Ανακοινώθηκαν οι ημερομηνίες και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις για τα Play Off και τα Play Out της Super League 2, η σειρά των οποίων είχε οριστεί και αποφασιστεί από το Διοικητικό Συμβούλιο στην έναρξη του πρωταθλήματος.

PLAY OUT

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-27.04.21 15:30
Παναχαϊκή – Απόλλων Λάρισας ERTSPORTS
ΑΟ Τρίκαλα – ΑΕ Καραϊσκάκης ERTSPORTS 2
Δόξα Δράμας – ΟΦ Ιεράπετρας ERTSPORTS 3

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-04.05.21 15:30
ΑΕ Καραϊσκάκης – Παναχαϊκή ERTSPORTS
ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΟ Τρίκαλα ERTSPORTS 2
Απόλλων Λάρισας – Δόξα Δράμας ERTSPORTS 3

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-08.05.21 14:45
Παναχαϊκή – ΑΟ Τρίκαλα ERTSPORTS
Απόλλων Λάρισας – ΟΦ Ιεράπετρας ERTSPORTS 2
Δόξα Δράμας – ΑΕ Καραϊσκάκης ERTSPORTS 3

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-15.05.21 14:45
ΟΦ Ιεράπετρας – Παναχαϊκή ERTSPORTS 2
ΑΟ Τρίκαλα – Δόξα Δράμας ERTSPORTS
Απόλλων Λάρισας – ΑΕ Καραϊσκάκης ERTSPORTS 3

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-18.05.21 15:30
Παναχαϊκή – Δόξα Δράμας ERTSPORTS
ΑΟ Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας ERTSPORTS 2
ΑΕ Καραϊσκάκης – ΟΦ Ιεράπετρας ERTSPORTS 3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

7 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 19-20 29
8 ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 16-20 24
9 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 13-19 24
10 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 17-37 21
11 ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ 14-32 16
12 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 17-32 13

  • Σύμφωνα με την προκήρυξη υποβιβάζονται δύο ομάδες
PLAY OFF
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
28.04.21 15:30

Ιωνικός – Λεβαδειακός ΕΡΤ3
Ξάνθη – Χανιά ERTSPORTS
Εργοτέλης – Διαγόρας ERTSPORTS 2
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
05.05.21 15:30

Χανιά – Ιωνικός ERTSPORTS 2
Διαγόρας – Ξάνθη ERTSPORTS
Λεβαδειακός – Εργοτέλης ΕΡΤ3
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
09.05.21 14:45

Ιωνικός – Ξάνθη ΕΡΤ 3
Λεβαδειακός – Διαγόρας ERTSPORTS
Εργοτέλης – Χανιά ERTSPORTS 2
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16.05.21 14:45
Διαγόρας – Ιωνικός ERTSPORTS 2
Ξάνθη – Εργοτέλης ΕΡΤ3
Λεβαδειακός – Χανιά ERTSPORTS
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
19.05.21 15:30

Ιωνικός – Εργοτέλης ERTSPORTS 2
Ξάνθη – Λεβαδειακός ERTSPORTS
Χανιά – Διαγόρας ERTSPORTS 3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 ΙΩΝΙΚΟΣ 35-19 47
2 ΞΑΝΘΗ 24-10 41
3 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 32-12 41
4 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 29-15 36
5 ΧΑΝΙΑ 18-13 35
6 ΔΙΑΓΟΡΑΣ 18-23 30

  • Η πρώτη ομάδα ανέρχεται στην Σούπερ Λίγκα και η δεύτερη ομάδα θα παίξει μπαράζ ανόδου με την προτελευταία ομάδα της πρώτης κατηγορίας.