γκολ

γκολ

Game Center
📹 Must WATCH
Αντελίνο Βιειρίνια: Τα 42 ΓΚΟΛ & οι 39 ΑΣΙΣΤ στα 7 χρόνια ζωής με τον ΠΑΟΚΝέλσον Ολιβέιρα: Τα 16 ΓΚΟΛ με την ΑΕΚ το 2019/20Ματιέ Βαλμπουενά: Οι 23 Ασίστ & τα 9 Γκόλ με τον Ολυμπιακό τη σεζόν 2019/20Μάνταλος & ΑΕΚ: Τα 11 ΓΚΟΛ & οι 13 ΑΣΙΣΤ του Πέτρου το 2019/20Μάρκο Λιβάγια: Τα ΓΚΟΛ & οι ΑΣΙΣΤ με ΑΕΚ το 2019/20Ελ Αραμπί: Τα 27 ΓΚΟΛ με τον Ολυμπιακό τη σεζόν 2019/20Μακέντα: Τα 15 ΓΚΟΛ με τον ΠΑΟ το 2019/20

📂 ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ  📹 ΒΙΝΤΕΟ

Βάζει φωτιά ο Άγιαξ στο Ολίμπικο (vid)
Κάνε ΕΓΓΡΑΦΗ στο κανάλι μας
στο YOUTUBE για ποδοσφαιρικά ΒΙΝΤΕΟ

Ο Άγιαξ μπήκε δυνατά στην επανάληψη και στο 49' βρήκε το πρώτο από τα δύο γκολ που έψαχνε εξαρχής απόψε στην «Αιώνια Πόλη».

Διάβασε Περισσότερα
Europa League: «Σάρωσε» την Σλάβια Πράγας η Άρσεναλ, άντεξε και πέρασε στους «4» η Ρόμα- Όλα τα γκολ

Europa League: Την πρόκριση για τα ημιτελικά της διοργάνωσης πήρε με εμφατικό τρόπο η Άρσεναλ (4-0) κόντρα στην Σλάβια Πράγας - Την ακολούθησαν οι Ρόμα (1-1 με τον Άγιαξ), Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (1-0 την Γρανάδα) και η Βιγιαρεάλ (2-1 την Ντινάμο Ζάγκρεμπ)

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Γρανάδα: Το αυτογκόλ του Χεσούς Βαγιέχο

Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ πέτυχε και δεύτερο γκολ στις καθυστερήσεις του δευτέρου μέρους κόντρα στη Γρανάδα, με τον Χεσούς Βαγιέχο να στέλνει την μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του.

Η Άρσεναλ σκορπάει τους Τσέχους  Τρία γκολ σε έξι λεπτά (vid)

Η Άρσεναλ σκορπάει τους Τσέχους Τρία γκολ σε έξι λεπτά (vid)

Όσοι περίμεναν ένα σφιχτό παιχνίδι στη Πράγα γελάστηκαν. Η Άρσεναλ κάνει... πλάκα στους Τσέχους καθαρίζοντας ουσιαστικά την πρόκριση από το ημίχρονο.

Killer ο Καβάνι έβαλε πρόωρο τέλος στη Γρανάδα (vid)

Ο Έντισον Καβάνι δε θέλει πολύ. Μια ευκαιρία του αρκεί για να τινάξει το αντίπαλο διχτάκι. Ο Matador καθαρίζει από νωρίς τη Γρανάδα.

Ρόμα - Άγιαξ 1-1: Η ισοφάριση της Ρόμα
Βιγιαρεάλ – Ντιναμό Ζ. 2-1: Δείτε τα γκολ του αγώνα στο Βιγιαρεάλ (vid)Σλάβια Πράγας - Άρσεναλ 0-4: Το τέταρτο γκολ της Άρσεναλ (vid)