Παρακάτω είναι ο πίνακας με όλους τους αγώνες από το σημερινό στοιχηματικό κουπόνι, με διαθέσιμα προγνωστικά & προβλέψεις, καθώς και πίνακες με στατιστικά στοιχεία για την κάθε αναμέτρηση, όπως φόρμα των ομάδων, βαθμολογική κατάταξη, προϊστορία κτλ.

Προγνωστικά Στοιχήματος για ΣΗΜΕΡΑ
Περσικάμπο 1973 - Περσιράγια Μπάντα Άτσε 10:15
Μαλαισία - Λάος 11:30
Γκαντζασάρ - Σιράκ 12:00
Αραράτ Αρμενία ΙΙ - Πιούνικ Γιερεβάν ΙΙ 12:00
Λέοπαρντς - Πόστα Ρέιντζερ 12:00
Κούνσχαν - Ζετζιάνγκ Γκριντάουν 13:35
Μπαντάρι - Κένυα Κομέρσιαλ Μπανκ 14:00
Βιχίγα Μπούλετς - Γκορ Μαχία 14:00
Ινδονησία - Καμπότζη 14:30
Σεπαχάν - Σανάτ Νάφτ Αμπαντάν 14:30
Πεϊκάν - Έστεγκλαλ Τεχεράνης 14:30
Κουκέσι - Λάτσι 14:45
Ουμ Σαλάλ - Αλ Ράιαν 15:00
Ζανάκο - Τσαμπίσι 15:00
Εμτιμπουά Σούγκαρ - Μπιασάρα Γιουνάιτεντ 15:00
Τανζανία - Ουγκάντα 15:30
Σίμπα Κολγουέζι - CS Ντον Μπόσκο 15:30
Μπαλί Γιουν. Πουσάμ - Μαντούρα Γιουνάιτεντ 15:45
Μουμπάι Σίτι - Τζαμσχεντπούρ 16:00
Μοτέμα Πέμπε - Ντόφιν Νουάρ 16:30
Περσέπολις - Χαβαντάρ 16:30
Αλ Βάκρα - Αλ Αχλί Ντόχα 17:10
Αλ Γιαρμούκ Κουβέιτ - Αλ Νασρ Κουβέιτ 17:40
Αζάμ - Καγκέρα Σούγκαρ 18:00
Κόγκε (Γ) - Χοφενχάιμ (Γ) 19:45
Αντβέρπ - Ολυμπιακός 19:45
Λέγκια Βαρσοβίας - Σπαρτάκ Μόσχας 19:45
Λυών - Ρέιντζερς 19:45
Ρεάλ Σοσιεδάδ - Αϊντχόφεν 19:45
Σπάρτα Πράγας - Μπρόντμπι 19:45
Χάκεν (Γ) - Μπάγερν Μονάχου (Γ) 19:45
Νάπολι - Λέστερ 19:45
Στουρμ Γκρατς - Μονακό 19:45
Αλασκέρτ - Μακάμπι Τελ Αβίβ 19:45
Φενερμπαχτσέ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης 19:45
Γάνδη - Φλόρα Ταλίν 19:45
Ζόρια Λουγκάνσκ - Μπόντο Γκλιμτ 19:45
Κλουζ - Γιάμπλονετς 19:45
Άλκμααρ - Ράντερς 19:45
Λασκ Λίντσερ - Ελσίνκι 19:45
Παρτιζάν - Ανόρθωση 19:45
ΤΣΣΚΑ Σόφιας - Ρόμα 19:45
Άρσεναλ (Γ) - Μπαρτσελόνα (Γ) 21:00
Γκενκ - Ραπίντ Βιέννης 22:00
Γουέστ Χαμ - Ντιναμό Ζάγκρεμπ 22:00
Λάτσιο - Γαλατασαράι 22:00
Μπενφίκα (Γ) - Λυών (Γ) 22:00
Μαρσέιγ - Λοκομοτίβ Μόσχας 22:00
Λουντογκόρετς - Μίντιλαντ 22:00
Μπράγκα - Ερυθρός Αστέρας 22:00
Φερεντσβάρος - Λεβερκούζεν 22:00
Βασιλεία - Καραμπάκ 22:00
Σέλτικ - Μπέτις 22:00
Ουνιόν Βερολίνου - Σλάβια Πράγας 22:00
ΠΑΟΚ - Λίνκολν Ρεντ Ίμπς 22:00
Ομόνοια - Καϊράτ Αλμάτι 22:00
Φέγενορντ - Μακάμπι Χάιφα 22:00
Φίτεσε - ΝΣ Μούρα 22:00
Κοπεγχάγη - Σλόβαν Μπρατισλάβας 22:00
Ίντερ Πλέια Ντελ Καρμέν - Καφεταλερος Τσιάπας 23:00
Αμέρικα Ντε Κάλι - Αλιάνζα Πετρολέρα 01:00
Ράσινγκ Μοντεβιδέο - Ντιφενσόρ Σπόρτινγκ 01:30
Σελάγια - Ατλάντε 02:30
Αμέρικα Μινέιρο - Σάο Πάουλο 02:30
Ατλέτικο Γκοϊανιένσε - Φλαμένγκο 02:30
Ζουβεντούδε - Κορίνθιανς 02:30
Γκρέμιο - Ατλέτικο Μινέιρο 02:30
Ρεντ Μπουλ Μπραγκαντίνο - Ιντερνασιονάλ 02:30
Σπορτ Ρεσίφε - Ατλέτικο Παραναένσε 02:30
Παλμέιρας - Σεάρα 02:30
Σάντος - Κουιαμπά 02:30
Φλουμινένσε - Σαπεκοένσε 02:30
Φορταλέζα - Μπαΐα 02:30
Τσαλατενάνγκο - Πλατένσε Μουνισιπάλ 03:00
Λος Μιγιονάριος - Τολίμα 03:05
Αλακράνες Ντε Ντουράνγκο - Μαζορκέρος 04:00
Λεόν - Άτλας 05:00