Πρωτάθλημα Ισπανίας

Game Center

📹 Must WATCH
Ματιέ Βαλμπουενά: Οι 23 Ασίστ & τα 9 Γκόλ με τον Ολυμπιακό τη σεζόν 2019/20Αντελίνο Βιειρίνια: Τα 42 ΓΚΟΛ & οι 39 ΑΣΙΣΤ στα 7 χρόνια ζωής με τον ΠΑΟΚΜάρκο Λιβάγια: Τα ΓΚΟΛ & οι ΑΣΙΣΤ με ΑΕΚ το 2019/20Ελ Αραμπί: Τα 27 ΓΚΟΛ με τον Ολυμπιακό τη σεζόν 2019/20Νέλσον Ολιβέιρα: Τα 16 ΓΚΟΛ με την ΑΕΚ το 2019/20Μακέντα: Τα 15 ΓΚΟΛ με τον ΠΑΟ το 2019/20Μάνταλος & ΑΕΚ: Τα 11 ΓΚΟΛ & οι 13 ΑΣΙΣΤ του Πέτρου το 2019/20

📂 ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ  📹 ΒΙΝΤΕΟ

Liga Endesa: Στο 29-1 η Ρεάλ Μαδρίτης, 84-76 την Τενερίφη

Δυσκολεύτηκε, αλλά νίκησε η Ρεάλ Μαδρίτης την Τενερίφη με 84-76 για την 31η αγωνιστική της Liga Endesa, το βράδυ της Τρίτης (13/4) και παρέμεινε πρώτη με απόσταση από την Μπαρτσελόνα!

Διάβασε Περισσότερα
Εύκολα η Ρεάλ Μαδρίτης 97-71 την ουραγό Χιπουσκόα
Κάνε ΕΓΓΡΑΦΗ στο κανάλι μας
στο YOUTUBE για ποδοσφαιρικά ΒΙΝΤΕΟ

Την 26η νίκη της, σε 27 αγώνες πρωταθλήματος, πέτυχε την Κυριακή (4/4) η Ρεάλ Μαδρίτης, αυτή τη φορά πολύ εύκολα, με 97-71 επί της ουραγού Χιπουσκόα (6-20).

Liga Endesa: Με Κούριτς και 12 ασίστ Καλάθη, η Μπαρτσελόνα, ήττα για Βαλένθια

Με καταπληκτικό δεύτερο ημίχρονο, η Μπαρτσελόνα νίκησε την Κυριακή εκτός έδρας την Μπούργκος με 93-77 στο πρωτάθλημα Ισπανίας, όπου η Βαλένθια έχασε 89-102 εντός ε΄δρας από την Μπανταλόνα!

Liga Endesa: Νίκη για την Μπασκόνια και αγωνία για Χένρι πριν από τον τελικό με τη Βαλένθια

Η Μπασκόνια νίκησε εκτός έδρας την Ανδόρρα, 82-68 το μεσημέρι της Κυριακής στη Liga Endesa, πριν από τον τελικό με τη Βαλένθια στην τελευταία αγωνιστική της Euroleague.

Liga Endesa: Η Μπαρτσελόνα 98-68 την Εστουδιάντες

Με το πιο παραγωγικό πρώτο ημίχρονο από την περίοδο.... 1989/90, (64-39) η Μπαρτσελόνα νίκησε την Τρίτη (23/3) την Εστουδιάντες με 98-68 σε εξ αναβολής αγώνα της Liga Endesa.

Liga Endesa: Με Βούκτσεβιτς η Ρεάλ Μαδρίτης 95-77 την Μπέτις (vids)

Τη διαφορά της από τη δεύτερη Μπαρτσελόνα, στην κορυφή της Liga Endesa, διατήρησε την Κυριακή (21/3) η Ρεάλ Μαδρίτης, η οποία νίκησε με 95-77 τη Ρεάλ Μπέτις.

Liga Endesa: Εύκολα η Barca και η Baskonia πριν από Παναθηναϊκό και Ολυμπιακό

Για την 24η αγωνιστική του ισπανικού πρωταθλήματος η Barca και η Baskonia κέρδισαν εύκολα πριν αντιμετωπίσουν τους δύο αιώνιους για την διπλή αγωνιστική της Euroleague.

Μεταδόσεις: Εννέα αγώνες την Κυριακή στην TV

Πλούσιο είναι και την Κυριακή (28/02) το τηλεοπτικό μενού στο μπάσκετ, καθώς μεταδίδονται εννέα αγώνες, από ΕΡΤ, COSMOTE TV και Novasports.

Ρεάλ Μπέτις - Ατλέτικο Μαδρίτης 1-1 Στιγμιότυπα 11/4/2021

Ρεάλ Μπέτις - Ατλέτικο Μαδρίτης 1-1: Δείτε τα στιγμιότυπα από το ματς που έγινε στις 11/4/2021.

Liga Endesa: Η Μπαρτσελόνα 107-88 τη Σαραγόσα
Liga Endesa: Εύκολα η Barca και η Baskonia πριν από Παναθηναϊκό και ΟλυμπιακόΜεταδόσεις: Εννέα αγώνες την Κυριακή στην TV