BINTEO με Αναλύσεις & Προγνωστικά

Αποδοσεις
Προιστορια
προγνωστικα στοιχηματος
στατιστικα ποδοσφαιρου στοιχημα
Ρουστάβι
Ζουγκντίντι
ΗNNΗΙΗ
NΗNNΗN
| ΓΕΩΡΓΙΑ: Εροβνούλι Λίγκα 2 | Ημ/νια αγώνα: 22/11/2020 10:00 λίστα αγώνων  |

Σύγκριση Ομάδων

Α/ΑΟΜΑΔΑΑΓΒΝΙΗΓ
6Ρουστάβι152055519:24
7Ζουγκντίντι141853620:24

Ρουστάβι - Τελευταίοι Αγώνες

16/11/2020 Σουκούρα Ρουστάβι 5 - 1 ΗO
28/10/2020 Ρουστάβι Μερένι Μαρτβίλι 3 - 1 NO
20/10/2020 Γκάγκρα Ρουστάβι 0 - 2 NU
4/10/2020 Ρουστάβι Βιτ Τζόρτζια 0 - 3 ΗO
29/9/2020 Σιόνι Μπολνίσι Ρουστάβι 0 - 0 ΙU
22/9/2020 Σαμγκουράλι Τσκχάλτουμπο Ρουστάβι 2 - 1 ΗO
15/9/2020 Σχεβαρντένι 1906 Ρουστάβι 0 - 2 NU
17/8/2020 Ρουστάβι Αραγκβί Ντουσχέτι 1 - 0 NU
11/8/2020 Ζουγκντίντι Ρουστάβι 3 - 1 ΗO

Ζουγκντίντι - Τελευταίοι Αγώνες

28/10/2020 Αραγκβί Ντουσχέτι Ζουγκντίντι 1 - 2 NO
20/10/2020 Ζουγκντίντι Σαμγκουράλι Τσκχάλτουμπο 1 - 4 ΗO
4/10/2020 Ζουγκντίντι Σουκούρα 3 - 2 NO
29/9/2020 Μερένι Μαρτβίλι Ζουγκντίντι 2 - 3 NO
23/9/2020 Ζουγκντίντι Γκάγκρα 0 - 2 ΗU
15/9/2020 Ζουγκντίντι Βιτ Τζόρτζια 5 - 2 NO
16/8/2020 Σιόνι Μπολνίσι Ζουγκντίντι 2 - 1 ΗO
11/8/2020 Ζουγκντίντι Ρουστάβι 3 - 1 NO
4/8/2020 Σχεβαρντένι 1906 Ζουγκντίντι 3 - 1 ΗO

Προιστορία

11/8/2020 Ζουγκντίντι Ρουστάβι 3 - 1 NO
25/4/2017 Ρουστάβι Ζουγκντίντι 3 - 2 NO
1/3/2015 Ρουστάβι Ζουγκντίντι 0 - 1 ΗU
26/11/2014 Ρουστάβι Ζουγκντίντι 5 - 0 NO
17/11/2014 Ζουγκντίντι Ρουστάβι 0 - 2 ΗU
16/8/2014 Ζουγκντίντι Ρουστάβι 0 - 0 ΙU
18/12/2013 Ζουγκντίντι Ρουστάβι 1 - 0 NU
29/9/2013 Ρουστάβι Ζουγκντίντι 1 - 0 NU
23/12/2012 Ρουστάβι Ζουγκντίντι 5 - 1 NO

Στοιχηματικά Δεδομένα & Προγνωστικά

Στους τελευταίους 4 αγώνες της ομάδας Ζουγκντίντι, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Εροβνούλι Λίγκα 2).
Πιθανό σημείο: Over

Λοιπές Πληροφορίες

  • Γήπεδο: Poladi Stadium
  • Φυσικός χλοοτάπητας
  • Χωρητικότητα: 6200

Αποδόσεις ΟΠΑΠ

1Χ2OverUnder1X12X2
- - - - - - - -
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
- - - - -
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
- - - -

ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ για ΣΗΜΕΡΑ:

Σαρκχόν Τερμίζ - Μπούξορο 25-11-2020, 11:30
Κόκαντ 1912 - Λοκομοτίβ Τασκένδης 25-11-2020, 11:30
Καβασάκι - Γκάμπα Οσάκα 25-11-2020, 11:30
Κάζα Πία - Νασιονάλ Μαδέιρα 25-11-2020, 12:00
Αλμπιρέξ Νιιγκάτα - Εχίμε 25-11-2020, 12:00
Κιότο Σανγκά - Βεντφορέτ Κόφου 25-11-2020, 12:00
Φατζιάνο Οκαϊάμα - Τοτσίγκι 25-11-2020, 12:00
Β-Βάρεν Ναγκασάκι - Ματσουμότο Γιαμάγκα 25-11-2020, 12:00
Τοκουσίμα Βόρτις - Μασίντα Ζέλβια 25-11-2020, 12:00
Θέσπα Κουσάτσου - Ομίγια 25-11-2020, 12:00
Ρενόφα Γιαμαγκούτσι - Σίμπα Ισιχάρα Γιουνάιτεντ 25-11-2020, 12:00
Μοντ. Γιαμαγάτα - Ζβάιγκεν Καναζάβα 25-11-2020, 12:00
Μίτο Χόλιχοκ - Γκιράβανς Κιτ. 25-11-2020, 12:00
Μερβ - Νεμπιτσί 25-11-2020, 12:00
Κοπετντάγκ Ασγκαμπάτ - Σαγκαντάμ 25-11-2020, 12:00
Ασγκαμπάτ - Άλτιν Ασίρ 25-11-2020, 12:00
Ενερτζέτικ Μάρι - Αχάλ 25-11-2020, 12:00
Όιτα Τρίνιτα - Σερέσο Όσακα 25-11-2020, 12:00
Κασίμα Άντλερς - Κασίβα Ρέισολ 25-11-2020, 12:00
Κεσιορενγκουτσού - Κοτζάελισπορ 25-11-2020, 12:00
Μπαντίρμασπορ - Ντάριτσα Γκεντσλερμπιρλιγκί 25-11-2020, 12:00
Τίζλασπορτ - Σουλτανμπέιλι 25-11-2020, 12:00
Μαλάτιασπορ - Ετιμέσγκουτ 25-11-2020, 12:00
Γιοκοχάμα - Σιμίζου 25-11-2020, 12:00
Τζέονμπουκ - Σίδνεϊ 25-11-2020, 12:00
Γκουανγκζού Εβεργκράντε - Βίσελ Κόμπε 25-11-2020, 12:00
Γκιέονγκαμ - Νταετζεόν Σίτιζεν 25-11-2020, 12:00
Τζούμπιλο Ιβάτα - Ριούκιου 25-11-2020, 12:30
Σαγκάν Τοσού - Σεντάι 25-11-2020, 12:30
Σόναν Μπελμάρε - Χιροσίμα 25-11-2020, 12:30
Μπελασίτσα - Γκζόρσε Πετρόφ 25-11-2020, 13:00
Στρούγκα - Ρένοβα 25-11-2020, 13:00
Σίλεκς Κράτοβο - Σκεντίγια 25-11-2020, 13:00
Σφίντουλ Γκεόργκε - Σερίφ Τιρασπόλ 25-11-2020, 13:00
Νεφτεχίμικ - Νίζνι Νοβγκόροντ 25-11-2020, 13:00
Ρούβου Σούτινγκ - Τανζανία Πρίζονς 25-11-2020, 13:00
Βέρες Ρίβνε - Χίρνικ Σπορτ 25-11-2020, 13:00
Άγκρο Μακγνταλίνκοβα - Μέταλιστ 1925 25-11-2020, 13:00
Κρέμεν Κρέμεντσουγκ - Άλιανς Λούποβα Ντόλινα 25-11-2020, 13:00
Μικολάιβ - Αγκρομπίζνες Βόλοτσισκ 25-11-2020, 13:00
Ρεντ Άροους - Ιντένι 25-11-2020, 13:00
Νάιβα Τέρνοβιλ - Κρίσταλ Κχέρσον 25-11-2020, 13:00
Ακαντέμικα Πάντεφ - Σκούπι 25-11-2020, 13:00
Αλτινορντού - Γιένι Κορουμσπορ 25-11-2020, 13:30
Ιστανμπουλσπόρ - Ιντμάν Γιουρντού 25-11-2020, 13:30
Εσκισέχιρσπορ - Κασταμόνισπορ 25-11-2020, 13:30
Πούσζκα Νιεπολομίσε - Νιετσιέτζα 25-11-2020, 13:30
Τάτραν Λιπτόβσκι Μίκουλας - Σλάβοτζ Τρεβίζοφ 25-11-2020, 13:30
Μπουνιοντκόρ Τασκένδης - Σογκντιγιόνα Τζιζάξ 25-11-2020, 13:45
Μπαλεστιέρ Κάλσα - Τανγιόνγκ Παγκάρ Γιουν. 25-11-2020, 13:45
Γκέιλανγκ - Λάιον Σίτι Σέιλορς 25-11-2020, 13:45
Αλμπιρέξ Νιιγκάτα (Σινγκ) - Γιανγκ Λάιονς 25-11-2020, 13:45
Χούγκανγκ Γιουν. - Ταμπίνς Ρόβερς 25-11-2020, 13:45
Κάποσβαρ - Σοροκσάρ 25-11-2020, 14:00
Τεκστιλστίκ Ιβανόβο - Όρενμπουργκ 25-11-2020, 14:00
Μπουνταόρσι - Χαλάντας 25-11-2020, 14:00
Ζολνόκι Μαβ - Μπεκεσάμπα 25-11-2020, 14:00
Σιόφοκ - Τσακβάρι 25-11-2020, 14:00
Χαταϊσπόρ - Καρακαμπέι Μπελεντιγιεσπόρ 25-11-2020, 14:00
Οσογκόβο - Μπρεγκάνλικα Κράουν 25-11-2020, 14:00
Ντρίτα Μπογκοβίντζε - Λαμπουνίστα 25-11-2020, 14:00
Ουράρτου ΙΙ - Αραράτ Αρμενία ΙΙ 25-11-2020, 14:00
Κόζουβ Γκέβγκελιτζα - Σλόγκα 1934 Βίνιτσα 25-11-2020, 14:00
Τίκβες - Κιτ-Γκόου Πέχτσεβο 25-11-2020, 14:00
Πλακόβιτσα - Πομπέντα Τζούνιορ Πριλέπ 25-11-2020, 14:00
Βλάζριμι 77 - Καντίνο 25-11-2020, 14:00
Σάσα - Ρόσομαν 83 25-11-2020, 14:00
Βελέστα - Γκοστιβάρ 25-11-2020, 14:00
ΦΚ Σκόπια - Όχριντ 25-11-2020, 14:00
Αλάνια Βλαντικαφκάς - Γιενισέι Κρασνογιάρσκ 25-11-2020, 14:00
Μπλάνσκο - Χράντετς Κράλοβε 25-11-2020, 14:00
Ντουνάφ Ρούσε - Λουντογκόρετς ΙΙΙ 25-11-2020, 14:00
ΚΣΜ Σλατίνα - Τούρις Τούρνου Μαγκουρέλε 25-11-2020, 14:00
Βιτορούλ Παντούρι - Κονκόρντια Κιάζνα 25-11-2020, 14:00
Κομούνα Ρετσέα - Παντούρι Τάργκου Τζίου 25-11-2020, 14:00
Ντουναρέα Καλαράσι - Μιοβένι 25-11-2020, 14:00
Αεροστάρ Μπακάου - Πολιτέκνικα Τιμισοάρα 25-11-2020, 14:00
Μποκέλι - Μπούντουτσνοστ 25-11-2020, 14:00
Άρσεναλ Τιβάτ - Ίσκρα Ντανίλοβγκραντ 25-11-2020, 14:00
ΦΚ Ποντγκόριτσα - Ζέτα 25-11-2020, 14:00
Ντέσιτς Τούζι - Σούτιεσκα Νίκσιτς 25-11-2020, 14:00
Ιμτ Βελιγραδίου - Ραντνίτσκι Νις 25-11-2020, 14:00
Μπόρατς Τσακάκ - Ζέμουν Βελιγραδίου 25-11-2020, 14:00
Γιάπι - Πρίστινα 25-11-2020, 14:00
Τρέπσα 89 - Μπέσα Πέτζε 25-11-2020, 14:00
Βαρντάρι Φορίνο - Κοράμπι 25-11-2020, 14:00
Αλ Καουκάμπ - Αλ Αντάλαχ 25-11-2020, 14:05
Αλ Μπουκιργιάχ - Τζέντα Κλαμπ 25-11-2020, 14:15
Αράρ - Ναζράν 25-11-2020, 14:15
Ταμπόρ - Ντομζάλε 25-11-2020, 14:30
CS Ντον Μπόσκο - JSK 25-11-2020, 14:30
Ρούντες - Χάιντουκ Σπλιτ ΙΙ 25-11-2020, 14:30
Οπατίγια - Ίντερ Ζάπρεζιτς 25-11-2020, 14:30
Ντουγκοπόλζε - Ντιναμό Ζάγκρεμπ ΙΙ 25-11-2020, 14:30
Λίσεν - Βίσεχραντ 25-11-2020, 14:30
Προστεζόφ - Ούστι Ναντ Λαμπέμ 25-11-2020, 14:30
Βλασίμ - Ζιχλάβα 25-11-2020, 14:30
Φότμπαλ Τρίνεκ - Μας Ταμπόρσκο 25-11-2020, 14:30
Ντούκλα Πράγας - Κρουντίμ 25-11-2020, 14:30
Βάρνσντορφ - Βικτόρια Ζίσκοφ 25-11-2020, 14:30
Γιαβόρ Ματίζ - Βοζντόβατς 25-11-2020, 14:30
Σπάρτακ Σουμπότιτσα - Μλάντοστ Λουτσάνι 25-11-2020, 14:30
Ράντνικ Σουρντούλιτσα - Τσουκαρίτσκι 25-11-2020, 14:30
Μπάτσκα Τόπολα - Ναπρέντακ 25-11-2020, 14:30
Γκολ Γκόχαρ - Φούλαντ 25-11-2020, 14:40
Έστεγκλαλ Τεχεράνης - Μασίν Σάζι Ταμπρίζ 25-11-2020, 14:45
ΚΦ Τίρανα - Μπίλις Μπαλς 25-11-2020, 14:45
Απολόνια Φιερ - Παρτιζάνι Τιράνων 25-11-2020, 14:45
Σκεντερμπέου - Καστριότι 25-11-2020, 14:45
Σαιπά Καράντζ - Νασάτζι Μαζανταράν 25-11-2020, 14:50
Αλουμινιούμ Αράκ - Μες Ραφσαντζάν 25-11-2020, 15:00
Ταράτζι Γουάντι Αλ Νες - Τούμπας 25-11-2020, 15:00
Ντιναμό Μπρζανσκ - Τσερτανόβο 25-11-2020, 15:00
Ίρτις Ομσκ - Τομ Τομσκ 25-11-2020, 15:00
Άκρον Τογκλιάτι - Σπαρτάκ Μόσχας 2 25-11-2020, 15:00
Φάκελ Βορονέζ - Βελές Μόσχας 25-11-2020, 15:00
Γιαρμούκ - Αλ Ζάχρα 25-11-2020, 15:00
Σαμγκουράλι Τσκχάλτουμπο - Γκάγκρα 25-11-2020, 15:00
Ακαντέμια Ρέι - Φαουντεϊσιόν Αϊφί 25-11-2020, 15:00
Μουαντούι - Γκουαμπίνα 25-11-2020, 15:00
Καγκέρα Σούγκαρ - Μπιασάρα Γιουνάιτεντ 25-11-2020, 15:00
Σανγκάη ΣΙΠΓ - Γιοκοχάμα Μαρίνος 25-11-2020, 15:00
Κάμπβε Ουόριορς - Λουσάκα Ντιναμός 25-11-2020, 15:00
Ζανάκο - Ζέσκο Γιουνάιτεντ 25-11-2020, 15:00
Φόρεστ Ρέιντζερς - Μπίλντκον 25-11-2020, 15:00
Πάουερ Ντιναμός - Νάπσα Σταρς 25-11-2020, 15:00
Κίτβε Γιουνάιτεντ - Ενκβάζι 25-11-2020, 15:00
Λουμβάνα Ράντιαντς - Γιάνγκ Γκριν Ίγκλς 25-11-2020, 15:00
Πάρμα - Κοζέντσα 25-11-2020, 15:30
Έμπολι - Μπρέσια 25-11-2020, 15:30
Μπισκέγλιε - Μονόπολι 25-11-2020, 15:30
Ουνιόν Σαν Φελίπε - Κομπρελόα 25-11-2020, 15:30
Τζαμπάλ Αλ Μουκαμπέρ - Μαρκέζ Μπαλάτα 25-11-2020, 16:00
Γκαζιαντέπ - Σερίκ Μπελεντιγιέσπορ 25-11-2020, 16:00
Σπεράντα - Ζιμπρού Τσισινάου 25-11-2020, 16:00
Γκόα - Μουμπάι Σίτι 25-11-2020, 16:00
Τσερνομόρετς Οδησσού - Βόλιν Λουτσκ 25-11-2020, 16:00
Βιμπονέσε - Φότζια 25-11-2020, 16:00
Παλέρμο - Τούρις 25-11-2020, 16:00
Κόμο - Όλμπια 25-11-2020, 16:00
Τζιάνα Ερμίνιο - Πιατσέντζα 25-11-2020, 16:00
Μάντοβα - Αρέτσο 25-11-2020, 16:00
Γκούμπιο - Τριεστίνα 25-11-2020, 16:00
Λουκέζε - Αλμπινολέφε 25-11-2020, 16:00
Περγκολετέσε 1932 - Προ Βερτσέλι 25-11-2020, 16:00
Γιουβέντους U23 - Γκροσέτο 25-11-2020, 16:00
Αλ Νάχντα - Αλ Χαζμ 25-11-2020, 16:25
Βόλγαρ Άστραχαν - ΣΚΑ Χαμπάροφσκ 25-11-2020, 16:30
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ - Γκλάντμπαχ ΙΙ 25-11-2020, 16:30
Μαζέμπε - JS Μπαζάνο 25-11-2020, 16:30
Μπέτις Β - Ρεάλ Μούρθια 25-11-2020, 16:45
Βίκινγκουρ Γκότα - ΤΒ Τβορόιρι 25-11-2020, 17:00
Β36 Τόρσχαβν - AΒ Αργκίρ 25-11-2020, 17:00
07 Βεστούρ - ΗΒ Τόρσχαβν 25-11-2020, 17:00
Ρούναβικ - Σκάλα 25-11-2020, 17:00
Κρίλια Σοβετόβ - Τσάικα 25-11-2020, 17:00
Ερμής Αραδίππου - Νέα Σαλαμίνα 25-11-2020, 17:00
ΑΕΚ Λάρνακας - ΑΕ Λεμεσού 25-11-2020, 17:00
ΑΠΟΕΛ - Δόξα Κατωκοπιάς 25-11-2020, 17:00
Ανάντια - Βαλαντάρες Γκαΐα 25-11-2020, 17:00
Εστρέλα Ντα Αμαντόρα - Οριεντάλ Ντράγκον 25-11-2020, 17:00
Πετρολούλ Πλοέστι - Γκλόρια Μπουζάου 25-11-2020, 17:00
Μέταλακ - Παρτιζάν 25-11-2020, 17:00
Αστέρας Τρίπολης - Απόλλων Σμύρνης 25-11-2020, 17:15
Αλ Σαλμίγιαχ - Αλ Κουβέιτ 25-11-2020, 17:30
Όλοτ - Μπαρτσελόνα Β 25-11-2020, 17:30
Πρικαρπάτια Ιβάνο - Άβανχαρντ Κραματόρσκ 25-11-2020, 17:30
Σινίκ Γιάροσλαβλ - Βάλτικα 25-11-2020, 17:30
Κουκέσι - Λάτσι 25-11-2020, 17:45
Τεούτα Ντούρες - Βιλάζνια 25-11-2020, 17:45
Αζάμ - Γιανγκ Άφρικανς 25-11-2020, 18:00
Όμπολον Κιέβου - Πολίσια Ζιτόμιρ 25-11-2020, 18:00
Σαμπάμπ Αλ Καλίλ - Αχλί Αλ Καλίλ 25-11-2020, 18:00
Τορπέντο Μόσχας - Κράσνονταρ 2 25-11-2020, 18:00
Τσέλιε - Μάριμπορ 25-11-2020, 18:00
Άδανα Ντεμίρσπορ - Αφτζέτ Άφιονσπορ 25-11-2020, 18:00
Αντάλιασπορ - Πέντικσπορ 25-11-2020, 18:00
Πάρνου Βάπρους - Νόμε Γιουνάιτεντ 25-11-2020, 18:00
Φλόρα Ταλίν ΙΙ - Έλβα 25-11-2020, 18:00
Μάαρντου Λινάμεσκοντ - Ταμέκα Τάρτου ΙΙ 25-11-2020, 18:00
Σέσκε Μπουντεζόβις - Μποέμιανς 1905 25-11-2020, 18:00
Χάποελ Χαντέρα - Χάποελ Μπνέι Σαχνίν 25-11-2020, 18:00
Ίστρα 1961 - Οσίγιεκ 25-11-2020, 18:00
Χόρσενς U19 - Βέιλε U19 25-11-2020, 18:00
Ρεάλ Μαδρίτης Καστίγια - Ατλέτικο Μπαλεάρες 25-11-2020, 18:00
Σερκλ Μπριζ - Μουσκρόν 25-11-2020, 18:00
Μαρσασλόκ - Βιτοριόσα Σταρς 25-11-2020, 18:00
Μαρίνο Ντε Λουάνκο - Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β 25-11-2020, 18:00
Βιγιαρεάλ Β' - Αλκογιάνο 25-11-2020, 18:00
Αούστρια Βιέννης - Χάρτμπεργκ 25-11-2020, 18:15
Ντόρτμουντ Β - Ροντινγκχάουζεν 25-11-2020, 18:30
Κάλιαρι - Βερόνα 25-11-2020, 18:30
Ουντινέζε - Φιορεντίνα 25-11-2020, 18:30
Μπολόνια - Σπέτσια 25-11-2020, 18:30
Βίτζεφ Λοτζ - Λέγκια Βαρσοβίας 25-11-2020, 18:40
Γκίρμοτ - Καζινσμπαρισίκα 25-11-2020, 19:00
Πέτσι Μέτσεκ - Ντεμπρετσένι ΕΑΚ 25-11-2020, 19:00
Άικα - Ντόρογκι 25-11-2020, 19:00
Ζέγκεντ - Γκιόρι Έτο 25-11-2020, 19:00
Βάσας - Ναϊργκίζια 25-11-2020, 19:00
Ντέμπρετσεν - Σζεντλορίντσι 25-11-2020, 19:00
Φορτούνα Κολωνίας - Πρόισεν Μούνστερ 25-11-2020, 19:00
Σπορτφρούντε Λόττε - Αλεμάνια Άαχεν 25-11-2020, 19:00
Λίπσταντ - Ομπερχάουζεν 25-11-2020, 19:00
Μουνισιπάλ - Αντίγκουα ΓΦΚ 25-11-2020, 19:00
Κουμπάν Ιμπέριαλ - Σάντα Λουσία 25-11-2020, 19:00
Ασντόντ - Μακάμπι Νετάνια 25-11-2020, 19:00
Βασιλεία - Λωζάνη 25-11-2020, 19:15
Σιόν - Σερβέτ 25-11-2020, 19:15
Μπλουμφοντέιν Σέλτικ - Μπλακ Λέοπαρντς 25-11-2020, 19:30
Γκλάντμπαχ - Σαχτάρ Ντόνετσκ 25-11-2020, 19:55
Ολυμπιακός - Μάντσεστερ Σίτι 25-11-2020, 19:55
Μεντκίλα (Γ) - Κολμπότν (Γ) 25-11-2020, 20:00
Ντιναμό Δρέσδης - Ουντερχάκινγκ 25-11-2020, 20:00
Μαγδεμβούργο - Χάνσα Ροστόκ 25-11-2020, 20:00
Βικτόρια Κολωνίας - Σβικάου 25-11-2020, 20:00
Ρίζεσπορ - Ούτας Ουσακσπόρ 25-11-2020, 20:00
Μπάγερν Μονάχου Β’ - Ίνγκολσταντ 25-11-2020, 20:00
Καϊζερσλάουτερν - Λούμπεκ 25-11-2020, 20:00
Σπόρτινγκ Χιχόν - Σαμπαντέλ 25-11-2020, 20:00
Λας Πάλμας - Μιράντες 25-11-2020, 20:00
Ρεάλ Σαραγόσα - Ράγιο Βαγιεκάνο 25-11-2020, 20:00
Κόβα Πιεντάντε - Μπενφίκα Β' 25-11-2020, 20:00
Λανς - Ναντ 25-11-2020, 20:00
Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ - Μακάμπι Πετάχ Τίκβα 25-11-2020, 20:00
Λούντς - Μάλμε 25-11-2020, 20:00
Λινάρες - Γρανάδα Β 25-11-2020, 20:00
Αρένας Κλαμπ - Λιόα 25-11-2020, 20:00
Γείδα - Γιαγκοστέρα 25-11-2020, 20:00
Βέγκμπεργκ-Μπεκ - Κολωνία ΙΙ 25-11-2020, 20:30
Ροτ Βάις Άλεν - Σάλκε ΙΙ 25-11-2020, 20:30
Μπονέρ - Στράελεν 25-11-2020, 20:30
Βίντενμπρουκ - Όμβεργκ 25-11-2020, 20:30
Ροτ Βάις Έσεν - Βουπερτάλερ 25-11-2020, 20:30
Ουνιάο Ροντονόπολις - Ποκονέ ΜΤ 25-11-2020, 21:00
Μίντλεσμπρο - Ντέρμπι 25-11-2020, 21:00
Μίλγουολ - Ρέντινγκ 25-11-2020, 21:00
4 Ντε Ζούλιο - Φλαμένγκο Πιαούι 25-11-2020, 21:00
Τιμόν Εσπ. Κλούμπε - Παρναΐμπα 25-11-2020, 21:00
Πίκος - Πιαούι 25-11-2020, 21:00
Μάντσεστερ 62 - Γκλάσις Γιουνάιτεντ 25-11-2020, 21:00
Χάμιλτον - Αμπερντίν 25-11-2020, 21:00
Μποκοτά - Λεόνες 25-11-2020, 21:00
Φερστ Βιέννα - Αλτάχ 25-11-2020, 21:25
Σλάιγκο Ρόβερς - Ντέρι Σίτι 25-11-2020, 21:30
Γιανέρος Γκουαράνε - Γιαράκουι 25-11-2020, 21:30
Ανγκοστούρα - UCV 25-11-2020, 21:30
Μουνισιπάλ Λιμπέρια - Κάριαρι Ποκότσι 25-11-2020, 21:30
Ντεπορτίβο Κιβόν - Τόρε Φουέρτε 25-11-2020, 21:30
Τσάκο Πετρολέρο - Κοτσαμπάμπα 25-11-2020, 21:30
Κεμπράτσο Βίγια Μόντες - Ιντεπεντιέντε Πετρολέρο 25-11-2020, 21:30
Φανθέσα - Ρεάλ Τομαγιάπο 25-11-2020, 21:30
Σατελάιτ Νόρτε - Λιμπερτάδ Μπένι 25-11-2020, 21:30
Τικουιπάγια - Ντεπορτίβο Φάτικ 25-11-2020, 21:30
Μάρισκαλ Σούκρε - Βάκα Ντίεζ 25-11-2020, 21:30
Εμπρ. Μινέρα Χουανούνι - Στόρμερς Σαν Λορέντζο 25-11-2020, 21:30
CA Ροσάριο Σέντραλ - Ορούρο Ρόγιαλ 25-11-2020, 21:30
Γκρέτνα 2008 - Γκαλά Φέριντεν 25-11-2020, 21:45
BSC Γκλάσκοου - Ιστ Στέρλινγκ 25-11-2020, 21:45
Στέρλινγκ Γιουνιβέρσιτι - Μπόνες Γιουνάιτεντ 25-11-2020, 21:45
Σουόνσι - Σέφιλντ Γουένσντεϊ 25-11-2020, 21:45
Κόβεντρι - Κάρντιφ 25-11-2020, 21:45
Μπρίστολ Σίτι - Γουότφορντ 25-11-2020, 21:45
Βέιλ Οφ Λίθεν - Μπόνιρινγκ Ροσέ 25-11-2020, 21:45
Κάμπερλνοντ Κολτς - Κέλτι Χαρτς 25-11-2020, 22:00
Κόστα Ντελ Έστε - Αράμπε Γιούνιντο 25-11-2020, 22:00
Μπράγκα Β - Μερελινένσε 25-11-2020, 22:00
Ατλέτικο Τσιρικούι - Αλιάνσα FC 25-11-2020, 22:00
Ατλέτικο Μαδρίτης - Λοκομοτίβ Μόσχας 25-11-2020, 22:00
Ίντερ - Ρεάλ Μαδρίτης 25-11-2020, 22:00
Μαρσέιγ - Πόρτο 25-11-2020, 22:00
Λίβερπουλ - Αταλάντα 25-11-2020, 22:00
Άγιαξ - Μίντιλαντ 25-11-2020, 22:00
Ντεπορτίβο Μουνισιπάλ - Ντεπορτίβο Γιακουαμπάμπα 25-11-2020, 22:00
Μπάγερν Μονάχου - Σάλτσμπουργκ 25-11-2020, 22:00
Σβιέκι Γιουνάιτεντ - Μάρσα ΦΚ 25-11-2020, 22:15
Κάρλος Μανούτσι - Αλιάνσα Λίμα 25-11-2020, 22:30
Καρταγένα - Μαγιόρκα 25-11-2020, 22:30
Φουενλαμπράδα - Πονφεραντίνα 25-11-2020, 22:30
Εστουντιάντες Μέριντα - Καραμπόμπο 25-11-2020, 23:00
Χελαζού - ΚΣΝ Κομουνικασιόνες 25-11-2020, 23:00
Ρεάλ Εσπάνα - Ρεάλ Ντε Μίνας 25-11-2020, 23:00
Ονδούρα Προγκρέσο - Μοτάγκουα 25-11-2020, 23:00
CD Ρεάλ Σοσιεδάδ - Πλατένσε 25-11-2020, 23:00
Λόμπος UPNFM - Μάραθον 25-11-2020, 23:00
Ντεπορτίβο Ολίμπια - Βίντα 25-11-2020, 23:00
Κόλο Κόλο - Κουρίκο Γιονίντο 25-11-2020, 23:00
Βαλεντουπάρ - Κορτουλούα 25-11-2020, 23:00
Μουνισιπάλ Λιμένο - 11 Ντεπορτίβο 25-11-2020, 23:00
Φας - Φίρπο 25-11-2020, 23:00
Ταούρο - Σαν Φραντσίσκο ΦΚ 26-11-2020, 00:00
Ναούτικο - Βιτόρια Μπαΐα 26-11-2020, 00:00
Μπολιβάρ - Ατλέτικο Λανούς 26-11-2020, 00:15
Ιντεπεντ. Ντελ Βάλε - Νασιονάλ Μοντεβιδέο 26-11-2020, 00:15
Ντελφίν - Παλμέιρας 26-11-2020, 00:15
Σεάρα - Σάο Πάουλο 26-11-2020, 00:15
Ατλέτικο Ουίλα - Γιανέρος 26-11-2020, 01:00
Ατλέτικο Μορέλια - Βενάντος 26-11-2020, 01:00
Ιντεπεντιέντε ντε λα Τσορέρα - Πλάζα Αμαντόρ 26-11-2020, 02:00
Γιαρακουγιάνος - Τρουχιγιάνος 26-11-2020, 02:00
Κοκουίμπο Γιουνίντο - Σπορτ Χουανκάγιο 26-11-2020, 02:30
Σέντρο Ατλέτικο Φένιξ - Ιντεπεντιέντε 26-11-2020, 02:30
Λιμπερτάδ - Χόρχε Βίλστερμαν 26-11-2020, 02:30
Ιντερνασιονάλ - Μπόκα Τζούνιορς 26-11-2020, 02:30
Κοριτίμπα - Κορίνθιανς 26-11-2020, 02:30
Ατλέτικο Μινέιρο - Μποταφόγκο 26-11-2020, 02:30
Τσαλατενάνγκο - Σάντα Τέκλα 26-11-2020, 02:30
Σονσονάτε - Ατλέτικο Μάρτε 26-11-2020, 03:00
Μπάριο Μέχικο - Πουέρτο Γκολφίτο 26-11-2020, 03:00
Πουέμπλα - Λεόν 26-11-2020, 03:00
Ουνιόν Μανταλένα - Ντεπόρτες Κουίντιο 26-11-2020, 03:05
Αλιάνζα Σαν Σαλβαδόρ - Γιόκορο 26-11-2020, 03:15
Ισίντρο Μεταπάν - Αγκουίλα 26-11-2020, 03:30
Γουαδαλαχάρα Τσίβας - Κλαμπ Αμέρικα 26-11-2020, 05:06
Οριέντε Πετρολέρο - Μπολιβάρ 27-11-2020, 23:00
Ατλέτικο Παλμαφλόρ - Σαν Χοσέ Ορούρο 27-11-2020, 23:00
Ρεάλ Ποτόσι - Γκουαμπίρα Μοντέρο 27-11-2020, 23:00
Όλγουεϊς Ρέντι - Νασιονάλ Ποτόσι 27-11-2020, 23:00
Δε Στρόνγκεστ - Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ 27-11-2020, 23:00
Ρεάλ Σάντα Κρουζ - Αουρόρα 27-11-2020, 23:00
Καριομπάνγκι Σάρκς - Γουαζίτο 28-11-2020, 15:00
Μπαντάρι - Ζου Κέριτσο 28-11-2020, 15:00
Τούσκερ - Γκορ Μαχία 28-11-2020, 15:00
Ίντερ Κλαμπ Ντ' Εσκάλντες - Σαντ Τζούλια 29-11-2020, 15:00
Γκαβοράνο - Ακουίλα Μοντεβάρτσι 29-11-2020, 15:30
Τρόινα - Καστροβιγιάρι 29-11-2020, 15:30
Καρόι - Πένια Ανδόρα 29-11-2020, 17:00
Ατλέτικ Κλαμπ Ντ' Εσκάλντες - Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα 29-11-2020, 19:00
Ντιφενσόρ Σπόρτινγκ - Μπόστον Ρίβερ 29-11-2020, 23:00
Προγκρέσο - Λίβερπουλ Μοντεβιδέο 29-11-2020, 23:00
Μοντεβιδέο Γουόντερερς - Πλάζα Κολόνια 29-11-2020, 23:00
Σέρο Λάργκο - Σέρο 29-11-2020, 23:00
Μοντεβιδέο Σίτι Τορκέ - Ατλέτικο Ρεντίστας 29-11-2020, 23:00
Ατλέτικο Ρίβερ Πλέιτ - Σέντρο Ατλέτικο Φένιξ 29-11-2020, 23:00
Ντεπορτίβο Μαλντονάντο - Ντανούμπιο 29-11-2020, 23:00
Πενιαρόλ - Νασιονάλ Μοντεβιδέο 29-11-2020, 23:00