντέλ - Αλμπαθέτε 20:00
Ρετζιάνα - Σαλερνιτάνα 20:00
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ - Ροτ Βάις Έσεν 20:00
Ατλέτικο Σεαρένσε - Ικάσα 20:30
Κράτο - Πακατζούς 20:30
Γκουαρανί Ντε Σομπράλ - Καουκάια 20:30
Φεροβιάριο - Μπαρμπάλχα 20:30
Καπιτάλ Μπραζίλια - Ρεάλ Μπραζίλια 20:30
Σεϊλάντια - Γκάμα 20:30
Γιουρόπα Πόιντ - Λάιονς Γιβραλτάρ 20:30
Τσάβες - Βιζέλα 20:30
Ντιναμό Βουκουρεστίου - Βιτορούλ Κονστάντσα 20:30
Μας Μαχρίμπ - Μαχρίμπ Τετουάν 20:30
Τσβόλε - Χέρενφεν 21:00
Ντιοσγκιόρι - Μεζοκοβέζντι Ζόρι 21:00
Αφτουρέλντινγκ - Γρίνταβικ 21:00
Φίλκιρ - Θρότουρ Ρέικιαβικ 21:00
Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ - Κορντρενγκίρ 21:00
Φραμ Ρέικιαβικ - FH Χαφναρφιόρντουρ 21:00
Κλαμπ Μπριζ U23 - RWD Μόλενμπεεκ 21:00
Γουέστ Χαμ U23 - Ντέρμπι U23 21:00
Κεντροαφρικανική Δημοκρατία U20 - Γκάμπια U20 21:00
Βίντερτουρ - Ααράου 21:00
Τουν - Στάντε Ούσχι 21:00
Μπλάου Βάις Λινζ - Αούστρια Κλάγκενφουρτ 21:25
Βέρντερ Βρέμης - Άιντραχτ Φρανκφούρτης 21:30
Βάρτα Πόζναν - Λεχ Πόζναν 21:30
Λίνφιλντ - Λάρνε 21:45
Ντέρμπι - Νότιγχαμ Φόρεστ 21:45
Σαρλερουά - Γκενκ 21:45
Τορίνο - Σασουόλο 21:45
Ινβερνές - Χαρτς 21:45
Σίρενς - Λίχα Αθλέτικ 22:00
Λίβερπουλ Μοντεβιδέο - Πενιαρόλ 22:00
Ρεν - Νις 22:00
Λεβάντε - Αθλέτικ Μπιλμπάο 22:00
Καρταγένα - Λεγκανές 22:00
Έμπολι - Βενέτσια 22:00
Ντε Γκράαφτσαπ - Αλκμάαρ Β' 22:00
Ντεν Μπος - Ουτρέχτη Β' 22:00
Ρόντα - Ναϊμέγκεν 22:00
Γκιμαράες - Μποαβίστα 22:30
Καρμελίτα - Γιουβεντους Εσκαθουκένα 23:00
Ασέρι AD - Πουέρτο Γκολφίτο 23:15
Κρουζ Αζούλ (Γ) - Τιχουάνα (Γ) 23:45
Ντομ Μπόσκο - Οπεράριο VG 00:00
Αλντοσίβι - Άρσεναλ Σαραντί 00:15
Ντεφένσα Xoυστίσια - Πατρονάτο 00:15
Σπορτίβο Λουκένιο - 12 Ντε Οκτούμπρε 00:30
Ουνιόν Μανταλένα - Μποκοτά 01:00
Τιμ Ουέλινγκτον - Γουόντερερς ΣΚ 02:00
Ιντεπεντιέντε ντε λα Τσορέρα - Βεραγκουένσε 02:00
Ντεπορτίβο Κουένσα - Γκουαγιακίλ Σίτι 02:00
Αρχεντίνος Τζούνιορς - Βελέζ Σάρσφιλντ 02:30
Μπαρανκουίλα - Ατλέτικο Ουίλα 03:00
Καντερμπέρι Γιουνάιτεντ - Ουέλινγκτον Φοίνιξ (Ρ) 03:00
Πουέμπλα - Νεκάξα 03:30
Όκλαντ Σίτι - Γουέιτακερ Γιουνάιτεντ 04:00
Μασατλάν - Κερέταρο 05:30
Ίστερν Λάιονς - Μπέντλι Γκρινς 06:00
Άβοντεϊλ Χάιτς - Όκλεϊ Κάνονς 06:15
Γκιέονγκαμ - Ανιάνγκ 06:30
Τζέονμπουκ - Σεούλ 07:00
Σίδνεϊ Ολίμπικ - Σίδνεϊ Γιουνάιτεντ 07:00
Ουράβα - ΦΚ Τόκιο 07:00
Σαπόρο - Γιοκοχάμα 07:00
Όιτα Τρίνιτα - Τοκουσίμα Βόρτις 07:00
Χιροσίμα - Σεντάι 07:00
Β-Βάρεν Ναγκασάκι - Ζβάιγκεν Καναζάβα 07:00
Γκιράβανς Κιτ. - Αλμπιρέξ Νιιγκάτα 07:00
Μπίλις Μπαλς - Σκεντερμπέου 14:00
Καστριότι - Απολόνια Φιερ 14:00
Σίμπα Κολγουέζι - Ρενεζόνς 16:30