1ος όμιλος - 5η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Αετός Ορφανού 0-1

Αναγέννηση Θαλασσιάς-Νέστος Χρυσούπολης 1-2

Ηρακλής-Αλεξανδρούπολη FC 2-1

Ορφέας Ξάνθης-Άρης Αβάτου 1-0

Εθνικός Σοχού-Πανδραμαϊκός 0-2

Ελπίδα Σαπών-ΑΕ Διδυμοτείχου 2-1

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-ΑΕ Εύοσμου 1-1

ΑΕ Αμπελοκήπων-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0 α.α

2ος όμιλος - 5η αγωνιστική

ΠΑΟ Κουφαλίων-Αναγέννηση Πλαγιάς 0-1

Αγροτικός Αστέρας-Νίκη Αγκαθιάς 3-0

Μακεδονικός-Εδεσσαϊκός 1-1

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 2-2

Εθνικός Γιαννιτσών-ΑΣ Γιαννιτσά 0-2

Αετός Βαρβάρας-Θερμαϊκός 2-0

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-1

Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

3ος όμιλος - 5η αγωνιστική

Ατρόμητος Παλαμά-Αετός Μακρυχωρίου 3-0

ΑΣ Μετέωρα-Κοζάνη 1-1

Μακεδονικός Φούφα-Αναγέννηση Καρδίτσας 1-4

Ερμής Αμυνταίου-Δίας Δίου 0-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΠΟ Ελασσόνας 0-2

Εθνικός Κεραμιδίου-Ηρακλής Λάρισας 2-0

ΑΟ Σελλάνων-ΠΟ Φήκης (14/4, 16:30)

Ρεπό: ΑΕ Καρίτσας

4ος όμιλος - 5η αγωνιστική

Φωκικός-Θησέας Αγριάς 2-2

ΓΣ Αλμυρού-Ηρακλής Ψαχνών 0-2

Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΟ Υπάτου 0-0

Διαγόρας Στεφανοβικείου-Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-0

Οπούντιος Μαρτίνου-Αταλάντη 0-3 α.α

Ρεπό: Νέα Αρτάκη

5ος όμιλος - 4η αγωνιστική

Τηλυκράτης-ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου 2-0

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης-Θύελλα Κατσικάς 1-0

ΟΦΑΜ-ΠΑΣ Πρέβεζα 1-1

Παναγρινιακός-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 0-0

Αναγέννηση Άρτας-ΑΕ Μεσολογγίου 0-0

Κέρκυρα-Αμβρακικός Λουτρού 1-0

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-ΑΕ Λευκίμμης 0-0

6ος όμιλος - 4η αγωνιστική

Πανναξιακός-Ηλιούπολη 3-2

Φωστήρας-ΑΕ Μυκόνου 2-0

Αήττητος Σπάτων-Πανιώνιος 0-1

Χαραυγιακός-Μαρκό 1-1

Προοδευτική-Εθνικός 2-0

Ρεπό: ΑΕ Μοσχάτου

7ος όμιλος - 5η αγωνιστική

Πανναυπλιακός-Ερμιονίδα 0-0

Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Άγιος Ιερόθεος 1-3

ΠΑΟ Ρουφ-Άρης Σκάλας 3-1

Παναρκαδικός-Μολαϊκός 2-1

Πανγυθεατικός-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-1

Κορωνίδας Κοιλάδας-Κηφισιά 0-1

Ρεπό: Ερμής Μελιγούς

8ος όμιλος - 5η αγωνιστική

ΑΟ Καραβά-ΑΟ Πυλίου Κω 3-2

Αιολικός-ΑΠΕ Μικρασιατική 1-0

Κερατσίνι-Ακράτητος 1-0

Αίας Σαλαμίνας-Θύελλα Ραφήνας 0-1

Πυθαγόρας ΑΨΕΣ-Αετός Λουτρών 2-2

Αστέρας Βάρης-Πανελευσινιακός ΑΝΑΒΟΛΗ

9ος όμιλος - 5η αγωνιστική

Παλληξουριακός-Θύελλα Πατρών 0-1

ΑΟ Τσιλιβή-ΑΟ Διαβολιτσίου 0-1

Εθνικός Σκουλικάδου-Ζάκυνθος 1-3

Πάμισος Μεσσήνης-Ναυπακτιακός Αστέρας 1-0

ΠΑΟ Βάρδας-Διαγόρας Βραχνεΐκων-2-1

Παναιγιάλειος-Αίας Γαστούνης 0-2

Ρεπό: Αχαϊκή

10ος όμιλος - 5η αγωνιστική
Γιούχτας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-0
ΑΕ Νεάπολης-Αλμυρός Γαζίου 0-0
Πόρος-Άγιος Νικόλαος 0-2
Ρεθυμνιακός-Αστέρας Ρεθύμνου 1-0
Ηρόδοτος-Πλατανιάς 3-0
Ατσαλένιος-Άρης Σούδας 2-2
ΑΟ Δαμάστας-ΑΟ Παλαιόχωρας 3-0 α.α
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Άρης Ρεθύμνου 3-0 α.α