τακουνάκι

τακουνάκι

Game Center
📹 Must WATCH
Μάρκο Λιβάγια: Τα ΓΚΟΛ & οι ΑΣΙΣΤ με ΑΕΚ το 2019/20Μάνταλος & ΑΕΚ: Τα 11 ΓΚΟΛ & οι 13 ΑΣΙΣΤ του Πέτρου το 2019/20Νέλσον Ολιβέιρα: Τα 16 ΓΚΟΛ με την ΑΕΚ το 2019/20Αντελίνο Βιειρίνια: Τα 42 ΓΚΟΛ & οι 39 ΑΣΙΣΤ στα 7 χρόνια ζωής με τον ΠΑΟΚΜακέντα: Τα 15 ΓΚΟΛ με τον ΠΑΟ το 2019/20Ελ Αραμπί: Τα 27 ΓΚΟΛ με τον Ολυμπιακό τη σεζόν 2019/20Ματιέ Βαλμπουενά: Οι 23 Ασίστ & τα 9 Γκόλ με τον Ολυμπιακό τη σεζόν 2019/20

📂 ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ  📹 ΒΙΝΤΕΟ

Ρεάλ - Μπαρτσελόνα: Το τρομερό τακουνάκι του Μπενζεμά για το 1-0 των μερένγκες

Η Ρεάλ Μαδρίτης πήρε προβάδισμα στο σκορ στο 14' χάρη στο εξαιρετικό τακουνάκι του Καρίμ Μπενζεμά, έπειτα από έξοχη ασίστ του Λούκας Βάσκεθ.

Διάβασε Περισσότερα
ΑΕΚ – Ολυμπιακός: Τακουνάκι Χολέμπας και ο Φορτούνης κάνει το 0-5 (vid)

Με ένα πολύ ωραίο γκολ του Φορτούνη μετά από εξαιρετική ασίστ με τακουνάκι του Χολέμπας, ο Ολυμπιακός κάνει στο 74' το 0-5 κόντρα στην ΑΕΚ.

Ρεάλ - Έιμπαρ: Το εκπληκτικό γκολ του Ασένσιο με τακουνάκι που δεν μέτρησε

Λίγα λεπτά πριν πανηγυρίσει το 1-0 της Ρεάλ, ο Μάρκος Ασένσιο είχε στείλει ξανά τη μπάλα στα δίχτυα της εστίας της Έιμπαρ με τρομερό τακουνάκι όμως το γκολ δεν μέτρησε καθώς φάνηκε μετά από χρήση VAR πως ήταν εκτεθειμένος (VIDEO).

Απίστευτη ασίστ με εναέριο τακουνάκι ο Ζλάταν και 0-1 στο Κόσοβο η Σουηδία (vid)

Δεύτερο ματς μετά την επιστροφή του, δεύτερη ασίστ για τον Ζλάταν Ιμπραΐμοβιτς, ο οποίος έδωσε πάρε-βάλε το 0-1 της Σουηδίας στο Κόσοβο με απίθανο τρόπο.

Ισπανία - Ελλάδα: Ο Ράμος έκοψε με τακουνάκι τον Λημνιό (vid)

Ο Λημνιός μπήκε στην περιοχή της Ισπανίας, αλλά ο Σέρχιο Ράμος τον έκοψε με τακουνάκι. Δείτε το στιγμιότυπο στο 26' του αγώνα της Εθνικής στη Γρανάδα.

Σεβίλλη - Έλτσε: Απίθανο γκολ με τακουνάκι του Βάσκεθ, νίκησαν 2-0 οι Ανδαλουσιάνοι

Η Σεβίλλη επικράτησε 2-0 της Έλτσε στο 'Σάντσεθ Πιθχουάν', πετυχαίνοντας από ένα γκολ σε κάθε ημίχρονο το δεύτερο ήταν χάρμα ιδέσθαι με υπέροχο τακουνάκι του Βάσκεθ στο 89ο λεπτό.

Τσέλσι – Έβερτον: Το buzzer-beater τακουνάκι του Τέρι στο 90+8’ (vid)

Σε ένα από τα τελευταία γκολ της μυθικής καριέρας του στην Τσέλσι, ο Τζον Τέρι είχε «ξεράνει» την Έβερτον με… τακουνάκι ισοφάρισης στο 90+8’. Θυμηθείτε το γκολ ενόψει του ματς των δύο ομάδων (20:00, Cosmotesports1HD).

ΝΕΑ
Γκολ-ποίημα του Σουάρες με τακουνάκι | Μπαρτσελόνα - Μαγιόρκα (5-2) - 7/12/2019Ρεάλ Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα 2-1: Όλα τα γκολ του «clasico» (vids)