Μάριο Χεζόνια

Game Center

📹 Must WATCH
Νέλσον Ολιβέιρα: Τα 16 ΓΚΟΛ με την ΑΕΚ το 2019/20Μάρκο Λιβάγια: Τα ΓΚΟΛ & οι ΑΣΙΣΤ με ΑΕΚ το 2019/20Ελ Αραμπί: Τα 27 ΓΚΟΛ με τον Ολυμπιακό τη σεζόν 2019/20Μάνταλος & ΑΕΚ: Τα 11 ΓΚΟΛ & οι 13 ΑΣΙΣΤ του Πέτρου το 2019/20Αντελίνο Βιειρίνια: Τα 42 ΓΚΟΛ & οι 39 ΑΣΙΣΤ στα 7 χρόνια ζωής με τον ΠΑΟΚΜατιέ Βαλμπουενά: Οι 23 Ασίστ & τα 9 Γκόλ με τον Ολυμπιακό τη σεζόν 2019/20Μακέντα: Τα 15 ΓΚΟΛ με τον ΠΑΟ το 2019/20

📂 ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ  📹 ΒΙΝΤΕΟ

Hezonja για Δίπλαρο: «Κακός είσαι ρε μα…»! (pic)

O Mario Hezonja αποθέωσε με τον δικό του τρόπο, αλλά και στα ελληνικά τον Νίκο Δίπλαρο για την καλή εμφάνισή του γκαρντ του Παναθηναϊκού απέναντι στον Ηρακλή και μάλιστα ο Κροάτης χρησιμοποίησε για τον συμπαίκτη του την «πιο γνωστή» ελληνική λέξη

Διάβασε Περισσότερα
Χεζόνια: ΕΠΙΚΟ tweet για τον Δίπλαρο (videos  photo)
Κάνε ΕΓΓΡΑΦΗ στο κανάλι μας
στο YOUTUBE για ποδοσφαιρικά ΒΙΝΤΕΟ

Χεζόνια: ΕΠΙΚΟ tweet για τον Δίπλαρο (videos photo)

Ο Μάριο Χεζόνια δηλώνει Παναθηναϊκός από μικρός, δεν πάει πίσω και σαν Έλληνας, όπως απέδειξε για πολλοστή φορά με ένα tweet για χάρη του Νίκου Δίπλαρου.

Κάτας: Με ψηλές πεντάδες απέναντι στη Ζενίτ, χωρίς Μακ-Χεζόνια

Στις ιδιαιτερότητες του αποψινού αγώνα του Παναθηναϊκού ΟΠΑΠ με τη Ζενίτ, στην Αγία Πετρούπολη, στάθηκε ο προπονητής του, Όντεντ Κάτας.

Παναθηναϊκός: Χωρίς Χεζόνια αλλά με 13 παίκτες στη Ρωσία

Στη Ρωσία βρίσκεται ο Παναθηναϊκός με 13 παίκτες στην αποστολή, αλλά χωρίς τον Μάριο Χεζόνια, που δεν έχει δικαίωμα συμμετοχής στα εξ αναβολής παιχνίδια με Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (12/4, 20:00) και ΤΣΣΚΑ Μόσχας (14/4, 20:00).

Παναθηναϊκός: Χωρίς Hezonja και Mack στην Αγία Πετρούπολη

Ο Mario Hezonja θα χάσει και τα δύο εξ αναβολής παιχνίδια του Παναθηναϊκού στη Ρωσία με Zenit και CSKA. Χωρίς (και) τον Shelvin Mack κόντρα στη Zenit οι «πράσινοι».

Μάριο Χεζόνια: Τέσσερα φάουλ σε 9 λεπτά στο πρώτο ημίχρονο με το Λαύριο! (video)

Μπορεί ο Παναθηναϊκός να ήταν εξαιρετικός στο πρώτο ημίχρονο κόντρα στο Λαύριο, όμως ο Μάριο Χεζόνια συμπλήρωσε από νωρίς και λόγω τεχνικής ποινής τέσσερα φάουλ.