Μπακασέτας

Μπακασέτας

Game Center
📹 Must WATCH
Ματιέ Βαλμπουενά: Οι 23 Ασίστ & τα 9 Γκόλ με τον Ολυμπιακό τη σεζόν 2019/20Μακέντα: Τα 15 ΓΚΟΛ με τον ΠΑΟ το 2019/20Αντελίνο Βιειρίνια: Τα 42 ΓΚΟΛ & οι 39 ΑΣΙΣΤ στα 7 χρόνια ζωής με τον ΠΑΟΚΕλ Αραμπί: Τα 27 ΓΚΟΛ με τον Ολυμπιακό τη σεζόν 2019/20Μάρκο Λιβάγια: Τα ΓΚΟΛ & οι ΑΣΙΣΤ με ΑΕΚ το 2019/20Νέλσον Ολιβέιρα: Τα 16 ΓΚΟΛ με την ΑΕΚ το 2019/20Μάνταλος & ΑΕΚ: Τα 11 ΓΚΟΛ & οι 13 ΑΣΙΣΤ του Πέτρου το 2019/20

📂 ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ  📹 ΒΙΝΤΕΟ

Νίκη θρίλερ ο Πέλκας κόντρα σε πρώην συμπαίκτη του – «Βλέπει» πρωτάθλημα στην Τουρκία!  (video)

Νίκη θρίλερ ο Πέλκας κόντρα σε πρώην συμπαίκτη του – «Βλέπει» πρωτάθλημα στην Τουρκία! (video)

Τουρκία: Η Φενέρμπαχτσε του Δημήτρη Πέλκα νίκησε 2-1 εκτός έδρας την Άνκαραγκουτσου και μείωσε τη διαφορά από τη Μπεσίκτας.

Διάβασε Περισσότερα
Τράμπζονσπορ - Καϊσερίσπορ 1-1: Ο Μπακασέτας έβαλε γκολ στον Κολοβέτσιο

Η Τράμπζονσπορ αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1 με την Καϊσερίσπορ, με τον Τάσο Μπακασέτα να σκοράρει στο 29ο λεπτό και τον Δημήτρη Κολοβέτσιο να αγωνίζεται σε όλο το 90λεπτο.

Μπακασέτας: «Μας έκοψε τα πόδια το 1-1, πήραμε αυτό που δικαιούμασταν» (vid)

Ο Τάσος Μπακασέτας δήλωσε ότι υπάρχει απογοήτευση στην Εθνική μετά το 1-1 με τη Γεωργία και ότι η ελληνική ομάδα πήρε αυτό που τελικά δικαιούταν.

ΕΛΛΑΔΑ ΣΛΟΒΕΝΙΑ 0-0 / Ζέκα, Μασούρας, Τζαβέλας, Φαν Σίπ, Λημνιός, Χατζηδιάκος, Μπακασέτας / Αθλητικά

Ελλάδα Σλοβενία 0-0 και οι διεθνείς μας προβήκανε σε δηλώσεις μετά την ισοπαλία στο Nations League και την αποτυχία τους να ανεβούν στην 2η κατηγορία του ...