Παρακάτω είναι ο πίνακας με όλους τους αγώνες από το σημερινό στοιχηματικό κουπόνι, με διαθέσιμα προγνωστικά & προβλέψεις, καθώς και πίνακες με στατιστικά στοιχεία για την κάθε αναμέτρηση, όπως φόρμα των ομάδων, βαθμολογική κατάταξη, προϊστορία κτλ.

Προγνωστικά Στοιχήματος για ΣΗΜΕΡΑ
Κούνσχαν - Νάντονγκ Ζίγιουν 11:00
Σιχουάν Τζιουνίου - Σαανξί Σανγκάν 11:00
Πενίνσουλα Πάουερ - Λόγκαν Λάιτνινγκ 12:30
Σανγκάη Σενχούα - Τσενγκντού Ρονγκτσένγκ 12:30
Μπρίσμπεϊν Ρόαρ Γιουθ - Γκολντ Κόουστ Νάιτς 12:30
Μέλμπουρν Σίτι - Ουέλινγκτον Φοίνιξ 12:30
Όκλεϊ Κάνονς - Μπρισμπέιν Σίτι 12:30
Άβοντεϊλ - Μπρισμπέιν Ρόαρ 12:30
Αντέλαϊντ Σίτι - Αντελαϊντ Γιουνάιτεντ 12:30
Σίμπα Ισιχάρα Γιουνάιτεντ - Βεντφορέτ Κόφου 13:00
Γκιέονγκαμ - Νταετζεόν Σίτιζεν 13:00
Μπενφίκα Β' - Εστρέλα Ντα Αμαντόρα 13:00
Γκουανγκτζού - Τζεονάμ Ντράγκονς 13:00
Κουζάντ - Σογκντιγιόνα Τζιζάξ 13:30
Τσουνγκνάμ Ασάν - Γκίμπο Σίτιζεν 13:30
Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν - Γουχάν Θρι Τάουνς 14:30
Τσινγκντάο Χαϊνίου - Σούζχου 14:30
Μέιζου Χάκα - Γκουανγκτσού Σίτι 14:30
Γουχάν Γιανγκτζέ - Μπεϊτζίνγκ Γκουοάν 14:30
Σαραουάκ Γιουνάιτεντ - Πέταλινγκ Τζάγια Σίτι 15:15
Ντόντομα Τζίτζι - Εμπέγια Σίτι 16:00
Σέλανγκορ - Τερενγκανού 16:00
Κοαστάλ Γιούνιον - KMC 16:00
Κέιντα - Σαμπάχ FA 16:00
Παχτακόρ Τασκένδης - Ολιμπίκ Τασκένδης 17:00
Αλ Σαντ - Αλ Αχλί Ντόχα 17:25
Νασάφ Καρσί - AGMK 18:00
Μόντριτσα - Σλάβια Σαράγιεβο 18:00
Φάμος - Ντρίνα Ζβόρνικ 18:00
Ομάρσκα - Σλόμποντα Νόβι Γκραντ 18:00
Κοζάρα Γκραντίκα - Ποντρίνιε 18:00
Λακτάσι - Σλόμποντα Μ. Γκραντ 18:00
Τέκστιλακ Ντερβέντα - Ρούνταρ Πριγιέντορ 18:00
Κρούπα - Ζβιγιέζντα 09 18:00
ΣΚ Μπένεσοφ - Μας Ταμπόρσκο 18:00
Σοκόλ Μπροζάνι - Βάρνσντορφ 18:00
Μπίλοβετς - Τρίνετς 18:00
Πάιντε Λιναμεσκόντ - Πάρνου Βάπρους 18:00
Σίμπα Σπορτς Κλαμπ - Γκέιτα Γκολντ 18:15
Τούζλα Σίτι - Ποσούτζε 18:30
Βελέζ Μόσταρ - Ίγκμαν Κόνγιτς 18:30
Μοσονμαγιάροβαρ - Καζινσμπαρισίκα 18:30
Τσακβάρι - Τισζακέσκε 18:30
Ντόρογκι - Σζεντλορίντσι 18:30
Νιρεγκχάζα Σπάρτακους - Σοροκσάρ 18:30
Χαλάντας - Ζέγκεντ 18:30
Γκιόρι Έτο - Σιόφοκ 18:45
Κάπα - Κέσκι Ουσίμα 19:00
Λούμπεκ - Αννόβερο ΙΙ 19:00
Χίλεροντ Φόντμπολντ - Φρεντερίτσια 19:00
Χαμ Καμ - Τρόμσο 19:00
Τάρνμπι - Γκβι 19:30
Γκέρσλεβ - Καρλσούντε 19:30
Γκρέβε Φόντμπολντ - Χόλμπαεκ 19:30
Χέρστεντόστερ - Β 1908 19:30
Κφουμ Ροσκίντλε - Μπρονσόι 19:30
Σλάγκελσε - Νάεστβεντ ΙΙ 19:30
Οτέρουπ - Τάραπ Πααράπ 19:30
Λεντόγιε Σμορούμ - Αβάρτα 19:30
VB 1968 - Άλεροντ 19:30
Βάρντε - Χέντενστεντ 19:30
Β 1913 - ΟΚΣ Οντένσε 19:30
Μπράμπραντ ΙΙ - Ρίνκγκόμπινγκ 19:30
Β 1908 - Μάριενλιστ 19:30
Άαλμποργκ ΙΙ - Νορεσάνμπι 19:30
Κιέλερουπ - Όντερ 19:30
Βέιγκααρντ - Ντζουρσλάντ 19:30
ΑΣΑ Άαρχους - Άαρχους Φρέμαντ 2 19:30
Μούτσελμπαχ - Όφενμπέργκερ 19:30
Ομπεράρχερν SV - Γκοπίνγκερ SV 19:30
FSV 08 Μπίσινγκεν - Κίκερς Στουτγάρδης 19:30
Μπάκναγκ - Σόνενχοφ 19:30
Χόλενμπαχ - Νεκαρσούλμερ 19:30
8 Βίλινγκεν - Χολσχάουσεν 19:30
Ζάνκτ Πάουλι ΙΙ - Ντρόχτερσεν Ασέλ 19:30
Ράβενσμπουργκ - Ριλάσινγκεν-Άρλεν 19:30
Φοίνιξ Λούμπεκ - Τεουτόνια 05 19:30
Σβαρτς Βάις Ρέντεν - Χόλσταϊν Κίελ ΙΙ 19:30
Βέιτσε Φλένσμπουργκ - Χιλντεσχάιμ 19:30
Χαβέλσε - Μπρέμερ 19:30
Ένπι - Ελ Γκαΐς 19:30
Αλ Σαμάλ - Αλ Γκαράφα 19:35
Καραμπάκ - Βικτόρια Πλζεν 19:45
Τζουργκάρντεν - ΑΠΟΕΛ 19:45
Φλόρα Ταλίν - Ταλίνα Λέγκιον 20:00
Ατλέτικο Μαδρίτης Β' - Ιντερσίτι 20:00
Κολουμπάρα - Ραντνίτσκι Νις 20:00
Β36 Τόρσχαβν - Ρούναβικ 20:00
Ούζβιλ - Γουίντερθουρ ΙΙ 20:00
Νέτινγκεν - Φραϊμπούργκερ 20:00
Φόρζχεϊμ - Ρόιτλινγκεν 20:00
Μπουνταφόκι - Γκίρμοτ 20:00
Χέρλεβ - Φρεντέρικσουντ 20:00
Μπεκεσάμπα - ΜΤΚ Βουδαπέστης 20:00
Ντιοσγκιόρι - Άικα 20:00
Βέιλε - Νάεστβεντ 20:00
Κοζαρμισλένι - Πέκσι Μέτσεκ 20:00
Μπλάου Βάις Λόχνε - Βέρντερ Βρέμης Β 20:00
Αζάμ - Καγκέρα Σούγκαρ 20:15
Βαρνμπολς - Κάρλμπεργκς 20:30
Ένγκερς - Έισμπάχταλ 20:30
Γέντελοχ - Κίκερς Έμντεν 20:30
Τσίπα Γιουνάιτεντ - Μαρούμο Γκάλαντς 20:30
BK Σκιόλντ - Κφουμ BK 20:30
Ρόγιαλ ΑΜ - Ορλάντο Πάιρετς 20:30
Φρανκς Μπορέν - Αντβέρπ U23 21:00
Νάρντο - Ρόζενμποργκ 2 21:00
Ράντινκ Μπιτζελίνα - Λιούμπιτς Πρνγιάβορ 21:00
Βίκινγκουρ Όλαφσβικ - Θρότουρ Ρέικιαβικ 21:00
Σκάλα - Βίκινγκουρ Γκότα 21:00
Βόλσουνγκουρ - Αεγκίρ 21:00
Μάγκνι - Φιαλαμπίγκνταρ 21:00
Μαντέλ Γιουνάιτεντ - Ολιμπίκ Σαρλερουά 21:00
Ρέινιρ Σαντγκέρντι - ΙΡ Ρέικιαβικ 21:00
Τθες Σπορτ - ΡΦΚ Λιέγης 21:00
Σιντ-Ελουά Βίνκελ - Χέιστ 21:00
Ντεσσέλ - Ρόγιαλ Κνόκε 21:00
ΡΑΑ Λουβιερουάζ - Πάτρο Μαασμέχελεν 21:00
ΚΣΒ Μπαουνατάλ - Χανάου 93 21:00
Ρούπελ Μπουμ - Νινοβέ 21:00
Λέουβεν U23 - Χούγκστρατεν 21:00
Σαρλερουά U23 - Τιένεν 21:00
Γάνδη U23 - Ουρσλ Βισέ 21:00
Σόλιχαλ Μουρς - Γιορκ 21:45
Κρέι Γουόντερερς - Μπογνόρ Ρέγκις 21:45
Κινγκστόνιαν - Γουινγκέιτ & Φίντσλι 21:45
Γκοσπόρτ Μπόρο - Σουίντον Σουπερμαρίν 21:45
Τρούρο Σίτι - Πόουλ Τάουν 21:45
Στόουκ - Μίντλεσμπρο 21:45
Ρέντινγκ - Μπλάκμπερν 22:00
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Σάντερλαντ 22:00
Ίστερν Κόμπανι - Αλ Αχλί 22:00
Μακάμπι Χάιφα - Ερυθρός Αστέρας 22:00
Γουέστ Μπρομ - Κάρντιφ 22:00
Ντιναμό Κιέβου - Μπενφίκα 22:00
Χαουκάρ - Νιάρντβικ 22:15
Φιάρνταμπιγκντ - Χότουρ Χούγκιν 22:15
Νιούελς Ολντ Μπόις - Λανούς 22:30
Τίγκρε - Ατλέτικο Τουκουμάν 22:30
Αντοφαγκάστα - Κουρίκο Γιονίντο 00:00
Αλακράνες Ντε Ντουράνγκο - Λεόνες Νέγκρος 01:00
Νουμπλένσε - Κόλο Κόλο 01:00
Άρσεναλ Σαραντί - Ρίβερ Πλέιτ 01:00
Κρισιούμα - Οπεράριο Φεροβιάριο 01:00
Άλμπιον Σαν Ντιέγκο - Μέριλαντ Μπόμπακτς 02:00
Ατλέτικο Οτάβα - HFX Γουάντερερς 02:00
Ορλάντο Σίτι ΙΙ - Ρότσεστερ Νιου Γιορκ 02:00
Φλουμινένσε - Φορταλέζα 02:00
Ιντεπεντ. Μεντεγίν - Τολίμα 02:00
Ατλάντα Γιουνάιτεντ - Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς 02:30
Τορόντο - Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον 02:30
9 Ντε Οκτούμπρε - Ρούνα 03:00
Ουνιόν Ομάχα - Σάρλοτ Ιντιπέντενς 03:00
Μπέρμιγχαμ Λιτζόν - Ντιτρόιτ Σίτι 03:00
Νιου Γιόρκ Σίτι - Σάρλοτ 03:00
Τσιμπάο - Μοτάγκουα 03:00
Τολούκα - Μοντερέι 03:00
Τλαξκάλα - Σελάγια 03:05
Χιούστον Ντας (Γ) - Γκόθαμ ΦΚ (Γ) 03:30
Μπόκα Τζούνιορς - Ροζάριο Σέντραλ 03:30
Ατλέτικο Παραναένσε - Φλαμένγκο 03:30
Κορίνθιανς - Ατλέτικο Γκοϊανιένσε 03:30
Ο Χίγκινς - Ουνιόν Εσπανιόλα 03:30
Νιου Μέξικο Γιουν. - Μέμφις 901 04:00
Ντάλας - Φιλαδέλφεια Γιούνιον 04:00
Φορταλέζα CEIF - Λος Μιγιονάριος 04:15
Νόρθερν Κολοράντο Χέιλστορμ - Τουσόν 05:00
Όραντζ Κάουντι - Λας Βέγκας Λάιτς 05:00
Χάνκουκ Βέρντες - Αλιάνζα Σαν Σαλβαδόρ 05:00
Βανκούβερ Γουάιτκαπς - Κολοράντο Ράπιντς 05:00
Κρουζ Αζούλ - Τιχουάνα 05:05
Πατσούκα - Κλαμπ Αμέρικα 05:05
Ντοράντος - Ταπατίο 05:05