ΠΑΟΚ Μεσολόγγι

Game Center

📹 Must WATCH
Νέλσον Ολιβέιρα: Τα 16 ΓΚΟΛ με την ΑΕΚ το 2019/20Μάρκο Λιβάγια: Τα ΓΚΟΛ & οι ΑΣΙΣΤ με ΑΕΚ το 2019/20Μάνταλος & ΑΕΚ: Τα 11 ΓΚΟΛ & οι 13 ΑΣΙΣΤ του Πέτρου το 2019/20Ελ Αραμπί: Τα 27 ΓΚΟΛ με τον Ολυμπιακό τη σεζόν 2019/20Ματιέ Βαλμπουενά: Οι 23 Ασίστ & τα 9 Γκόλ με τον Ολυμπιακό τη σεζόν 2019/20Αντελίνο Βιειρίνια: Τα 42 ΓΚΟΛ & οι 39 ΑΣΙΣΤ στα 7 χρόνια ζωής με τον ΠΑΟΚΜακέντα: Τα 15 ΓΚΟΛ με τον ΠΑΟ το 2019/20

📂 ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ  📹 ΒΙΝΤΕΟ

Μεσολόγγι: Ζητά την εξαίρεση του Μάνου!

Την εξαίρεση του διαιτητή Τάσου Μάνου, από τους υπόλοιπους αγώνες του, ζητά το Μεσολόγγι BAXI, που εκφράζει έντονη διαμαρτυρία για τη συμπεριφορά του στους αγώνες των νεοφώτιστων στη Stoiximan Basket League.

Διάβασε Περισσότερα
Τα highlights του ΠΑΟΚ-Μεσολόγγι 96-87 (video)
Κάνε ΕΓΓΡΑΦΗ στο κανάλι μας
στο YOUTUBE για ποδοσφαιρικά ΒΙΝΤΕΟ

Δείτε τα highlights του αγώνα μεταξύ ΠΑΟΚ-Μεσολογγίου που έγινε το Σάββατο (09/01) στην Πυλαία για την 11η αγωνιστική της Stoiximan Basket League.

Με πολυφωνία ο ΠΑΟΚ 96-87 το μαχητικό Μεσολόγγι (pics)

Το πιο χορταστικό παιχνίδι του Σαββάτου, ήταν αυτό στην Πυλαία όπου ο ΠΑΟΚ νίκησε το  Μεσολόγγι με 96-87 για την 11η αγωνιστική της Stoiximan Basket League.

Ρεσιτάλ Γκότσερ με 22 πόντους από το ημίχρονο στην Πυλαία

Ο Τόντρικ Γκότσερ έδωσε ρεσιτάλ στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα του Μεσολογγίου με τον ΠΑΟΚ στην Πυλαία καθώς πέτυχε 22 πόντους με 100% ευστοχία σε σουτ και βολές!

Μάχες σε Θεσσαλονίκη και Ρόδο στη Stoiximan Basket League

Με τρεις αγώνες ανοίγει σήμερα η αυλαία της 11ης αγωνιστικής της Stoiximan Basket League και τα βλέμματα είναι στραμμένα στη Θεσσαλονίκη και τη Ρόδο.

ΠΑΟΚ: Χωρίς Μαργαρίτη κόντρα στο Μεσολόγγι

Ο τραυματισμός του Βαγγέλη Μαργαρίτη θα τον κρατήσει τελικά εκτός αναμέτρησης, αύριο Σάββατο (09/01, 17:00) όπου ο ΠΑΟΚ υποδέχεται το Μεσολόγγι.

Stoiximan Basket League: Αλλαγές στην 11η αγωνιστική

Αλλαγές στο αγωνιστικό και τηλεοπτικό πρόγραμμα της 11ης αγωνιστικής της Stoiximan Basket League ανακοίνωσε ο ΕΣΑΚΕ.

Περισσότερα Αποτελέσματα
X
ΕΓΓΡΑΦΗ στο YOUTUBE
ΚΛΕΙΣΙΜΟ
Νέο ΒΙΝΤΕΟVIDEO
Αιντχόφεν Ολυμπιακός 2-1 στην εκπνοή με το γκολ πρόκριση του Αχμέτ Χασάν στο 88ο λεπτό
Αιντχόφεν Ολυμπιακός 2-1 στην εκπνοή με το γκολ πρόκριση του..
ΝΕΑ
Ρεσιτάλ Γκότσερ με 22 πόντους από το ημίχρονο στην ΠυλαίαTV: Πλούσιο μπασκετικό μενού από το μεσημέρι μέχρι τα ξημερώματα!